RockPoint vs. Hudy

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod terkad » úte úno 9, 2010 23:10

krejzaa píše:...ve vaňkovce tam si mě ani nevšímali..

1. ve Vaňkovce to není klasický RP, spíš outdoor butik
2. mám radši, když si mě prodavač všimne až ve chvíli, kdy něco chci a neběhá mi pořád za zadkem
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod krejzaa » stř úno 10, 2010 21:35

terkad: to sice ano ale když vidíš ty jejich znechucené výrazy když se k ni jen přiblížíš.. nic přijemného..
krejzaa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 25, 2010 22:37
Bydliště: Zlin

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Martineček » čtv úno 11, 2010 7:47

:mrgreen: každý nemusí mít denně dobrou náladu... no je pravda, že na prodavačích to jde vidět dvojnásob. Proto předem vyberu na netu a v obchodě jen koupím, takže jediný koho potřebuju je prodavač (ka) za kasou... :D
Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně, že je silný! http://www.ursus.cz
Uživatelský avatar
Martineček
účastník
účastník
 
Příspěvky: 302
Registrován: sob črc 25, 2009 13:25
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod dogee » čtv úno 18, 2010 10:20

nezdá se Vám, že poslední dobou je to v Hudy i rockpointu docela peklo?

zájem prodavače nula!! když už 20 min chodím po krámě a vyzkouším všechny bundy, tak by se mě někdo mohl na něco i zeptat ne? jako jestli něco nepotřebuju a tak...

když jsem si teď kupoval pářovku v hudáči, tak taky nic, nakonec z nich jen vylezlo, že moji velikost nemají - žádná rada že přez e-shop možná ano, prostě nic!! nulová ochota

pro mě totálně mrtvý kšefty

PS: platí to pro Hudy orlí, Vevří a Rockpoint na Husove v Brně, V Rockpointu ve Vaňkovce mají prd a rozumí tomu jen jeden prodavač, s nikým jiným se o něčem bavit nemá cenu :(
dogee
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: úte čer 23, 2009 10:19

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod vonkreuz » čtv úno 18, 2010 10:37

Obchod je o instinktech, ci jak to nazvat. Skoro jak v "Obsluhoval jsem anglickeho krale" :oops: Je zakaznik zlucnikar, co si da jen sodovku, nebo ma naopak rad mastne? Je zakaznik nekdo, kdo se jen tak stavil a nechce byt obtezovany (dotazovan), nebo ceka, ze mu prodavac pomuze s vyberem a poradi? Tusi co by asi tak chtel a chce si nechat poradit, nebo nakraci do kseftu plny informaci z netu a plne rozhodnut pro jedinou vec, tak jak to tady uprednostnuji napr. martinecek nebo Dallen?

Plus, ted v dobe slev, do kseftu zavita vetsi mnozstvi lidi a to i tech, co by jinak na kram nepachli. A ted babo rad, ktery zakaznik je ktery? Rozumny prodavac se samozrejme zepta.

A co vy, jako zakaznici? Kdyz si neco vyzkousite, date to zpet? Zapnete zip? Nebo zkouseny kus nedbale odhodite napul poveseny na raminu zpet a idealne na druhem konci prodejny?? GTX kalhoty mezi bavlnena tricka... :twisted:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod zbuddy » čtv úno 18, 2010 11:57

vonkreuz píše:A co vy, jako zakaznici? Kdyz si neco vyzkousite, date to zpet? Zapnete zip? Nebo zkouseny kus nedbale odhodite napul poveseny na raminu zpet a idealne na druhem konci prodejny?? GTX kalhoty mezi bavlnena tricka... :twisted:

V německých obchoďácích to lidi hážou na zvláštní pult a p(r)odavači a -čky to dávají zpět. To je sice pěkné, ale pak zase může chybět konkrétní poslední kus pro mne na "regálu" :twisted:

Jinak souhlas s předřečníkem - něco podobného je být na stánku na veletrhu...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Indy » čtv úno 18, 2010 11:59

hudy brno je opravdu ponekud specificky, a to veveri jeste specifictejsi.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod ONDRA » čtv úno 18, 2010 13:36

No já nevím, ale ani s jedním brněnským hudáčam problém nemám. Sice ten na Veveřím moc nenavštěvuju, ale minimálně ten na Orlí mi přijde celkem ok. Rozhodně když už se potřebuju něco dozvědět, tak spíš tam než kousek vedle v RP (i když tam jsou taky 2 schopné prodavačky). A ochota prodavačů je si myslím ok.
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Ježo » čtv úno 18, 2010 13:44

RP je v suterénu docela v pohodě. V přízemí jsem nebyl, ani nepamatuju - co tam taky. :)

Hudy? Veveří nevím, Orlí - asi je to o tom, že už vím, za kterýma prodavačema. Takže jsem docela spokojený.
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod terkad » čtv úno 18, 2010 14:23

Ježo píše:V přízemí jsem nebyl, ani nepamatuju - co tam taky. :)

Když jsem koukala na bundy, tak nejdřím mi daly slečny tak 5 minut na rozkoukání a pak se na mě vrhly s takovým nadšením, že jsem vyzkoušela půl obchodu a málem odtamtud neodešla :mrgreen:
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod jonza » čtv úno 18, 2010 14:31

nejdřív mi daly slečny tak 5 minut na rozkoukání a pak se na mě vrhly s takovým nadšením, že jsem vyzkoušel půl obchodu a málem odtamtud neodešel :mrgreen:


to je muj sen 8)
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod dogee » pát úno 19, 2010 15:15

to vonkreuz: proč mám ale kua chodit do kšeftu, kde se člověk nic nedoví (pokud tam náhodou není ten jeden prodavač, co tomu rozumí) a kde mají navíc vysoký ceny??

ale tentokrát jsem tam šel s tím, že tu bundu chci, peníze v kapse, zájem jsem projevoval velký, ale ocohota jako vždy nula!!

ano, i prodavč/ka může mít své dny, ale tohle je "imrvere"
dogee
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: úte čer 23, 2009 10:19

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod gumid » stř bře 3, 2010 22:20

Slečny (prodavačky) z RP Masarykova v Brně z přízemí jsou dobré obchodnice a práce je baví! =D>
Je to rozdíl právě v nasazení lidí - a srovnávat to lze, třeba s RP v Olympii. Nic proti lidem z RP v Olympii, udělali už pokroky od chvíle otevření a snaží se..... ALE...není to nějak ono.
gumid
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 1, 2010 21:40

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Zloprcek01 » čtv dub 1, 2010 17:26

ruku na srdce oni to pokaždý se zákazníky taky není žádnej med [-X :lol:
Zloprcek01
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv dub 1, 2010 16:16

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Schnappi » čtv dub 1, 2010 17:33

Ale je to placená práce a tak by se k ní mělo přistupovat. Proto o tom diskutujeme - hodnotíme někoho, koho si platíme za nějakou službu, a chceme po něm, aby to nedělal špatně. Když mi Ťušo zfušuje operaci, příště k němu taky nepůjdu (pokud tedy ještě někdy někam půjdu :mrgreen:). Po šichtě si prodavači a prodavačky můžou klidně dát v hospodě třeba nohu za hlavu a nikdo jim neřekne ani "ň" (pokud mu při tom nevylijí pivo).
Dokdy to potřebujete vědět? :oops:
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Zloprcek01 » pát dub 2, 2010 16:35

no jo uznávám, že není nic horšího než opruzenej prodavač/ka. :D a s tím placením to není zas tak bůh ví cso :)) alespon v Prahe je to spíš práce z presvědčení než bůh ví jaká brigáda :wink:

ale je fakt, že když už ten prodavač toho moc neví(podle vás) tak by mohl být alespon příjemnej :)))
Zloprcek01
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv dub 1, 2010 16:16

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Misell » pon dub 5, 2010 16:47

Zloprcek01 píše:ruku na srdce oni to pokaždý se zákazníky taky není žádnej med [-X :lol:


Tak to máš pravdu :?
Misell
nováček
nováček
 
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 27, 2008 15:29
Bydliště: Opatovice nad Labem

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Turek » pon dub 5, 2010 23:59

No ono je někdy těžké zákazníkovi poradit, když příjde s tím, že všechno zná a všude byl. Člověk se snaží něco vysvětlit, ukázat, ale zákazník má jen zájem vás proškolit o tom jak ví o všem všchno lépe než vy....tak to může být taky ta druhá strana.... :D
Turek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 5, 2010 23:55

Re: Nový batoh - 75l

Příspěvekod cvejnula » pát dub 9, 2010 15:29

yenda píše:u nedostatkovýho zboži se blbě smlouvá :-) proč mají všude po jednom kusu a ve skladu prázdno..


Protože i když to na fóru vypadá, že se jiné batohy než Deuter neprodávají, tak v reálu moc nemizejí. Na druhou stranu mají hudáče dané co mají za povinnost mít na obchodě, tak vezmou po kuse.
Známá sháněla v sezóně 3x M od jedné bundy od Montury a na obchodě měli 1 ks a v Bynovci ani jeden, tak jí to sháněli po republice. A to měl ještě prodavač tu drzost tvrdit, že je to prodejní bestseller a proto je nikde nemají.
cvejnula
nováček
nováček
 
Příspěvky: 132
Registrován: pát bře 26, 2010 14:12

Re: Nový batoh - 75l

Příspěvekod cvejnula » pon dub 12, 2010 15:22

vonkreuz píše:
cvejnula píše:Na druhou stranu mají hudáče dané co mají za povinnost mít na obchodě, tak vezmou po kuse.
Dovolím si pochybovat :-k Ale rád se nechám poučit :oops: a skloním svoji drzou :twisted: nevěřící hlavu :prayer:
Hudysporty se vyvíjejí. V dávné historii mohl konkrétní Hudysport vzít to co chtěl + to co musel (značky, které distribuje Hudy). Posléze už jen značky schválené v Bynovci + co musel. Nyní už mají dané jaké značky, ale i konkrétní produkty od povolené značky.
Nicméně je jasné, že asi leccos z toho co musí vzít se i dobře prodává, ale taky leccos ne. A to co zavání problémem prostě vezmou tak, jak musí.

vonkreuz píše:Když tak vidíš do systému fungování HUDYsportu, jistě víš, že mnohé objednávky se dělají se značným předstihem a tak se stane, že ačkoliv je bunda v katalogu, tak v sezoně, řekněme v půlce sezony už nemusí být nikde k dispozici.
Jo, to se stává, že jeden obchod prodá nějaký produkt, jiný obchod zase jiný produkt. Když doprodají, objednají z centrály.
Je pak z pekla smůla, když celá síť včetně centrály vyprodá kromě jednoho kusu (který je skladem) právě jeden produkt, který je navíc bestseller. Tuto zkušenost udělala jedna kamarádku a o něco výše i nějaký kolega s batohem. Tomu můžeš pouze buď věřit nebo nevěřit, ale to je tak asi to jediné co s tím můžeš udělat.
Bylo by naivní si myslet, že cokoliv co mají Hudysporty na pultě je trhák. Mám takovou teorii, které mi funguje perfektně: 20% produktů udělá 80% obratu. A zbytek produktů je jen plnidlo. Mě toto pravidlo funguje perfektně na mnoho činností (např. 20% lezců vyleze 80% cest, které se za daný rok vylezou na písku), tak tipuji, že do toho zapadne i Hudysport.
Nicméně si to můžeme prodiskutovat ještě podrbněji, ale asi spíš v soukromých zprávách.
cvejnula
nováček
nováček
 
Příspěvky: 132
Registrován: pát bře 26, 2010 14:12

Re: Nový batoh - 75l

Příspěvekod vonkreuz » pon dub 12, 2010 20:12

cvejnula píše:Je pak z pekla smůla, když celá síť včetně centrály vyprodá kromě jednoho kusu (který je skladem) právě jeden produkt, který je navíc bestseller. Tuto zkušenost udělala jedna kamarádku a o něco výše i nějaký kolega s batohem. Tomu můžeš pouze buď věřit nebo nevěřit, ale to je tak asi to jediné co s tím můžeš udělat.

Toto je celkem normální jev, těžko lze vzít na sklad příliš velké množství zboží a doufat, že se všechno prodá. Jak jsem psal ve vlákně RockPoint vs Hudy, obchod je balancování na hraně a je nutná jistá předvídavost. I přest se stane, že ačkoliv si mysliš, že máš dost nějakého produktu, zasáhne Aštar Šaran a větší množství lidí zatouží po jednom modelu. A pak i když jsi si myslel, že jsi dost zásobený, zjistíš, že nejsi.

Mluvila jsi o bundě od Montury pro kamarádku, napadla mně bunda Guide a její různé mutace a variace. Toto je typický příklad, že nelze vzít na sklad např. vícero kusů jedné velikosti bundy, co stojí přes deset tisíc. Protože nevíš, zda výrobce v příští kolekci nezmění zcela minimálně střih a nepřidá do názvu jediné písmeno/číslici a Tobě zůstane na skladě bunda, která "není nová a moderní" a zákazník se bude tvářit jak tele na nová vrata, že chces za bundu stejnou cenu, ačkoliv té bundě nic není, je plně funkční a nová. Ale zastaralá morálně.
cvejnula píše:Bylo by naivní si myslet, že cokoliv co mají Hudysporty na pultě je trhák. Mám takovou teorii, které mi funguje perfektně: 20% produktů udělá 80% obratu. A zbytek produktů je jen plnidlo. Mě toto pravidlo funguje perfektně na mnoho činností (např. 20% lezců vyleze 80% cest, které se za daný rok vylezou na písku), tak tipuji, že do toho zapadne i Hudysport.

Toto je základní ekonomické i marketingové pravidlo jak v obchodě se zbožím, tak i službami. Tedy bude platit i pro HUDYsport. Samozřejmě, že ten kdo dělá objednávky a má do toho co mluvit se snaží vybírat zboží takové, aby se líbilo nejen jemu, ale i zákazníkům. Taky bych chtěl mít na krámě plnou sadu bot LaS Nepal Evo GTX, ale vím, že prodejnost tohoto zboží není tak velká, tak se musím spokojit s nižším modelem a zákazníkovi nabídku možnost vyzkoušení vyššího modelu po tom, co si je nechám poslat ze skladu.

Myslím že tato naše diskuze by se měla přesunout do vlákna RockPoint vs. Hudy, jak jsem Ti už psal v SZ.
Nicméně si to můžeme prodiskutovat ještě podrbněji, ale asi spíš v soukromých zprávách.


edit hafi: provedeno
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod vonkreuz » pon dub 12, 2010 21:53

Jsem ve schíze? Zdá se mi to, nebo je na novém Hudy katalogu vážně chlapík na písku a s mágem? :vom:
Tím nechci vyvolávat flame rozumných lidí verzus práškaři.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod amigo » úte dub 13, 2010 6:42

@vonkreuz: má maglajz pytlík, ale to přece neznamená, že máguje, třeba v něm má startky a zapalovač :mrgreen: (jako brigádník u hudečka bys na tohle měl bejt zvyklej ne?? :mrgreen: )
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod vonkreuz » úte dub 13, 2010 7:22

Zvyklej na co? :-k V oblasti, kde lezu já, se prášit smí. Ale i tak nepráším. Nepotřebuju psychoberličku :finga: A máš pravdu, znám lidi, co mají mádžopytel na klíče :mrgreen:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Indy » úte dub 13, 2010 7:38

! bila liga !

zerty stranou, na moje soucasne turisticke vykony mg a ani nic jineho netreba, ale driv jsem mg pytel bral i na pisek, prave kvul prude. byl bez maga, a daly se v nem otrit zpocene ruce, ale to jsem stejne nikdy nevyuzil protoze se mi ruce nepoti pri lezeni vubec. ale u lezeckeho pcka vlhnu neuveritelne.

treba mu spolulezec odmita nosit lahvace a vodarnu, anebo je nesika rozbiji je. :)

ted zas vazne - netroufam si soudit co se odehrava a co je treba nad 8-9 ujaja, to vi ti co je lezou a nechal bych to na nich.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Mařena » úte dub 13, 2010 8:06

vonkreuz píše:....chlapík na písku a s mágem?

Jsou tři možnosti: - je to na Moravských píscích
- je to cesta IXa nebo těžší, vytvořená po roce 1990, atd......třeba v Labáku
- tvé rozhořčení je oprávněné a měl bys ho napráskat disciplinární komisi ČHS (což už se před pár lety kvůlivá fotkám v nějakém katalogu či co stalo)
Mařena
Mařena
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1137
Registrován: pát bře 3, 2006 12:50
Bydliště: Brno

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Indy » úte dub 13, 2010 9:32

myslim ze za tohle ukrizovali adama ondru...

http://cs.euroclimbing.com/wp-content/gallery/ranpuv-koutek/ranpa_jezisek.jpg

a taky myslim ze to je tak trochu kontraproduktivni, jezis, zas mluvim jak manazer. proste si s*r*m* do vlastniho hnizda. opravdu tezky cesty a co se v nich muze by meli hodnotit lidi co je lezou a delaji, a ne vrcholova komise stariku. a to rikam jako starik.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Indy » úte dub 13, 2010 10:59

mimochodem, byl jsem tedka na orli a jak se inzeruje ze hudy ma mit tedka novy katalog jaro/leto, tak ho nemeli. prijde mi komicke nahnat penize do bannerove a dalsi kampane, vytisknout to a pak se vykaslat na to ze kdyz uz to visi na netu tak v kamennych prodejnach to nekde je a nekde jak je videt neni.

rezignovanost prodavacu s timhle faktem mi ukazuje na to ze je to proste mozna nostalgicky vnimany obchod kde pracuji nekteri lidi co si s nima rozumime, ale ve skutecnosti je to retezec jak ma byt a muzeme se z toho my i zamenstanci tak leda oné.

no, ale tohle jsme (vyjimky nepocitaje) vzdycky cekali spis u RP.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod zbuddy » úte dub 13, 2010 11:07

Já jsem dostal kalalog Hudy léto včera do schránky :finga:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Indy » úte dub 13, 2010 11:09

lze ocekavat ze aj ja ho budu v schrance mit ale je pitome kdyz neni na obchode.
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny