Blacklist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod funo » úte kvě 29, 2007 10:52

teoretic píše:Hudy v UL - sice ty lidi neco i vedi, ale az na vyjimky nikdo skoro ani nepozdravi, a kdyz tam nekdo prijde se jen podivat a hned neudela nakup za x litru, tak se tvarej, ze je akorat clovek obtezuje..

S tímhle souhlasím a potvrzuji.Párkrát jsem tam zabloudil (a vždycky něco kupoval), ale chování prodavačů vždycky hrozný.Brácha už i mailoval na centrálu, slíbili, že si na ně dohlédnou, ale nic...
t.
funo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 89
Registrován: stř kvě 9, 2007 10:43
Bydliště: Teplicko

"reklama" na Ellias sport v Ostravě

Příspěvekod manon » úte srp 7, 2007 1:59

manon
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 6, 2007 10:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod hoghar » ned zář 2, 2007 9:24

funo píše:
teoretic píše:Hudy v UL - sice ty lidi neco i vedi, ale az na vyjimky nikdo skoro ani nepozdravi, a kdyz tam nekdo prijde se jen podivat a hned neudela nakup za x litru, tak se tvarej, ze je akorat clovek obtezuje..

S tímhle souhlasím a potvrzuji.Párkrát jsem tam zabloudil (a vždycky něco kupoval), ale chování prodavačů vždycky hrozný.Brácha už i mailoval na centrálu, slíbili, že si na ně dohlédnou, ale nic...
t.


Tak pod tohle se bohuzel musim podepsat taky. Jsem rad ze nejsem jediny kdo to takhle vidi take. Sice poradi po optani vcelku rozume ale co se tyce lidskeho pristupu, tak je mne to neprijemny. Byt jiny vetsi outdoor v UL tak na Hudy zanevru.
Uživatelský avatar
hoghar
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: úte bře 6, 2007 14:53
Bydliště: Ústí nad Labem/Praha

Příspěvekod uplne jinej martin » ned zář 2, 2007 21:07

Hospoda u Tošováka v Ádru. Třičtvrtě hodiny čekat na topinky? Ne... Ještě, že šla objednávka v polovině čekací doby stornovat...
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Hafi » sob zář 22, 2007 11:26

včera Kiwi v Praze. Koupil jsem tam těsně před odjezdem do Gruzie mapu Balkánu, chtěl jsem tak maximálně 1:1 000 000 (kvuli stopu zpet) a tato byla 1:800 000. Vzal jsem rovnou tri i pro kamose a ani jsem je nejak neprohlizel. Az v Soluni na letisti jsme zjistili, ze je tam tiskova chyba a neni to 1:800 000 ale 1: 1 800 000. Logicky jsem je už i tak musel používat a měsíc měl v batohu a tak podle toho vypadaj. Tak jsem tam včera přišel, vysvětlil co se stalo, s tím, že chápu, že mi roztrhlou mapu asi do reklamace nevezme, ale že mi prostě prodal neco uplne jinyho nez jsem chtel, navic tri vytisky a ocekaval sem ze by mi moh nabidnout vraceni casti penez, popripade nejakou ze mi da treba 200 slevu na dalsi nakup. Tak byl desne neochotnej že proste mi s roztrhanou mapou nemuze nic delat a ze se o tom se mnou nebude moc bavit. sem sebou nemel ucet(tak sem si nemoh moc vyskakovat), tak tam nekdy zajdu i s nim a budu tvrdsi.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod krtenek » sob zář 22, 2007 13:34

Asi tě vyhodí s upozorněním na tvou chybu - nepodíval ses přímo do mapy! (já to dělám vždy)
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod Schnappi » sob zář 22, 2007 14:15

Je to dost dobře možné, nicméně snad aspoň prodavač upozorní na tuhle chybu svého dodavatele a další zákazníky...
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod Hafi » sob zář 22, 2007 15:55

krtenek píše:Asi tě vyhodí s upozorněním na tvou chybu - nepodíval ses přímo do mapy! (já to dělám vždy)

sem spěchal...nebyl čas přeměřovat měřítko
ale jak to? prostě jsem řekl, že chci zboží x a dostal jsem zboží y v obalu od x. To je prostě chyba někoho jinýho než mě. kdybych měl v krabici od mlíka džus, tak mě to po ránu při dělání kakaa taky nas..e
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Kometa » úte lis 20, 2007 20:49

Chci si jen tak postezovat... i kdyz spis na svoji blbost nez na obchod. Jak jste mozna uz nekteri postrehli, nakupuju si lezeckou vybavicku. Jako posledni prisel na radu maglajzpytlik.
Mela jsem zrovna cestu kolem Hudyho, tak jsem nakoukla, vybrala, koupila... a ted koukam, ze vsude ho misto za 320 prodavaji za 240.
Ocekavani, ze to bude vsude + - stejne, bylo chybne.
(ja vim, 80kc je pakatel, ale je to taky treba 25% ceny)
Kometa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 184
Registrován: úte bře 7, 2006 15:55
Bydliště: pupek zeměkoule

Příspěvekod pripluv » úte lis 20, 2007 20:50

Vydřiduši jsou to ... já tam nakupuju už jen z nutnosti :wink: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Tomík » úte lis 20, 2007 21:05

Přípluv píše:Vydřiduši jsou to ... já tam nakupuju už jen z nutnosti :wink: .

:finga: jen tak na ně!
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Příspěvekod matob » úte lis 20, 2007 22:09

Hafi píše:
krtenek píše:Asi tě vyhodí s upozorněním na tvou chybu - nepodíval ses přímo do mapy! (já to dělám vždy)

sem spěchal...nebyl čas přeměřovat měřítko
ale jak to? prostě jsem řekl, že chci zboží x a dostal jsem zboží y v obalu od x. To je prostě chyba někoho jinýho než mě. kdybych měl v krabici od mlíka džus, tak mě to po ránu při dělání kakaa taky nas..e


áno, ibaže ten džús by si hneď vrátil, nevypil by si ho. Tú mapu si použil, v podstate znehodnotil. Takže nečakaj, že ti to uznajú. To, že si nemal na výber a musel si ju použiť, takisto to, že si si ju neskontroloval ešte ten deň, alebo v čase, keď ešte nebola znehodnotená, tak to už je tvoja vec (v prvom prípade sa to chybou nazvať nedá, nebudeš predsa blúdiť, ale v to, že si ju neskontroloval už chyba je), za to predajca nemôže. Pokiaľ však predajcovi záleží na zákazníkovi a dobrom mene, mal by ti nejakým spôsobom výjsť v ústrety, prípadne i výrobca.
Uživatelský avatar
matob
účastník
účastník
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte kvě 23, 2006 15:59
Bydliště: Senica(SK)/Praha(CZ)

Příspěvekod Hafi » stř lis 21, 2007 12:04

matob píše:
Hafi píše:
krtenek píše:Asi tě vyhodí s upozorněním na tvou chybu - nepodíval ses přímo do mapy! (já to dělám vždy)

sem spěchal...nebyl čas přeměřovat měřítko
ale jak to? prostě jsem řekl, že chci zboží x a dostal jsem zboží y v obalu od x. To je prostě chyba někoho jinýho než mě. kdybych měl v krabici od mlíka džus, tak mě to po ránu při dělání kakaa taky nas..e


áno, ibaže ten džús by si hneď vrátil, nevypil by si ho. Tú mapu si použil, v podstate znehodnotil. Takže nečakaj, že ti to uznajú. To, že si nemal na výber a musel si ju použiť, takisto to, že si si ju neskontroloval ešte ten deň, alebo v čase, keď ešte nebola znehodnotená, tak to už je tvoja vec (v prvom prípade sa to chybou nazvať nedá, nebudeš predsa blúdiť, ale v to, že si ju neskontroloval už chyba je), za to predajca nemôže. Pokiaľ však predajcovi záleží na zákazníkovi a dobrom mene, mal by ti nejakým spôsobom výjsť v ústrety, prípadne i výrobca.

ja vim, ze nemam narok na normalni reklamaci, ale ocekval jsem od kiwi, ze bude prodejcem kteremu zalezi na dobrem jmene...a neni.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Blaf » ned bře 16, 2008 16:34

Rp....nvm ted presne ktere OC to byly ale tvrdili mi po telefonu ze reminkove macky Alpamayo od Raveltiku se nedaji na HW Forest pridelat, ptz i ty reminkove maji plastovou kravinu a bez te patky to nepujde......

a co me dost "potesilo" bylo ze Rp v centru Ovy posledni den jejich velke slevove akce meli inventuru a ten ve Futuru jaksi macky nevede..... :roll:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Hafi » ned bře 16, 2008 16:56

nechci omlouvat kolegu (byt ani se nedivim ze to v nejakym RP co je v obchodaku nevedeli), ale evidentne doslo k zamene s modelem alpamayo r...coz muze byt chybou telefonicke konverzace, predpokladal bych ze to ovsem bylo tak, ze dany prodavac nema v hlave komplet nabidku raveltiku a tedy kouknul do prvni krabice kde videl napsano alpamayo, (shodou nahod to bylo alpamayo r) a oznamil ti ze to nepujde...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod pripluv » ned bře 16, 2008 17:16

Kde je potom chyba? Já nikde neprodávám a v dané problematice se orientuji poměrně přesně. Když tam je člověk, co tomu nerozumí, ať jde prodávat rohlíky!
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Hafi » ned bře 16, 2008 17:47

Přípluv píše:Kde je potom chyba? Já nikde neprodávám a v dané problematice se orientuji poměrně přesně. Když tam je člověk, co tomu nerozumí, ať jde prodávat rohlíky!

jak jsem jiz psal...neobhajuji, jen vysvetluji jak nejspis doslo k chybe.
proste ne kazdy je odbornik (moh to zvedout treba nekdo kdo tam dela tyden, brigos,...nebo i nejaky tupy prodavac...ono za ty prachy tam dela opravdu elita naroda)...a telefon vetsinou vyridi jeden clovek (zvlast kdyz se to snazi urychlit, kdyz ma treba naval), takze to nepreda treba kolegovi ktery se orientuje...kdyby tam dosel, tak by na blafa treba zavolal kolegu, ktery by vysvetlil. ja vim ze tim rp prichazi o zakazniky (stejne tak jako treba "kvalitou" net stranek), ale na druhou stranu ten telefon je nejmene vhodnym zpusobem jak se zeptat. (jako ze idealni je zajit a zkusit, pak bych zkusil googlit na netu...na raveltik.cz jde odpoved vycist uz z obrazku...pak mejla (cte ho vedouci...tedy bude spis vedet a pak teprva foun)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Blaf » ned bře 16, 2008 19:57

hafi..promin nerekl sem detaily...dany prodavac prvne sam odbehl zkonotrolovat stav...pote sem se znova zeptal zda maji REMINKOVE...on znova na par minut odbehl a potvrdil ze je maji v reminkove verzi.....ale ze pry stejne maji nejaky plast...tak sem se podivil a rekl reminkove s plastem na pate? to je jako nepripnu na svoje HW kdyz nemaji patku??? a on no to asi nepujde....ze podle nej to na ne nepripnu...

jedna se o jedno prazske OC....jinak pristup kazdeho Rp byl hodne chaby.... :roll:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod mayya » ned bře 16, 2008 20:00

@Blaf: Ovšem jako správný OF-ák bys měl mít nastudováno, že Alpamayo jsou i ve verzi "čistě řemínkové" (viz jakýkoliv e-shop s jejich nabídkou), pak by ses ptát ani nemusel.. :ú :wink:

(to ale neomlouvá neznalost prodavače - i když já osobně mám s RP dobré zkušenosti, narozdíl od Hudyho lidí např.)
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Blaf » ned bře 16, 2008 20:11

no ja to samozrejme vim mila Mayyo....ale on sam do me zacal hustit neco o plastovem picinci na konci tak sem si rekl ejhle zrejme divne fotky...kdyz je ted videl prodavac zrejme to bude novy model ci co
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod mayya » ned bře 16, 2008 20:18

Blaf píše:no ja to samozrejme vim mila mayyo....


No mně to bylo divný, že TY bys nevěděl.... :mrgreen:
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod Blaf » ned bře 16, 2008 20:23

nespamuj to tady ironickyma prispevkama Mayyinko :wink: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod mayya » ned bře 16, 2008 20:30

Blaf píše:nespamuj to tady ironickyma prispevkama mayyinko :wink: :mrgreen:


:shock: O:) O:)


(a ty už mě přestaň zlobit a nauč se malý "m")
Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.
(dalajlama)
Uživatelský avatar
mayya
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2791
Registrován: úte srp 21, 2007 22:09
Bydliště: Brdy, různě po světě

Příspěvekod rysy » úte bře 18, 2008 6:23

Přípluv píše:
chonga píše:někdy je příjemné nakupovat u slušně vybavené prodavačky :wink:

Smutné je, že slušné vybavení není i v hlavě. Ale aspoň někde 8) ...


Ja bych prodavacky "modelky" tak neodsuzoval. Ve Spindlu jsem u lanovky videl jednu Hudy-modelku (Praha) a nejak nesikovne nastupovala, malem spadla. Tak jsem si myslel.....Ale potom se ukazalo, ze je na lyzich uplne jednicka (pri nastupovani na lanovku asi jeste spala). A kdyz jsme se dali do reci tak se ukazalo, ze toho vi o outdooru vic nez ja. Slusne vybavebi jinde tedy nevylucuje slusne vybaveni i v hlave (nebyla to ale blondynka :mrgreen: )
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod pripluv » úte bře 18, 2008 7:01

modelky neodsuzuji (skoro každý jim při placení hledí na hrudník místo do očí :mrgreen: ), jejich znalosti a vědomosti už ano
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Hafi » úte bře 18, 2008 22:55

pujcovna rockpoint perstyn....tedy predevsim dany konkretni zamestnanec

tam mam od zitra zamluveny sneznice, tak sem tam prisel dnes asi pul hodiny pred zavirackou, ze bych si je uz vzal...tak me poslal dost nevybirave do prdele, ze tu smlouvu za pul hodiny nestiha (i ja ji zvladam asi za 5 minut....), tak jsem chtel jestli by to slo aspon nejak predpripravit, abych rano jen podepsal a vzal...a pry taky nelze. no brutus neochotnej, tak sem aspon jehomkolegu donutil skontrolovat ze tam ty sneznice jsou....a nejsou! tak sem se ptal co kdyz tam nebuduou ani 10:01 az tam zitra prijdu, a jen debilni krceni rameny. tak sem na ne zvedavej...kazdopadne hned jak si je pujcim tak asi zajdu za jirkou (vedouci) si postezovat...protoze to byla fakt necht od nich.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8429
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Doktor_z_hor » stř bře 19, 2008 1:35

Přípluv píše:Kde je potom chyba? Já nikde neprodávám a v dané problematice se orientuji poměrně přesně. Když tam je člověk, co tomu nerozumí, ať jde prodávat rohlíky!
Třikrát z Hudy sport Brno/Orlí: Chci triko od IB a brigádník se jde zeptat celkem třikrát:
1. Jestli se to triko vůbec vyrábí (šlo o gramáž 260).
2. Jestli to bude i v dámském provedení
3. Kdy teda to bude

Další:
-Máte tenhle model...?(košile od TNF)-
-Nemusíme mít vše co je v katalogu v nabídce!-
-A nešlo by...?-
-Nešlo.-
V prodejně na Veveří to šlo.

Poslední:
-Aha a co znamená ta sanforizace?-
( Tlakové vysrážení bavlny na speciálním stroji, často je to uváděno srozumitelněji jako vysrážená/předsrážená)
-To je něco s vodoodpudivostí, ne?-
On se mě fakt zeptal!!! :smt021 :smt044A čtyři ostatní stáli okolo a koukali do země
Uživatelský avatar
Doktor_z_hor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 141
Registrován: ned bře 16, 2008 13:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » stř bře 19, 2008 6:19

to říkám furt, že tam je hodně jelit, co o tom nic neví. By mě zajímalo, kdo je za ně zodpovědněj a jestli nějak řeší i znalosi, při přijímacím řízení...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod ONDRA » stř bře 19, 2008 7:36

Tak opět Rock point. Už týden čekám na bundu, kterou posílají z Olomouce do Brna. Vyzkoušel jsem si ji v brněnském OC, ale šikovná brigádnice nalepila ten kovový pípák přímo na membránu, takže bunda je znehodnocená:evil: To že doruční trvá už týden je ale asi spíš chyba PPLka... Takže blacklist za neschopnou brigádnici a PPL
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod mifr » stř bře 19, 2008 8:07

Doktor_z_hor píše:-Aha a co znamená ta sanforizace?-
( Tlakové vysrážení bavlny na speciálním stroji, často je to uváděno srozumitelněji jako vysrážená/předsrážená)
-To je něco s vodoodpudivostí, ne?-


To bych i odpustil, ze to nevedel...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny