RockPoint vs. Hudy

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod scinkk » úte dub 5, 2016 21:01

Dost to zacina ovladat Jack Wolfskin

No to je ted nejaka tusim Hudy novinka, ze zacali prodavat tuhle znacku, mozna ze tedy jaksi ve velkem :)
Rokac ma tusim mit nove zas DA.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod AldaCZ » stř dub 6, 2016 4:27

DA nevim, ale na jejich fejsbuku maj, ze budou mit Tilak. Zatim na webu maji jenom raptorku lady a pansky ultralajty gatata.
Uživatelský avatar
AldaCZ
nováček
nováček
 
Příspěvky: 130
Registrován: úte lis 25, 2014 7:04
Bydliště: MorKras

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod booze » čtv dub 7, 2016 9:49

Tak maji na webu DA.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Pierre111 » čtv dub 7, 2016 10:49

Taky jsem se byl podívat v Hudy v Havlíčkové a musím říct, že mě to nemile překvapilo. Myslím nový sortiment. Žádný nový Arcteryx, zato hromada fashion outdoor věcí od Fjallraven a Jack Wolfskin :(.
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod pickard » čtv dub 7, 2016 11:11

jj. Arcteryx mi připadá, že snad vůbec nenavezli. Black Diamond taky jen velmi sporadicky.
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Pierre111 » čtv dub 7, 2016 12:15

No to je super teda. Nakonec budeme muset asi chodit v Jack Wolfskin jako německý důchodci :D. Se dneska skočím podívat na národní třídu, tam mívají nejvíc Arcteryx.
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod pickard » čtv dub 7, 2016 12:17

Taky nic nebo skoro nic novýho. Jen všude samej vlk.
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Pierre111 » čtv dub 7, 2016 12:45

Jen aby lidi z té jejich membrány Texapore nebo jak se jmenuje nechytli opravdového vlka :twisted:
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod booze » čtv dub 7, 2016 18:42

Pierre111 píše:Jen aby lidi z té jejich igelitky Texapore nebo jak se jmenuje nechytli opravdového vlka :twisted:

:wink: Je to tady v pi.. OR konec, RAB hruza, Arcteryx malo, Blak Diamond nic, MHW nic. :cry:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod grco » čtv dub 7, 2016 19:16

Staci objednat z netu \:D/
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Pierre111 » čtv dub 7, 2016 21:18

Kdyz ja si ty veci rad vyzkousim. Situace s nabidkou zacina byt spatna.
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod dudy » čtv dub 7, 2016 22:11

Odpověď je prostá.
Borci co si koupí speciály od LaS nebo ARX jednou za šest let je neuživí.
Nastoupila doba, kdy si lidi uvědomili, že na ťapkání po Kékonošách jim stačí zátěrovka od JWS za třetinu, což tady neustále proklamujete, a tohle je výsledek.
Oni to nedělají proto, aby uspokojili fajnšmekry, ale proto, aby vydělali prachy.
Jak říkal V. Klaus, vše určuje mocná ruka trhu.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod vonkreuz » pát dub 8, 2016 7:43

pickard píše:jj. Arcteryx mi připadá, že snad vůbec nenavezli. Black Diamond taky jen velmi sporadicky.
Jestli pak to nebude tím, že kucí za velkou louží ještě letní zboží nedodali... :twisted: Jo chlapci, život není jenom černobílej. :lol:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Pierre111 » pát dub 8, 2016 7:47

No mě zas ty věci nepřijdou tak levný a už vidím ty prodejce, jak těm neznalým lidem vypráví, jak je to super top materiál a že s tím klidně můžou jet tam a tam a vydrží to věky. Nakonec je užitná hodnota mnohem menší a životnost, že by jeden zaplakal. Mě už se několikrát takovéto šetření vymstilo. Na druhou stranu je pravda, že člověk musí nakupovat s rozmyslem a nenaletět na předražené šunty. Ale máš pravdu, že prodejci dávají lidem to, co lidé/kupující sami chtějí.
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod pickard » pát dub 8, 2016 8:55

vonkreuz píše:Jestli pak to nebude tím, že kucí za velkou louží ještě letní zboží nedodali...


Chcíplej pták nevim. Ale na černej šutr jsem se ptal a prej skoro nic nebude.
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod grco » pát dub 8, 2016 9:34

Z Hudy a RP su pomaly ale iste hlavne "outdoor fashion" obchody, ako fakt outdoor obchody :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod dudy » pát dub 8, 2016 9:48

@ pickard

Nechci se mejlit, ale mám pocit, že VK jeden hudáč provozuje, tak by to, asi, měl vědět.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod pickard » pát dub 8, 2016 10:11

Já vůbec neříkám, že mám pravdu... já jen říkám, jaké info jsem nakoupil v místním koloniálu :)
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod vonkreuz » pát dub 8, 2016 10:16

vK žádnou pobočku HUDY neprovozuje :mrgreen: ale ví, že prostě Kostřička ještě není skladem. A co se BD týká - matroš už máme v 90% na skladě, oblečení /to málo, co jsme si předobjednali/ stále čekáme.
Vždy je to o iniciativě té které prodejny a jejím směřování. Chceme BD navíc než je v ostatních prodejnách, tak si ho objednáme. Nechceme JáruVlčíkuži, tak ho objednáme málo, malinko, skoro nic... Nechceme z prostých a objektivních duvodu švédskou bablnu, tak ji nechceme...
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod pickard » pát dub 8, 2016 10:21

V krámě si stěžovali, že na BD je prej tak mizerná marže, že se to nevyplatí prodávat. Tak že prej vemou jen pár kousků, aby to "jakože měli", když to teda "někdo jako chce".
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » pát dub 8, 2016 11:12

To si stezujte v Praze.... Prijdte do OV do RP nebo HUDY (hlavne ve meste)...
RP - 50% plochy prodejny (minimalne) Hannah+Prana, neco Fjallraven, trochu toho levneho TNF, par kousku Ternua, cast Salewa, kde vsak maji par modelu a kazdy v par velikostech. Ten zbytek aby si clovek pohledal a nenasel... Chci se kouknout napr. na damskou SS bundu (nebo membranovku, to je uplne jedno), vyloucim hannahacky hnus, tak najdu asi 3 ruzne, z toho dve membranove SS a jednu ve dvou (nebo jedine) velikosti.
HUDY - tam skoro zadne obleceni neni a co je, vetsinou je spise fashion. Resp. ja tam skoro nikdy nic pro sebe, co jsem hledal nenasel, pro manzelku to same...

Kdyz jsme byli v ZA v AlphaSportu+HUDY, tak to bylo jako ve zjeveni oproti OV.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » pát dub 8, 2016 11:22

grco píše:Staci objednat z netu \:D/
To si mohou dovolit nekteri, kterym sedi (skoro) vsechno od vsech (nebo mu je jedno, jak to sedi). Ale objednavat si par veci a vybrat si z toho neco, co alespon trochu sedi (nebo taky nic a kolecko opakovat) je pro vetsinu z nas docela drahy spas kvuli drahemu postovnemu (minimalne za odeslani zpatky, pokud nesedi).
Fotky taky ukazuji vsechno mozne a nemozne, ale neukazou ten skutecny strih na Tebe... Zrovna vcera jsem koukal na jednu damskou bundu v zahranicnem eshopu - meli tri barvy, jednu (o kterou by mohl byt zajem) odfocenou jen tak bez cloveka a vypadal strih moc fajn, presne jak to chci. U dalsich dvou barev byla bunda odfocena na (dospele)holce typu tenka rovna deska, tenka a vysoka, nic ani vepredu ani vzadu ani na bocich, zato ruce narostle jako pavoukovi, navic prislo, ze mela na sobe alespon o dve cisla vetsi, proste cira hruza na straseni zajemcu.... Tak usuzuj z toho, jak to bude sedet ](*,) .
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Mawenzi » pát dub 8, 2016 12:32

vetsinou to nemaj na cloveku vubec, takze muzes navic jen odhadovat...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod mike » pát dub 8, 2016 15:35

Pierre111 píše:No mě zas ty věci nepřijdou tak levný a už vidím ty prodejce, jak těm neznalým lidem vypráví, jak je to super top materiál a že s tím klidně můžou jet tam a tam a vydrží to věky.

Jo, presne to bych cekal. Takove veci totiz vykladaji v RP i o obleceni od Hannah #-o Musel jsem jit pryc, jinak bych se asi neudrzel.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod booze » pát dub 8, 2016 19:12

Pokud chces byt podavacem v RP musis byt cool a krasny.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod mike » pát dub 8, 2016 19:19

Tak to asi chodim do divnych RP...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod booze » ned dub 10, 2016 20:28

Dneska jsem videl prvni vlastovky v Jack Wolfskinovi. :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod apuka » stř čer 22, 2016 10:55

1) Mirna pochvala prodavacce v RP. Syn si zkousel botky a ona tusila, jake jsou ty boty tvrde a na co vhodne a ze jsou na predpokladane pouziti akurat :shock:. Sice potom presvedcovala, ze mame zkusit o tridu mekci (i o tridu tvrdsi a to ve skutecnosti, ne podle jejich smyslene stupnice) boty, ale to jsou prkotiny, hlavne ze necpala Keeny jako B/C boty :-).

2) Zase RP, objednavka bundy na dodani na jinou prodejnu:
- Utery 10:32 - bunda vybrana, objednana a zaplacena pres eshop
- Utery 10:33 - potvrzeni, ze objednavka je evidovana v eshopu
- Utery 19:40 - potvrzena rezervace prodejnou v XX, kde bunda fyzicky byla
- Patek 15:56 - zbozi predano prepravci prodejnou z predch. bodu
- Pondeli 8:30 - faktura z RP
- Utery 12:03 - zbozi pripraveno k odberu

Bunda prisla 8. den (vcetne dne objednani)... Zavratna rychlost. Co se delo mezi uterym a patkem? Priste si to urcite necham poslat postou.
Pricemz dva tydne predtim jsem objednaval neco jineho z jine pobocky na stejnou a bylo to tam za dva a pul dne, i kdyz to slo stejne pres celou republiku...

Perlicka k teto akci na zaver - jeste hodinu pred mailem o rezervaci byly na eshopu zobrazene min. 3ks bundy min. ve dvou ruznych obchodech a dali se objednat a zaplatit. Ihned po rezervacnim mailu se ztratily uplne vsechny. Nejak neverim, ze najednou by vsichni shaneli stejnou bundu, kterou snad dva roky uz nikdo nekupoval. :roll:

Aby to bylo k tematu, v Hudy jsem to mel na jine prodejne do tretiho dne vzdy.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Cornero » pon srp 8, 2016 23:58

Asi to bude mimo tema ale musim rict ze ani v HUDY ani v RP pravidelne nenachazim to co chci a nejvic veci jsem zatim koupil u Hanibala v nejake akci. Veci na lezeni BD tam meli nejlevnejs, stan MSR Elixir pred tydnem za 5150,- zatimco v HUDY a RP za cca 7000,- hledam perovku vlezu do RP nebo HUDY a nemaj ani jednu. Prijdu do Hanibala a maj je tam poveseny. Hledam mikinu Tilak v RP a HUDY a nemaj zatimco v Hanibal opet ano. Jediny co bych u nich uvital je Deuter ale batoh ted planuju Osprey Exos ktery opet maji levnejsi o deset procent nez v RP. Jeste k tomu muzu pridat to ze prodavaci se vcelku vyznaj a maj tam kluky co lezou vsechno mozny a vi co na co pouzit coz v HUDY a RP mi prijde ze nevi nic. Chci timhle offtopicem rict ze HUDY a RP jsem driv mel za takovy stycny bod outdooru ale ted nejak prestavam mit duvod tam vubec chodit protoze co chci tam nemaj nebo draz a s horsima sluzbama nez u tretiho v poradi.
Cornero
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned črc 31, 2016 13:46

Re: RockPoint vs. Hudy

Příspěvekod Mawenzi » úte srp 9, 2016 7:21

za me - od ty doby co je v brne hanibal, az budu neco chtit, pudu prvne tam :D (pripadne alpsport), ale rp/hudy teda aspon v brne dle me obecne moc neplati za prodejny se zkusenyma prodavacema... (ono zas za ty prachy se ani nelze divit,ze si odkrouti v praci co musi a smitec)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny