Blacklist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

chovani

Příspěvekod Kytka82 » ned kvě 28, 2006 9:11

no hudy na Orlí v pohode. Mockrat sem neco zkousel a nekoupil, pohoda.Ferovy pristup. Ale na veveri kdyz sem chtel donest mensi boty nez sem zkousel, tak kysely obliceje, neprijemny pindy....hruzy. Takova stara baba, co ji vyhodili nekde z prioru. Takze na veveri se*u i kdyz to tam maj po rekonstrukci pekny
Kytka82
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát kvě 19, 2006 14:17
Bydliště: Brno

chovani

Příspěvekod Kytka82 » ned kvě 28, 2006 9:11

no hudy na Orlí v pohode. Mockrat sem neco zkousel a nekoupil, pohoda.Ferovy pristup. Ale na veveri kdyz sem chtel donest mensi boty nez sem zkousel, tak kysely obliceje, neprijemny pindy....hruzy. Takova stara baba, co ji vyhodili nekde z prioru. Takze na veveri se*u i kdyz to tam maj po rekonstrukci pekny
Kytka82
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát kvě 19, 2006 14:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » ned kvě 28, 2006 10:06

Hudy na Orlí v Brně zas v takové pohodě není, když jsem před měsícem shánela nové pohory, obsluhovala mě kočenka která se tam furt ocucávala s přítelem, když jsem po ní chtěla aby mi donesla jinou velikost případně úplně jiný typ /to jsem si zřejmě dovolila moc/ tak měla blbé řeči, nejenom kyselé obličeje /holt jsem ji asi si dovolila vyrušit od jiné, zajímavější činnosti, za kterou ovšem nebyla placená. Mě tvrdila že dkyž mi boty nesednou - u jednoho typu se mi vyzouvala pata- tak si prý mám vzít menší velikost. To jsm pochopila že kašlu na Hudy a jdu jinam. ještě jsem ale před odchodem zabránila jedné paní v koupi bot-prodavačka jí nakecala že at si vezme pár který má na noze,paní ovšem tlačil a prodavačka jí řekla že se to v terénu "roztáhne a přizpůsobí". takže Hudy na Orlí taky nedoporučuji.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » ned kvě 28, 2006 14:31

to je ono, to jsou ti brigádnici, který specielně Hudy bera asi podle vizáže a ne dle vědomostí :evil: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Bedrich » ned kvě 28, 2006 18:30

Jo ale spousta lidi na tu vizaz da * Nekdy je prijemny kdyz ti slusne vybavena brigadnice prodava triko, kdyz stejne vod ni poradit nic nepotrebujes:)
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod pripluv » ned kvě 28, 2006 18:52

to zase jo :wink:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod chonga » ned kvě 28, 2006 21:40

někdy je příjemné nakupovat u slušně vybavené prodavačky :wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod pripluv » pon kvě 29, 2006 5:58

chonga píše:někdy je příjemné nakupovat u slušně vybavené prodavačky :wink:

Smutné je, že slušné vybavení není i v hlavě. Ale aspoň někde 8) ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Bedrich » pon kvě 29, 2006 8:11

Prave..., kompromis je sice idealni, ale v nekterejch situacich staci jen vybaveni vnejsi :lol:
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Vilík » pon kvě 29, 2006 17:49

Jj, kdyz sem si vybiral rejoycky, tak sem si vybehal vsecky prodejny a vybiral kombinaci barev, co se mi libila... A ve Vankovce mi je prodavala navic pekna holka... :wink: Ale botky bych si od ni nekoupil...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pát lis 10, 2006 8:53

@chasi: presunul jsem te sem, - uz tu podobny vlakno je - snad neva :wnk:

Chasi píše:Čau,

nechci tady nikomu dělat špatnou reklamu, ale jen se podělit se zkušenostmi při nákupech.

Chtěl jsem si pořídit tento Craft Pro rolák se zipem.

Na pobočcce tutoho e-shopu v Ostravě mi tvrdili, že se nevyrábí.

Proto, nenechte se zmást :mrgreen: .
i
Jaké jsou Vaše zkušenosti? :-$


t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Chasi » pát lis 10, 2006 9:03

It´s my apologize!
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod tuso » pát lis 10, 2006 9:13

Zrovna s tímhle obchodem jsem neměl nikdy potíže- teda co se týče ochoty nebo zkušeností prodavačů. Ale stane se cokoliv. Kdo z nás je bez chyby? /teda krom šipky :mrgreen: /
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

rockpoint v oc novy smichov

Příspěvekod teoretic » ned lis 19, 2006 22:50

prijdu do rockpointu, zeptam se, jestli maj nejake merino - odpoved s vytrestenyma ocima od obou prodavajicich (kluk a holka) - coo?? - opakuji a upresnuji dotaz - merino je druh vlny, ze ktere se vyrabi mimo jine funkcni poradlo, o ktere mi prave jde - odpoved:(...) my tu mame craft (...)

ze nemaji merino jsem videl na netu, ale rikal jsem si, ze treba v kamennym muzou mit neco navic - ale ze ani nebudou vedet, co to je, me trosku dostalo...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod jonza » ned lis 19, 2006 23:02

Po me zase hodili v Hudy v Brne, pri vybirani mikiny 3 druhy se slovy si vyberte. Kdyz jsem chtel neco vice slyset (slo mi o co nejvetsi tepelny komfort, kaslu na prodysnost, teda tentokrat) mi jeden frajer rekl kupte si perovku! no tak jsem to polozil na stojan, pekne podekoval a sel do alpinsportu, kde jsem si spravil chut!
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Příspěvekod tuso » pon lis 20, 2006 0:48

jonza píše:Po me zase hodili v Hudy v Brne, pri vybirani mikiny 3 druhy se slovy si vyberte. Kdyz jsem chtel neco vice slyset (slo mi o co nejvetsi tepelny komfort, kaslu na prodysnost, teda tentokrat) mi jeden frajer rekl kupte si perovku! no tak jsem to polozil na stojan, pekne podekoval a sel do alpinsportu, kde jsem si spravil chut!



Mě taky posledně v HUdy v OV potěšili- chtěl jsem rukavice, ale měli z toho modelu jenom M a L. Na otázku , kdy budou mít větší velikost jsem dostal odpověď- asi nikdy, nebudeme objednávat. Doufám, že to byl jenom úlet, protože jinak je to přístup jako víno.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Brko » pon lis 20, 2006 10:02

jonza píše:Po me zase hodili v Hudy v Brne, pri vybirani mikiny 3 druhy se slovy si vyberte. Kdyz jsem chtel neco vice slyset (slo mi o co nejvetsi tepelny komfort, kaslu na prodysnost, teda tentokrat) mi jeden frajer rekl kupte si perovku! no tak jsem to polozil na stojan, pekne podekoval a sel do alpinsportu, kde jsem si spravil chut!


Ale zkusil to :D Co kdyby náhodou ...
Nesmíš zapomínat, že spousta lidí na prodavače dá, protože tomu rozumí.
Zrovna včera jsem se bavil s kámoškou, která dělá už desátý rok v cyklo obchodě. Většina lidí tomu nerozumí. Neví vůbec o co jde, proto si myslím, že kdyby jsi byl jeden z těch 90% a prodavač zkusil, že mikina není úplně ideální a mnohem líp by ses cítil péřovce, protože ... (nějaké odborné okecávačky) ..., tak ji vemeš.
Ještě je nezbytné dotat, že vždycky se dozvíš pravdu. Ale většinou takovou, která vyhovuje prodejci. Do obchodu kde by mně vyloženě lhali, bych se už nikdy nevrátil.
Asi před osmi lety jsem přišel do obchodu, kde si nějaká mladá kočka lakovala nehty ...
- Prosím vás, nemáte náhodu nějaké péřové spacáky?
- Peří!?! Odkud jste spadl, to se už dobrých pět roků nedělá. Teď je místo toho duté vlákno.
- Ale já to chci na zimu, jako do sněhu, chápete, velká zima.
- No jasně tady ten duťák za 1500,- je na to úplně super. Já ho mám už druhý rok a jsem maximálně spokojená.
- A kde jste v něm spala?
- Na horách.
- Aha, nashledanou.
Naštěstí už to krachlo :D Ale ještě asi čtyři roky se drželi.
Na životě miluju zejména jeho rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný ...
Nový projekt www.e-celovka.cz - zapojte se i vy ...
Můj blog, na který nemám moc času :( ... Blog
Uživatelský avatar
Brko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 468
Registrován: úte lis 14, 2006 9:08

Příspěvekod Schnappi » sob lis 25, 2006 14:56

Tak z Hudy v Brně (Orlí i Veveří) mám trošku rozporuplné pocity... Reklamačku mi sice vyřídili bez potíží, ale třeba větička v reklamačním protokolu ve smyslu "v případě zjištění odstranitelné vady zákazník tímto souhlasí s řešením reklamace opravou" mi tam dost vadí, personál nějakou extra ochotou nehýří (právě na Veveří jsme se se starší paní prodavačkou nějakou dobu dohadovali, jaký že vlastně spacák je k čemu dobrý, protože jí se zdál na mé požadavky ideální zrovínka ten, co měla zrovna sundaný z věšáku a rozbalený; žel Sir Joseph za víc než sedm litrů není pro mé podzimní treky úplně nejpraktičtější). Taky z nich mívám dojem, že dost koukají na to, abych vybíral v řádně vysoké cenové hladině.
Rockpoint v zásadě oblibuji, ovšem na kamarádku byli prodavači ve Vaňkovce (nějací dva mlaďoši) při reklamaci prosakujících Garmontů dost hnusní, v podstatě ji nepřímo poslali do někam, že to je přirozená vlastnost těch bot a podobné řečičky. Když to s ní šla řešit její známá (dosti rázná osoba), pokusili se hoši o něco ve stylu "tahleta reklamace nemá smysl, stejně nám to vrátí", ovšem netušili, na koho narazili, takže byli nakonec málem rádi, že měli vůbec zdravé ruce na to poslání bot na reklamačku :) No a pro definitivní vyřízení reklamace jsem dojel já - a kupodivu všechno v naprostém klidu a míru (možná to byli jiní borci), nabídli nový pár (i když v jiné barvě) nebo peníze zpět; bral jsem boty a ještě dodatečně vrátili tři stovky na Sphere kartu...
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod tuso » sob lis 25, 2006 17:26

schnappi píše:Rockpoint v zásadě oblibuji, ovšem na kamarádku byli prodavači ve Vaňkovce (nějací dva mlaďoši) při reklamaci prosakujících Garmontů dost hnusní, v podstatě ji nepřímo poslali do někam, že to je přirozená vlastnost těch bot a podobné řečičky. Když to s ní šla řešit její známá (dosti rázná osoba), pokusili se hoši o něco ve stylu "tahleta reklamace nemá smysl, stejně nám to vrátí", ovšem netušili, na koho narazili, takže byli nakonec málem rádi, že měli vůbec zdravé ruce na to poslání bot na reklamačku :) No a pro definitivní vyřízení reklamace jsem dojel já - a kupodivu všechno v naprostém klidu a míru (možná to byli jiní borci), nabídli nový pár (i když v jiné barvě) nebo peníze zpět; bral jsem boty a ještě dodatečně vrátili tři stovky na Sphere kartu...


Tohle mě od nich dost překvapuje, protože jak s RP tak s firmou Garmont jsem neměl při reklamaci problém. G. patří k firmám, kterým jde víc o dobré jméno, než o ztrátu zisku za jeden pár bot.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Schnappi » sob lis 25, 2006 17:57

Tuso: Taky jsem koukal. Nicméně myslím, že ze strany Garmontu problém nebyl, potíže dělali jen ti výrostci... Třeba tam byli na brigádě.
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod packy » sob lis 25, 2006 22:22

Byl jsem v jednom nejmenovame mensim sportu na Slovanech v Plzni - obsluha je tam prijemna, sortiment dostacujici - ale jeden kolega se mi snazil namluvit, ze ta fliska od HighPointu ma zater ... mlcky jsem to presel a nakonec jsme jinde koupili flisku do Humi :lol:
Geomatika for ever ...
Uživatelský avatar
packy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte kvě 9, 2006 22:22
Bydliště: Krušné hory

Příspěvekod poiko » sob lis 25, 2006 22:52

joo, liman je dobrej, ale má malý sortiment. Jestli je tu white list, dávam je tam
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod packy » sob lis 25, 2006 23:04

poiko píše:joo, liman je dobrej, ale má malý sortiment. Jestli je tu white list, dávam je tam

Plne s tebou souhlasim ... jen me to pobavilo :)
Geomatika for ever ...
Uživatelský avatar
packy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte kvě 9, 2006 22:22
Bydliště: Krušné hory

Příspěvekod Vilík » sob lis 25, 2006 23:58

tuso píše:
schnappi píše:Rockpoint v zásadě oblibuji, ovšem na kamarádku byli prodavači ve Vaňkovce (nějací dva mlaďoši) při reklamaci prosakujících Garmontů dost hnusní, v podstatě ji nepřímo poslali do někam, že to je přirozená vlastnost těch bot a podobné řečičky. Když to s ní šla řešit její známá (dosti rázná osoba), pokusili se hoši o něco ve stylu "tahleta reklamace nemá smysl, stejně nám to vrátí", ovšem netušili, na koho narazili, takže byli nakonec málem rádi, že měli vůbec zdravé ruce na to poslání bot na reklamačku :) No a pro definitivní vyřízení reklamace jsem dojel já - a kupodivu všechno v naprostém klidu a míru (možná to byli jiní borci), nabídli nový pár (i když v jiné barvě) nebo peníze zpět; bral jsem boty a ještě dodatečně vrátili tři stovky na Sphere kartu...


Tohle mě od nich dost překvapuje, protože jak s RP tak s firmou Garmont jsem neměl při reklamaci problém. G. patří k firmám, kterým jde víc o dobré jméno, než o ztrátu zisku za jeden pár bot.


Problem je prave v tom, ze ve Vankovce je Rockpoint spis modni obchod, kde sou lidi, co zbozi prodaji (rozumej hezky holky nezkym holkam/samponovi kluci hezkym holkam), ale ve vecech se nevyznaji. Osobne sem tam byl jen jednou, kdyz jinde nemeli barvu rejoicek, co sem zrovna chtel...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod bolb » ned lis 26, 2006 4:50

Hudy Olomouc - byl jsem tam teď v pátek, prohlížel si botky, přišla lepá děva s dotazem, o co prý mám zájem. Když jsem řekl, že se jen dívám, odešla a na odchodu zamrmlala (bohužel dost srozumitelně) "tak takový tu máme nejradši" :(
Nic moc chování teda, naštěstí to bylo poprvé, dřív tam problém nebyl.
Naopak Hortez a RockPoint patří na whitelist, ochota sama, i když člověk nejde přímo nakoupit.
bolb
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 10, 2006 22:57
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Bedrich » ned lis 26, 2006 7:36

To neni ani vo kramu, spis jako vo cloveku na keryho tam zrovna narazis, ikdyz je pravda, ze ten vedouci kseftu co ty lidi prijima, by si v tom mel udelat trochu poradek... :roll:
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod pripluv » ned lis 26, 2006 10:58

Když už jsme u toho, tak whitelist tu je taky :ú ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod vorec » ned lis 26, 2006 19:17

No tak moj negativny :x postreh z blavackeho Intersportu v Poluse, kde maju tiez zopar outdoor hadrov a asi tak pred rokom mi tam slecna pri pokladni bez mihnutia oka nauctovala o 2500 SKK vyssiu cenu :twisted: Na moje upozornenie reagovala len nejakym divnym gestom a bez ospravedlnenia mi prachy vratila, lenze ette predtym mi ich stihla strhnut z uctu :(( kra*a...

A kedze som tam asi pred tyzdnom opat bol, tiez nemozem povedat, ze by sa obsluha nejak vyrazne zmenila k lepsiemu :roll: aj co sa vyzoru tyka :lol:
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod pavproch » ned lis 26, 2006 20:46

vorec píše: mi tam slecna pri pokladni bez mihnutia oka nauctovala o 2500 SKK vyssiu cenu :twisted: Na moje upozornenie reagovala len nejakym divnym gestom a bez ospravedlnenia mi prachy vratila, lenze ette predtym mi ich stihla strhnut z uctu


Tomu se v civilizovaných zemích říká "cash-back".... :wink:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod jonza » ned lis 26, 2006 22:26

Sakra a ja kdyz potrebuju cash tak mi to zadna prodavacka takhle neudela, to je divne...
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny