Alpine pro

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Alpine pro

Příspěvekod sabadi » pon dub 6, 2009 20:14

Ahoj znalci, rad bych se neco dovedel o znacce Alpine Pro. Ze je ceska vim, ale co kvalita? Da se? Mate nekdo zkusenosti? Diky Viktor
sabadi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 6, 2009 19:57

Re: Alpine pro

Příspěvekod teoretic » pon dub 6, 2009 20:23

Ahoj, pro začátek použij funkci HLEDAT ;)

Jinak napovím - značka tu nemá moc dobrou pověst - hlavně u vybavení. Oblečení ještě jakž takž (ale ne svrchní vrstvy..)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Alpine pro

Příspěvekod sabadi » pon dub 6, 2009 20:31

Dal jsem funkci hledat a nasel malo, tedy v podstate nic. Ale ani negativni. Jakoby ta znacka vubec neexistovala, tak jsem se odvazil...
sabadi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 6, 2009 19:57

Re: Alpine pro

Příspěvekod teoretic » pon dub 6, 2009 20:39

t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Alpine pro

Příspěvekod Indy » pon dub 6, 2009 20:40

v podstate mozna o kousek horsi nez Hannah, nicmene zrovna hannah wrapper jsou dobry kalhoty.

proste negeneralizuj to :)

rekni jaky presne jejich veci se ti libi a chces jejich reference.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Alpine pro

Příspěvekod terkad » pon dub 6, 2009 20:44

Jak co...kratasy, trika v pohodě, občas se z toho opere trochu barva. Na fleesce toho moc nezkazíš (leda to šití se jim občas nepovede). Něco dražšího bych od nich nekupovala. Hodne závisí na použití.
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: Alpine pro

Příspěvekod chonga » pon dub 6, 2009 21:04

módní střihy a barvy, možná až moc!
ceny poněkud vyšší, nechápu proč?
mají zajímavej marketing, který se jim vyplácí a padá na úrodnou půdu lačnících mas.
postupně ukrajujou z krajíce (trh)

já je nemám rád narozdíl od hannahu :wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Alpine pro

Příspěvekod mifr » úte dub 7, 2009 12:44

do města dobrý...na procházky přírodou totéž...Na Olympiádě ve Vancouveru budou oblékat naše sportovce...to je tak v kostce shrnutí této značky...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Re: Alpine pro

Příspěvekod teoretic » úte dub 7, 2009 13:07

Mají výborná marketing, oblékají některá střediska zimních radovánek (provozovatele a obsluhu vleků atd), dále sponzorují mj. Lucku Hrozovou, Mrázu atd.

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Alpine pro

Příspěvekod outdoor » úte dub 7, 2009 13:14

no je to takova znacka do mesta (a do parku) :)
ja ji moc nefandim, mam jen cepici (na zimu), tehdy jsem ji nekde vyhral v zavode...(jinak bych ji nemel)

tata si koupil boty od AlpinePro, jen takova obyc na chozeni do mesta a okoli..a uz je myslim sel reklamovat...zacaly se rozpadat (po mene jak mesici)

rekl bych dobry design a marketing, ale jako veci na outdoor nic moc...
Poznáš, že neexistuje nic, oč by se nepokusila
lidská odvaha. Seneca
Uživatelský avatar
outdoor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 474
Registrován: stř pro 21, 2005 0:19
Bydliště: jihozápad ČR

Re: Alpine pro

Příspěvekod teoretic » úte dub 7, 2009 13:19

S rozpadlýma botama od nich má zkušenost i můj táta - ale je to už pár let. Každopádně od nich mám nějaké kraťasy, ty jsou v poho - prostě bych se nebál oblečení kromě svrchního za x litrů, ale do vybavení od nich bych nešel (boty, batohy apod.)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Alpine pro

Příspěvekod Sirkka » úte dub 7, 2009 13:44

Do dražších věcí bych taky nešla. Mám od nich dvě trika, to jedno je po jednom vyprání flekatý a původní barvu už rozhodně nemá. To druhý se jakž takž drží... Známá má od nich boty (do města) a zatím si nestěžovala...
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Alpine pro

Příspěvekod Hafi » úte dub 7, 2009 15:42

driv sem je neme rad tak nejak z principu a za jedny rozpadly boty, ale ted sem od nich nafasoval svrchni obleceni, kdyz sem delal v lbc na MS...no to je hnus velebnosti, postě větší shit sem neviděl, použití materiálů, zpracování, ... prostě bych je musel zabít kdybych za to dal tak víc než deset korun.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Alpine pro

Příspěvekod outdoor » úte dub 7, 2009 16:51

Hafi píše:driv sem je neme rad tak nejak z principu a za jedny rozpadly boty, ale ted sem od nich nafasoval svrchni obleceni, kdyz sem delal v lbc na MS...no to je hnus velebnosti, postě větší shit sem neviděl, použití materiálů, zpracování, ... prostě bych je musel zabít kdybych za to dal tak víc než deset korun.


:finga:
jojo, prosadit se na "velke" akci to by jim slo, ale kvalita no ho*no...
pry budou delat sponzora ceskemu olymp.teamu? to je videt kam tato znacka smeruje...
kdyz jsem videl ty boty a tu cenu (tak to nalaka urcite kde koho), ale uz z principu bych si od nich nic nekoupil, ani ty blbe kratasy na bezne noseni... :supz:
Poznáš, že neexistuje nic, oč by se nepokusila
lidská odvaha. Seneca
Uživatelský avatar
outdoor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 474
Registrován: stř pro 21, 2005 0:19
Bydliště: jihozápad ČR

Re: Alpine pro

Příspěvekod Hanzik » úte dub 7, 2009 17:11

Hafi píše:driv sem je neme rad tak nejak z principu a za jedny rozpadly boty, ale ted sem od nich nafasoval svrchni obleceni, kdyz sem delal v lbc na MS...no to je hnus velebnosti, postě větší shit sem neviděl, použití materiálů, zpracování, ... prostě bych je musel zabít kdybych za to dal tak víc než deset korun.


Mam podobnou zkusenost. Diky spolupraci LC PROUD s Alpine Pro od nich mame nejake obleceni. Az na trika jde o hrozny shit.
Hanzik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 726
Registrován: stř lis 1, 2006 14:07
Bydliště: Ostrava

Re: Alpine pro

Příspěvekod sobb » úte dub 7, 2009 18:14

na "normální" nošení se věci od nich daj - pokud jsou za rozumnou cenu ... mám už x roků flísku a stále je nositelná, tenisky vydržely asi rok a půl, pak jsem je musela jemným násilím upravit, aby se ještě daly nosit ...
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Alpine pro

Příspěvekod mike » úte dub 7, 2009 18:43

sobb píše:tenisky vydržely asi rok a půl, pak jsem je musela jemným násilím upravit, aby se ještě daly nosit ...

jako sandaly... :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Alpine pro

Příspěvekod sobb » úte dub 7, 2009 18:53

to bude až následný apgrejd :wink: 8)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Alpine pro

Příspěvekod Kometa » sob srp 15, 2009 18:01

Alpine Pro je značka, od které kupuju výrobky pouze s výraznou slevou - vyšší cenu totiž nemají ani omylem. Kraťasy se sepraly příšerně rychle a zimní bunda po jednom vyprání ztratila jakoukoli nepromokavost. Celokožené pohorky sice drží už třetím rokem a kromě nošení do města jsem je prověřila i výlezem na Triglav, ale jsou kontrukčně ne moc dobré (tlačí na achilovku, na vícedenní lezení po horách by to nebylo) a guma na špičce začíná puchřivět. Nedávno jsem si koupila sandále, co jdou odepnutím patního pásku předělat na pantofle, ale trochu mi dřou nohu, takže taky rozhodně nejsou stoprocentní (ale byly zlevněné na 400 z původních 900, tak to jde, na běžné nošení je užiju).
Kometa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 184
Registrován: úte bře 7, 2006 15:55
Bydliště: pupek zeměkoule

Re: Alpine pro

Příspěvekod Schnappi » sob srp 15, 2009 21:11

Měl jsem od nich kapsičku na doklady (takovou tu s popruhem kolem pasu nebo přes rameno). Byla zatím nejlepší, co jsem měl, sloužila snad pět let. Ale s ničím větším zkušenost nemám a asi na tom nechci nic měnit. Do města a na procházku se s tím vyrazit dá, ale v horším počasí bych to radši nepokoušel. Teď už na stránkách nemůžu najít ani materiály, mám dojem, že dřív měli něco z Polartec Powerstretch. Každopádně mě zaujalo toto. Snad to nosí jen ve vesničce a ne na sportovištích... #-o
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Re: Alpine pro

Příspěvekod bibi » pon srp 17, 2009 9:13

Mno, ja mám od Alpinepro jednu maličkú mikču, ktorú som si kúpila v outlete Balestra za pár korún a páčila sa mi kvôli tomu, že na nej neboli obrázky a ja som si ich teda mohla sama domaľovať *

Minulý týždeň som si v zľave kúpila od nich myší kožíšek (šedá dámska fleece vesta) za 4 stovky. Myslela som, že ju budem nosiť v zime na stenu, ale moc sa mi zapáčila-krásne hreje :wink:

V obchode som videla topánky ich značky. Ale do toho by som asi nešla (nemám moc dôveru v značku, ktorá šije všetko od oblečenia až po boty). A hlavne by som do toho nešla po tom, čo som tu o nich čítala [-(

Jo, trošku ma na AP sklamalo, že hoci sú česká značka (a to ja ľúbim), šijú v ČĽR (a to už tak moc neľúbim) :?
Touha je zázrak, kámo, zázrak.
Uživatelský avatar
bibi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1644
Registrován: stř pro 10, 2008 21:37
Bydliště: marťanovo doupě :-D

Re: Alpine pro

Příspěvekod kendy » úte srp 18, 2009 7:04

bibi píše:Jo, trošku ma na AP sklamalo, že hoci sú česká značka (a to ja ľúbim), šijú v ČĽR (a to už tak moc neľúbim) :?

Koukal jsem na spoustu visaček a všechno je Čína,škoda.
Na druhou stranu moje tetka dělala ve valmezu jako švadlena a před 3rokama tam šili pro AP. Tak možná že něco malinko ještě tu dělají,abychom jim nekřivdili.

Jsou to ale dost šity, ale na běžný nošení, imageovky atd. asi dostatečný, prostě v kvalitě jakou seženu u vietnamců
na lezení Jizerky, na kolo heavytools, na silnici Fort, na oblečení Direct, na železo Simond, na pivo Konrad, na večer Terezka : )
Uživatelský avatar
kendy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 253
Registrován: pon čer 29, 2009 6:47
Bydliště: Proseč

Re: Alpine pro

Příspěvekod Umiaki » úte srp 18, 2009 8:28

kendy píše:Jsou to ale dost šity, ale na běžný nošení, imageovky atd. asi dostatečný, prostě v kvalitě jakou seženu u vietnamců

Materiály mají dobré... to jim snad zůstává ;) Šití je na nic, to jo...
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Re: Alpine pro

Příspěvekod teoretic » stř úno 2, 2011 15:38

Dostal jsem se výhodně k několika kouskům různého oblečení a musím říci, že si nemůžu stěžovat - střihy mi vyhovují, zpracování a materiály zatím taktéž bez výhrad. Tak uvidíme po pár měsících používání :)
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Alpine pro

Příspěvekod Sirkka » stř úno 2, 2011 21:09

Od AP mám taky několik kousků oblečení. Až na dvě trika (která po druhém vyprání vypadají jako batikovaná :() zatím bez problémů.
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Alpine pro

Příspěvekod Florian » pát bře 11, 2011 14:51

Měl jsem od nich peněženku...zip na drobné vydržel asi tak 2 měsíce [-X
Florian
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 10, 2009 16:30

Re: Alpine pro

Příspěvekod terkad » sob bře 12, 2011 17:30

Musím pochválit slečnu z Alpine pro v Brně na Jánské. Při zkoušení trika jsem v kabince nechala ipod a než jsem stihla odejít z obchodu, tak mě odchytila, jestli není můj.
Jinak k většině triček bez výhrad. Pěkné, pohodlné, materiály i šití drží. To stejné zatím můžu říct o SS kalhotech. Jsou lehké a hodně pohodlné. Bodly by suché zipy na spodku nohavic (SS kalhoty do zvonu jsou podle mě dost úchylné řešení). Nepromokavost žádná, ale není to zátěr ani membrána, jen základní DWR úprava, tím pádem jsem s tím počítala. A za tu necelou tisícovku no nekup to :)
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: Alpine pro

Příspěvekod Lord Vader » ned bře 13, 2011 9:00

Letos jsem u nich kupoval dceři botky na hory. Celokožené s gumovou obsázkou, vibram. Původní cena něco málo pod čtverkou a já je vzal i s dvěmi slevami za nějakých osmnáct stovek. Luxus. Sice je tam lístek mady in rýže ale za ty prachy vypadají bytelně.
Uživatelský avatar
Lord Vader
účastník
účastník
 
Příspěvky: 218
Registrován: úte črc 27, 2010 17:05
Bydliště: kusek od tych šachet

Re: Alpine pro

Příspěvekod Kiszoun » úte lis 8, 2011 12:23

No tak já od nich mám už 6 let peněženku která drží jak luterská víra, akorát je jako prase a nejde to nějak vyčistit. A dále mám softshellku za nějakých 1400kč (1800 původní cena) už přes rok a zatím krom mírného odírání spodního lemu a konce rukávů je taky O.K. Akorát teče přes švy ale to je spíš tím že to je takový low model. Boty bych o nich zásadně nekupoval už jen z toho důvodu že jsem v Krkonoších viděl kamarádovy nohy po 40km tůře. Už když jsme vycházeli z chaty tak říkal že jsou trochu nepohodlné a to ještě nevěděl co ho čeká :-)
Uživatelský avatar
Kiszoun
účastník
účastník
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte lis 8, 2011 11:31

Re: Alpine pro

Příspěvekod Beender » ned led 22, 2012 10:58

Mám batoh 65 l, nosim ho (běžné nošení + i byla nějaká ta akce) už sice asi tak 6 let, ale spokojenej vůbec nejsem. Promokne hned od začátku, ochrana proti vodě u zipů šla do háje asi hned po roce, někde jsou i trochu rozjetý švy, na moje dost specifická záda nejde moc nastavit a provedení celkově nic moc. Za tu cenu to ale v tý době docela ještě šlo. Teď půjdu určitě do Deutera (aircontact pro 60+15).
Každopádně naposledy jsem se v AP koukal na ty batohy co mají teď a je to hnus velebnosti. Myslim, že za 2 misky rejže (ani to bych za to nedal) by to mohli číňani teda udělat i líp.
Kalhoty - 2x se vyšisovaly a to sem je nenosil ani moc dlouho, podruhý sem zjistil, že jsou i docela dobře trhací.
Hlavně po tom batohu u mě firma klesla už teda hodně nízko a nikdy bych si tam nekoupil něco od čeho budu vyžadovat nějakou fci.
Toť můj názor...
Beender
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 3, 2012 16:55
Bydliště: České Budějovice; Radětice u Bechyně

Další

Zpět na Prodejny

cron