TREKSHOP.CZ

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

TREKSHOP.CZ

Příspěvekod limnos » stř zář 1, 2004 8:17

Zdravím, již jsem to psal jednou, ale musím znovu. Fakt dobrý ceny maji na www.trekshop.cz. Jen výběr by mohli trohu rozšířit. Nemají třeba nic z GORE-TEXU.
limnos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 1, 2004 8:11

Příspěvekod Paw » čtv zář 2, 2004 21:49

To proto ze firmy jako Tilak zasadne nedodavaji do obchodu, ktery nemaji jako hlavni cinnost kamenny obchod. A jak vim tak tento e shop neni v kamenne podobe tak proto. Pokud mate kamenny obchod a ktomu si delate jeste e shop tak je to v poho... *
Paw
nováček
nováček
 
Příspěvky: 59
Registrován: ned srp 29, 2004 19:53

Příspěvekod NAE » stř dub 27, 2005 0:56

To se jim nedivím, protože kupovat bundu po internetu je podle mého kravina. Neřeknu, když jde o čelovku nebo třeba ještě stan, ale bundu! Nebo třeba boty, že?
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Vojtos » stř dub 27, 2005 7:55

NAE píše:To se jim nedivím, protože kupovat bundu po internetu je podle mého kravina. Neřeknu, když jde o čelovku nebo třeba ještě stan, ale bundu! Nebo třeba boty, že?


No ono je to neco za neco proste e-shopy jsou levnejsi a tak lidi casto delaj ze si bundu vyzkousej v kamenym krame a koupej pak levnejc v eshopu, no a pak jsou nastvany kameny shopy tlacej na dodavatele aby nedodavali eshopum....zacarovanej kruh
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod NAE » stř dub 27, 2005 14:36

Jo, to máš pravdu, taky mě napadlo to takhle dělat, jenomže když si třeba u Hudyho vyzkouším boty a zjistím, že mi padnou, radši je koupím, dím za ně třeba o stovku dvě víc, ale když platím pět a půl, už to moc nevadí, a mám jistotu, že jsou použitelné, nemusím se bát, že mi přijde šmejd a budou potíže s reklamací. A mimochodem, když nad tím tak přemýšlím, já koupil u Hudyho na necelých šest Islandy i s ponožkama Bridgedale, takže tak drahej obchod to zase není (když doporučená cena Islandů je 5990).
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Tom » čtv dub 28, 2005 15:06

Ono to tak horké s tou levnotou není. Jednak doporučená cena je abstraktní pojem, klidně ji mohli dát na cenu 9000 a pak by cena v Hudy mohla být 6500 a působilo by to velmi levně. Vzhledem k tomu, že Hudy má monopol bych tam nic vzlášť výhodného nečekal.

Sám kupuji téměř vše v zahraničí (Rakousko, Itálie) a v mnoha případech je tam to samé zboží levnější i o 30% než ve slavném HUDY, ale pokud tam mají o 7% lepší ceny nežli jsou doporučenky, tak proč ne. Je to bomba.

A výběr tam je čím dál horší, např. lezačky: buď Rock empire (pro Hudyho se vyrábí) nebo Lasportivy (Hudy dováží) nebo Mad rocky (Hudy dováží) a nic dalšího. A stejné je to i u jiných výrobků. Nejdříve Hudy sežere obchodníky, pak české výrobce a nakonec i zákazníky. :D
Tom
 

Placená reklama

Příspěvekod HDGZ » čtv dub 28, 2005 15:11

Je to placená reklama Treksphop.cz. Podle mě stejné ceny má dalších 10-15 e-shopů v ČR.
HDGZ
 

Příspěvekod NAE » čtv dub 28, 2005 15:31

Nevím, možná tam už takový výběr nemají, ale vzhledem tomu, že nikam nelezu, tak je mi to jedno. Jediný, co kupuju u Hudyho jsou boty a ponožky a termoprádlo a občas nějakou košili. Meindl a Bridgedale a The North Face. Mohli by mít větší výběr, ale já bych stejně kupoval tohle, jenom boty si asi příště koupím jiný.
Do zahraničí na západ se nepodívám jak je rok dlouhej, takže tam těžko můžu něco kupovat. Ale nevěřím, že tam něco seženeš o 30% levnějc než u nás. To je podle mě kravina. Leda že bys objížděl podnikový prodeny a ještě smlouval.
Protože když se podíváš na doporučený ceny zboží na stránkách výrobců (například Therm-a-rest 4 Regular nebo co 89,9 dolaru...) ...Hm, tohle je při současný ceně dolaru asi špatnej příklad, že? ...tak ti to vyjde možná dražší, než tady. Třeba je na západě větší konkurence, ale u nás si nemohou prodejci dovolit dávat takový ceny...
A ještě něco, doporučenou cenu můžou dát klidně devět tisíc, ale tím by se zruinovali. Jde tu spíš o to, jaká je velkobchodní cena a maloobchodní cena.
Těch sedm procent jsem myslel v porovnání s ostatními obchody v ČR, protože Hudy je sice na první pohled nejdražší, platíš si v ceně zboží katalog co ti přijde domů a tak...ale taky si to asi může dovolit, když se zdá, že prosperuje a otvírá jeden obchod za druhým. Nevím, nevím, možná je na západě leccos o třicet procent levnější, ale jezdit tam enom kvůli tomu se mi opravdu nechce a Alpy sou na mě drahé. Raděi jezdím do hor, které méně připomínají Václavák.
Naposledy upravil NAE dne čtv dub 28, 2005 15:32, celkově upraveno 1
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod NAE » čtv dub 28, 2005 15:31

A co se cen týče, mám pocit, že nejlevněší je Bartsport.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

nejlevnejsi e-shop?

Příspěvekod Diver » čtv kvě 19, 2005 6:46

NAE píše:A co se cen týče, mám pocit, že nejlevněší je Bartsport.


Myslim ze pausalne nejlevnejsi e-shop neni zadny :-) v nasem mame soustu veci levnejsich nez bartsport a neco zase ne.
Diver
 

Příspěvekod NAE » čtv kvě 19, 2005 11:44

Jo, asi je to pravda, už jsem taky změnil názor...bartsport měl nejlevnější zrovna to, co jsem hledal. Omlouvám se ostatním.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy


Zpět na Prodejny

cron