Blacklist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod ups » čtv úno 15, 2007 22:46

no tak dneska ma pekne vytočili v Treksporte/Treklande v Auparku v BA. ja teda vôbec nič proti ochotným predavačom nemám, ale toto bolo už moc. len čo som tam s drahým vošla bolo mi jasné, že robím chybu :( . išli sme sa tam vlastne len pozrieť čo majú, skrátka len si obzrieť pár vecí. v celom obchode nikoho okrem piatich (alebo aj šiestich) predavačov. len čo sme vošli a zastavili sme sa, už sa nás jeden pýtal, či nám môže pomôcť (alebo také niečo). slušne sme povedali, že ďakujeme. to by bolo v pohode, ale celý čas čo sme tam boli na nás všetci piati (šiesti) čumeli a čakali, kým sa zase pri niečom zastavíme a opäť sa na nás vrhol ďalší s rovnakou otázkou. to sa opakovalo asi šesťkrát - no horor :twisted: . celý čas som mala pocit, že nám tým chcú dať najavo len jedno - aby sme odtiaľ už konečne vypadli, keď nechceme nič kúpiť. :twisted: :twisted: :twisted:
no a pred vianocami som zháňala nejaké "windstop" rukavice: predavač mi ponúkol na výber troje s tým, že mi povedal, že tie najlacnejšie (stáli asi 1200,-) sú na nič (prečo neupresnil) a najlepšie sú samozrejme tie najdrahšie (cca 1800,-). pri obsluhe nahodil výraz "ty tomu aj tak h... rozumieš", tak som sa otočila, a už ma tam naozaj nikto neuvidi...
ups
nováček
nováček
 
Příspěvky: 62
Registrován: pát úno 2, 2007 12:33

Příspěvekod Lipon » pát úno 16, 2007 7:48

tak me vcera navecer zarazili v Hannahu v Revolucni v Pze - byl sem tam kouknout na nejaky brejle a zena ze se chce mrknout na nejakou bundu - okoukavam brejle ve stojanu asi 5 minut, 2 metry ode me stoji 2 prodavaci, oba cumi do monitoru, delaj, ze neco usilovnyho vytvari, v cely obrovsky prodejne 2 lidi a dalsi asi2-3 prodavaci, a co myslite - no nikdo se ani nehnul, zena prebirala neco na stojanu, sla si i vyzkouset veliksot, pak o cislo mensi, a zase se nikdo ani nehnul - takovi obchodnici at to radsi zavrou ... a hlavne pak nehulakaj, jak maj obrovsky odvody a ze se neuzivi ...

P.S. podotykam, ze sme tam byli ve 20,30 a zadnej frmol uz nebyl
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod patentik » pát úno 16, 2007 9:16

no ja zase radeji vklidu omrknu zbozi a pokud neco chci tak se zeptam cili me spise stve to ze prijdes do obchodu a hned u tebe stoji prodavac ci tobe za zady a sleduje co vlastne chces. jasne ze pokud shanis boty apod. tak se bez nej od zacatku neobejdes ale pri vyberu bundy ci bryli atd. "mam rad svuj klid" tot jen muj nazor :wink:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pripluv » pát úno 16, 2007 9:33

Bych to viděl tak, že vlezeš do kšeftu, prodavač ti dá chvíli na aklimatizace a pak se tě zeotá, jestli může pomoci. Když odmítneš, tak se do tebe už nesere a počká, až se ozveš.
Já jim teda rovnou říkám, že se ozvu sám.

A boty si nejradši kupuju sám, ještě aby do tohoto mi někdo kafral...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Chasi » pát úno 16, 2007 9:45

Přípluv píše:Bych to viděl tak, že vlezeš do kšeftu, prodavač ti dá chvíli na aklimatizace a pak se tě zeotá, jestli může pomoci. Když odmítneš, tak se do tebe už nesere a počká, až se ozveš.
Já jim teda rovnou říkám, že se ozvu sám.

A boty si nejradši kupuju sám, ještě aby do tohoto mi někdo kafral...


Tak já postupuju stejně.

Myslím si taky, že spousta lidí potřebuje slyšet, jak jim to nebude slušet, jak je to skvělý výrobek, jak je to "funkční", "akční" a bunda Hannah je doma :smt082 :smt082 (tímto se nechci nikoho dotknout).
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod patentik » pát úno 16, 2007 9:46

presne tak pokud si jdu vybrat kalhoty ci neco podobneho tak se dokazu obslouzit sam - co se tyce bot tak ti musi alespon prodavac donest pozadovanou velikost ... no a pak nad tebou stoji a hledi. pravda co jsem poslouchal tak je spousta zakazniku co prijdou s tim ze chteji neco co neprofoukne a vic nevi.
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Vojtos » pát úno 16, 2007 9:47

Chasi píše:
Přípluv píše:Bych to viděl tak, že vlezeš do kšeftu, prodavač ti dá chvíli na aklimatizace a pak se tě zeotá, jestli může pomoci. Když odmítneš, tak se do tebe už nesere a počká, až se ozveš.
Já jim teda rovnou říkám, že se ozvu sám.

A boty si nejradši kupuju sám, ještě aby do tohoto mi někdo kafral...


Tak já postupuju stejně.

Myslím si taky, že spousta lidí potřebuje slyšet, jak jim to nebude slušet, jak je to skvělý výrobek, jak je to "funkční", "akční" a bunda Hannah je doma :smt082 :smt082 (tímto se nechci nikoho dotknout).

Tak teď ses mě ale dotknul! :nasranost: :smt044 :smt044
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod ups » pát úno 16, 2007 10:04

patentik píše:no ja zase radeji vklidu omrknu zbozi a pokud neco chci tak se zeptam cili me spise stve to ze prijdes do obchodu a hned u tebe stoji prodavac ci tobe za zady a sleduje co vlastne chces. jasne ze pokud shanis boty apod. tak se bez nej od zacatku neobejdes ale pri vyberu bundy ci bryli atd. "mam rad svuj klid" tot jen muj nazor :wink:


absolútny súhlas. však mám predsa ústa, takže keď niečo chcem tak sa ozvem :wink:
ups
nováček
nováček
 
Příspěvky: 62
Registrován: pát úno 2, 2007 12:33

Příspěvekod Lipon » pát úno 16, 2007 11:10

patentik píše:no ja zase radeji vklidu omrknu zbozi a pokud neco chci tak se zeptam cili me spise stve to ze prijdes do obchodu a hned u tebe stoji prodavac ci tobe za zady a sleduje co vlastne chces. jasne ze pokud shanis boty apod. tak se bez nej od zacatku neobejdes ale pri vyberu bundy ci bryli atd. "mam rad svuj klid" tot jen muj nazor :wink:

vsak jo, ale kdyz se te nikdo ani po 5 minutach ani nevsimne nebo te okazale ignoruje, to nemam rad ...
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod patentik » pát úno 16, 2007 11:17

Lipon píše:
patentik píše:no ja zase radeji vklidu omrknu zbozi a pokud neco chci tak se zeptam cili me spise stve to ze prijdes do obchodu a hned u tebe stoji prodavac ci tobe za zady a sleduje co vlastne chces. jasne ze pokud shanis boty apod. tak se bez nej od zacatku neobejdes ale pri vyberu bundy ci bryli atd. "mam rad svuj klid" tot jen muj nazor :wink:

vsak jo, ale kdyz se te nikdo ani po 5 minutach ani nevsimne nebo te okazale ignoruje, to nemam rad ...


no ja popravde jsem radeji kdyz me ignoruji a pokud neco chci tak se zeptam - pravda pokud pote na prodavaci vidis ze ho/ji dotazem ignorujes tak nastava chvile na zapis do blacklistu :) coz je mozne ze u tebe nastalo
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Schnappi » úte bře 13, 2007 21:38

Menší stížnost na Glumstore - objednal jsem boty na osobní odběr a platbu při převzetí. A když jsem tam volal, jestli jsou skladem a mám si tedy dojet, borec říká: "Jo, teďka odešly..." Když jsem chvilku zaraženě mlčel, dodal: "Teď jsme je odesílali." Tak jsem mu vysvětlil, že jsem zadal takový a takový způsob převzetí a platby a třikrát to po sobě zkontroloval. Naštěstí ještě zachytil pošťáka, ale když jsem si pak za dva dny dojel, hledali ty mé dvanáctky po celé prodejně. Nakonec mě napadlo ukázat na úhledně zabalený balíček, krčící se vedle pultu - a ejhle! :D Takže jejich pozornost při vyřizování objednávek není ideální. Jo - a mám dva paragony, jeden od prodavače a druhý z krabice zabalené k odeslání.

Jen připomínám, že nakonec se nic negativního nestalo - ale bylo to o fous.
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod kompik » úte bře 13, 2007 22:14

schnappi píše:Menší stížnost na Glumstore


Vždycky když přijdu do Glumu na Jičínské, tak z toho nemám nejleší pocit, nikde jsem tam nepotkal jiného zákazníka, pan prodavač se tam díva na filmy a vypadá jako bych ho strašně obtěžoval, a z věcí toho tam mají strašně málo - barvy, velikosti .... chápu, že je to malinký obchůdek, ale lépe by to určitě šlo ...
kompik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 212
Registrován: čtv led 4, 2007 16:52
Bydliště: královehradecko

Příspěvekod Schnappi » úte bře 13, 2007 22:21

No právě na Jičínské jsem byl - obsluhoval mě nějaký borec s náušnicema (dost děsné, velké, celé dřevěné a špičaté :P) a měl docela povídavou - akorát teda hned od začátku tykal, to docela nemusel :P Ale jinak byl v pohodě.
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod kompik » úte bře 13, 2007 22:25

Na Jičínské s tebou chtějí být od začátku kamarádi :mrgreen: ... Nevim, záleží asi na koho tam narazíš, buďto na technaře nebo na maníka s projebanýma ušima :mrgreen:
kompik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 212
Registrován: čtv led 4, 2007 16:52
Bydliště: královehradecko

Příspěvekod Hafi » úte bře 13, 2007 22:30

kompik píše:
schnappi píše:Menší stížnost na Glumstore


Vždycky když přijdu do Glumu na Jičínské, tak z toho nemám nejleší pocit, nikde jsem tam nepotkal jiného zákazníka, pan prodavač se tam díva na filmy a vypadá jako bych ho strašně obtěžoval, a z věcí toho tam mají strašně málo - barvy, velikosti .... chápu, že je to malinký obchůdek, ale lépe by to určitě šlo ...

no zrovna dneska sem tam byl...a fakt jedna mistnost, vyber nulovej, aspon co se tyce veliksti, trreba Hanibal je na tom prostorove podobne a proste tam je PLNO věcí...
A zakaznik tam sice jeden zdanlive byl, ale pak se ukazalo, ze je to jenom šéf...no nevim. V tomto zlatý rockpointy, chudáče a podobně.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Hafi » úte bře 13, 2007 22:32

schnappi píše:No právě na Jičínské jsem byl - obsluhoval mě nějaký borec s náušnicema (dost děsné, velké, celé dřevěné a špičaté :P) a měl docela povídavou - akorát teda hned od začátku tykal, to docela nemusel :P Ale jinak byl v pohodě.

tak toho sem tam dneska potkal, a netykal...asi nevypadam jako malý dítě :fuj: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Schnappi » úte bře 13, 2007 22:36

Anebo ses na něj tvářil jako typický pražský kakabus, Hafíku Bublíku :P My, na kterých je od pohledu vidět dobrosrdečnost, holt vyvoláváme sympatie, takže nám třeba někteří hned tykají a tak ;)
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod poiko » úte bře 13, 2007 22:54

schnappi píše:My, na kterých je od pohledu vidět dobrosrdečnost, holt vyvoláváme sympatie

tím my, myslíš: My, bodří vesničané :lol: :lol:
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod uplne jinej martin » stř bře 14, 2007 16:38

schnappi píše:Anebo ses na něj tvářil jako typický pražský kakabus,


Jak chceš být Pražákem a nebýt kakabusem, to mi vysvětli.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod patentik » pát bře 30, 2007 7:41

Neni to uplne z kategorie outdoor - ale - bo bych se rad koncem tohoto roku podival do j.ameriky, zapsal jsem se u spolecnosti TUTOR na kurzy spanelskeho jazyka. Uhradil jsem 4000kc nicmene nenaplnili kapacitu a kurz zrusili. To vse 16.2. - od te doby po nich marne uhanim penize nazpet - asi 5x slibili ze poslou a zatim nic. TAKZE BACHA NA NE ! Myslim ze si dam i tu praci vytvorit konkurensni internetovou stranku s touto zkusenosti at trosku potrapim jejich marketingove oddeleni :smt021
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Rockpoint OC CHodov

Příspěvekod Lipon » pát dub 13, 2007 7:42

dostal jsem do OC Chodov nejake poukazky, tak jsem se chtel dovybavit na Azory - vubec by me nenapadlo, jak velkej bude problem je tam utratit

nejvic sem spolehal na RockPoint. Na to, ze je skoro pulka dubna, a vyprodavaj zimni veci a jarni/letni jeste nemaj - divny; a pristup prodavacu - jednoduse ke zbliti

kdyz jsem asi 15 minut prehraboval ruzny kalhoty a furt nikde nikdo, tak jsem jich par vzal a sel k pultu, kde stalo/opiralo se asi 4-5 prodavacu, v druznem hovoru a ja jsem si je dovolil vyrusit od nejakeho zvlast zajimaveho tematu. Otazku ohledne velikosti vyresili rychle - jine nejsou, prohledejte si stojany; u nejakych tilaku (nemembr.) meli na dalsi dotaz u jineho prodavace neco jeste ve skladu - ale nejak jsem nepochopil cislovani tilaku - jejich XXL je bezna M nebo L, akorat o 15 cisel delsi :-(

softshellovy nebo i normalni ne moc silny flisovy vesty nemaj, jeste je neprivezli a ani nevi kdy privezou ... fakt tristni

chovat se takhle vetsi obchodnici v jinych oborech (vetsi mysleno obratem), tak sme asi nekde na urovni Bulharska nebo mozna Albanie :((

nakonec jsem kalhoty a kratasy koupil v Hervisu, kam jsem ze zoufalsoti zamiril (mimochodem Hervis vyprodava asi nejaky starsi kolekce Mammutu, mel tam hafo kalhot a kratasu - na me bohuzel malych ...) - tenky rychleschnouci zip-off se stahovanim v pase i nohavic cca. za vosmikilo
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod tina » pát dub 13, 2007 8:18

Trekland v Auparku - uz som tam bola velakrat a vzdy som mala iba jeden pocit: predavaci o tom nic nevedia, robia tam zlu atmosferu - z kazdeho spravia blbca ak nekupuje prave to najdrahsie co maju. Naposledy to korunoval predavac ktory zakaznikovi co si pytal tenisky kategorie B povedal ze oni maju len najvyssiu kvalitu a nie ziadne Bcka :roll:
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod tuso » pát dub 13, 2007 8:31

tina píše:Trekland v Auparku - uz som tam bola velakrat a vzdy som mala iba jeden pocit: predavaci o tom nic nevedia, robia tam zlu atmosferu - z kazdeho spravia blbca ak nekupuje prave to najdrahsie co maju. Naposledy to korunoval predavac ktory zakaznikovi co si pytal tenisky kategorie B povedal ze oni maju len najvyssiu kvalitu a nie ziadne Bcka :roll:


Tak to je fakt dobré. Hurá na Blank v Áčkových topánkách :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Hafi » pát dub 13, 2007 9:01

ja sem byl ted v hudy na perstyne...chvili sem tam prochazel bez povsimnuti, ale o beru spis jak plus, navic jsem se ani nikde poradne nezastavil. Ale pak jsem měl nějaký dotazy u lan (sám odpověď nevím, ale prostě mě to zajímalo) a prodavač, furt jen krčil rameny, že neví. Konkrétně šlo o to jakej je rozdíl mezi půlkou a dvojčetem lanem (myslel jsem, že co se týče toho lana tak je to totožný, ale tam jsem zahlíd nějaký lano od tenndonu, který bylo jen půlka, a ne dvojče, jako to bývá normálně) a druhý byl proč třeba 6mm šňůra, kterou tam prodávaj po metrech má vydržet vyšší zátěž, než 7,8mm lano, který je navíc těžší a dražší...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod tina » pát dub 13, 2007 9:37

Hafi píše:ja sem byl ted v hudy na perstyne...chvili sem tam prochazel bez povsimnuti, ale o beru spis jak plus, navic jsem se ani nikde poradne nezastavil. Ale pak jsem měl nějaký dotazy u lan (sám odpověď nevím, ale prostě mě to zajímalo) a prodavač, furt jen krčil rameny, že neví. Konkrétně šlo o to jakej je rozdíl mezi půlkou a dvojčetem lanem (myslel jsem, že co se týče toho lana tak je to totožný, ale tam jsem zahlíd nějaký lano od tenndonu, který bylo jen půlka, a ne dvojče, jako to bývá normálně) a druhý byl proč třeba 6mm šňůra, kterou tam prodávaj po metrech má vydržet vyšší zátěž, než 7,8mm lano, který je navíc těžší a dražší...


hmmm tak to si dobry optimista ked cakas ze toto ti niekto v obchode vysvetli :wink: mna raz jeden expert presviedcal ze ked mam jednu dvojicku 60m a oni predavaju iba 50m taku istu, tak si ju mam kupit, ze to nevadi :shock:
inac pre info: dvojicky sa pouzivaju tak ze vzdy davas obe do jedneho istiaceho bodu, takze ked padnes, tvoja hmotnost sa rozlozi do 2 lan. polovicne lana sa cvakaju striedavo, takze padnes iba do jedneho. preto su na ne ine poziadavky, a ine normy. myslim ze dvojicky testuju s 50kg zatazou a polky so 75kg. meraju sa pritom rozne hodnoty a tie sa musia zmestit do nejakeho rozmedzia podla normy. ked sa lano do jednej z noriem nezmesti, tak ho predavaju napr. iba ako dvojca - to co si videl.
snura ktoru si videl je staticka, zatial co lano je dynamicke. dynamicke ma vzdy nizsiu nosnost v tahu ako staticke (rozdiel je dost velky), takze tensie staticke lanko udrzi vacsiu hmotnost. lenze u dynamickeho lana ti ide hlavne o ine vlastnosti, nie o nosnost (teda kym je dostatocna :(( ). drahsie je to preto ze na dosiahnutie dynamickosti su poterbne ine technologie a je to narocnejsie.
tina
účastník
účastník
 
Příspěvky: 220
Registrován: úte bře 6, 2007 13:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Hafi » pát dub 13, 2007 10:04

tina píše:
Hafi píše:ja sem byl ted v hudy na perstyne...chvili sem tam prochazel bez povsimnuti, ale o beru spis jak plus, navic jsem se ani nikde poradne nezastavil. Ale pak jsem měl nějaký dotazy u lan (sám odpověď nevím, ale prostě mě to zajímalo) a prodavač, furt jen krčil rameny, že neví. Konkrétně šlo o to jakej je rozdíl mezi půlkou a dvojčetem lanem (myslel jsem, že co se týče toho lana tak je to totožný, ale tam jsem zahlíd nějaký lano od tenndonu, který bylo jen půlka, a ne dvojče, jako to bývá normálně) a druhý byl proč třeba 6mm šňůra, kterou tam prodávaj po metrech má vydržet vyšší zátěž, než 7,8mm lano, který je navíc těžší a dražší...


hmmm tak to si dobry optimista ked cakas ze toto ti niekto v obchode vysvetli :wink: mna raz jeden expert presviedcal ze ked mam jednu dvojicku 60m a oni predavaju iba 50m taku istu, tak si ju mam kupit, ze to nevadi :shock:
inac pre info: dvojicky sa pouzivaju tak ze vzdy davas obe do jedneho istiaceho bodu, takze ked padnes, tvoja hmotnost sa rozlozi do 2 lan. polovicne lana sa cvakaju striedavo, takze padnes iba do jedneho. preto su na ne ine poziadavky, a ine normy. myslim ze dvojicky testuju s 50kg zatazou a polky so 75kg. meraju sa pritom rozne hodnoty a tie sa musia zmestit do nejakeho rozmedzia podla normy. ked sa lano do jednej z noriem nezmesti, tak ho predavaju napr. iba ako dvojca - to co si videl.
snura ktoru si videl je staticka, zatial co lano je dynamicke. dynamicke ma vzdy nizsiu nosnost v tahu ako staticke (rozdiel je dost velky), takze tensie staticke lanko udrzi vacsiu hmotnost. lenze u dynamickeho lana ti ide hlavne o ine vlastnosti, nie o nosnost (teda kym je dostatocna :(( ). drahsie je to preto ze na dosiahnutie dynamickosti su poterbne ine technologie a je to narocnejsie.

dik za vysvetleni, dvojce x pulka. Rozdil v pouziti sem znal, ale nechapal jsem proc se nektery lano hodi na jisteni jak dvojce a jiny ne. A k tomu dynamicky x staticky...ja sem to porovnaval se statickym, to vim ze je rozdil v tomto, ale i tak tam meli lano od tendonu asi za 2800, 50 nebo 60m (?)staticky, nosnost cca 5,8 kN, a hned vedle 6mm metraz á 27Kč, nosnost 7,4 kN...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod norman_64 » pát dub 13, 2007 10:15

z čehož vyplývá----že ja když neco chci kupovat,tak se neptám v obchodě ale tady....v obchode uz jenom nakupuju...popr. se jenom ptám na doplnující info :wink:
Naposledy upravil norman_64 dne pát dub 13, 2007 11:28, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod sx02 » pát dub 13, 2007 10:20

norman_64 píše:z čehož vyplívá----že ja když neco chci kupovat,tak se neptám v obchodě ale tady....v obchode uz jenom nakupuju...popr. se jenom ptám na doplnující info :wink:

Nevim co chces vyplIvat :-& *
sx02
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1570
Registrován: pát úno 16, 2007 13:23
Bydliště: Nastesti v civilizaci

Příspěvekod patentik » pát dub 13, 2007 10:23

sx02 píše:
norman_64 píše:z čehož vyplívá----že ja když neco chci kupovat,tak se neptám v obchodě ale tady....v obchode uz jenom nakupuju...popr. se jenom ptám na doplnující info :wink:

Nevim co chces vyplIvat :-& *


ale tak hlavne ze si rozumime,ne? :wink:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod ONDRA » úte kvě 29, 2007 10:17

Tak spatna zkusenost ne primos prodejnou (RP v ostravskem Futuru), ale s prodavackou. Byl jsem reklamovat botky Garmont dakota, spatne vlozeny jazyk, bota se povolovala a nedrzela kotnik.
Ta slecna na me koukala jak na zjeveni co ze to reklamuju. Po tom co jsem ji to vysvetlil, chtela at si botu nasdadim. pak mi rekla ze se ji to zda ok. kdyz jsem ji presvedcil, ze to ok mozna jenom vypada tak se uracila sepsat reklamaci. To byla komedie... Pry ''co tam mam jako napsat?'' to uz jsem byl trosku nesvuj ale kdyz se zeptala jake datum tam ma napsat ( byla sobota a pry se to stene bude posilat az v pondeli) tak uz mi spadla celist.
Pak jsem zjistil, ze delala vedle v Drapa sportu (taky jsem tem brigosil) odkud se poroucela. pry to byla slusna lama :evil: a tohle zamestnaji ve specialce. chjo.. :(
uff, to jsem se rozepsal :roll:
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny