Klimatex

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Klimatex

Příspěvekod Lenka » úte srp 9, 2005 17:23

Nevíte někdo, jestli má v Brně limatex prodejnu? Popř. kde?
Díky
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Re: Klimatex

Příspěvekod Lipon » úte srp 9, 2005 17:54

Lenka píše:Nevíte někdo, jestli má v Brně limatex prodejnu? Popř. kde?
Díky

http://www.klimatex.cz/ první řádek 8)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4909
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod šíp » úte srp 9, 2005 17:58

Podniková prodejna Klimatex
Brno, Šujanovo nám. 3, 658 61 (tel: 543160220)

jinak klimatex vidím skoro ve všechh outdoor obchodech v Brně-HUDY, Alpisport-Eliass...
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Sleva - Kotva

Příspěvekod uplne jinej martin » úte srp 9, 2005 18:58

Pozor pro cajzly! (pražáky...) V praze v Kotvě mají v klimatexu docela výprodej.
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Re: Sleva - Kotva

Příspěvekod šíp » úte srp 9, 2005 18:59

uplne jinej martin píše:Pozor pro cajzly! (pražáky...) V praze v Kotvě mají v klimatexu docela výprodej.


když já mám stejně radši moiru než klimatex
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lenka » úte srp 9, 2005 22:29

Díkec!
já sem se vždycky dívala na: http://www.klimatex.biz/
a tam byla v prodejnách jen Praha...
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

klimatex

Příspěvekod mifr » stř srp 10, 2005 11:37

V podnikove prodejne v Brne maji take dobry vyprodej... Vcera jsem tam byl ... Ale ja Klimatex nemusim(take jsem nic nekoupil)...a na rozdil od sipky :D Moiru take ne...ja jsem verny Jitexackymu Bodycomfortu :prayer:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Re: klimatex

Příspěvekod uplne jinej martin » stř srp 10, 2005 11:51

mifr píše:V podnikove prodejne v Brne maji take dobry vyprodej... Vcera jsem tam byl ... Ale ja Klimatex nemusim(take jsem nic nekoupil)...a na rozdil od sipky :D Moiru take ne...ja jsem verny Jitexackymu Bodycomfortu :prayer:

tak to ja mam jitex, moiru i klimatex a rekl bych, ze funguje to stejne, akorat klimatex se mi vic libi na noseni (moira i jitex jsou takovy "oslizly" kdezto klimatex je proste takovej,... jinej)
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Re: klimatex

Příspěvekod Lenka » stř srp 10, 2005 11:55

mifr píše:V podnikove prodejne v Brne maji take dobry vyprodej... Vcera jsem tam byl ... Ale ja Klimatex nemusim(take jsem nic nekoupil)...a na rozdil od sipky :D Moiru take ne...ja jsem verny Jitexackymu Bodycomfortu :prayer:

Díky za tip, zítra se tam asi pudu mrknout. :wink: Jinak jestli mně víc vyhovuje klimatex nebo moira nevím, protože nemám zkušenost...
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř srp 10, 2005 14:35

To mne Jitex oslizly nepripada...Je ale fakt, ze Klimatex vyrabi VUP (Vyzkumny ustav pletarsky), tak to budou mit dost vymakany...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lenka » stř srp 10, 2005 14:58

Právě...mně příde Klimatex designově hezčí :wink:
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » stř srp 10, 2005 15:45

To take je... A pro divku to asi bude i lepsi... Vetsi komfort... Ale ja u Jitexu uprednostnuji pomer vykon/cena a v tom vede...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod moyko » čtv srp 11, 2005 12:06

Taky mám s Klimatexem vesměs dobrý zkušenosti, jen se to musí umět nosit, aby to bylo opravdu "funkční". Teď jsem od nich nakoupil věci asi za 3tis. (a to byly velkoobchodní ceny). Všechno super až na trenky a spoďáry, ty bohužel moc nesedí a trenky (boxerky) se strašně rychle vytahají a pak.. (no však chlapy ví :D )
Naposledy upravil moyko dne čtv srp 11, 2005 12:20, celkově upraveno 1
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Noemi » čtv srp 11, 2005 12:08

moyko píše:Taky mám s Klimatexem vesměs dobrý zkušenosti, jen se to musí umět nosti, aby to bylo opravdu "funkční"


Tak to by mě tedy zajímalo jak??? :wink: Sem s popisem :mrgreen:
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod moyko » čtv srp 11, 2005 12:15

Jednoduchý, musíš vědět, jak si poskládat vrstvy podle toho, z čeho jsou vyrobený. Klimatex šije z polypropylenu, bavlny a z kombinace těchto dvou (aspoň pokud vím).
První vrstva musí být samozřejmě nesavá (polyp...), aby odváděla pot do vrstvy na ní (bavlna nebo kombi) a z ní se tak pot odpařuje. Ze zkušenosti vím, že když to takhle poskládáš (a to může být klidně i v létě, když je venku 30°), tak na těle jsi suchá, první vrstva je suchá a ta poslední, pokud se pořádně zapotíš, je durch mokrá. To ti ale už zas tak moc nevadí. Hlavně ti ale není kosa, když někde profoukne. Tohle jsem třeba ocenil v jeskyních v Rumunsku. Venku vedru, uvnitř kosa, ale po těle v pohodě, protože tě nic nestudí :wink:
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Noemi » čtv srp 11, 2005 12:30

moyko píše:První vrstva musí být samozřejmě nesavá (polyp...), aby odváděla pot do vrstvy na ní (bavlna nebo kombi) a z ní se tak pot odpařuje. Ze zkušenosti vím, že když to takhle poskládáš (a to může být klidně i v létě, když je venku 30°), tak na těle jsi suchá, první vrstva je suchá a ta poslední, pokud se pořádně zapotíš, je durch mokrá. To ti ale už zas tak moc nevadí. Hlavně ti ale není kosa, když někde profoukne. Tohle jsem třeba ocenil v jeskyních v Rumunsku. Venku vedru, uvnitř kosa, ale po těle v pohodě, protože tě nic nestudí :wink:


Jo, jo - tak nějak to dělám, ale .... :roll: no, to už je spíše můj soukromý problém :ú . Dík.
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod moyko » čtv srp 11, 2005 12:36

Noemi píše:Jo, jo - tak nějak to dělám, ale .... :roll: no, to už je spíše můj soukromý problém :ú . Dík.


Tak hele, stejně jsi to chtěla napsat, tak sem s tím :shock: O co jde??
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » čtv srp 11, 2005 13:12

od Moiry je výborný takový to síťovaný triko co se zove tropiko. výborný na teplý počasí, když se na to třeba moira duo, tak to je supr izolátor :ú
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod šíp » čtv srp 11, 2005 13:45

moyko píše:Taky mám s Klimatexem vesměs dobrý zkušenosti, jen se to musí umět nosit, aby to bylo opravdu "funkční". Teď jsem od nich nakoupil věci asi za 3tis. (a to byly velkoobchodní ceny). Všechno super až na trenky a spoďáry, ty bohužel moc nesedí a trenky (boxerky) se strašně rychle vytahají a pak.. (no však chlapy ví :D )


taky by mě zajímaly podrobnosti když se vytahají trenky :smt115
jinak já na tělo nosím Moiru mono, na to pak TRIO (jsem zrmzík), manžílek zase Moiru Light a na to Plyš a jsme nadšení oba
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod moyko » čtv srp 11, 2005 13:53

šíp píše:taky by mě zajímaly podrobnosti když se vytahají trenky


Se zeptej manžela, jestli nosí boxerky, jaký to je :evil: , když se vytahají a nepřilíhají k tělu.. A jestli máš aspoň trochu fantazie, představíš si to i sama :D
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv srp 11, 2005 14:14

moyko píše:
šíp píše:taky by mě zajímaly podrobnosti když se vytahají trenky


Se zeptej manžela, jestli nosí boxerky, jaký to je :evil: , když se vytahají a nepřilíhají k tělu.. A jestli máš aspoň trochu fantazie, představíš si to i sama :D

šíp: trenky se nevytahaj, ty sou volný
moyko: no pak sou z boxerek trenky...
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod moyko » čtv srp 11, 2005 14:17

uplne jinej martin píše:šíp: trenky se nevytahaj, ty sou volný
moyko: no pak sou z boxerek trenky...


No právě, a to já teda nemusím :? Ale proti gustu žádnej dyšputát..
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » čtv srp 11, 2005 14:32

už vidím jak se ptám manžela "Jeden kluk na netu mi povídal jaké to je když jsou trenky vytahané a já si to furt nedovedu představit "
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Noemi » čtv srp 11, 2005 14:43

moyko píše:
Se zeptej manžela, jestli nosí boxerky, jaký to je :evil: , když se vytahají a nepřilíhají k tělu.. A jestli máš aspoň trochu fantazie, představíš si to i sama :D



Já osobně se tedy nemám koho zeptat 8) , ale pokud zapracuje má fantazie :wink: , tak do boxerek musí mít chlap hezkej zadek :lol: ...v trenkách je to jedno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod šíp » čtv srp 11, 2005 14:49

to je pravda, problém není v trenkách, ale v zadku :smt082 Hezky udělaná zadnice se bude vyjímat i v povyslých trenkách a nic moc zadečku nepomůžou ani super hyper boxerky :finga:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod moyko » čtv srp 11, 2005 15:04

Ženský, co jinýho od nich čekat. Většinu vás zajímá to, jak co vypadá a to, jak se v tom člověk cejtí je až na druhým místě :lol:

Takže na vysvětlenou: když je spodní prádlo volný (pánský-rozuměj samčí), tak to tam jen tak bezprizorně visí (pokud není v dohledu samička, která vylučováním svých feromonů do okolí způsobí změnu tohoto stavu), což způsobuje, že se to ....., pak to ....., tudíž se to musí ......, a to zas samičky snáší s poměrnou nelibostí a nechutí a navíc je to nadmíru nepříjemný. Stačí takový vysvětlení? :wink:
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » čtv srp 11, 2005 15:05

moyko píše:Ženský, co jinýho od nich čekat. Většinu vás zajímá to, jak co vypadá a to, jak se v tom člověk cejtí je až na druhým místě :lol:

Takže na vysvětlenou: když je spodní prádlo volný (pánský-rozuměj samčí), tak to tam jen tak bezprizorně visí (pokud není v dohledu samička, která vylučováním svých feromonů do okolí způsobí změnu tohoto stavu), což způsobuje, že se to ....., pak to ....., tudíž se to musí ......, a to zas samičky snáší s poměrnou nelibostí a nechutí a navíc je to nadmíru nepříjemný. Stačí takový vysvětlení? :wink:


jo plně dostačující, celkem jsem to pochopila, maximálně byh se na podrobnossti mohla zeptat až dorazí manžel z práce :(( [-(
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » čtv srp 11, 2005 15:59

No toto snad neni uz asi fakt mozny :roll: Kam zase ty zensky zvedavy tu diskuzi smeruji :D ...byt farar Otik, tak jen lomim rukama... [-o<
Jinak se tu mejte 14 dni hezky, jedu si nicit nervy s detmi na tabor...budu v lesich,bez netu a bez vas :cry:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » čtv srp 11, 2005 16:03

mifr píše:No toto snad neni uz asi fakt mozny :roll: Kam zase ty zensky zvedavy tu diskuzi smeruji :D ...byt farar Otik, tak jen lomim rukama... [-o<
Jinak se tu mejte 14 dni hezky, jedu si nicit nervy s detmi na tabor...budu v lesich,bez netu a bez vas :cry:


měj se pěkně a bacha na klíšťata :fuj:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Noemi » čtv srp 11, 2005 16:04

mifr píše: No toto snad neni uz asi fakt mozny :roll: Kam zase ty zensky zvedavy tu diskuzi smeruji :D ...byt farar Otik, tak jen lomim rukama... [-o<


Tedy - já bych nedostatek viděla spíše v tom, že myoko si vůbec neuvědomil, že člověk mnohem lépe pochopí viděné než čtené...takže jsem čekala průvodní foto, pro každou popsanou situaci :mrgreen: , ale očividně mě v tom nechal se plácat * .

mifr píše: Jinak se tu mejte 14 dni hezky, jedu si nicit nervy s detmi na tabor...budu v lesich,bez netu a bez vas :cry:


Spoustu krásných zážitků jako krotitel "divé zvěře" :-). Užij si to a zvládni pokud možno beze ztrát - nejen kytiček :lol: .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Další

Zpět na Prodejny