RockPoint vs. Hudy

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Kiszoun » čtv črc 30, 2015 7:09

Já mám dobré zkušenosti s Hudy v Ostravě Porubě v Centru i ve Frýdku. V Porubě dokonce i zákazníkům tykají :-). Všude mi ochotně poradili (ve Frýdku ke všemu dvě moc milé slečny :tonqe: ). V RockPointu v Ostravě-Futurum mě s dotazem na boty jsem byl odkázán, že oni je na prodejně nemají ať jdu do Karoliny, tam mi je objednali a když jsem pro ně přišel tak mi k ním chtěli "vnutit" (zeptali se) kraťasy Hannah protože byly stejně červené jak boty a že by mi to k tomu sedělo :-) Možná že jsem už zaujatý, ale mě prostě z těch chlapů i žen v hudy nějak vyzařuje takové to lehké outdoorové fantastično a zápal pro věc, ověnčené mnoha zkušenostmi. To mi u lidí z Rockpointu povětšinou chybí a je to většinou i tím, že jsou umístění v nějakém velkém obchodním domě a jsou už tak nějak nasáklí tím městským životem :D
Uživatelský avatar
Kiszoun
účastník
účastník
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte lis 8, 2011 11:31

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod booze » čtv črc 30, 2015 7:47

Kiszoun píše:ve Frýdku ke všemu dvě moc milé slečny :tonqe:

:smt082 mam poprskany monitor od kavy...
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Kiszoun » čtv črc 30, 2015 7:52

Ale to jsem jen tak vyzdvihl, ne že by mi nějak extra pomohly, protože jsem tam jel z Ovy pro konkrétní věc a pomoc nebyla potřeba, ale byl na ně pěkný pohled a mile se smály :D
Uživatelský avatar
Kiszoun
účastník
účastník
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte lis 8, 2011 11:31

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod booze » čtv črc 30, 2015 8:46

znicil me ten smajlik :smt023
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod TimTaylor » čtv črc 30, 2015 10:08

Nakupuju v obou síťích a podle mě je to spíše o konkrétním prodavači než o obchodě. V HUDY je podle mě stálejší kolektiv (několik let ti stejní lidé, už si mě pamatuji a ví že tam něco koupím a věnuji se mi) a v Rockpointu se to víc střídá. Jinak je to spíše o konkrétní prodejně, kde někteří lidi z personálu se v problematice orientují skvěle a fakt mají přehled a poradí mi a pak příjde jeho kolega/kolegyně ve stejné prodejně a řekne naprostej blábol nebo něco, co vím, že není pravda. Takže kupuju tam i tam, podle toho co sháním a kde zrovna jsem nebo kam jedu. Ale v HUDY mají prodavači celkově - pro mě - lepší přehled ve zboží a většinou i větší výběr na krámě. Lepší zkušenost mám taky s prodejnama "na venkově" (jako východočech - Pardubice, Hradec Králové, Olomouc...) kde byli prodavači o hodně více ochotní než třeba v Praze ve velkým krámu, kde jsem měl vyloženě pocit že je obtěžuju svými dotazy. Proto v Praze půjdu radši do Hanibalu, kde ten pocit fakt nemám a když tady půl hodiny vybírám batoh nebo kalhoty, nikdo nereprá a ochotně mi nosej další a další modely :supz:
Uživatelský avatar
TimTaylor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 551
Registrován: stř kvě 28, 2008 20:29
Bydliště: Pardubický kraj

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » úte zář 29, 2015 19:05

Dělám něco špatně, nebo je v internetovém obchodu Hudy pouze možnost platba při převzetí/dobírka? Já chci platbu předem a nikde ji tam nevidím. A proč když je poštovné nad 2500 Kč po ČR zdarma, tak na prodejnu je s příplatkem 50 Kč?
Aby bylo jasno, chci si něco objednat a zaplatit předem z toho důvodu, že po špatných zkušenost jak s ČP, tak PPL si nechávám balíky doručovat k manželovi do práce. Když je zaplatím předem, nemusím se o nic starat, a jen si večer pro balík přijedu a na vrátnici vyzvednu. Platba při převzetí mi to komplikuje. Nejde o to, že bych tam musela jet navíc s penězi, jde o to, že prachy bych dávala večerní vrátné a balík by přebíral a platil úplně někdo jiný. Zatím to u ostatních obchodů fungovalo, jen u Hudy možnost platba předem, ať už převodem, kartou či jinak, není. Anebo ji tam jednoduše nevidím.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod scinkk » úte zář 29, 2015 19:35

Vskutku to tak asi je

Způsob platby a převzetí zboží

Platbu je možné provést prostřednictvím dobírky. Objednané zboží budete hradit v hotovosti při předání zboží, v případě dodání prostřednictvím PPL Vaší kreditní kartou. Zásilka Vám bude doručena následující pracovní den (v případě, že je zboží skladem) po expedici na adresu, kterou jste uvedli při objednávání zboží. Pro urychlení převzetí dodávky uvádějte vždy adresu, na které jste během dne k zastižení. Pokud neuvedete adresu osoby/firmy, kde jste přes den k zastižení, bude Vám dobírka doručena klasicky na poštu. Zboží je zasíláno pouze na území ČR a Slovenska.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » úte zář 29, 2015 19:38

Takže nedělám nic špatně. Chjo, tímhle mě dost zklamali. A bohužel tu věc, kterou si potřebuji koupit, mají jen v Hudy. Poslání na prodejnu t.č. není možné, jelikož se prodejna stěhuje. Budu tedy muset posečkat, až se přestěhují na novou adresu, a nechat si to s příplatkem 50 Kč poslat na prodejnu.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod budo » úte zář 29, 2015 20:05

Proc si to nenechas dorucit k sobe do prace? Tak prece pres den ses a mas tam k ruce nekoho, kdo to muze prebrat, ne?
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » úte zář 29, 2015 20:16

Už jsem to vyřešila jinak, našla jsem pečlivým hledáním obchod, kde to zboží vedou, a mají i pobočku v Brně s možností osobního vyzvednutí.
Posílání soukromých balíků do práce máme zakázáno.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod vonkreuz » úte zář 29, 2015 20:33

Šipko platba předem není zatím možná, protože u HUDY se jedná o frenčízu, tedy desítky ruzných obchodu pod ruznými majiteli a tedy také desítky ruzných bankovních účtu. Už tak je administrativně a pracovně dost náročné přeposílání balíku mezi jednotlivými obchody při vyzvedávání zboží na prodejnách. Proto tipuji, že je tam poplatek (toto nevím jistě, protože to na Slovensku zatím není. "Slovensko niekedy, žiaľbohu, a niekedy je to aj chvalabohu, že žiaľbohu, že na Slovensku predsa len tá pracovná sila je ešte stále lacnejšia, a teraz, chvalabohu, že je lacnejšia"#). Ale pokud se nepletu, tak od cca listopadu bude možná i platba předem přes platební kartu. Frenčíza sebou nese výhody v ruznorodosti zaměření jednotlivých obchodu, ale také bohužel nevýhody jaké tu popisuješ ty.

#Gašparovič-Kašparovič
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » úte zář 29, 2015 20:42

Ondro, dík za vysvětlení.
Škoda, že to tak je, ale díky tomu systému si batoh prostě koupím jinde. Jelikož to hoří, neměla jsem nějak prostor čekat, až se přestěhuje prodejna, která mi vyhovuje.
O co šlo: polámal se mi můj městský batoh, tj, batoh, užívaný na každodenní nošení do práce. Stáří téměř 5 let, tedy nějakých 1000 dnů v permanenci. Protože jej nosím i na semináře a podobné akce, potřebovala jsem náhradu, která by poskytovala přísně civilní vzhled /tohle byl základní požadavek/ plus možnost separátní kapsy na NTB apod. No a vybrala jsem si batoh, dostupný hlavně v Hudy. Naštěstí jej nabízí ji jiný řetězec s možností doručení na prodejnu. Má i možnost platby předem, ale jelikož ten obchod neznám, bráním se tomu. /Nejedná se o "konkurenci" Hudy typu RP, Eliáš apod./
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Kiszoun » úte zář 29, 2015 21:41

Mírně off-topic, ale musíme se Tě Šipko zeptat, jaký batoh sis vybrala? Něco takového totiž sháním taky :-)
Uživatelský avatar
Kiszoun
účastník
účastník
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte lis 8, 2011 11:31

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » stř zář 30, 2015 8:14

Tento. Je sice dražší, ale když si uvědomím, že jej mám tak 5 let, což je takových 1000 dnů provozu, takže 2.50 Kč na den.
Mé požadavky byly: černá barva, kapsa na laptop, přísně civilní vzhled. Tento to splňuje, líbí se mi, že vypadá spíše jako kufřík a má ručku z boku, takže se i jako kufřík dá nosit.
Batoh jsem na netu hledala dost intenzivně, ale nabídka není tak široká, jak to vypadá. Převládá nabídka pro puberťáky, alespoň se mi to tak jevilo. To co jsem hledala byl opravdu důsledně decentní baťoh na každodenní nošení do práce, ze kterého si rychle udělám kufřík ke kostýmku. A vleze se dovnitř noťas.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod terkad » stř zář 30, 2015 9:18

Ten vypadá dobře. Myslím, ze ho časem zaradim do vyberu
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Kiszoun » stř zář 30, 2015 18:20

Já právě přemýšlel nad http://www.hudy.cz/batohy_mestske_skoln ... black.html ale chtěl jsem ho v deuterácké světle zelené... Bohužel se v této barvě nevyrábí a z těch co nabízejí se dá jedině black a dresscode-black, jinak to vypadá jak aktovka žáka základní školy :-/
Uživatelský avatar
Kiszoun
účastník
účastník
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte lis 8, 2011 11:31

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » stř zář 30, 2015 19:35

Viděl jsi to naživo? Gigu má manžel už pár let a rozhodně to jako aktovka nevypadá. Má ji tedy v černé barvě, což i já považuji za jedinou rozumnou decentní civilní barvu. Každému ale vyhovuje něco jiného, mě třeba Giga na mé určení nesedí.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod pavproch » stř zář 30, 2015 20:51

tak z nešního akčního srovnání RP vs Hudy (viz vlákno o SS bundě) vyšel jako vítěz eliáš.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28256
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » stř zář 30, 2015 20:55

Z Eliáše mám svůj dosavadní městský batoh Vaude Divisa 22. Jen se už nevyrábí, jinak bych šla do něj zase.
Dnes už jsem daleka tomu prolézat naslepo obchody. Pohledala jsem si na netu, co by mi tak dle zadaných kritérií mohlo vyhovovat, a objednala na vyzkoušení na prodejnu. Že tou prodejnou není Hudy bohužel není můj problém, mají mít jinak nastavený platební systém. A vlastně mě štve i ta padesátka v Hudy navíc, když při poslání poštou bych měla poštovné zdarma.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod vonkreuz » stř zář 30, 2015 21:56

šíp píše:A vlastně mě štve i ta padesátka v Hudy navíc, když při poslání poštou bych měla poštovné zdarma.

Zrovna dneska jsem řešil 2 vrácené zásilky z eshopu - 1, borec si objednal cosik lehce pod hranici bezplatného poslání, tak k tomu připojil levné ponožky navíc v 50% slevě, aby onu hranici překročil. Onu dražší věc si nechal kurýrem dovézt a ty ponožky si nechal odložit na poště. Samozřejmě už si ponožky nevyzvedl a tak se mi dneska po dvou týdnech vrátily. Kdyby nebyl debil a zvedl telefon, tak se mužeme dohodnout že mu to poštovné odpustíme. Dělám to tak normálně, že pokud se cena blíží bezplatné hranici, často se dohodneme na bezplatném poštovném.
2, borec si objednal bundu za pět tyček, odeslal jsem ji a v den, kdy mu ji měli doručit, tak zavolal, že si to rozmyslel a balík nepřevezme...

Je mi to líto Šipko, ale slušní lidé jako ty dojíždí na sráče ve společnosti.
Ale třeba je mnou popsaný problém jen na Slovensku a na západ od Beskyd je to jiné.... [-o< Dojde slovenský zákazník, podívá se na nabídku bot a sandálu a neví co dál, tak se zeptá "to máte iba toto?" a když mu řekneš, že se právě kouká na 80 modelu bot a 20 modelu sandálu, tak mlčí a nebo si vymýšlí kličky, aby nemusel přiznat, že neví co a jak dál... dojde "západní" zákazník :mrgreen: a je překvapený co je za výběr...

Moje spekulace, protože jak jsem řekl, na Slovensku přeposílání není: ono v tomto přeposílání mezi prodejnami je zboží zatíženo už dvojnásobným poštovným - poštovné z centrálního skladu na prodejnu a následně přeposíláním na jinou prodejnu, kam si to zákazník objednává. Protože se posílá poštovním kurýrem, tak ono druhé poštovné přeposílací poštovné ve výši cca 100Kč je rozloženo mezi prodejnu a zákazníka.

Edit:
samozřejmě tendenčně kopu za svoji stranu :mrgreen:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » stř zář 30, 2015 22:06

Ondro v pohodě. Kdybych věděla na 100%, že mi batoh sedne, tak to neřeším a nějak bych si poslání poštou /PPL zajistila, či ohlídala. Já to ale nevím napevno, může to být jak u batohu Giga, kdy až v reálu jsem zjistila, že mi tento batoh nevyhovuje. I tu padesátku navíc za poslání na prodejnu bych zkousla nebýt toho, že se má oblíbená prodejna zrovna v tu dobu stěhuje, takže odeslání na ni nebylo VŮBEC možné. Pochopila bych, kdyby to šlo nechat si k nim poslat, ale v pozdějším termínu. Takže když jsem objevila někoho, kdo je ochoten si batoh k sobě na prodejnu poslat na vyzkoušení, neváhala jsem. Přitom být možnost zaplatit jej předem a nechat si poslat na stanovenou adresu, už bych to udělala a Hudy by měl kšeft. Z mého pohledu- dobře jim tak. Nejsem snad jediná, kdo preferuje platbu předem.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 1, 2015 6:08

me na RP stve s objednanim zbozi na prodejnu, ze u nekterych firem je normalni, pri objednavani zbozi na prodejnu, toto zbozi na prodejne vyzkouset a zaplatit, az kdyz ho chci. Nejakej poplatek za presun zbozi mi zas tak nevadi, chapu ty duvody, proc to tak treba je. Ale u RP me prave stve, ze to musim zaplatit predem, na prodejne to muzu vyzkouset a pak musim 3tydny cekat az mi vrati penize, pokud mi to nesedi. To mi prijde fakt jako uhozeny, hlavne kdyz tri vyzkouset treba placnu dvoje ruzny kalhoty, nejsu si jista, ktery vemu protoze sou treba strihove odlisny, na prodejne to samozrejme nemaji, tak si to objednam, zaplatim, nejsou mi ani jedny a pak mam mesic blokovanych nekolik tisic... (asi spolihaj na to, ze zbozi, co by si clovek normalne nevzal si takhle odnese, kdyz uz to zaplatil a ono to neni zas tak hrozny...)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9374
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod budo » čtv říj 1, 2015 7:05

vonkreuz píše:Zrovna dneska jsem řešil 2 vrácené zásilky z eshopu - 1, borec si objednal cosik lehce pod hranici bezplatného poslání, tak k tomu připojil levné ponožky navíc v 50% slevě, aby onu hranici překročil. Onu dražší věc si nechal kurýrem dovézt a ty ponožky si nechal odložit na poště. Samozřejmě už si ponožky nevyzvedl a tak se mi dneska po dvou týdnech vrátily. Kdyby nebyl debil a zvedl telefon, tak se mužeme dohodnout že mu to poštovné odpustíme. Dělám to tak normálně, že pokud se cena blíží bezplatné hranici, často se dohodneme na bezplatném poštovném.
2, borec si objednal bundu za pět tyček, odeslal jsem ji a v den, kdy mu ji měli doručit, tak zavolal, že si to rozmyslel a balík nepřevezme...


Že se stane případ 2, to je holt občas smůla na pitomce a člověk asi musí s tím rizikem předem počítat.
Případ 1 - mně připadá divný, že jsi ochotný tu objednávku, která byla zdarma díky určité výši platby, rozdělit na 2 různé zásilky. Tím vlastně defacto popíráš význam tý minimální hranice objednávky s poštovným zdarma. Když to přeženu, tak je to jako kdybych si objednal v eshopu pračku a padesát balení tužkových baterií a chtěl, aby mi ty tužkovky posílali zdarma po jednom balíčku. Solidně a bez rizika takových situací - posílej to naráz a je to, ne?
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod vonkreuz » čtv říj 1, 2015 8:11

Jednalo se o objednávku 2 kusu a každý kus byl na jiné pobočce... :wink:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » čtv říj 1, 2015 8:51

Stran RP: to je divné s tím zkoušením, já to takhle na prodejně měla poslané už asi 2x /Masarykova/a vždy mě to nechali vyzkoušet, platila jsem až poté.
Jinak já nechci, aby to vyznělo, že mi u Hudy šlo o tu padesátku navíc za poslání na prodejnu. Tu jsem byla ochotná bez problémů dát, jen se zrovna v té době moje oblíbená prodejna stěhovala a nešlo to zadat do systému. Plus u zaslání na pobočku a následném převzetí je bohužel vyžadována platba v hotovosti.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 1, 2015 8:59

sip a objednavas z eshopu nebo na prodejne si objednas jinou velikost? ted se divam na eshop a maj to jinak a masarycku tam nabizi taky... ja objednavala naposled v lete 2014, mozna jaro 2014 a slo to jen v brne v hannahu na panske nebo myslim v olympii a jedine platba predem... nikdy ne az pri vyzvednuti, ze by slo vyzkouset a zaplatit jen co si odnesu.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9374
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » čtv říj 1, 2015 9:26

Objednávala jsem si na Masaryčku přes e-shop před pár měsíci a platila jsem opravdu až po vyzkoušení.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 1, 2015 10:52

tak to mozna zmenili a zlepsili:) no az se zakulatim, tak to otestuju :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9374
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » čtv říj 1, 2015 12:47

vonkreuz píše:Zrovna dneska jsem řešil 2 vrácené zásilky z eshopu ...
ad 1) vetsina eshopu to resi tim, ze kdyz se neco vrati/neprevezme a bez toho by se neprekonala hranice postovneho zdarma, tak se postovne z vracene ceny odecte a kdyz to vyjde na vic, tak se dofakturuje a vznika vuci zakaznikovi pohledavka se vsema dusledkama.
ad2) Kdyby nezavolal a vratilo by se to bez toho, bylo by to pro Vas lepsi? Nebo vyzvedl a poslal/prinesl to zpatky uz rozbalene? Promin, ze to tak rikam, vim, ze pro podnikatele je to (mirne receno) vopruz, ale je to plne podle prava a kdyz nekdo dela eshop, s tim prece pocitat musi. A mne jako zakaznika absolutne nezajima, ze Hudy je franciza, jiny jsou normalni pobocky a ze nekdo s tim ma spojene vydaje navic. To se da resit prave tim priplatkem.
Na tom nic nemeni, ze mi prijde ujete i vraceni postovniho i toho priplatku, kdyz se veci vrati. Na druhe strane bych ocekaval, ze kdyz neco retezec nabizi a na konkretni prodejne to (nebo moji velikost) nemaji, tak mi to bez priplatku nechaji na prodejnu poslat a tam to mohu vyzkouset a podle toho se rozhodnout jestli to vezmu nebo ne. Kdyz napr. velikosti blizici se krajnim vetsinou nikde nevedou.... (napr. sehnat boty c. 47 je problem ve vseobecnosti, pricemz zrovna u pohorek to az tak mimoradna velikost neni).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod decimax » úte lis 3, 2015 21:51

šíp píše:Dělám něco špatně, nebo je v internetovém obchodu Hudy pouze možnost platba při převzetí/dobírka? Já chci platbu předem a nikde ji tam nevidím. A proč když je poštovné nad 2500 Kč po ČR zdarma, tak na prodejnu je s příplatkem 50 Kč?
Aby bylo jasno, chci si něco objednat a zaplatit předem z toho důvodu, že po špatných zkušenost jak s ČP, tak PPL si nechávám balíky doručovat k manželovi do práce. Když je zaplatím předem, nemusím se o nic starat, a jen si večer pro balík přijedu a na vrátnici vyzvednu. Platba při převzetí mi to komplikuje. Nejde o to, že bych tam musela jet navíc s penězi, jde o to, že prachy bych dávala večerní vrátné a balík by přebíral a platil úplně někdo jiný. Zatím to u ostatních obchodů fungovalo, jen u Hudy možnost platba předem, ať už převodem, kartou či jinak, není. Anebo ji tam jednoduše nevidím.

Jen nechapu proc by mel nekdo obtezovat zamestnance na vratnici svojema soukromima nesmyslama???A taky nechapa proc Vas neposlou do patricnych mist..No jo,ja zapomel-50 penez na prodejne..Jedine co bych pochopil,ze firmu vlastni manzel ale o to vic bych se musel zasmat,Vasi zalezitosti ohledene 50ti penez:)
decimax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 31, 2015 19:31

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny