RockPoint vs. Hudy

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod petrbw » ned pro 8, 2013 10:33

Tak já chodím do Hudy ve Frýdku, tam obsluha fakt milá.A poradí.Potom mám velmi dobrou zkušenost i s RP v šopinu v Ostravě.Taky moc dobrý.Boty jsem tam zkoušel asi hodinu, potom ještě chvíli přemýšlel jestli koupit protože to byl výprodej a byly poslední v mém čísle.Slečna nakonec nabídla, že mi je odloží na zítra, že už je večer a můžu mít oteklé nohy za celý den, a že ať tedy přijdu ještě druhý den dopoledne a vyzkouším si je na odpočatou nohu...byly to boty D, takže docela tvrdé a hlavně moje první tohoto typu.Nakonec jsem je druhý den koupil.Závěrem:je jedno jestli Hudy nebo RP, když někde mám nakoupit je velmi důležitá obsluha(a cena samozřejmě taky...)Ale špatná obsluha mě může vyloženě odradit.
petrbw
účastník
účastník
 
Příspěvky: 336
Registrován: pon led 11, 2010 12:19

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod grco » ned pro 8, 2013 12:05

Tak pre mna je uplne bezpredmetne aka je kde obsluha. Oba obchody maju uplne rozlisny sortiment. Takze ak chcem Arc'Teryx, Black Diamond, musim do Hudy, ak chcem Mountain Hardwear, Osprey, musim do RP, nemozem si vyberat podla obsluhy. :)

Ale v poslednej dobe chodim asi castejsie do Hudy, pretoze mam dojem, ze RP zacina dost tlacit obskurne znacky ako Fjallraven, Keen, Tierra a podobne. O Hannah ani nehovorim... Mam pocit, ze tam maju nejaky fetis na skandinavskych vyrobcov. Nevravim, ze su tie znacky zle, ale mne osobne je sympatickejsi vyber znaciek v Hudy. V RP je toho nejak stale menej, co sa mi paci, cest vynimkam. Ale nebyt MHW a Osprey, tak tam asi nemam po co ist.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod fps » ned pro 8, 2013 12:25

grco píše:Tak pre mna je uplne bezpredmetne aka je kde obsluha.

u mě platí to samé, když jdu něco koupit, tak už vím přesně co, a prodavač mi to jenom prodá
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod petrbw » ned pro 8, 2013 13:13

fps:když chci něco koupit a vím přesně co, nepotřebuji prodavače aby mi to podal, koupím to většinou na netu za podstatně nižší cenu(neplatí u všeho).Když už jdu do kameňáku tak proto, aby mi někdo poradil, pomohl.Ale připouštím, že někdo to má tak, jako ty.Ví 100% co chce a má možná i slevy a tak ho internet nezajímá(a prodavači taky ne).
petrbw
účastník
účastník
 
Příspěvky: 336
Registrován: pon led 11, 2010 12:19

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod grco » ned pro 8, 2013 13:50

Tak ja chodim do kamenakov nieco obzerat. Ked napriklad chcem batoh, tak je fajn, ze ich vidim viac pokope a mozem si ich poobzerat. Na fotkach na nete clovek vela veci nevidi. Ale vacsinou nepotrebujem predavaca, aby mi k tomu batohu nieco kecal, vacsinou su to aj tak len nejake vseobecne kecy, pretoze ten clovek ma samozrejme nepozna a nemoze vediet co chcem (to sa tyka vsetkych obchodov, nie len outdooru), cest vynimkam, na tie ale clovek natrafi len vynimocne. :)

A dalsia vyhoda je, ze ked sa mi nieco paci, tak si to mozem rovno zobrat a nemusim cakat 3 dni, kym mi to niekto dovezie.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod progym » ned pro 8, 2013 15:05

O "lidech" je úplně všechno, nejen Hudy nebo RP.
Pravda přístup Hudy mě pěkně nakrknul, ale je možné, že zrovna měli takovej fofr, že mě prostě dřív odpovědět nemohli....ať jsem fér a nehážu to jen na neochotu.
Na druhou stranu neudělali nic proto aby si mě jako "kupujícího" pojistili abych nešel nakupovat jinam.

Obecně mě příjde, že úroveň služeb a slušného chování má spíše sestupnou tendenci.
Prodavače v obchodě unavuje pozdravit zákazníky co mu příjdou do krámu.....natož mu poradit. Sledování fakebooku je důležitější než snaha něco prodat. Ano i tohle se mě stalo, že slečna za pultem ani nevěděla, že jsem přišel......zevloval u regálů a potom odešel. Mezitím jsem ji pozdravil a řekl naschledanou.....kdybych odnesl půl krámu, tak by to ani nepostřehla.
Na druhou stranu, pokud vlezu do Sportisima, tak tam je zájem neustále. Nemyslím si ovšem, že by zaměsnávali nějaké top-prodavače. Vidím to jen jako neustálý tlak vedení firmy na svoje lidi aby byli prodavači a né PODAVAČI.
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod grco » ned pro 8, 2013 15:56

Ale v Sportissimu nemaju Arc'Teryx, takze je mi uplne ukradnute, ci ma tam ti predavaci budu nosit na rukach po obchode a masirovat pri tom chodidla. :)

Pre mna je prvorada vec, ktoru si chcem kupit, nie to jak sa ku mne spravaju predavaci. Zial v CR mame tu smolu, ze niektore znacky predava proste len jedna siet obchodov, takze si nemozem vyberat, kde si to pojdem kupit. Takze som sa prisposobil a neriesim, ci sa na mna niekto usmieva alebo nie. Pridem, vyberiem, zaplatim, odidem. :)

Keby tu bola vacsia konkurencia, tak sa mozno aj snazia viac. Takto im to moze byt ukradnute, pretoze aj tak nemas kde inde si to ist kupit.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod progym » ned pro 8, 2013 17:01

....buď trošku důvtipný ](*,)
Sportisimo byl pouze příklad, že to může fungovat i lépe. :lol:
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod grco » ned pro 8, 2013 17:15

Ja viem ako si to myslel, nevravim, ze sa nemaju chovat lepe. Keby mali 1 znacku v 2 obchodoch a v jednom sa ku mne spravaju dobre, v druhom nie, tak nakupujem tam, kde sa spravaju dobre, to je jasne.

Ja len poukazujem na to, ze Hudy a RP maju par exkluzivnych znaciek v CR, takze ked od nich nieco chces kupit, tak musis zatat zuby a ist im dat prachy aj ked sa k tebe spravaju zle.

Takze pre mna je zbytocne riesit, ci su lepsi predajcovia v Hudy alebo v RP, alebo s Alpsporte. Idem tam, kde maju znacku/produkt, ktoru chcem a vtedy vacsinou na vyber nemam. :)

V Sportissime sa asi snazit musia, lebo tam nepredavaju nic, co by niekde inde nemali lepsie. ;)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod progym » ned pro 8, 2013 17:51

...jj, tak by to mělo být.
Obchody mající nějakou exkluzivitu, kterou chceme nás můžou pěkně zneužívat.
Na druhou stranu je na nás spotřebitelích co chceme snášet.

Před pár lety jsme kupovali několik stejných flísek od High Pointu, RP se dost kroutil a byl dost nepružný¨.
Tak jsme se domluvili přímo se Schwarzkopfem v Sušici. Řešil to poměrně promptně, dal solidní cenu, postaral se o vyšívky co jsme chtěli.....pohoda.
U Arcteryxu chápu, že jsi nucený jít do Hudy.

Sportisimo a pod. krámky používám pro nezbytnosti pro děti (kopačák, plavky apod.) :lol:
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod zonn » ned pro 8, 2013 20:27

Taky to mám tak, že většinou mám vytipovanou konkrétní věc, pro kterou si pak dojdu. Ale když jsem se posledně rozhodoval mezi dvojema rukavicema, rozhodlo to, když mi prodavač (majitel obchodu) donesl ukázat svoje 3 roky používané rukavice. Ty druhé byly o 500 Kč dražší, ale holt tolik nevydělal. A tak by to mělo myslím vypadat :-)
zonn
účastník
účastník
 
Příspěvky: 957
Registrován: pát lis 11, 2005 8:16

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod mike » ned pro 8, 2013 20:30

@grco: neni Hudy jako Hudy a neni RP jako RP. V Praze si muzes vybrat mezi prodejnama a rozdily prave v obsluze jsou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod grco » ned pro 8, 2013 21:27

@mike: No mas pravdu, nie je Hudy ako Hudy, lebo napriklad dost veci maju len na perstyne, takze si zase nevyberu. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Emulgator » ned pro 8, 2013 22:13

No shanel jsem po rockpointech akcni bundu (Haglofs spire) a nikde nebyla tak jsem ji par obeslal ..... vsichni az na jeden (Brno, Masarykova - tam ale odepsali na druhy den s omluvou a dale viz nize) odepsali do 1-4 hodin, povetsinou ze nemaji.
Pak odpovedi bych vyzdivhnul jako nadpurmerne:
Rockpoint Ostrava - Karolina nabidli ze je sezenou cca do tydne
Rockpoint Brno - Vankovka se omluvili se ze je nemaji, ale nasli v systemu je maji v Brno - Masarykova
Rockpoint Brno - Masarykova - s omluvou (udajne meli problem s netem) se ozvali sice se spozdenim, ale zato s informaci ze bundu maji v obou pozadovanych velikostech, a ze mi hned obe velikosti odlozili (a k tomu jeste v i dalsi barve, kterou pry meli exkluzivne oni), tak at se zastavim vyzkouset - tak jsem se zastavil a koupil, prodavacka maximalne mila, slusne informovana, nesnazila se cpat marketingove kecy jako neoblomnou pravdu..... takze spokojenost
Emulgator
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: čtv pro 5, 2013 9:58
Bydliště: Frýdek-Místek +-

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Skipp » pon pro 9, 2013 7:59

Já mám výbornou zkušenost s RP Ostrava - Karolína. Kupoval jsem batoh a neměli ho skladem. Prodavač mi ochotně řekl, že není problém nechat přeposlat z jiné prodejny a pokud by mi neseděl, tak že ho nemusím brát.
Uživatelský avatar
Skipp
účastník
účastník
 
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 22, 2012 12:10
Bydliště: Příbor

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » pon pro 9, 2013 10:11

Mám přesně stejnou zkušenost jak Skipp ve stejne prodejne. Nebylo to sice o batohu, ale o vyuziti jejich akce "2+1 zdarma" (nejlevnejsi vyrobek zdarma). Byl jsem tam asi 3x konzultovat, zkusit, co meli na kramu (venoval se mi prodavac/ka vzdy tak min 20 minut, ochotne, i poradil/a), chtel jsem ale jinou barvu, nasli, kde maji, domluvili jsme se, ze bundu, co byla na prodejne odlozi, dve veci z ruznych prodejen stahnou a poslou SMS, at mohu vyuzit slevu. SMS prisla, ja jsem prisel, podival jsem se, barvy se libily, mohl jsem zase odzkouset, kdybych chtel (nechtel jsem), zaplatil jsem, usetril asi 4000. A prodavac sam rikal, ze at si to prejdu a jestli se mi nebude neco libit, tak koupit nemusim.
Na druhe strane uz jsem narazil jak na neochotu, nevsimavost, neznalost prodavanych veci i vnucovani produktu, co se libilo prodavaci tak i na ochotu, usmev, chut poradit, znalosti,... a to jak v H i v RP ve vsech prodejnach (nejen) v OV. Je to opravdu jen a jen o lidech - a aktualnim rozpolozeni konkretniho prodavace. Zase chapu, ze ne kazdy snasi dobre, kdyz nekdo napr. prijde petkrat vzdy na hodinu zkouset ruzne boty (i ty same, jak vcera), chce jine pary, ukazuje jim, ze na tech botach je nejaka zavada (napr. ujete siti vevnitr nebo ze maji v bote o cislo vetsi vlozku :lol: ) a nenecha se presvedcit, ze je to vsechno v poradku, atd... a nakonec si tam nic nekoupi. O to vice clovek oceni, kdyz mu sam prodavac ve snaze pomoci navrhne, aby se sel podivat a vyzkouset jine (nebo i ty same) boty u konkurence. Tam se vidi, ze nekomu opravdu jde o to, aby ten kupujici mel neco, co mu bude dobre slouzit a ne prioritne o to, aby prodejna vydelala.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod aksam » stř říj 8, 2014 15:37

v brněnské Olympii je zavřená prodejna Rockpointu, přesouvají se na menší prodejní plochu a znovuotevření se plánuje až v listopadu, chtěl jsem se tam dnes cestou okolo podívat a smůla...
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod vonkreuz » sob pro 6, 2014 19:18

Lehký náhled do fungování HUDYsportu.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Blacklist

Příspěvekod lara » čtv črc 2, 2015 11:55

ostravský rock point v šokinkparku :shock:

jela jsem tam pořešit tři věci.
1. nepromokavé kalhoty - slečna mi nabídla ss kalhoty jako variantu, což jsem teda nepochopila, co je na nich nepromokavého. sama jsem prošla celý krám a až na 2 kusy od hannahu tam nic neměli
2. travellunch - v nabídce asi 5 sáčků na celý krám :shock:
3. moskytiéra - tak tu tam sice měli, ale úplně jinou, než jsem potřebovala

pak ať se takoví obchodníci nediví, že lidi kupujou věci přes net, když jejich sortiment je dělaný pro městské metrosexuály ](*,)
Cokoliv si umíš představit, toho lze i dosáhnout.
Uživatelský avatar
lara
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2226
Registrován: pát bře 20, 2009 20:26
Bydliště: Beskydy :-)

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » čtv črc 2, 2015 17:38

lara píše:2. travellunch - v nabídce asi 5 sáčků na celý krám

To je bohuzel normalni v sezone i v Praze a typicky v RP. Proto je dobre se zasobit predem, ono to vydrzi. Nekolkrat se mi stalo, ze podavacka bezelstne rekla, ze to asi vybral kolega, ktery prave nekam jel #-o

lara píše:městské metrosexuály

To je neco jako LED dioda nebo CD disk? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod lara » pát črc 3, 2015 6:59

@mike: tak to koukám, měla jsem zato, že v prodeji travellů budou mít víc, no aspoň jsem poučena! :wink:
jj, tak nějak... :mrgreen:
Cokoliv si umíš představit, toho lze i dosáhnout.
Uživatelský avatar
lara
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2226
Registrován: pát bře 20, 2009 20:26
Bydliště: Beskydy :-)

Re: Blacklist

Příspěvekod mifr » pát črc 3, 2015 10:30

Mně přijde, že se Rockpoint hodně zhoršil...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Re: Blacklist

Příspěvekod booze » pát črc 3, 2015 11:37

Mam dojem, ze RP brzy nebude vubec outdoor, ale prumer zamereny na jejich produkty Hanah. Jejich pad po spirale je temer u konce. Personal je otresny, zbozi temer zadne, neschopni odpovedi.

lara píše:2. travellunch - v nabídce asi 5 sáčků na celý krám :shock:
.
Zkus Alpsport na Tyrsove meli urcite Mountain House.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Blacklist

Příspěvekod lara » pát črc 3, 2015 12:56

@booze: naprostý souhlas! to jsem taky byla překvapená, proč tam mají jen samý Hannah a jinak nic víc... :((

travelly už mám, díky za tip, objednala jsem je v Hanibalu a pohoda, i když teda i tam jsem čuměla, páč mi poslali bez jakékoliv komunikace jiný typ moskytiéry než jsem si objednala, samozřejmě že dražší, ale hlavní je, že to všechno došlo.
Cokoliv si umíš představit, toho lze i dosáhnout.
Uživatelský avatar
lara
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2226
Registrován: pát bře 20, 2009 20:26
Bydliště: Beskydy :-)

Re: Blacklist

Příspěvekod budo » pát črc 3, 2015 17:20

proc ... protoze Rockpoint je vlastneny Hannahem a nemaj asi dost rozumu na to, aby neznicili neco, co nekdo pred nima vybudoval
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Blacklist

Příspěvekod booze » pát črc 3, 2015 17:55

Ok, ale personal by mohl umet zaklady o materialech a nejake zaklady zboziznalstvi. Pokud vzpomenu na zacatky RP, tak si tam vsichni tykali a nic nebyl problem. Nikdo si na nic nehral a na cenach se dalo domluvit.
Ten tam rve techno na plne gule, pani maji popredi na pastve a vzadu zarizle svihadlo a jsou uplne uplne mimo. Kolikrat na me cumi, jak pulprdele z ruksaku. Same VIP vecirky a testovaci dny "sry k tomuto druhu lyzi mame jen jednu" nikdo nepije pivo, ale iontak s modrou vodkou... ach jo to horko. :ú
Treba ty jejich vyplaty stoji za prd a potrebuji tam pekne mrkaci panenky. S kouzelnou vetou Hanah
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod pavproch » pát črc 3, 2015 18:58

sem si dovolil to přešibovat...

@booze: BINGO!

sem v RP právě kvůli té pastvě a švihadlům nebyl už asi rok.... (ti:mi to zakázala :mrgreen: )
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod pickard » pát črc 3, 2015 19:00

V RP na Perštýně dole v lezeckym prodává nějakej borec, co je v pohodě a ví, co říká. Asi výjimka.
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » sob črc 4, 2015 19:47

booze píše:...Kolikrat na me cumi, jak pulprdele z ruksaku. ...
:smt023 Vcera jsem tam neco kupoval a dal jsem u pokladne karticku AV. Slecna na to cumela, co to je, ze to jeste nevidela. Rikam Alpinverein a davate na to slevu. JO, doopravdy? O tom nic nevim... Vzala to a chtela naskenovat carovy kod na karte ](*,) :-k . Nakonec zasla dozadu, prisla se starsi kolegyni, ktera ji ukazala, ze se jen nacte kod zbozi a zvoli se polozka "Sleva" a tam vybere AV... Kurna, zaplaceni jednech kalhot trvalo asi 10 minut.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Blacklist

Příspěvekod booze » sob črc 4, 2015 21:27

apuka píše:JO, doopravdy? O tom nic nevim...

"booze ja jsem tak vypatlana, ach jo, ale mam nove udelane nehty, neni mi to tricko moc male?" #-o
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny

cron