RockPoint vs. Hudy

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » stř lis 4, 2015 8:00

decimax píše:
šíp píše:...si nechávám balíky doručovat k manželovi do práce. Když je zaplatím předem, nemusím se o nic starat, a jen si večer pro balík přijedu a na vrátnici vyzvednu.
Jen nechapu proc by mel nekdo obtezovat zamestnance na vratnici svojema soukromima nesmyslama???
Ja myslim, ze by ses mel podivat do zrcadla a dlouhe se studovat, jak vypada zavist a blbost....
Nenapadlo Te, ze to mohlo byt mysleno "vselijak"? Napr. 1) na vratnici to prinese manzel a sip prevezme a jde s tim domu nebo 2) vratnice je soucasne prijem pro baliky pro firmu a lidi ve firme, kde si to vyzvedavaji prislusni lide - a nektere spolecnosti primo umoznuji svym zamestnancum si nechat tam posilat i soukromou zasilku. Proste existuji firmy, ktere ponekud mysli i na sve zamestnance a kdyz to jde, ulehcuji jim zivot, aby se v zamestnani citili lepe a uvolneneji a nemuseli myslet na to, jak zaridim toto a hento, kdyz sedim tady - a vetsinou je (ty firmy) to nic nestoji.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod decimax » stř lis 4, 2015 17:13

Tu blbost na mou adresu bych k vzhledem vasim emocem jeste pochopil ale zavist???Jako ze zavidim neci hamiznost dat 50,-a jezdit si radsi vyzvedavat baliky nekam na vratnici???A kdyz jsme u toho,nejcasteji se jedna o vycuranost zamestnancu.Vetsinou na tech vratnicich pracuji starsi lide,nebo invalide,kteri jsou radi ze neco vubec maji a nejsou v pozici zjistovat jestli je to soukroma zalezitost nebo pracovni i kdyz ty soukrome zalezitosti nemaji v popisu prace,takze ze zkusenosti vetsinou jde ze strany pracovnika firmy o zneuziti sve logicky "vyssi" pracovni pozice.Pokud to je jak rikate,uprimne se omlouvam dame!Ale pochybuji..
Naposledy upravil sobb dne stř lis 4, 2015 18:01, celkově upraveno 1
Důvod: zrušena zbytečná citace, necituj prosím zbytečně
decimax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 31, 2015 19:31

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » stř lis 4, 2015 17:30

Tak nějak se nestačím divit, jakou reakci můj příspěvek vyvolal.
Těch 50 Kč za vyzvednutí na prodejně mi nevadilo, v tom se hluboce mýlíš. Já se jen tomuto poplatku divila za situace, kdy poštovné je zdarma. Logiku mi to totiž zpočátku nedávalo, vysvětlil to až vonkreuz, když objasnil, jak Hudy řetězec vlastně funguje.
Možná to nevyznělo, ale já se v první řadě divila úplně něčemu jinému, a tím byla nemožnost platby v případě objednání z e-shopu předem. Platba předem /PaySec, kartou.../ je mi totiž nejpřístupnější. Zaplatím a převzít zásilku už pak může kdokoliv.
Co se týká posílání k manželovi do práce, osobně na tom nevidím nic divného a ani nepatřičného. Na recepci u něj přejímají denně desítky balíků a zásilek, jsou na to uzpůsobeni. Navíc se s nimi celkem dobře znám, jak s denními recepčními, tak s večerní vrátnou. Není to tedy o zneužívání jejich nemožnosti se proti tomu ozvat. Když je manžel na služební cestě a já si tam nechám poslat balík, vždy jim volám předem, a nikdy s tím problém neměli. Nechápu Tvůj, z mého pohledu až agresivní podtón Tvého příspěvku. Mohu se zeptat, co Ti na tom tolik vadí?
Jediný problém, který by zde mohl vzniknout, je situace, kdy by soukromý balík někdo otevřel v domnění, že se jedná o firemní zásilku.
Mimochodem, tohle posílání k manželovi na recepci dělám od té doby, co jsem opakovaně měla problém s doručením balíku Českou poštou. Ačkoliv jsem měla vždy odpolední doručení, vždy jsem se musela s balíkářem dohadovat, že to není doručení v 13,30.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod JohnyFK » stř lis 4, 2015 17:38

Delam ve vetsi nadnarodni firme, a nikdo tam nikdy takovouhle blbost neresil. Nechávám si tam posílat skoro všechno, včetně třeba věcí z ALI, protože poštu v místě bydliště nestíhám, a nikdy mi nikdo nic neřikal, nevyčítal, nezakazoval.
Uživatelský avatar
JohnyFK
účastník
účastník
 
Příspěvky: 262
Registrován: pát říj 14, 2011 10:49
Bydliště: Už zase Stověžatá

RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod decimax » stř lis 4, 2015 20:13

šíp píše:Co se týká posílání k manželovi do práce, osobně na tom nevidím nic divného a ani nepatřičného. Na recepci u něj přejímají denně desítky balíků a zásilek, jsou na to uzpůsobeni. Navíc se s nimi celkem dobře znám, jak s denními recepčními, tak s večerní vrátnou. Není to tedy o zneužívání jejich nemožnosti se proti tomu ozvat. Když je manžel na služební cestě a já si tam nechám poslat balík, vždy jim volám předem, a nikdy s tím problém neměli. Nechápu Tvůj, z mého pohledu až agresivní podtón Tvého příspěvku. Mohu se zeptat, co Ti na tom tolik vadí?

Ve Vasem pripade teda asi jak tvrdite to tak neni,jestli je teda znate atd..Takze proto jak jsem psal,omlouvam se Vam.Kazdopadne,pokud tomu neni tak,nebo kdyz odectu mizive procento firem kde jsi zamestnanci mohou posilat soukromou postu na firmu,nevidim duvod proc by vratnej mel nekomu prebirat baliky??Kazdopadne tohle je jen krasnej priklad toho jak cim dal vic lidi zaujima ke svim problemum takovej ten automaticky delegovaci postoj na vsechny ostatni kolem sebe.A pokud nahodou takoveho jedince osviti a napadne ho ze za to treba zrovna zase ten vratnej neni placen?Vsak co stejne tam ten vratnej dela hovno.Nedej boze kdyby chtel vratnej naopak neco po me,v mem tak vytizenem pracovnim procesu.To by si mohl zkusit dovolit..
decimax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 31, 2015 19:31

RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod decimax » stř lis 4, 2015 20:18

Kazdopadne prosim nebrat osobne,jen jsem se chytl te vratnice,protoze a ve Vasim pripade asi chybne,mi to pripomelo urcity vzorecek chovani velke casti populace..

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk
decimax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 31, 2015 19:31

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » stř lis 4, 2015 20:28

Je to velká firma, kterou denně projde několik desítek balíků. Ve dne jsou na vrátnici 2-3 recepční, které tohle vyřizují, a vůbec ty příchozí balíky neřeší. Od 15. hodin je tam večerní vrátná, se kterou se znám osobně a velmi dobře.
Jak říkám, jediný problém je otevření soukromého balíku, což se může stát v případě, že je manžel na služební cestě a já nenahlásím osobní zásilku. Jelikož se předpokládá, že má v balíku technické věci, většinou to sekretářka na oddělení otevírá, když je předpoklad jeho delší nepřítomnosti, aby se něco neprošvihlo.
Tou vrátnicí jsem prostě myslela pracoviště, které je ve vestibulu. Ve dne tam jsou recepční, odpoledne až do 21. hodin večerní vrátná, proto jsem psala o vrátnici.
Já to osobně neberu, jsem jsem chtěla vědět, proč bych měla svým přístupem někoho zneužívat.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod decimax » stř lis 4, 2015 21:15

Vazne chapu,vubec nemusite nic vysvetlovat..Ja jsem utocil spis vseobecne na urcitej vzorec chovani ve spolecnosti a muj "utok" jsem vystavel na Vasem prispevku,coz bouzel vuci Vam bylo nefer,jelikoz,Vas pripad To zrovna neni,za coz se jeste jednou omlouvam:)
Naposledy upravil sobb dne stř lis 4, 2015 22:41, celkově upraveno 1
Důvod: zrušeny zbytečné citace ve všech příspěvcích, příště už prosím sám a lépe ;-)
decimax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 31, 2015 19:31

Příspěvekod budo » čtv lis 5, 2015 1:33

Decimax: kdyz uz mas potrebu utocit na 'vzorec chovani velke casti populace' - coz je podle mne pausalizovani, tak ti taky predvedu pausalizovani.

Dost casto jsem na ruznych vratnicich potkal netahla, ktery nevedely, kde se pise jaky i/y, chovaly se dulezitejc jak reditel zemekoule (rozhodne dulezitejc jak reditel firmy), sr*aly se do veci, do kterych jim nic nebylo a zaroven jim bylo zatezko plnit si svy jasne vymezeny povinnosti. A byli to mlady lidi (treba do 45).

Takze se obecne mohly (ty netahla) podelat, jakmile po nich nekdo neco chtel. A je jedno, jestli z ranku 'pracovni povinnost' nebo z ranku 'laskavost, ktera nezatizi a neublizi'. Takze mne fakt bavis, kdys se tady rozepisujes, jak ti vadi, kdyz nekdo neco chce po vratnym. Kdyz je vratnymu zatezko plnit povinnosti vratnyho, tak tu praci nema delat. Jenze ve fabrice se musi makat a to holt kazdymu nevoni. Ono nektery vic bavi sedet na zadku, mackat cudlik od zavory, tvarit se dulezitejc, nez ve skutecnosti je a bejt neprijemnej v kazdy situaci, ktera zavani nutnosti pouzit mozek nebo ruce. Mas nejakej blizkej vztah k funkci vratnyho, ze tady predkladas nazory jak psany z vratnice?

Pro predstavu, dementi sedici na brane prumysloveho arealu, v nemz jsem ridil provoz pronajaty nasi firmou, predvadeli bezne neplneni svych jasne definovanych povinnosti, odmitali jakkoliv spolupracovat v povinnostmi definovanem ranku a zaroven se sr*ali do veci, do kterych jim nic nebylo. Takze mi takhle idiot agenturni vratnej behem vikendu, snazice se umoznit skladat ridici prepravky, kterej mel skladat az v pondeli, falsoval mezinarodni prepravni dokumenty, razitkoval spodni listy camráku razítkem jedne z firem sidlici v arealu, ktera s nami nemela nic spolecneho (navic opatrenym svym podpisem) a nechal ridice slozit material a komponenty v hodnote pul mega na schodiste ve spolecnych prostorach, kde to malem rozkradli agenturni zamestnanci sousedni firmy. A podobnych zkusenosti bych mohl sypat z rukavu hafo.

Takze bacha s tema pausalnima recma o tom, jak jsou chudaci vratni nepravem zatezovani praci! Ono se na tyhle kydy totiz da odpovidat ve stejne ucelovym a pausalizujicim duchu!

tapatalked ; případné překlepy prosím omluvte
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod decimax » čtv lis 5, 2015 9:57

Jeste jednou a naposledy,vratnice byla priklad a ano mam co docineni k vratnym,jako zamestnanec skoro kazdy den pres ne projizdim a spousty jich znam a zaroven jako zivnostnik pres mnoho vratnic take projizdim a jsou samozrejme v pohode vratni a jsou idioti..Ale asi jsi mi trosku nahral,presne jak jsi zminoval tu LASKAVOST!S jake pozice ty vubec soudis ze by takova laskavost mela byt automaticka(samozrejme pokud to neni prac.napl..)???A zeptej se sam sebe,byl by jsi ji vubec schopen,nebo spis ochoten vratit treba podobnou laskavost??Treba zrovna tomu vratnemu,nebo te "blbe"prodavacce??Ja jsem prece reditel a pokud nepribehne aspon reditel zemekoule,kteremu se vyplati lizt do prdele seru na vsechny!Kdyz je to prece jen smudla co zveda zavoru nebo prodava nekde za pultem..Co bych z toho mel ze??A to je to na co jsem se snazil poukazat ale asi trosku nesikovne ale to uz jsem psal pred tim,vis pane budo..

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk
decimax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 31, 2015 19:31

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod sobb » čtv lis 5, 2015 10:19

decimax: a já Ti ještě jednou a doufám, že naposledy mažu zbytečnou citaci celého předchozího příspěvku

zde na fóru platí určitá pravidla, krom slušné diskuze bez napadání ostatních uživatelů, to je také nepoužívání zbytečných citací ...
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod budo » čtv lis 5, 2015 10:26

Zhruba od pulky tveho prispevku jsem se uz nepokousel mu porozumet a uplne jsem vypnul u lezeni do prd*le. - podobny uvahy jdou mimo moje rozlisovaci schopnosti. Nicmene.

Jak jsem uvedl. Kdyz pausalizujes, tak ti muzu taky predvest pausalizovani.
To ze ho predvedu ale neznamena, ze pausalne uvazuju.

Takze, kdyz se ptas na tu laskavost, cti pozorne. Nikde nepisu, ze laskavost je samozrejma. Naopak pisu, ze pausalizovani neni spravny a sam taky dobre vnimam velky rozdily mezi jednotlivyma lidma. Takze kdyz je jeden vratnej hovado, ktery petkrat odkejve, ze bude plnit svoje povinnosti a po sesty je neplni, spoleha na to, ze druheho prestane bavit to stale opakovat a pripadna stiznost holt nejak projde, tak je to pro mne nekdo, na koho se ze zasady nespolehnu a tudiz od nej nic neocekavam. Ani plneni pracovnich povinnosti ani cokoli nad jejich ramec. Takove hov*do o laskavost nezadam.

Kdyz je jinej vratnej komunikativni, prijemnej, umi veci resit s ochotou, usmevem, neni mu zatezko plnit pracovni povinnosti, je na nej spoleh, tak nemam problem mu adA) duverovat, adB) ho slusne pozadat o laskavost, adC) dat najevo, ze pripadne odmitnuti pro mne neni problem a adD) ktery tomu vsemu vlastne predchazi je to, ze s takovym clovekem naprosto bezne pokecam nejen o pocasi, ale i o jeho osobnich vecech a mame takovej vztah, ze A-C nejsou zadnym problemem at uz se k C postavi jakkoliv. Takze s jednim vratnym jsem toho jako s pritelem vcelarem na tema vcely naklabosil dost a dost, s jinou vratnou o jeji praci a kazdodennich starostech taky, se sekuritakem a sekuritackou v nasem Tescu jsme na tom tak, ze jak vlezu do kramu, visej na mne pohledem, aby mi mohli poprat dobry den a vzdycky prima pokecame, coz je pri jejich dlouhych nudnych sichtach plnych zamracenych unavenych spechajicich obliceju jiste prima osvezeni a kazdy z takovych lidi je pro mne dostatecne padnym duvodem k tomu, abych se ozval proti tvemu pausalizovani zpusobem, jakym jsem to udelal - "kdyz uz mas potrebu utocit na 'vzorec chovani velke casti populace' - coz je podle mne pausalizovani, tak ti taky predvedu pausalizovani.". Ze sis to vylozil nikoliv jako priklad nespravnyho uvazovani, ale jako muj postoj a dostali jsme se az k tomuhle krasnymu objasneni faktu, ze stejne jako neni vratnej jako vratnej, tak neni prichozi a prichozi, je jen prirozenej dusledek toho, ze jednak pausalizujes a jednak spatne ctes.

PS: kdyz odpovidas na primo predchazejici prispevek, neni treba ho cely citovat. Jestli muzes, tak to umaz. Jestli se ti nechce ted a budes v tom pokracovat, nejspis se na tebe se stejnou veci stejne obrati moderator. Muzes kliknout bud na Odpovedet anebo i na tlacitko Citovat a pak z ty citace vetsinu odmazat a treba nechat jen kratkej camfour toho nejdulezitejsiho.

EDIT: No vida. Nez jsem to dodatloval, uz je tady s tim sobb.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » čtv lis 5, 2015 11:02

@decimax: Prosim Te, zkus si precist znovu svuj prvni prispevek v tomto vlaknu, jakym jazykem je napsany a co bys myslel o nekom jinem, kdo se takto vyjadruje. Mozna mnou spominana blbost a zavist byly az prehnane tvrda slova, ale bohuzel z toho, cos a jak napsal mi to tak vychazelo a stale vychazi. (A Tvuj posledni prispevek zase vede k podobnym uvaham.)
Nejak Te vubec nenapadlo, ze by situace mohla byt uplne jina, jakou sis Ty (asi automaticky) predpokladal a opravdu to pote vzal pausalizovane jako vseobecnou pravdu, ktera tak proste byt musi. Ze dane konkretni moznosti mohlo predchazet spousta jinych udalosti, Te nenapadlo.
Dale to uz pekne popsal budo, plne s nim souhlasim.

Takze, prosim, vaz si pouzitych slov, ony maji nejenom nejaky konkretni vyznam kazde zvlast, ale jejich spojeni a zpusob pouziti davaji vyznamu psaneho textu casto uplne jiny kontext (i podtext), jak jsi mozna chtel (alespon doufam, ze je to tento pripad).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Příspěvekod decimax » čtv lis 5, 2015 12:20

Ale prece to nikdo nepopiral,ze ma prvni reakce na tu vratnici byla spatna a ano bylo to i pausalizovani a taky jsem se za to omluvil te dámě.Tak co resite??A tim padem mi pripadne uplne zbytecny clanek o pausalizaci co jsi napsal ty budo,ktery jsem si samozrejme zase ja vylozil po svem(jsem po nocni,omluva budo;).Proste moje chyba asi vazne blbe napsany a uplne zbytecna debata kterou jsem postavil na nicem v podstate..Ve finale se tu asi vsichni shodnem ze je to o lidech..Omlouvam se!

PS:jen bych dodal ze to byl takovej spatnej pokus popsat tip lidi na ktere mam posledni dobou smulu..

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk
decimax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 31, 2015 19:31

RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod decimax » čtv lis 5, 2015 12:43

sobb píše:decimax: a já Ti ještě jednou a doufám, že naposledy mažu zbytečnou citaci celého předchozího příspěvku

zde na fóru platí určitá pravidla, krom slušné diskuze bez napadání ostatních uživatelů, to je také nepoužívání zbytečných citací ...

Jinak jestli chces a pokud to jde,klidne smaz prosimte celou tuhle irelevantni debatu,at nenarusuju tematicky raz..Dekuju

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk
decimax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 31, 2015 19:31

Re:

Příspěvekod apuka » čtv lis 5, 2015 13:03

decimax píše:PS:jen bych dodal ze to byl takovej spatnej pokus popsat tip lidi na ktere mam posledni dobou smulu..
Vzdyt prave o toto jde. Nekterym z nas bylo jasne po Tvem druhem prispevku, ze je v tom neco podobneho.
Tak se radeji vyspi (stavy po nocni a jejich dlouhodoby vliv znam, bohuzel, lip, nez by mi bylo mile :twisted: ), to pomaha.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod sobb » čtv lis 5, 2015 13:35

decimax: mažeme jen výjimečně, OT občas přesouváme do jiných vláken nebo vytváříme vlastní, pokud si to zaslouží, ale vzhledem k tomu, že jste si všechno snad už vyjasnili a debata je u konce, tak to nechám tady
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod decimax » čtv lis 5, 2015 14:06

Ok:)Jinak teda neco k tematu,at prispeji,nakupuji jak v Hudy tak RockPointu a jsem spokojen.Napr.loni 50%sleva v RockPoint snad na vse-napr.Hanwag tatra gtx za 3200,-no nekupte to:)Ale to asi bylo naposled co jsem tak zaslechl..

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk
decimax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 31, 2015 19:31

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » čtv lis 5, 2015 15:58

Já už bych tu kauzu uzavřela. Můj příspěvek vyvolal následné reakce, proto prosím všechny přispěvatele, že aby se už k tomuto nevyjadřovali.
S vrátnými u manžela v práci se znám tak dobře díky tomu, že manžela prakticky každý večer ve všední den jezdím vyzvedávat na kole. No a vždy s vrátnou prohodím pár slov, ona mi povykládá, co děti a vnoučata, občas ukáže na PC nějakou tu fotku. Párkrát jsem jí já v rámci své profese odborně pomohla a přišlo mi to jako normální.
Ještě k těm soukromým balíkům si neodpustím takovou perličku pro pobavení: jak jsem psala, když je manžel delší dobu na služební cestě, otvírají mu na oddělení balíky právě kvůli tomu, aby se něco neprošvihlo /v balíku může být kus čerpadla, hřídel a jánevímcoještě/. Proto denním recepčním vždy volávám, když očekávám soukromý balík, adresátem je totiž logicky manžel. No a jednou jedinkrát jsem nevolala, protože mi eshop nedal echo a balík poslal rovnou. Jednalo se o nafukovací kajak a pádlo. Holky si svolaly část oddělení a dumaly nad balíkem, zda ho otevřít, či ne - díky přiloženému pádlu tušily, že se bude jednat o soukromou věc. Nakonec všichni svorně usoudili, že pár dnů počkají, zda se ozvu, což se taky asi po dvou dnech stalo a jim se ulevilo.
Proč se o tom tolik vypisuju? Prostě z mého pohledu nikoho nezneužívám, vždyť i já sama jsem jim někdy k prospěchu pracovně.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod decimax » čtv lis 5, 2015 16:59

Vazne ani pri nejmensim nepochybuji o Vasem tvrzeni,chyba byla na mem prijimaci a uprimne se jeste raz omlouvam.
Naposledy upravil sobb dne čtv lis 5, 2015 17:07, celkově upraveno 1
Důvod: opět odstraňuji citaci celého předchozího příspěvku, tlačítko Odpovědět jsi už našel, tak ho prosím používej!
decimax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 31, 2015 19:31

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod šíp » čtv lis 5, 2015 21:37

Já se nezlobím, nemusíš se tolik omlouvat.
Když už se tu tolik rozbujelo OT, tak sem alespoň napíši, jak nakonec dopadl výběr mého pracovního baťůžku, kvůli kterému tohle všechno vzniklo.
Když jsem nakonec v Hudy ten Millet viděla naživo, zjistila jsem, že mi nevyhovuje. Na netu totiž neuváděli, resp. jsem nenašla rozměry, a až v reálu jsem zjistila, že je moc "placatý", tedy vyšší než potřebuji na naopak méně hluboký. Jelikož mě tlačil čas /dead-line pro nový batoh byla sobota 10.10/, riskla jsem to a objednala batoh přes net s tím, že jsem si pohlídala požadované rozměry. Celkem jsem se trefila a jsem i spokojená, i když nový batoh nesplňuje všechny mé požadavky na 100%. Vítězem se nakonec stal batoh Osprey Questa 27 Black. Kupovala jsem jej u jiného velkého sportovního řetězce, platila předem platbou kartou a vyzvedávala si jej na recepci u manžela v práci. Batoh mi slouží ji jíž více než měsíc a na dalších několik let mám doufám vystaráno /dosavadní batoh vydržel 5 let denního nošení/.
Sice by tento příspěvek měl spíše patřit do vlákna o výběru městského batohu, ale když už se to tady řešilo, tak to píšu sem.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod decimax » pát lis 6, 2015 6:38

Za me Osprey dobry,mam uz asi cca 3 roky malej 14L Osprey na kolo a zatim drzi uplne v pohode a pak mam asi rok Osprey Kastrel 48l a taky zatim bez problemu a to jsem jeste usmlouval v RockPointu slevu cca 600,-(nechali mi ho tehdy za nejmensi internetovou cenu)Tak snad budes spokojena..


Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk
decimax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 31, 2015 19:31

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » stř led 6, 2016 8:40

RP vs. Hudy je to jenom neprimo, ale u HUDY vetsinou kdyz nenajdu zbozi z eshopu v konkretni prodejne, tak jej tam nenajdu ani fyzicky (pravda, ze obcas nenajdu, ani kdyz eshop pise, ze tam je :-)). V RP jsem 23.12. koukal na termosku, co jsem chtel darovat - byla podle eshopu v celem kraji beznadejne nesehnatelna (vlastne myslim, ze v eshopu ji meli jako momentalne nedostupnou, resp. k dodani za par tydnu). Sel jsem okolo RP v Shopping Parku v OV, a div se svete, mely toho vystavenych celych 5 kusu...A to mi uz pred dvema lety tvrdili na prodejne RP, ze oni dokazou zjistit o danem zbozi, na ktere prodejne to maji skladem - a ted se snazi tu samou informaci dat na eshop. Evidentne to ma nejake chybicky....
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty pre vyssiu vahovu kategoriu

Příspěvekod remy77 » pát úno 19, 2016 14:11

Přesunuto z vlákna Boty pro vyšší váhovou kategorii

vonkreuz píše:
remy77 píše:Keldon.
Uz ked mas tu traumu z centra, druhy.Hudy je na Mileticke oproti Centralu. Toho na obchodnej rusia, maju nejake vypredaje, ale boty urcite nie.

HUDY z Obchodnej se jen přesouvá na Vysokú do blízkosti Alpha Sport Mammut. Jen chalani na Obchodnej to nechtějí zákazníkum říkat, asi se stydí, že jsou pohlceni lepší konkurencí. :-#


O presune hovorili v Hudy na Mileticke, s tym, ze to tam aj trosku rozsiria.

Inak posunut to k Alpha sportu hlavne keď uz aj Hudy ponuka Mammut je obchodne sado-maso :axe:
Naposledy upravil vonkreuz dne pát úno 19, 2016 14:26, celkově upraveno 2
Důvod: Přesunuto.
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Boty pre vyssiu vahovu kategoriu

Příspěvekod vonkreuz » pát úno 19, 2016 14:17

Naopak, je to výborný koncept. =D>
Ve skutečnosti HUDY a AlphaSport prej budou v jedné budově.
V Žilině to tak funguje víc jak 2,5 roku. Je to vlastně "obchodní dum" s dvěma obchody v jednom baráku. Až pojedeš na M.Fatru a budeš přestupovat, tak se tam dojdi podívat, jsou to 2 minuty chuze od vlaku.

edit, presunu tohle naši diskusi do příslušného vlákna
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod paldo » pát úno 19, 2016 20:48

@vk: takže ROCK FAUN prevzdal aj Hudy z Obchodnej?
"Šoféři land roverů si vzájemně přejí mnoho šťastných metrů."

František Ringo Čech
Uživatelský avatar
paldo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 506
Registrován: pát led 23, 2009 18:40
Bydliště: Kubíková = Malá Fatra za kopcom

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod vonkreuz » pát úno 19, 2016 20:56

Jak vidíš, je to v procesu.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod paldo » pát úno 19, 2016 20:58

Zaujímavé... :)
"Šoféři land roverů si vzájemně přejí mnoho šťastných metrů."

František Ringo Čech
Uživatelský avatar
paldo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 506
Registrován: pát led 23, 2009 18:40
Bydliště: Kubíková = Malá Fatra za kopcom

Re: Boty pre vyssiu vahovu kategoriu

Příspěvekod apuka » pát úno 19, 2016 21:23

vonkreuz píše:...jsou to 2 minuty chuze od vlaku.
Asi mas sedmimilove boty. Ja se v Ziline za 2 minuty chuze casto (hlavne ve spicce) nedostanu z vlaku ani ke schodum z nastupiste do podchodu :-).
Ale jinak fakt tu vypada dobre - dole Hudy, nahore Mamut, pardon Alpha sport.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod booze » úte dub 5, 2016 20:53

Brno HUDY nad Zelnakem, skladem jedna vetrovka a cele je to tam divne (Millet, LS, DA) par kousku neceho. Dost to zacina ovladat Jack Wolfskin (nemam rad tu znacku). Personal tichy a tajemny, hrobovy klid. :twisted:

Brno Rockpoint Olympia tvl neda se na tom vietnamskem trzisti nic najit a personal nevi, kde to maji. Mala prodejna, hodne veci, chaos. Personal vysmaty, houseparty na plne gule, slecny zarez a pastva. :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny