Blacklist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod v6r » úte lis 28, 2006 10:48

zkušenosti z Brna - Hudy (Orlí i Veveří) - je to čistě o náhodě - na koho narazíš...ale vesměs je to hrůza. Ta, zde již vícekrát vzpomínaná, starší paní z Veveří je opravdu velmi "příjemná". Taky jsem se moc pobavila, když mi takový starší pán v Hudy na Orlí když jsem sháněla membránové kalhoty tvrdil, že je vlastně jedno, jestli si vyberu nějakou membránu nebo zátěr (že prý vlastnosti jsou srovnatelné - že by to bylo tím, že jsem chtěla membárnové a oni zrovna žádné kromě GOráčových za bezmála 8 tisíc neměli?) a pak na mi ještě oznámil, že Pinguin zkrachoval, už nic nevyrábí :-)...
Do Gemmy už jsem od té doby, co tam jeden maldý prodavač s dredama dost nepříjemně okomentoval mou odpověď , že se jenom dívám, taky ani nepáchla.
Tak snad zůstal dobrý standard v Eliasu :-)
v6r
nováček
nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: úte bře 14, 2006 12:04

Příspěvekod Chasi » pát pro 15, 2006 14:36

www.profi-kola.cz

Objednal jsem si tady jednu mikinu/bundu. V sekci se mi jen zobrazilo objednávka přijatá.
Po týdnu jsem se nedozvěděl, kdy mi zboží přijde, vlastně ani jestli mi vůbec přijde.
Proto jsem zvolil telefonický kontakt - nikdo mi nebral mobilní telefon uvedený u objednávky. Následoval mejl - také nic.
Následovalo storno objednávky a zboží již objednávám přes jiný e-obchod, tak snad to dopadne lépe... :wink:
Naposledy upravil Chasi dne ned pro 17, 2006 14:14, celkově upraveno 1
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod mifr » pát pro 15, 2006 20:58

Tak ja bych take napsal par negativnich dat o Gemme na Mendlaku. Byl jsem tam asi 10 minut a nikdo si me ani nevsiml...Jindy mi to nevadi - casto se jen koukam, ale ted jsem zrovna potreboval poradit a take jsem chtel vyzkouset obsluhu, kdy si me vsimne a opta se, co potrebuji. Ale to bych tam byl asi do ted...Jsou tam mladi prodavaci a stali (nebo sedeli) v krouzku a povidali si...Pak k nim dokonce prisel i borec z pokladny (ten s dredama - viz. vyse prispevek od v6r) a rekl jim, ze on by si s nema take pokecal, ale musi byt na pokladne...Tak jsem si nakonec vzal, co jsem chtel a sel jsem zaplatit (za pokladnou byla v tu chvili nejaka pani)...Platil jsem kartou a pak mi ta pani zapomnela dat obe uctenky a uz se venovala dalsimu zakaznikovi - i kdyz jsem tam stal a nevericne cekal, co bude...Po dvou minutach mi rekla: "Co jsem vam zapomnela dat?" Ja na to: "Uctenky." Ona: "Tak se mate ozvat." Ja na to: "Dekuji, na shledanou." - Mel jsem rici sbohem, ted uz to vim.
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod vencla » pát pro 15, 2006 22:19

nooo moje spatna zkusenost??tak je to hlavne prodejna D-Sport v Ostravě ,sice to neni outdoor ale je to prodejna se sportovnimi potrebami.První co mi vadilo bylo jiz pristup nekvalifikovaných prodavacek-fiflen ,které neumi ovládat jak ten počítač u pokladny tak neznaji ani problematiku toho co prodavaji.Dále zde byly s reklamacemi.Boty na tenis co jsem tam jednou v zivote koupil sice vydrzely ale docela me tento obchod dostal pri reklamaci kopacaku,ktery sem tam kupoval na spolecne akce.Po celou dobu co jsem ho mel,bylo o nej radne postaráno,vse tak jak ma být a po necelých třech měsících(asi sesti zapasech na trave) byl balon praskly.inu vypravil jsem se do jiz zminovaneho D-Sportu s reklamaci tohoto mice.Bohuzel jsem odesel s neporizenou a s tim, že balon byl porusen neodbornou manipulaci a nespravnym pouzivanim.upozornuju ze to byl míč na normalní fotbal,ne na futsal.takhle me dvakrat odbili a jelikož nemám čas se s nema nejak o tom hadat ,odvolavat se na ochranu spotrebitelu,cerne ovce atd tak sem toho bohuzel nechal.Teď toho mozna lituju protoze takove chovani si ja nepredstavuju pod pojmem prijemna obsluha.Kdyby si alespon ten mic vzali na nejake podrobne zkoumani,jenze ono se na to podivaly ty holky od pokladny a vse bylo vyreseno.pritom ta dira nebyla prakticky viditelna okem.jen pod vodou to slo krasne videt jak utikaly bublinky.tož tak to sou moje zkusenosti.Jinak s Rockpointem v Ostrave spokojeny jsem .
vencla
nováček
nováček
 
Příspěvky: 187
Registrován: ned čer 18, 2006 20:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Schnappi » ned pro 17, 2006 11:13

Bartsport Brno: Poslední návštěva stála za to; místo mladého borca, který je ochotný a snaží se poradit, tam byla paní ve středních letech a to svět neviděl... Ochota na nule, příjemné vystupování ještě o řád níž, no prostě hrůza. Potřeboval jsem zjistit podrobnosti a v ideálním případě si i prohlédnout jedny výprodejové kalhoty. Tak jsme se po velmi "srdečném" rozhovoru dostali horko těžko k tomu, že pokud na stránkách fotka správné barevné varianty kaťat není, tak "asi není k disposici" (na můj dotaz, kde je v době digitálních foťáků problém, když si zrovna jeden za tím účelem nesu, následovalo jen obrácení očí v sloup, bohužel to neznamenalo prodavaččinu smrt, ale asi podiv nad tím, že jsem si nevšiml, jak jsou velice vytížení :? ); když jsem se odvážil zeptat, jestli je tedy aspoň mají skladem, tak mi bylo opáčeno, že "modrý kalhoty sou támhle" a následovalo máchnutí někam doprava. Když jsem se odmítl byť jen podívat naznačeným směrem a opakoval dotaz na výprodejové zboží, tak jsem se dozvěděl, že "je to stejně většinou v Praze, zkuste se tam pohrabat, ale nevím..." To už byla fakt poslední kapka, tak jsem se co nejrychleji (i když jsem měl na jazyku pár delších frází) rozloučil a vystřelil radši ven... Takže odpovědnému vedení Bartsportu bych doporučil proklepnout si trochu dámskou část brněnského personálu, osobně se příště po zmerčení sukně za pultem otáčím na podpatku a mizím a vám ostatním doporučuji totéž. :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod šíp » ned pro 17, 2006 20:27

s tou Brněnskou sekcí souhlasím, chlapi jsou docela v pohodě, ale ta paní ve středních letech je fakt horor...navíc tomu ani evidenntě nerozumí, dává najevo jak ji ti zákazníci obtěžují..
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Schnappi » pon pro 18, 2006 23:52

Jo - a pozor i na brigádníky (? - hádám, že tam ta slečna není trvale) v brněnském Eliassu ;)
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod pripluv » úte pro 19, 2006 7:15

schnappi píše:Jo - a pozor i na brigádníky (? - hádám, že tam ta slečna není trvale) v brněnském Eliassu ;)


Co se týče Elliasu, tak si je můžeš proselektovat dvěma třema otázkama. (Naposledy jsem použil filosofickou otázku o rozdílech mezi Reversem a Reflexem a bylo). Pak brigádníci odpadnou a přijde někdo od válu.

Problém větších kšeftů (brněnský Rockpoint na Masaryčce) je, že tam nemá kdo přijít...

A na další stranu, kdybych dělal v nějakým takovým kšeftu, poradím lidem všechno od lezení po záhraby, ale jak by přišla řeč na ten neoprén (softshel se to jmenuje?) nebo na šialp, tak jsem taky v pasti (ale zase se v tom nepohybuju osm hodin denně).
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Schnappi » úte pro 19, 2006 9:23

No, Rockpoint na Masaryčce ukrývá ve sklepě pár borců, kteří se minimálně v horolezeckém sportu docela orientují... Ale je pravda, že dámy od horní pokladny moc neporadí.
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod pripluv » úte pro 19, 2006 9:41

schnappi píše:No, Rockpoint na Masaryčce ukrývá ve sklepě pár borců, kteří se minimálně v horolezeckém sportu docela orientují...

Ale co to jsou řezky, potažmo škrabky nevěděl nikdo :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod ONDRA » úte pro 19, 2006 13:53

schnappi píše:No, Rockpoint na Masaryčce ukrývá ve sklepě pár borců, kteří se minimálně v horolezeckém sportu docela orientují... Ale je pravda, že dámy od horní pokladny moc neporadí.

to je mozne, ale obsluha jim nic moc nerika :twisted: byl jsem tam asi trikrat a pokazde hloucek 3lidi za kasou a jedna jedina slecna pobihala po place...a jeste neumi rict ani bů. pro me dost nesympaticky obchod
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod jonza » úte pro 19, 2006 17:18

Tak s tim souhlasim!
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Příspěvekod Schnappi » úte pro 19, 2006 21:13

Možná jste dávali svou nevoli dost okatě najevo - včera všichni kmitali jak fretky :)
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod pripluv » stř pro 20, 2006 8:03

schnappi píše:Možná jste dávali svou nevoli dost okatě najevo - včera všichni kmitali jak fretky :)


Třeba to tu čtou :wink: .
To je totiž ono! My si tady můžeme stěžovat, ale v první řadě by si to měli přečíst ONI. Zpětná vazba je potřeba všude a věřím tomu, že si minimálně nějaký procento z nich ani neuvědomuje, že dělají něco špatně.
(Když si tak brouzdám kšeftem a očumuju ty různý texy a schelly a tak, tak mě taky dokáže vytočit, že se během pěti minut přijdou zeptat tři prodavači, co chcu. Zase ale lepší, než kdyby nepřišel nikdo :(( ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Bedrich » stř pro 20, 2006 8:38

Fly píše:
linwris píše:Pozor na Alpisport!!! Jejich pristup k reklamacim je strasny.
Zaruka na nepromokavost bot jeden rok misto dvou, arogantni pristup, zadna komunikace se zakaznikem atd.


No rad bych te trochu poucil jestli si myslis ze ti nekdo da na boty z gorace zaruku 2 roky na nepromokavost jses na tezkym omylu. Musi se prihlizet k opotrebeni a to zvlast u bot je rozhodujici. Tezko si myslet, ze botky budou pri castem noseni po 1,5 roce se 100% funkcnim gore-texem. To by se z prodejeny byly spis pujcovny :-). Je nutne si uvedomit ze kazdy material ma svuj zivotnostni limit a take kazdy slusny prodavac ti rekne ze membrana v bote temer na 100% nevydrzi tak dlouho jako bota samotna. Jo ale holt lidi jsou poblbnuty marketingem gore. Tim nechci rict ze nemuzes mit spatnou zkusenost s Alpisportem jen by nebylo fer sem davat spatnou zkusenost ovlivnenou navalem krve do hlavy treba z opravnene zamitnute reklamace. A musim rict ze take delam v obchode i kdyz jinej sortak a nekdy nam uz nic jineho nez byt arogantni kdyz jsme v pravu nezbejva - neber to osobne ale nekteri zakaznici se chovaji jako hulvati aniz by jejich reklamace mela jiz od pocatku nadeji na uspech proste to jen zkouseji.


No osobne u bot, kery jako vcelku pouzivas, tak po roce neni po zadnym goratexu ani pamatky, to znicis proste chozenim, takze zlatej vosk:)
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Vilík » stř pro 20, 2006 9:41

Co takhle, kdybysme jem nejak nechali v obchode link na tohle vlakno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Popina sport

Příspěvekod Hafi » sob led 6, 2007 22:03

Tak ja pridam popina sport v bruntálu. Sice je tu už jednou zmíněn, ale moc málo a kvůli něčemu jinýmu. Prostě si přečtěte tenhle článek i s diskuzí, včetně reakcí majitele Popiny a uvidíte: www.lezec.cz/clanky.php?key=4946 :mrgreen:

Edit by mod: Vymazal som zmienku o dierach a cely nasledny pokec, ktory sa blacklistu netykal. Tak! :twisted:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Popina sport

Příspěvekod packy » sob led 6, 2007 23:00

Hafi píše:Tak ja pridam popina sport v bruntálu. Sice je tu už jednou zmíněn, ale moc málo a kvůli něčemu jinýmu. Prostě si přečtěte tenhle článek i s diskuzí, včetně reakcí majitele Popiny a uvidíte: www.lezec.cz/clanky.php?key=4946 :mrgreen:

Tak jsem to procetl. Po tech zkusenostech bych si tam nic nekoupil. Navic jsem si vsimnul, ze majitel uz neni Roman Popik, ale Ivana Popikova :lol:
Geomatika for ever ...
Uživatelský avatar
packy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte kvě 9, 2006 22:22
Bydliště: Krušné hory

Příspěvekod pripluv » sob led 6, 2007 23:24

Možná proto :mrgreen:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod conny » stř led 10, 2007 19:37

Rujirek mi kazal sem dat obchod, kde mi na prvykrat neuznali reklamaciu na trekace

zatial som to vyhodila, lebo sa chcem s nimi nejak normalne dohodnut a vyzera, ze s dovozcom to mozno aj pojde, ale budem vas informovat.

diky
Naposledy upravil conny dne čtv led 11, 2007 9:25, celkově upraveno 1
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod Rujir » stř led 10, 2007 19:55

conny píše:je to taka hra, oni sa tym podla mna vobec nezaoberali, tak ich trosku rozpohybujeme, dokonca im to ani velmi nezazlivam, pretoze som predpokladala, ze to skusia :ú


Zlate ako sa dotahujete. Len neviem, ci by ma to bavilo. Kazdopadne daj potom vediet, ako to dopadlo celkovo. :ú
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Schnappi » pát led 26, 2007 21:34

Nejde o celou prodejnu, ale jen o jednoho (doufám) z prodavačů v Eliassu (Alpsportu) v Brně. Ometal jsem se kolem rukavic Polednik (díky jednomu ze zdejších čerstvých vláken :) ) a dali jsme se do řeči, chtěl jsem radu. A jak tak mluvíme o rukavicích s protivětrnou membránou a já držím v ruce Poledniky z Outlastu s Aerotexem, začne ze sebe najednou borec soukat "důvěrnou informaci", že jako je trošku veřejným tajemstvím, že Polednik vypověděl smlouvu Gore kvůli financím, ale dál šije z Windstopperu, akorát nedává příslušnou nášivku na výrobky.
Tak to pardon, milý mladý pane, ale takové řeči si strčte za klobouk.
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod nimha » pát úno 2, 2007 15:22

Mam horsi zkusenost s Rockpintem, viz. tady http://www.outdoorforum.cz/viewtopic.php?t=1959
(reklamace klouzani bot)

Neda se ani rict, ze by jednani bylo nejak spatne nebo ze bych cekal nejaky jiny postup, jen jsem ale cekal, ze obchodni reditel s nimz jsem nakonec jednal, bude mit za firmu nejakou zodpovednost, ale ve finale je mu podle me celkem jedno jestli bych je dal treba k soudu, ČOI nebo do Černejch ovcí... nechapu :roll:
nimha
nováček
nováček
 
Příspěvky: 109
Registrován: úte lis 28, 2006 9:19
Bydliště: Praha

Příspěvekod MrCooper » pát úno 2, 2007 15:43

Blacklist!
viz http://www.outdoorforum.cz/viewtopic.php?t=2130&postdays=0&postorder=asc&start=0
Tu sponu mi jeste neposlali. Zato firma Marexim v Italske byla velmi ochotna. Fakt to nechapu, jestli ma prave Pinguin za potrebi se proste na zakaznika vybodnout. Jasne, jde o sponu za deset korun, ale mozna prave proto by si toho meli hledet.
MrCooper
nováček
nováček
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon zář 18, 2006 15:13

Příspěvekod Schnappi » pát úno 2, 2007 19:29

nimha píše:Mam horsi zkusenost s Rockpintem, viz. tady http://www.outdoorforum.cz/viewtopic.php?t=1959
(reklamace klouzani bot)

Neda se ani rict, ze by jednani bylo nejak spatne nebo ze bych cekal nejaky jiny postup, jen jsem ale cekal, ze obchodni reditel s nimz jsem nakonec jednal, bude mit za firmu nejakou zodpovednost, ale ve finale je mu podle me celkem jedno jestli bych je dal treba k soudu, ČOI nebo do Černejch ovcí... nechapu :roll:

Nic proti, ale taky bych se asi cukal uznat tohle jako reklamaci, být prodejcem... Pochybuji, že je v pravomocech ČOI s tím něco dělat (není tu od toho, aby řešila jednotlivé spory zákazník-prodejce, když jsem se informoval, jak jsem na tom ohledně odmítnutého odstoupení od smlouvy, napsali mi "ze zákona je prodejce povinen bla bla bla...pokud ani poté Vaše práva neuzná, jedinou možností je obrátit se na soud"); Rockpoint za to nemůže, to je vlastnost podrážky a tudíž zcela v kompetenci výrobce.
Druhá věc je samozřejmě osobní přístup těch, kteří s tebou reklamaci projednávají. Nesnáším arogantní zaměstnance.
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod krepa » ned úno 4, 2007 10:54

V HUDY v Praze na Dejvické mě docela zklamali.Na netu inzerovali kalhoty HP Lefroy ve velikostech XL, XXL barva černá v akci za 1659kč. Jel jsem do Prahy 350km a po příchodu do obchodu mě bylo sděleno, že nejsou.Nutno dodat, že jsem tam nejel pouze kvůli tomu a díky tomuto fóru jsem koupil HP Free fall v prodejně Na Perštýně(o tom ve vlákně white list).Docela mě zklamali i neochotou.Prodavač mi sice nabídl jinou možnost(velikost XL,ovšem za cenu 2300), ale poté odešel na "velmi důležitou debatu" se svým kolegou a víc se o mě nestaral.Snad ani neměl zájem prodat.Stalo se ve čtvrtek a dnes je neděle a kalhoty se vesele nabízejí i nadále! ! !
krepa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon črc 24, 2006 17:02
Bydliště: Sev. Morava

Příspěvekod ONDRA » ned úno 4, 2007 11:01

krepa píše:V HUDY v Praze na Dejvické mě docela zklamali.Na netu inzerovali kalhoty HP Lefroy ve velikostech XL, XXL barva černá v akci za 1659kč. Jel jsem do Prahy 350km a po příchodu do obchodu mě bylo sděleno, že nejsou.Nutno dodat, že jsem tam nejel pouze kvůli tomu a díky tomuto fóru jsem koupil HP Free fall v prodejně Na Perštýně(o tom ve vlákně white list).Docela mě zklamali i neochotou.Prodavač mi sice nabídl jinou možnost(velikost XL,ovšem za cenu 2300), ale poté odešel na "velmi důležitou debatu" se svým kolegou a víc se o mě nestaral.Snad ani neměl zájem prodat.Stalo se ve čtvrtek a dnes je neděle a kalhoty se vesele nabízejí i nadále! ! !

mozna se pletu, ale to co maji na netu v akci neznamena, ze maji ve vsech kamenacich ne..?tim se nezastavam jejich pristupu. jenom me to tak napadlo. pokud jsi ze sev. mor. tak ses mel zkusit poptat trerba v OV nebo tak...
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod krepa » ned úno 4, 2007 11:24

ONDRA píše:
krepa píše:V HUDY v Praze na Dejvické mě docela zklamali.Na netu inzerovali kalhoty HP Lefroy ve velikostech XL, XXL barva černá v akci za 1659kč. Jel jsem do Prahy 350km a po příchodu do obchodu mě bylo sděleno, že nejsou.Nutno dodat, že jsem tam nejel pouze kvůli tomu a díky tomuto fóru jsem koupil HP Free fall v prodejně Na Perštýně(o tom ve vlákně white list).Docela mě zklamali i neochotou.Prodavač mi sice nabídl jinou možnost(velikost XL,ovšem za cenu 2300), ale poté odešel na "velmi důležitou debatu" se svým kolegou a víc se o mě nestaral.Snad ani neměl zájem prodat.Stalo se ve čtvrtek a dnes je neděle a kalhoty se vesele nabízejí i nadále! ! !

mozna se pletu, ale to co maji na netu v akci neznamena, ze maji ve vsech kamenacich ne..?tim se nezastavam jejich pristupu. jenom me to tak napadlo. pokud jsi ze sev. mor. tak ses mel zkusit poptat trerba v OV nebo tak...
Tyto kahoty nabízejí za tu cenu "pouze" na info internetových stránkách prodejny PRAHA - Dejvická(už jsem jim psal mail,ať si to opraví). Jinak jsem psal,že do Prahy jsem nejel jen kvůli tomu.
krepa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon črc 24, 2006 17:02
Bydliště: Sev. Morava

Příspěvekod Schnappi » čtv úno 8, 2007 22:21

Nedávno jsem si uvědomil, že se tu řeší i věci okolo bicyklů, takže: Pozor na Pell's! Jejich internetový obchod je monstrum na baterky, před měsícem jsem u nich zadal objednávku, označil jasně osobní odběr (normálně je nastavena dobírka) a pak už jen zatínal zuby zlostí, protože po pár dnech mi nic netušící taťka oznámil, že si mám dojet do Ostravy (trvalé bydliště) pro balíček, který za mě převzal. Takže stovka navíc (jo, to jsem taky nepobral, proč to cpou přes Profi balík) v háji. A když jsem si tam s nimi šel popovídat, co to mělo znamenat a proč se třeba neozvali kvůli potvrzení objednávky nebo oznámení, že mám zboží na skladě, tak se mi borec omluvil se slovy "až budete příště zadávat objednávku, tak tam zvolte ten osobní odběr a ještě to připište do poznámky, nám se totiž stává, že lidi náhodou zadají osobní odběr a přitom chtějí zboží zaslat poštou. Anebo víte co, když si něco vyberete, tak napište e-mail přímo na vedoucího prodejny, my vám to odložíme a můžete si pro to přijít." Samozřejmě ani slyšet o tom, že by uznal, že za to můžou oni anebo že by mi tu stovku snad chtěli vrátit. Ale ať si ji nechají, budou se za ni smažit v pekle :)
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod conny » pon úno 12, 2007 21:36

conny píše:Rujirek mi kazal sem dat obchod, kde mi na prvykrat neuznali reklamaciu na trekace

zatial som to vyhodila, lebo sa chcem s nimi nejak normalne dohodnut a vyzera, ze s dovozcom to mozno aj pojde, ale budem vas informovat.

diky


takze cela historia:

boli to Dolomite Megeve GTX a je to Finisport v auparku, ale zamietlo to ustredie. do pravej topanky tieklo ako do deraveho hrnca. po ponoreni do vody je v nej bolo za par minut mokro (a to tak ze jazierko) po tomto teste som ich susila asi tri dni :roll: viditelne poskodene nic nebolo, ani zvnutra ani zvonku

oni to zamietli za necely tyzden (to som mala doma aj pisomne vyjadrenie :? ) a ten text bol taky standardny, ze mi to hlava nebrala. lebo z toho sa neda vobec usudzovat, ze to nemohla byt aj vyrobna vada. poukazovali na vady pri udrzbe, ze sa to malo impregnovat pripravkami na goretex membrany. lenze to som robila a keby aj nie, preco tiekla len jedna?

11/1: volala som dovozcovi a vyslo najavo, ze tie topanky ani nevidel
:roll: tak sme sa dohovorili, ze to zanesiem este raz do predajne a vyziadam si stanovisko dovozcu.

12/2: reklamacia uznana (mozno to bolo uz aj skor, ale myslela som, ze mi to zasa poslu domov)

ani neviem, ci to patri na black list, po pol roku je aj podla zakona dokazovanie vad na zakaznikovi, takze ich postup je celkom pochopitelny. a nakoniec som dosiahla svoje. este zostavala kopa dalsich moznosti:
- vyhrazat sa vipotestom
- poslat to do vipotestu a mavat im pred ocami posudkom
- vyhrazat sa sudom
- dat to na sud (k poslednej moznosti by som sa asi neuchylila, aj ked len preto, ze sa stahujem zo slovenska a neviem akoby som si preberala postu zo sudu do vlastnych ruk

v podstate bolo cele ich spravanie sa korektne, nikto mi nenadaval ani neprudil, co ocenujem. pokial som vyrozumela, vyrobca im drzi zaruku len rok, z coho asi pramenil cely problem.

upozornujem, ze som si bola takmer ista, ze slo o vyrobnu vadu, nebola to taka reklamacia pre reklamaciu. dokonca som tie boty mala fakt rada, ani raz mi nespravili odtlaky, a vlastne mi pretiekli asi len dvakrat (lebo dovtedy som v nich mala stastie na pocasie ;)

poucenie:
- netreba sa vzdavat po prvom zamietnuti (v obchode sa pri druhej reklamacii celkom cudovali, asi to zakaznici standardne nerobia)
- trekace kupovat len celkozene
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny