Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod zbuddy » čtv dub 16, 2009 7:11

Pro mnohé z vás to asi není novinka, ale dají se tam koupit relativně levně relativně dobré věci spotřebního charakteru. Nyní např. Tchibo - objevte krásy přírody
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod amadeus » čtv dub 16, 2009 7:15

např. nůž od MacGyver :wink:

Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
amadeus
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1829
Registrován: pon dub 28, 2008 21:58

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod sx02 » čtv dub 16, 2009 7:23

Je potřeba ale pečlivě zvažovat. Mám od nich pár věcí a nejsou špatný ale dostaneš jen to co zaplatíš - U běžkařský bundy se neopravitelně rozbil zip již po roce a účet (z tesca) je někde v čudu :-(
U jiých věcí (třeba do kuchyně) jsem zatím měl větší štěstí.
sx02
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1570
Registrován: pát úno 16, 2007 13:23
Bydliště: Nastesti v civilizaci

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod Eizo » pát dub 17, 2009 15:03

S věcma od Tchiba u nás doma panuje spokojenost, ale s oblečením jsem u nich skončil. Měl jsem (teda ještě mám, ale už nenosím) jedno triko s dlouhým rukávem a jednu nějakou druhou vrstvu a zežmolkovatělo to mnohonásobně rychleji než všechno ostatní oblečení přes které jsem nosil bágl. Ale brách manželky (to má nějaký přesný název, ale já si ho nepamatuju) má od nich věci na kolo a běhání a je spokojený.
Eizo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř pro 19, 2007 14:59
Bydliště: Boleslav

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod atrex » pát dub 17, 2009 21:13

Já jsem s oblečením spokojen, mám od nich nějakou "moiru"
atrex
nováček
nováček
 
Příspěvky: 59
Registrován: úte srp 28, 2007 13:14

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod chonga » pát dub 17, 2009 21:36

taky proti nim nic nemám máme mikiny, něco na způsob mikroflís nebo 100vkaflís a pak strečový mikiny na běhání, běžky. mají tenčí záda zdáse mi.
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod juhele » úte lis 15, 2011 7:39

taky se připojím coby spokojený "konzumní turista" :mrgreen:

Brácha od nich má docela dlouho nepromokavou bundu - začala promokat až mnohem později než moje Husky. Jinak od nich máme jěště pár fleece mikin, nějakou čepici a myslím i jedny lyžařské brýle a celkem fajn za tu cenu.

Připadá mi to jako mnohem menší risk, než třeba ty "outdoor" věci, co prodávaj různý diskonty (myslím pod těmi jejich pseudoznačkami). :D
batohy: Corazon Voyager 28l a Sahara 32l Cordura, Corazon Rock 75+
Můj veřejný profil na Tripadvisor.com
Uživatelský avatar
juhele
nováček
nováček
 
Příspěvky: 198
Registrován: stř úno 17, 2010 15:41
Bydliště: jeden vidlákov u Prahy

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod Volovec » úte lis 15, 2011 8:51

Dvoje zateplene bezecke elastaky na zimni behani. Prvni par uz ted pujde na treti sezonu.
Spokojenost.
Volovec
Uživatelský avatar
Volovec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon úno 5, 2007 16:54
Bydliště: Vysočina

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod kropt » úte lis 15, 2011 10:10

juhele píše: - začala promokat až mnohem později než moje Husky.



Kdybych měl vybrat mezi Husky a Tchibo tak bez váhání beru Tchibo. Tvoje zkušenost mě to jen potvrzuje.
To je pořád řečí o škodlivosti alkoholu, ale když je někde nějaká epidemie, tak je to z vody!!!
Uživatelský avatar
kropt
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1510
Registrován: pát zář 28, 2007 20:35
Bydliště: Vysočina

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod Wolfi » úte lis 15, 2011 11:25

mám od nich softshelku na kolo, spokojenost. (kupoval jsem v outletu takže cena znatelně nižší)
jen je třeba dobře vyzkoušet velikost, původně plánované Mko, mě opravdu bylo hodně úzké a krátké.

Tahle bunda má odepínací rukávy a tak se dá užívat i jako vesta. Ovšem použití s větším baťohem právě díky zipum na ramenou nepřipadá v úvahu. takže je to opravdu jednoúčelová softsheka na kolo. Má prodloužený zádový díl s kapsou takže netáhne na záda, ovšem ten lze připnout a schovat na běžnou délku když zrovna nejedete na kole tak vypadá normálně. Rukávy mají dobře funkční stahování páskou se suchým zipem proti pronikání větru.
Snad jen poutka na zipech mohly mít lepší tvar neboť v celoprstových rukacicích se nedají pořádně chytit a dírku na kousek šňůrky bohůmžel taky postrádají. Tež by reflexní prvky mohli být na větší části rukávu a i u zádové kapsy.

Co se týká kvality šití tak jednu lezoucí niť jsem musel zastřihovat ale jinak ok. Materiál bypadá dobře, samotná bunda je poměrně tenká ale na kolo je to dle mého dostačující, opřeci jen se dost hejbu a v tlusčí by mohlo být až moc teplo. Dešti odolnost jsem netestoval ale vzhledem k zipum a odpínacím rukávům si od toho nic neslibuji, co se týká větruodolnosti a zároveń prodyšnosti vede si celkem dobře.
Dobrodružství začíná tam kde končí komfort.
Uživatelský avatar
Wolfi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 319
Registrován: čtv čer 10, 2010 7:48
Bydliště: Předměřice n.J.

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod budo » pon říj 1, 2012 9:15

http://www.tchibo.cz/Sportovni-obleceni ... ung_Herren

máte někdo koment nebo zkusenost ke kvalite termotrika, SS rukavic a bezeckych elastaku ? Diky
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod Sirkka » pát říj 5, 2012 19:40

Zatím nemám, ale šla jsem do rukavic a běžeckých kalhot, tak uvidíme :)
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod Rembrandt » pon říj 22, 2012 22:27

Já mám od nich pyžamo, židle a teď jsem tam objednal softshellové kalhoty, tak jsem zvědav :t:t
exitus acta probat
Uživatelský avatar
Rembrandt
nováček
nováček
 
Příspěvky: 168
Registrován: čtv zář 20, 2012 10:14
Bydliště: Ostrava

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod taek » úte říj 23, 2012 20:51

budo: To běžecké termotriko jsem koupil, i když zatím pořádně nevyužil. Materiálově i zpracováním to vypadá fajn. Akorát by mohlo být trochu volnější v podpaždí. Když mám ruce víc u těla, tak tam cítím ten šev.
Kam se ztratí tma, když se rozsvítí? Tma je tam pořád, jen není vidět. (Horníček)
Uživatelský avatar
taek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř zář 9, 2009 18:09
Bydliště: Českokrumlovsko, na samotě u lesa

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 17, 2013 18:25

obnovím... dneska jsem koupila sportovní podrpdu, která vypadá docela rozumně (hlavně by člověk nevěřil, jaký je problém koupit sportovní prádlo ať je na zapínání a ne jen na gumu) a funkční triko s rukávem, celkem asi 700kč. Su zvědavá, jaký to bude. Materiálově docela příjemné.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod CzechJoker » čtv říj 17, 2013 19:51

Co ty softshellové kalhoty? Dají se vidět na prodejně, nebo se to muší objednat z eshopu?
Link -> https://www.tchibo.cz/panske-softshellove-kalhoty-p400038624.html?dim1=03
CzechJoker
nováček
nováček
 
Příspěvky: 82
Registrován: ned čer 9, 2013 6:54
Bydliště: Schallingrad

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod terkad » pát říj 18, 2013 9:05

Kamarádka je hodně obdařená a tu sportovní podprsenku z Tchiba si pochvaluje, udrží jí vše co má i při běhu. stejně tak to triko s dlouhým rukávem je prý dobré
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod CzechJoker » pát říj 18, 2013 17:52

Tak jsem tam zaskočil a ty kalhoty jsem si koupil. Byly ještě levnější, než na webu, tak jsem přihodil i čepici a rukavice. Uvažoval jsem i o té podprdě, ale neměli moje číslo :rolleyes:
CzechJoker
nováček
nováček
 
Příspěvky: 82
Registrován: ned čer 9, 2013 6:54
Bydliště: Schallingrad

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod Sirkka » pát říj 18, 2013 18:52

Po roce můžu říct, že běžecké rukavice super. Kalhoty taky dobrý, ale štve mě, že jsou jen na gumu a ne na šňůrku. Letošní běžecké triko se mi zdálo krapet tenké, nakonec jsem zůstala radši věrná své oblíbené značce :mrgreen: Ale mám obyč Tchibo flusky a dobrý :)
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod Mawenzi » sob říj 19, 2013 20:29

@terkad tak to je supr, to me tesi, vypada to, ze jsem vybrala dobre:)

jojo, na kramu 20% sleva, prihodila sem jeste mikinu s kapuci. I kdyby jako sportovni byla nic moc, tak rozhodne aspon do prace se bude hodit. A je krasne dlouha pres zada, supr za tu cenu. Tak treba za rok, kdyz si vzpomenu, tu poreferuju jak to vypada
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod taek » ned říj 20, 2013 20:25

Po roce si nemůžu na běžecký termotriko stěžovat. Koupil jsem teď od Tchiba i boty na běhání a funkční spodní prádlo, oboje se zatím jeví víc než dobře.
Kam se ztratí tma, když se rozsvítí? Tma je tam pořád, jen není vidět. (Horníček)
Uživatelský avatar
taek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř zář 9, 2009 18:09
Bydliště: Českokrumlovsko, na samotě u lesa

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod dominikapo » úte bře 17, 2015 17:36

Ahoj, na tchibu nakupuju docela dost a nemůžu si vynachválit. Kvalitní zboží za nízký ceny, to už má v čechách snad jen Zoot. Přes Plnou Peněženku můžeš ušetřit na nákupech na Tchibo 5%. Každá kačka navíc je fajn :)
dominikapo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 17, 2015 17:34

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod VEPA » úte bře 17, 2015 17:44

Když začínali prodávat různé jiné věci než kafé tak jsem tam taky rád chodil a sem tam něco koupil, ale už se mi zdají drazí na to co nabízejí.
VEPA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv říj 13, 2011 17:04

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod Mawenzi » stř bře 18, 2015 7:59

na to jak nesnasim umelinu na telo tak tu radu tchibo active celkem muzu - tenoucky tilka/trika s dlouhym a triko s dlouhym za 300 mi prijde fajn cena. Navic to umi udelat poradne dlouhy, ze nelezou zada...

ale tak taky zalezi jak co, nektery veci mi neprijdou moc dobry ale zajimalo by me, z ceho maj tu umelinu protoze ta mi fakt nevadi vubec pocitove
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod apuka » stř bře 18, 2015 10:09

Ja se u Tchiba divim jedne veci: pred Vanocema jsem tam koupil (relativne) lehkou zimni bundu z naplni z nejakeho duteho vlakna - na cestu do prace v zime v tramvaji nebo v aute, tj. ne na aktivni pouzivani. Po dvou pouzitich mi ze zad zevnitr na kazdem centimetru vylezala izolace, proste nevhodna podsivka - vypadal jsem jako kdybych svlekl roztrzenou perovou bundu. Kdyz jsem reklamoval, pani beze slov vyplatila castku a rikala, ze zdaleka nejsem jediny. Ale ja jsem videl prodavat tu bundu v akci jeste predtim, jak jsem koupil, asi mesic pote v nove akci a dalsi mesic pozdeji jeste v jedne. A videl jsem to prodavat u nas, v Rtou samou podsivkouakousku a ted i v Nemecku. Stale to same... i kdyz vedeli dobre, ze je tam problem.
Na druhe strane ma Tchibo (stejne jako napr. Lidl) jednu obrovskou vyhodu - clovek neco koupi, vyzkousi doma v klidu, kdyz se mu povede slusne dat dole visacky tak i venku a kdyz mu to nesedi, neni sebemensi problem to vratit. Reklamoval jsem jenom tuto bundu (zase tolik toho tam nenakupuji), takze ohledne reklamaci nemohu hodnotit ve vseobecnosti.
Na bezne potreby bezneho cloveka jsou jejich veci docela dobre, zpracovani a material (za tu cenu) taky dobre. Ale na kriticke pouziti (kde na funkcnosti a vydrzi opravdu zalezi) bych tyto vyrobky vetsinou nepouzil. Snad krome funkcnich trik a fleece obleceni, ktere se nerozsypou.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Tchibo - věci pro outdoor a golf (mj.)

Příspěvekod booze » pát dub 15, 2016 10:08

svitici stanove koliky nevim jestli to mam dat do vtipu nebo sem :mrgreen: :shock:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56


Zpět na Prodejny