Blacklist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Blacklist

Příspěvekod GreyMouse » úte lis 28, 2017 12:29

Proč ten " :evil: "? Omluvili se, slíbili poslat peníze a o to ti šlo, ne? ;-) Samozřejmě si mohli nasypat víc popelu na hlavu a zvládnout to rychlejc, ale třeba zrovna nestíhali, tak nereagovali okamžitě. A bylo to jen pár dní, kdyby dělali mrtvýho brouka měsíc, tak je to něco jinýho ;-)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » úte lis 28, 2017 13:08

Prave pro tu omluvu - at to ctu jak chci, stejne mi vychazi, ze je to omluva za dvojnasobnou platbu, ze nereagovali za to ani naznakem.
GreyMouse píše:třeba zrovna nestíhali, tak nereagovali okamžitě. A bylo to jen pár dní, kdyby dělali mrtvýho brouka měsíc, tak je to něco jinýho
Vis, za tech par dnu nereagovani a potvrzeni prijeti stiznosti/reklamace az po tydnu by v CR naparila COI (se slovenskymi organy zkusenosti nemam) pokutu rozhodne nasobne vyssi nez cena mnou objednaneho zbozi. Protoze oni maji povinnost (i podle slovenskych zakonu a vlastnich obchodnich podminek) vydat potvrzeni o prijeti reklamace odeslane "prostredky dalkove komunikace" ihned, kdyz to nejde tak bez zbytecneho odkladu. Uple stejne jako kdyz v obchode neco reklamujes, musi TI ihned vydat reklamacni protokol, ne rict, ze prijdete mozna za tyden, my Vam to dame.

Uz poslali i potvrzeni o poslani penez - jako odpoved na vcerejsi posledni email, kde jsem napsal, ze doufam ze se dockam vysvetleni, proc trvala reakce tak dlouho (ne puvodni chyby, o te jsem psal, ze se stat muze). Odpovedi bylo, ze cca "penize jsme poslali, v priloze je potvrzeni"....

Ale uz to neminim dal resit - tomuto shopu se urcite v budoucnu vyhnu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Blacklist

Příspěvekod dudy » úte lis 28, 2017 13:45

Chápu to správně, že se Ti ozvali, omluvili se Ti a vracej Ti prachy a tobě je to málo?
Co maj dělat? Poslat posla s pugétem a flaškou skotský? Nebo má sednout ředitel do auta a přijet se Ti omluvit osobně? Co dárkovej poukaz na sto tisíc?
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » úte lis 28, 2017 14:05

Dudy, Ty jses vul... Pokud Ti prijde normalni to jednani, vcetne te omluvy, tak to je smutne, kam ten svet dospel... :( Ale potom se taky nemohu divit, ze je takovy jaky je.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Blacklist

Příspěvekod booze » úte lis 28, 2017 14:32

:lol:
Taky by me to nastvalo. Tak v soucastnosti jsou vsichni imrvére online a nemaji cas vyridit jeden email? :vom:
To uz je jak s ohranou vymluvou "ja jsem vam to poslal a mate to asi ve spamu..." :vom:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Blacklist

Příspěvekod dudy » úte lis 28, 2017 14:33

Tak sem holt vůl.
Chápu že pro někoho, pro koho je fakt, že mu někdo neodpoví na mail do 24 hodin a po třech dnech hrozí udáváním represivním orgánů a do toho okolo chodí jedinci, kterým to nepřijde taková tragédie, může být to, kam až ten svět dospěl znakem úpadku a blížícího se konce, ale mě to tu i těmto apokalyptickým tragédiím navzdory, přijde docela fajn.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Blacklist

Příspěvekod Quido » úte lis 28, 2017 16:07

zobecnim - mam za to, ze tu chtel nekdo vyjadrit, ze u mnoha sluzeb, ktere nefunguji, se jejich nefunkcnost resi pouze omluvou, ktera vsak:
a) nic neresi, protoze je to 158 omluva v poradi za tentyz stale se opakujici prohresek
b) se pouzije namisto jakehokli reseni, cimztopadem se sluzba nikam neposune a zustane vadna ci nefunkcni nadale... paklize to neni zamer :roll:
A to je proste spatne... omluva ma byt jen etickou soucasti celeho systemu naprav, pripadne i represi, aby se dosahovalo stale lepsi a lepsi kvality dane sluzby
:mrgreen:

a k tem penezum - tohle je jednoznacne neopravnene obohaceni a zakon uklada subjektu, ktery tak cini, napravu provest neprodlene... kdyz to vyzkopuseji na par lidi soucasne, cili ve velkem, tak z toho maji pekny profit uz jen tim, ze ty penize muzou tocit - tenhle nesvar delal onehda zcela programove MALL.CZ a docela se na tom operil, az se nekdo nastval, naprasil je na COI, ti objevili 6 dalsich nesvaru, mall.cz dostal nekolik pokut a v roce 2015 nakonec vymenili polovinu managementu...

nicmene souhlasim s dudym - porad tu stoji za to zit
:smt083
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Blacklist

Příspěvekod Kjuba » úte lis 28, 2017 16:21

Quido: Jaký do prdele neoprávněný obohacení. Víš vůbec, co to znamená?

Řešíte naprostou kravinu, která je úplně jednoduchá a jasná.

Ano vznikla chyba, když to omylem poslali na dobírku. Ale apuka měl uzavřenou zcela jinou smlouvu s jinou formou úhrady.

Zcela nepochybně apuka udělal školáckou chybu, když tu zásilku převzal a znovu zaplatil. Nechápu, jak něco takového může udělat zrovna člověk jako on.

Správný postup všude na světě je zásilku nepřevzít a kontaktovat prodejce.

Nechápu, co to tady řešíte.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » úte lis 28, 2017 16:26

Klid ;-) Apuka resi, ze se mu nedostatecne omluvili a ostatni nechapou nebo se bavi. Teda aspon ja a to velmi :D Vzdyt je to krasna sonda do duse byrokrata. Az se priste nekde srazite s urednikem a nebudete chapat, co po vas chce, proc to chce a proc se vec neda vyresit zpusobem, ktery vam pripada velmi jednoduchy a logicky, vzpomente si na tuhle diskusi. On za to nemuze, proste uvazuje uplne jinak.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49373
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » úte lis 28, 2017 16:33

apuka píše:Nerikam, ze by mi nepomohli, ale jiny kontakt na ne, nez jsou uvedene na strankach horosportu ja nemam fakticky pravo v tomto pripade pouzivat. ANo, jsem dospely chlap a proto se snazim co nejvice dodrzovat zakony - vis, o tom to taky je.

Dospely chlap predevsim pouziva zdravy rozum a problemy se snazi resit efektivne. Zadny zakon ti nezakazuje zavolat do Adamsportu a slusne se zeptat, jestli by ti nemohli pomoct s objednavkou z Horosportu, jelikoz se ti nedari je zkontaktovat a slysel jsi nebo cetl, ze jsou stejna firma. Nemuze se stat nic horsiho, nez ze to odmitnou a pak na tom budes stejne, jako predtim.

Co se omluvy tyce, myslel jsem, ze pochazis ze Slovenska. Pak bys mel vedet, ze tohle je asi tak ta nejhlubsi omluva, jakou muzes v ramci slovenskych sluzeb dostat :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49373
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod booze » úte lis 28, 2017 17:32

V JAR ti nauctuji $70 za vyrizeni reklamace. :((
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » pon pro 4, 2017 19:06

dudy píše:Chápu to správně, že se Ti ozvali, omluvili se Ti a vracej Ti prachy a tobě je to málo?

Se k tomu vracím s "vysledkem" z vypisu uctu.
Poslalo se:
IB1.jpg
IB1.jpg (10.74 KiB) Zobrazeno 18271 krát

Prislo:
IB2.jpg
IB2.jpg (6.33 KiB) Zobrazeno 18271 krát


Takze suma sumarum, napsali "ospravedlnujeme sa" (omluvou bych to nenazval), z jejich hediska sumy "srovnali (castka v EUR dostal/dal presne sedi) - takze mam byt happy a drzet hubu. :twisted:

Vsak stovka na necelych dvou tisicovkach prece neni zadny peniz, ze jo? A to jsem jeste netelefonoval za vlastni (kdyz to nebrali...) a nejsem si jisty, ze mi banka nenauctuje/-vala poplatek za prichozi SEPA platbu (CS mi to zahrnuje do jedoho mesicniho poplatku bez rozpisu ](*,)).
V tom lepsim pripade bych mel pocitat rozdil mezi tim, co jsem zaplatil GLS a tim, co jsem od nich dostal, to jen cca 60 Kc...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Blacklist

Příspěvekod seis » úte pro 5, 2017 10:41

Česká pošta opět nezklamala...doručení balíku do ruky, platba na dobírku za 350 Kč (objednané zboží nešlo zaplatit ani doručit jinak). Pošťačka to chtěla přesně, na tisícovku neměla zpátky. Takže mi řekla, že mi to může druhý den doručit znovu, ale ať si to skočím někam rozměnit ](*,)
Uživatelský avatar
seis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 177
Registrován: stř srp 17, 2005 21:35
Bydliště: Čechy a Morava

Re: Blacklist

Příspěvekod luvycie » pát led 5, 2018 14:48

negativní zkušenost s brněnskou prodejnou Hanibal. Především arogantní chování, neochota přijmout reklamaci (byť na svých stránkách mají napsáno, že reklamace posílají k posouzení přímo výrobcům), při dotazu, jak se bundy snáší s batohy (říkali jsme, že chodíme i stokilometrové pochody se středně těžkým batohem) nám odpověděli, že bundě to absolutně nic neudělá (to "absolutně" je opravdu jejich výraz), když jsme bundy donesli po prvním nošení k reklamaci, říkali, že toto je běžná věc, která se stává i u jiných značek, že s tím mají zkušenosti a že se jedná jen o kosmetickou vadu (což se ve výsledku nejednalo), velmi nepříjemné reakce byly i u již vyřízené reklamace - vyzvedávání peněz
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pát led 5, 2018 18:12

luvycie píše:velmi nepříjemné reakce byly i u již vyřízené reklamace - vyzvedávání peněz

Muzes jeste rozvest tohle? Nedava mi to totiz smysl. Kdyz reklamaci uznal vyrobce, tak uz jim do toho v podstate nic neni a ani to pro ne (snad) neni zadna skoda... tedy podle mne nemaji zadny duvod se chovat neprijemne. Myslim racionalni duvod :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49373
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod booze » pát led 5, 2018 18:29

Chapu to to tak, ze byli urazeni a velice "chytri" pri predavani penez. Dali jim jeste sezrat, ze nad nima vyhrali.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pát led 5, 2018 18:32

Ja taky, ale radej bych slysel primo od luvycie, jak to bylo. Protoze jestli takhle, tak je to naprosto neprofesionalni chovani.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49373
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod luvycie » sob led 6, 2018 18:23

Omlouvám se, ten závěr byl zbytečně hnidopišský a v podstatě o nic nešlo, jen že si tam člověk připadne jak Y. Přijdu na prodejnu, tam čtyři prodejci, slečna jde ke mně s úsměvem, ale jak řeknu, že tady mám vyřízenou reklamaci a mám si vyzvednout peníze, otočí se na místě a odejde, dva borci si sednou k jedné pokladně a poslední slečna nejdřív obslouží všechny zákazníky v prodejně, tak tam stojím pět minut, ostatní dělají, že mě nevidí a když si mě konečně zavolá k pokladně a řeknu opět, že jdu vyřídit reklamaci, tak nic neřekne, zvedne telefon a začne volat, nemůže se dovolat, tak tam čekáme, aniž by někdo řekl na co, o nic nešlo, neuměla reklamaci navést do systému, jen to stačilo říct, trochu ve mně hrklo, že je nějaký problém. A jen mi to celé nepřišlo moc profesionální. Ale tohle je dost subjektivní názor. Bohužel to, ke všem těm dojmům předtím, na mě zapůsobilo tak, že do téhle prodejny se už nikdy nevrátím.
luvycie
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 8, 2017 10:25

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » sob led 6, 2018 20:10

Za toto se teda vubec nemas co omlouvat. Ano, jemne receno, bylo to neprofesionalni - taky se mi parkrat stalo na nekolika ruznych mistech, ze nekdo nedokazal navest neco do systemu nebo v systemu neco neslo jak melo (tipicky tiskarna netiskla, bo na reklamaci a pod. je jina nez na tisk prodejnych dokladu a nekdo ji naposled vypnul :-)), ale vzdy se hned omluvili, ze oni maji nejaky problem a vzdy se to vyresilo relativne rychle.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » ned led 7, 2018 0:48

@luvycie: neomlouvej se furt :D Fakt nemas proc. Tohle je neprofesionalni chovani a naprosto chapu, ze uz tam nepujdes. Taky bych nesel a navic bych jim k tomu neco rekl. Pro zakaznika je reklamace otrava, ztrata casu, mozna i penez, pricemz si to sam nevybral a nemuze za to (kdyz je opravnena). Prodejci se by se mu to meli snazit usnadnit a ne se jeste chovat hnusne.

Nevzpominam si, kdyz jsem zazil podobne chovani v prodejne naposled. Tipuju to tak na 10 - 15 let. A to jsem zrovna nedavno neco reklamoval v Hudy a bylo to uplne v pohode. Teda, zrovna v Hanibalu pred nekolika lety jo, ale tam neslo o reklamaci, ale neochotu pri prodeji. A taky jsem tam pak dlouho nebyl a pozdeji uz tam toho <pip> nepotkal.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49373
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » čtv říj 31, 2019 2:16

Ceska televize. Dneska mi od nich prisel liebesbrief:
tv.jpg

Trochu mi zvednul tlak. Jednak jsem jim uz cestne prohlaseni (ze televizi nemam a tudiz nic platit nemusim) jednou posilal, uz to bude delsi doba, ale i tak by zaznam mit meli. A jednak ton toho dopisu. Na par facek. Plus par malickosti, jako ze je dopis datovan 22.10. a prisel 30.10, takze svou lhutu zkratili o 8 dnu.

Vubec jsem nemel chut na to reagovat (pravnici: musim nebo jsou veskere akce a prokazovani na nich?), ale nakonec jsem si rekl, ze to bude cesta nejmensiho odporu. Dalo se to i pres web, tak jsem tam vlezl, ze to bude jednoduche. Jo. Formular a v druhem kroku odkaz na PDF s cestnym prohlasenim, ktere si pry mam vytisknout, podepsat, naskenovat a uploadovat #-o V roce 2019, se posrali v kine. Formular jiny, nez v tom dopise, hodil jsem tam tedy ten, stejne nemam tiskarnu. Pro jistotu jsem to same poslal jeste mailem a pripsal neco nepekneho. Ne ze by to k necemu bylo.

Mozna bych mel jeste napsat svemu poslanci, at se zasadi o zruseni tenhle instituce. Doted mi byla sumak, televizi nemam a mit nebudu, protoze je to v dobe Internetu prezitek. Timhle mne ale fakt nasrali.

Jeste dodavam, ze to samozrejme poslali jako obycejny dopis, takze se mohl klidne ztratit a presto vyhrozuji lhutou. Sami ovsem na webu tvrdi, ze reklamace bez podaciho listku (kdyz to nekdo posle postou) uznavat nebudou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49373
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod tsunami » čtv říj 31, 2019 8:45

Ten tón dopisu mě nasral tak jsem to zahodil. Nic mi nepřišlo a nic jsem nečetl ať si trhnou. Televizi nemám, mít nechci a nebudu. Už jsem dával dřív nějaké prohlášení.
tsunami
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř bře 20, 2019 20:27

Re: Blacklist

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 31, 2019 8:53

me ton dopisu taky nasral, ale protoze nechci aby na me.prisel exekutor tak dycky vyplnim a du poslat postou a schovavam listek... staci, ze musim platit za radio, protoze moje zarizeni v domacnosti ho umoznuji poslouchat...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9374
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » čtv říj 31, 2019 10:55

mike píše:pravnici: musim nebo jsou veskere akce a prokazovani na nich?
Ted nedavam "svuj pravnicky nazor", jen jsem si vzpomenul, ze se podobne veci resily v minulosti a dost se to v mediich tehdy rozebirali. Tehdy dosli k tomu, ze v pripade "kontroly" musis dokazat Ty, ze nemas nic, co by signal prijimat mohl. Ale bylo to snad pred vice nez 20-ti lety, nevim, jestli to plati stejne i ted.

Muj osobni nazor ale je, ze kdyz uz od Tebe cestne prohlaseni maji, v zakone neni zadna lhuta platnosti takoveho prohlaseni a zadna zmena u Tebe nenastala, nemaji proc od Tebe zadat dalsi prohlaseni. Povinnost mas nahlasit zmenu, kdyz k ni dojde (samozrejme hlavne, kdyz uz muzes prijimat televizni signal, napr. koupis televizi).
Problem muzes mit nejspis s tim, ze pokud oni prohlasi, ze od Tebe nemaji zadne cestne prohlaseni, tak bys musel Ty dokazovat, ze jej od Tebe dostali, coz muze byt obtizne - asi nebudes mit potvrzenou kopii z podatelni CT.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Blacklist

Příspěvekod bonatius » čtv říj 31, 2019 10:57

Na SK mame tzv. zastrckovy zakon. T.j. aj ked nemas doma TV ci radio, ale odoberas elektrinu tak musis platit koncesionarske poplatky.
bonatius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 174
Registrován: čtv srp 28, 2014 12:12

Re: Blacklist

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 31, 2019 11:26

bonatius
tak to je skvely, radsi poslu ob dva roky papir za 30 kc nez platit mesicne 145kc za to ze se moji sousedi cumi na ordinaci v ruzove zahrade
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9374
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Blacklist

Příspěvekod Hafi » čtv říj 31, 2019 12:38

taky mi to někdy v srpnu přišlo. Odložil jsem na "až bude čas" a našel jsem to v jedné poličce po dvou měsících. S ohledem na to, že nemohou vědět, kdy to bylo doručeno a na období prázdnin, bych nečekal problém. Formě jsem se až tak nevěnoval, neb mi bylo jasné, co to je. Prostě jsem telefonem vyfotil přiložený papír a odeslal. V situaci, kdy jim někdo dal právo kontaktovat ohledně platby odběratele elektřiny, mi nijak neuráží, že to dělají. Forma (textová i technická) by mohla byt lepší, ale i horší (např. do Rozhlasu to bylo myslím nutné na papíře). A furt je lepší možnost vyřešit to čestným prohlášením, než neodmítnutelné výpalné pro OSA při koupi jakéhokoliv úložiště dat.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » čtv říj 31, 2019 15:55

Ano, jelikoz to slo relativne snadno, udelal jsem to. Na postu bych nesel. Rozhlasu jsem to poslal, jednak to bylo poprve a jednak mam pocit, ze jejich dopis byl formulovany slusne. Mne neurazi, ze to delaji, ale jak to delaji. Zvlast kdyz uz jedno cestne prohlaseni maji. Kdyby poslali slusny dotaz, jestli se neco nezmenilo, tak by mi to (az tak) nevadilo.

tsunami píše:Ten tón dopisu mě nasral tak jsem to zahodil. Nic mi nepřišlo a nic jsem nečetl ať si trhnou.
Mawenzi píše:me ton dopisu taky nasral, ale protoze nechci aby na me.prisel exekutor tak dycky vyplnim a du poslat postou a schovavam listek...

Tohle jsou dva extemni pristupy :) Prvni chapu, sam jsem se k nemu klonil, ale zvitezila racionalni uvaha. Nasrany uz stejne jsem a vyresit to jde relativne jednoduse behem par minut. Kdyz se na to vykaslu, nehrozi ani tak, ze bych neco musel platit (zakon je na me strane), ale hrozi znacna ztrata casu v budoucnu, kdybych to musel resit. Na druhou stranu, exekutor jen tak prijit nemuze, existuje nejaka posloupnost kroku, kdy se to da zastavit, ale to uz stoji ten cas (a mozna i neco pravnikovi). Takze jsem si aspon trochu ulevil tady a v mailu, ktery si prekvapive i nekdo precetl (prislo potvrzeni o precteni). Sice asi nejaky poskok, ale treba to poslal dal a kdyz ne, tak by ho to mohlo privest k zamysleni nad tim, jestli by treba nemohl zmenit zamestnavatele na min hovadskeho ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49373
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod Etheric » čtv říj 31, 2019 19:02

Jaj... Jako bytost, která nevlastní TV ani rádio jsem s něma měl taky problémy jak sviňa. Oni nedokázali pochopit, že dnes někdo nemá bednu. Musel jsem to složitě prokazovat a byly s tím neskutečný trable.
Co si myslej kurva?!? Že každej automaticky má TV a rádio tak musí platit? Obdobnej dopis mě rozpálil do běla, hned jsem ho čapnul a jel jim to vomlátit o ty jejich stupidní, televizí a rádiem vygumovaný mozky :evil:
Musel jsem ale okolo sebe kopat jako dítě a zapojit do toho právníka, oni byli tak urputně zatvrzelí, neskutečnej sranec kvůli takový debilitě.... Nejde o ten předmět věci, ale o ten přístup žejo...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Blacklist

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 31, 2019 19:56

s radiem je to slozity, protoze i vetsina mp3 nebo telefonu ma FM prijimac, takze i kdyz mas "jen" telefon, tak je dost vysoka sance, ze radio tam prijimat muzes a teda uz mas povinnost platit.

nicmene si nepamatuju, ze by s tim kdy byl nejakej problem, krom toho, ze clovek musel poslat to prohlaseni a nejak jako problemy nedelali... tak me celkem prekvapuje, ze dneska, kdyz televizi v podstate nema kazdej druhej, by s tim nekdo mel vyraznej problem... a pred 20 lety, kdyz to uplne bezny nebylo nemit telku, by te to zas urcite netrapilo.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9374
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny