http://www.spacaky-stany-batohy.cz/

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

http://www.spacaky-stany-batohy.cz/

Příspěvekod maykl » čtv srp 25, 2005 13:39

docela se mi to zda, jako dobra levna varianta. co vy na to?
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Re: http://www.spacaky-stany-batohy.cz/

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv srp 25, 2005 14:35

maykl píše:docela se mi to zda, jako dobra levna varianta. co vy na to?

nevim, nedokážu posoudit. ale buď mají všichni výrobci kvalitních batohů extravelikánský marže, nebo pochybuju o kvalitě.
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod homerr » čtv srp 25, 2005 16:04

tak marže jsou fakt obrovský, ale tady bych váhal, značka kterou neznám....
homerr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 166
Registrován: sob říj 16, 2004 20:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv srp 25, 2005 16:56

homerr píše:tak marže jsou fakt obrovský, ale tady bych váhal, značka kterou neznám....

myslím tím to že batoh co stojí od "zavedené firmy" ee pardon, corazonu třikrát tolik tak že buď 2000 sežere přeprodejce a nebo ten za 1000 je *** :_-)
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Noemi » čtv srp 25, 2005 18:24

Jednoznačně - každý nějak začínal...a teprve po zakoupení daného produktů se vytvoří závěr - zda to je o kvalitě, či něčem jiném.
Nebo mně snad chcete tvrdit, že Corazon vyrobil 1. batoh - a pak přišel někdo od "nás", mrknul na něj a hned prohlásil, že je to zkrátka super třída :mrgreen: . Taky to zpočátku musela být sázka do loterie, ne?
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod norman_64 » čtv srp 25, 2005 19:21

Ja jsem dostal leták od téhle firmy v balíku spolu se spacákem od Primy a i na primaspacaky.cz je na ně odkaz 8) , ale jinak nevím jak je mam hodnotit...nevyzkoušel jsem ...nevím :((
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod pripluv » pát srp 26, 2005 5:24

Rád bych si to ohmatal. Ale stejně preferuju užší a vyšší bágly, a bez postranních kapes :wink: .
Za ty love nevím, na první pophled se mi to chce zařadit k výrobkům, co to mají blíž do hypersupermegagigateramarketů, ale říkám, v ruce sem to neměl, z fotky se pozná prd, kor když to je malý a tmavý :(( ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod dee_cz » pát srp 26, 2005 9:10

No tak kdyz na to meli odkaz z Primy tak to nemuze bejt uplne spatny...ja osobne uvazuju o koupi nejakyho batuzku na vychazky na chalupe (na bundu, popripade lahev s vodou a sendvic), tak si mozna jeden z tech levnejsich koupim a pak nych mohl napsat jak se mi libi :p ale nevim, spacak nebo neco dulezitejsiho bych si u nich nekoupil, kazdopadne ty levny stany muzou bejt dobry nekam k vode nebo na kretsi vylety..sou relativne lehky, a aspon to neni uplnej noname za stejnou cenu z Tesca.
dee_cz
 

Příspěvekod pripluv » pát srp 26, 2005 10:04

No vono to asi ouplně špatný nebude, ale já bych do toho nešel. Nicméně, jestli pod nátlakem diskutujících něco malýho koupíš, tak pak poreferuj. Hned po koupi, za tejden, za měsíc a tak za rok. :wink:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám


Zpět na Prodejny

cron