Blacklist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » úte kvě 19, 2015 18:16

Tak napis seznam, kde jsi nemela problemy ;-)

Proc jsi ty hulky nevratila, kdyz to dela od zacatku? Bud mas 14 dni bez duvodu nebo pul roku jako rozpor s kupni smlouvou, kde musi dokazovat prodejce/vyrobce, ze vada neni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » úte kvě 19, 2015 18:30

Dostala jsem je na Vánoce (ty předminulé) a objednané byly ještě s předstihem, takže to už nešlo. Tak se s nimi přetahuju. Jednou mi to poslali zpět rovnou z Hanibalu (kde byly koupené), že tam je jen něco povolené a že mi to utáhli na prodejně a reklamace tudížnení potřeba. Jenže ono se to tak povoluje každých pár set metrů... Tak jsem je při cestě do Prahy odnesla osobně na prodejnu, vysvětlila co a jak. Prodavač mi taky tvrdil, že to ale vypadá úplně v pořádku, ale že mi to tam pošle. No a podle LEKI je to taky úplně v pořádku.
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » úte kvě 19, 2015 18:35

Pouzij rozpor s kupni smlouvou, jeste bys mela mit cas, jelikoz cas reklamaci se nepocita a mozna by se dalo vyuzit i toho, ze uz jsi to reklamovala. Chce to dat pisemne a vzor se myslim najde nekde u dTestu. Je potreba to zduraznit, protoze to neni normalni reklamace a tva prava jsou silnejsi. Tj. ne ze oni reknou, ze je to v poradku, ale meli by to i prokazat. To je samozrejme teorie a kdyz na tom budou trvat, tak je to na soudni znalce a na soudy. Ale i tak je to dulezite, jelikoz je tve postaveni silnejsi. Ale jen do 6 mesicu, pak uz je to normalni reklamace. Skoda, ze jsi to neudelala hned na zacatku...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » úte kvě 19, 2015 18:55

Tohle jsem vůbec nevěděla, dík za tip :-) Ale tady už to nepůjde. Píšu, že to byly ty předminulé Vánoce. No moje chyba že jsme byla shnilá je poslat dřív. I když tohle jsem stejně nevěděla, takže by mi to bylo houby platné... Ale je to fakt bordel. Ta hůlka je prostě nepoužitelná :(
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » úte kvě 19, 2015 19:03

Pardon, predminule jsem prehlednul :) Priste budes vedet, oni to obcas nevedi ani prodejci.

Taky napad si koupit sroubovaci hulky, s tim jsou akorat potize. Ale muzes to brat jako prilezitost naucit se chodit bez nich ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » úte kvě 19, 2015 20:28

Já je právěže moc nepoužívám ;-) I proto jsem to tak zazdila. Jen v zimě s vícedenním batohem a/nebo sněžnicema.
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » úte kvě 19, 2015 20:32

Tak to leccos vysvetluje ;-) Pro sroubovaci tycky je zima nejhorsi, letos jsem je prave kvuli tomu menil. Prodej je nebo daruj svemu nepriteli a porid si neco s lepsim mechanismem. Bud Fliplock nebo Concept od Fizanu (ty jsem si poridil na sneznice a zatim dobry, viz vlakno o hulkach).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod pavproch » úte kvě 19, 2015 20:40

flicklock je na renault :vom:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » úte kvě 19, 2015 20:46

Myslel jsem, ze sis ho pochvaloval. Horsi nez klasicke sroubovani to ale byt nemuze.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod vonkreuz » úte kvě 19, 2015 20:57

PP má myslím pevné hole na šialpo. Ale možná to měl na Leki Titanium nebo jak se jmenovaly ty ultralehké, co na ně nemohl sehnat náhradní díly.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » úte kvě 19, 2015 21:02

Nicméně to dělá jen jedna hůlka, takže jen zimou to nebude. :roll:
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » úte kvě 19, 2015 21:05

Nejen, ale zhorsuje to. Mel jsem taky vic problemu s jednou hulkou (v mraze se sroubovani vubec nechtelo chytit, nastavoval jsem je i ctvrt hodiny).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » úte kvě 19, 2015 21:13

Já teda neznám nikoho, kdo by laboroval s hůlkama tak, jako já :-( a posledně když jsem je měla, tak už nemrzlo.
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » úte kvě 19, 2015 21:17

To nic nemeni na tom, ze sroubovani je nejhorsi moznost ;-) Nejde primo o mraz, ale (nejspis) o teplotni roztaznost a cim vetsi rozdil proti bezne (pokojove) teplote, tim hur.

Vyreklamuj je a kup si lepsi ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » úte kvě 19, 2015 21:20

To bych velice ráda, ale když mi reklamaci neuznali a je údajně všechno v pořádku... #-o
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » úte kvě 19, 2015 21:22

Muzes zkusit nejakeho znalce. Nebo zajit do prodejny a jecet na na tak dlouho, dokud ti nevrati penize a nedaji jako bonus nove hulky. S tvym povolanim by to nemel byt problem 8)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » úte kvě 19, 2015 21:25

No jasně a jezdit skrz to do smradlavé Prahy :roll: Znalce přes hůlky?
Btw. ten poslední dodatek snad nebyl nutný [-( :twisted:
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » úte kvě 19, 2015 21:37

Kdo chce hleda zpusoby, kdo nechce hleda duvody ;-) Soudniho znalce, ktery bude ochoten napsat posudek v tvuj prospech. Nekde tu padly odkazy na nejake, se kteryma se da rozumne domluvit na tom, jestli to ma vubec smysl.

Pointa mozna neni nutna, ale bez ni to neni ono 8)

edit: koukni sem: https://www.dtest.cz/clanek-1912/o-znalcich
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » úte kvě 19, 2015 21:58

Jo přiznávám, že se mi nechce. Teď řeším rekonstrukci bytu a i když jsem jen takový supervizor, tak je toho na mě nějak příliš :lol:
Ale díky za tipy, rady. Mrknu na to, až bude nálada :twisted:
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » stř kvě 20, 2015 1:19

Jasne, chapu, to muze byt horsi nez stehovani ;-) Neni zac, zvaz, jestli ti to stoji za to. Neuznane reklamace jsou pekna otrava a nekdy je lepsi se na to vykaslat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » stř kvě 20, 2015 11:03

@ita: Ja jsem taky prosel reklamaci sroubovacich leki hulek (sice jenom za 1,5+ melounu), dokonce dvakrat. Obe reklamace se (nakonec) "vyridily" . Mne se jedna hulka zasouvala pri trochu silnejsim zatizeni, at jsem delal, co jsem delal, vice to zatahnout neslo. Taky nejdriv poslaly zpatky, tak jsem je hned vzal, zasrouboval, pred prodejcem chytl do jedne ruky a jen tak vedle sebe jsem jenom tlakem ruky (bez zatizeni svym telem) "zasunul". Pote to zasrouboval prodavac, ja jsem to zopakoval. Nechal jsem "vyrizenou" reklamaci poslat zpatky s dodatkem, ze chyba se neodstranila, proejvuje se dal ihned po prevzeti jeste na obchode a ze se to predvedlo pred zraky prodavajiciho a toho jsem nechal (mirnym presvedcovanim) podepsat, ze se to opravdu udelalo. Div se svete, neozval se nikdo do 30-ti dnu...
Na Tvem miste bych udelal totez - na prodejne bych sestavil hulky, dal bych na spicku gumu, chodil bych s nima po prodejne pod dohledem prodavace (a zajiste za chvili i dalsi osazenstvi prodejny vcetne nakupujicich :-)) a az se chyba projevi, dat mu to do ruky, at to proveri, ze nekecas a nechat to napsat do reklamacniho protokolu i stim, ze to kontroloval prodavac a prinut jej, aby to podepsal. Kdyby ani to nepomohlo, zajdi za notarem a pozadej ho, aby udelal notarsky zapis z podobneho predvedeni chyby u nej v kanclu :-) a kopii toho dej do protokolu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Blacklist

Příspěvekod Lipon » stř kvě 20, 2015 11:27

a co napsat primo vyrobci, jak by se k tomu postavil?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » stř kvě 20, 2015 12:59

Bohuzel, da se predpokladat, ze nijak nebo nejakou obecnou formulaci "je treba to prozkoumat". Leki (alespon) v CR si nejak nedokaze (nebo nechce? to nevim) dobre poradit s vadami, ktere nejsou na prvni pohled hned zrejme.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Blacklist

Příspěvekod pawn » stř kvě 20, 2015 14:18

apuka píše:Kdyby ani to nepomohlo, zajdi za notarem a pozadej ho, aby udelal notarsky zapis z podobneho predvedeni chyby u nej v kanclu :-) a kopii toho dej do protokolu.

Predpokladam, ze jedna o nadsazku, protoze pochybuji, ze by na to nejaky notar pristoupil. Znalce v oboru "trekovych holi" budes asi taky hledat dost obtizne, cili bych zkusil opravdu zajit na prodejnu osobne (ale jak jsem pochopil, hulky byly zakoupeny v Hanibalu a Ty jsi mimoprazska), a nebo to resit dopisem s tim, ze reklamace nebyla vyresena odpovidajicim zpusobem (tzn. zavada nebyla odstranena), a ze v pripade opakovaneho zamitnuti to hodlas medializovat napriklad cestou Cernych ovci v CT.
Uživatelský avatar
pawn
nováček
nováček
 
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 7, 2005 10:02

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » stř kvě 20, 2015 15:36

Chtel bych videt, jak by se notar tvaril :D Ito, jestli s tim pujdes k notari, dej vedet, pujdu s tebou ;-)

Znalci nemaji jen konkretni uzky obor (jako treba boty), rekl bych, ze na posouzeni hulek by se nejaky nasel. Chce to holt vzit seznam a obvolavat nebo mailovat.

Medializovat by se to dalo pres dTest, vcera jsem neco takoveho zahledl na jejich strankach. Zverejni stiznost zakaznika a pak se obraci na prodejce, jak to hodla resit. Cast stiznosti byla vyresena opacnym zpusobem, nez puvodni reklamace. Sel bych spis touhle cestou, nad Cernyma ovcema mavnou rukou, jelikoz to budou povazovat za plane vyhrozovani.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » stř kvě 20, 2015 15:48

Procházet se před notářem, dokud to nepovolí? :lol: Miku asi nee, ale kdyby náhodou, budu na tebe myslet :twisted:

Ten dTest nezní špatně. Já bych nejradši toho odborníka co to zamítnul poslala alespoň na jednodenní výšlap s 10kg batohem a po prdel ve sněhu, jak by ho to bavilo každých pár set metrů čudlat hůlku. Ať si taky užije tu pravou zábavu :axe:
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » stř kvě 20, 2015 15:53

Jeste to zvaz, mohla by to byt neskutecna zabava ;-) Kdyz si predstavim, jak by se tvarily nektere postarsi notarky, co jsem u nich byl... :lol:

Ten dTest je myslim tohle: http://www.vasestiznosti.cz/?utm_medium ... ource=menu
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » stř kvě 20, 2015 15:59

Asi máme každý jinou představu o neskutečné zábavě :mrgreen: Chození po úřadech, notáří apod. nepatří mezi mé oblíbené činnosti, i když ano, tohle by bylo hodně netradiční :)

Mrknu na to a něco pěkného jim napíšu.

Ad. Bouldershop.cz
Nedalo mi to a ještě jsem jim dnes zavolala, co teda (ne)bude. Prodejce se omluvil, že mi zapomněl zavolat, ale presky už přišly a zrovna mi je balí, abych to do víkendu měla. Že by se konal po 14 dnech přece jen happy end? :twisted:
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » stř kvě 20, 2015 16:05

Chozeni po uradech samozrejme taky nesnasim, ale tohle by byla scenka jak z Monthy Python ;-) Si predstav, jak s hulkama chodis do kolecka po kancelari, ostrizim zrakem te sleduje postarsi skrobena pani a ceka, kdy hulka povoli :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod ita » stř kvě 20, 2015 16:16

To je pravda, k Monthy Python by to nemělo daleko. Klidně ti tu hůlku zapůjčím, ať si užiješ kus legrace :lol:
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny