Slevy, slevičky

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » pon lis 28, 2022 18:06

Můžeš to M prosím změřit? Dík
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Mawenzi » pon lis 28, 2022 18:33

pruramky 50cm (mereno v klidu, diky panelum trochu pruzi, zkusila sem ho natahnout na 54-55cm, vic to spis uz neda)
dolni lem 45 cm
delka zad 75cm
delka rukavu 85cm (od svu krcniho lemu)

uvadi na hrudnik 96cm, a rekla bych, ze to sedi, neni mi volny (Mko od HP code 2.0 LS mi bylo urcite volnejsi, na prvni vrstvu spis neprijemne)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » pon lis 28, 2022 18:59

Díky. Tady neulítli, to je normální M. 50 cm průramky nosím silnou mikinu nebo slabší bundu. Na tohle triko tak 45,46 potřebuju, tudíž S.
Jen ty panely....jaký to je? Silný? Slabý? Jak prodyšný? Jak hřejivý?
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Mawenzi » pon lis 28, 2022 19:08

vexo myslim psal, ze ty panely sou OK (vedle ve vlakne).

prijdou mi adekvatne silou ke zbytku trika.

me osobne by stacil o 2cm kratsi rukav, sme dosli s kamoskama k tomu ze su spis opice nez clovek :D Sko by mi asi taky mohlo byt, ale mela bych uz obavu, ze by mohlo byt neprijemny (tahnout v ramenou pri pohybu), ta neelasticita alphy navic muze byt problematicka pri prevlikani prave pres ramena.

je mi volnejsi, +/- asi jako Skovej sertig (sem je pomerila a S sertig ma 48cm). 2cm sou pod moji rozlisovaci uroven v pohodlnosti.

edit na prispevek od vexa
viewtopic.php?p=567734#p567734
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod ret255 » pon lis 28, 2022 21:45

Dám tu cast sukromnej konverzacie s vexom, lebo si myslim ze to moze mat pridanu hodnotu aj pre ostatnych, samozrjeme s vexovim suhlasom(suhlasis vexo, ze? :))
Vexo píše:Re: ALPHA T-SHIRT
Odesláno: sob lis 26, 2022 20:28
od Vexo

Ahoj,
Ja si objednal XL a 2XL, nechal jsem si 2XL - u XL me trochu skrtil limec (je hodne tesny), ale jinak by na baselayer bylo OK, chtel jsem to ale i jako lehky midlayer, aby se pod to veslo alespon tenke triko.
Miry: hrudnik sirka 44cm, pas 40cm, boky 47cm, delka od stredu zadniho limce na konec 79cm, rukavy jsou take o par CM delsi nez je u 2XL bezne, protoze tam maji ty otvory pro palec.
Takze triko je delsi nez je obvykle a zaroven uzsi nez je obvykle. HP Code 2.0 s kratkym rukavem mam L, Mammuti trika s kratkym XL.

A potom spresnenie
Vexo píše:Re: ALPHA T-SHIRT
Odesláno: pon lis 28, 2022 21:20
od Vexo

Ja to predevcirem vypral a meril jsem to pote, co jsem to sundal z raminka suche. Vypadalo podezrele natahle, melo me to dojit hned. Dnes jsem to vyndal slozene ze skrine a miry jsou uplne jine:XXL delka 76cm, hrudnik 52cm, pas 48cm, spodek 50cm, vsechno mereno volne na stole. Material se da ve vsech mistech roztahnout skoro az na 60cm, ale zase se to zkrati na delku. DA alpha vestu mam v L, ta se neroztahne, sedne mi presne tesne na telo na triko nebo lehkou mikynu. Samotna alpha se hodne roztahne, i ten grafenovy lem vespodku se da natahnout az na 60cm, takze bych se nebal toho, ze by ses do toho nevesel a nebo naopak ze by bylo moc volne. Asi bych se drzel velikostni tabulky DA. XL alpha triko mi take sedelo na tele, jen limec trochu vic tesny.
Rab alpha flash mikynu mam XL a sedi take vyborne, tesne na telo. Obecne si myslim, ze hrudnik/pas/boky problem nebudou, spis ten limec/delka rukavu (na nekoho muzou byt fakt dlouhe, kdyz prezene velikost). Obecne DA dela veci pro hubene, dlouhe lidi.
A potom by to mohol nejaky moderator cele presibovat do vlakna o ss a alpha,ď.
ret255
účastník
účastník
 
Příspěvky: 517
Registrován: stř pro 23, 2015 22:12

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Vexo » úte lis 29, 2022 0:07

mike píše:bohuzel tam nemaji gramaz materialu a/nebo vahu tricek.
Inovec vazi 179g.
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » úte lis 29, 2022 0:13

Na (spis zimni) triko s dlouhym OK, ale stejne nemaji velikosti. Zajimave je spis to s kratkym.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » úte lis 29, 2022 5:16

Mawenzi píše:2cm sou pod moji rozlisovaci uroven v pohodlnosti.

Torrid užší o 2cm už jsi rozlišovala dost ;)
2cm umí udělat velkej rozdíl..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Mawenzi » úte lis 29, 2022 5:20

tricko je takova mekka splyvava poddajna vec, tam je to trochu jiny nez u neceho tuhyho a navic 2cm + sou neco jinyho nez 2 (spis 3) cm -
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mifr » čtv pro 8, 2022 10:03

Bunda s Dermizaxem za docela pěknou cenu...TADY
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod pavproch » čtv pro 8, 2022 10:29

Neska (při vycházce vmrazu) sem se zase kochal, jak příjemné ty kalhoty na tělo v mrazu sou...
pavproch píše:Už sem to tu spal víckrát - posledních několik zim nosím (mám dvoje - jedny černé do práce a jedny modré na vycházky) kalhoty LaSportiva Ode (jsou určené na skialp). Žádné příjemnější zimní kalhoty sem prozatím neměl.

... tak mě napadlo se podívat, esli sou ešče f prodeji (třetí ale opravdu nechcu/nepotřebuju)... a zelený čtvereček je má poslední kusy M a L ve výprodejové akci.
Doporučuju koupit!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod aksam » čtv pro 8, 2022 11:49

Kdyby někdo sháněl BC běžky od Asnes tak v podnikové prodejně v Novém Městě na Moravě mají aktuálně pánské modely Gamme, Amundsen, Sondre , Breidablikk v různých velikostech ceny od 2000,- do 3000,- Kč pak v jednotlivých kusech Finnmark a MR 48
dámské modely Liv a Cecilie v různých velikostech ceny stejné
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Mawenzi » úte led 3, 2023 16:22

Brnensky nalehko konci :(

Výprodej bude probíhat od 4. 1. do 13. 1. a budete mít jedinečnou možnost nákupu zboží až s 50% slevou.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » sob led 7, 2023 12:21

Kdyby někdo hledal pořádnou helmu, na muziker.cz za 4190, jsem si udělal radost :)
https://www.muziker.cz/poc-kortal-race- ... -m-l-55-58
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Slevy, slevičky

Příspěvekod Lipon » sob led 7, 2023 12:39

Tak pak dej vědět, jak ti sedla. Jsou přes lícní kosti dost natěsno.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » sob led 7, 2023 15:17

Podle tabulek jsem vzal 55-58cm, mám 56, hlavu spíše menší, takže by tam měla být rezerva. Nerad bych měnil či vracel, zrovna u tohoto obchodu by to znamenalo posílat na Slovensko. Tak su zvědav, u nás nic pořádného k vyzkoušení nemaj, max nějaký obyč Giro či Uvex, oboje takový moc velký, právě jsem chtěl něco těsnějšího /a s MIPS/, což pokud ta POC těsnější je, je velká šance, že padne. Uvidim, každopádně cena skvělá
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Dromedaro » sob led 7, 2023 15:29

Tyhle helmy vypadají designově fakt dobře. Aspoň pro mě. Většina helem, aby se člověk styděl mít na hlavě. A s potěšením zjišťuji, že mají vel 62cm. To má málo helem a kvůli tomu mám problém vybrat. Když už má 62, tak vypadá hrozně.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod pavproch » sob led 7, 2023 15:34

Pěkná přiblba, ne že ne. Ale cena i po slevě strašná, já na to koukám pohledem toho, co mám já - přiblbu Uvex z akce v Lídlu za 13set. Nebo 15 set, už se nepamatuju (taky mám škebli 60+ cm)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Dromedaro » sob led 7, 2023 15:37

pavproch píše: Ale cena i po slevě strašná,

To teda jo.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » sob led 7, 2023 15:51

Hele chlapi, kol můžete rozmlátit kolik chcete, ale hlavu si pořádně rozbijete jen jednou... Cena je strašná, ale když letíš hlavou proti stromu, zemi nebo šutru, v tu chvíli má MIPS nevyčíslitelnou hodnotu. Pořádná ochrana je potřeba, tuplem v terénu. Navíc taková helma by měla být pohodlnější, než ta obyč. Ostatně můžu porovnat s helmou Giro za 2,5k. Ta váží o 60g méně než ta POC, ale nemá MIPS. Uvidíme, sám su zvědav.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » sob led 7, 2023 16:17

Ja - jako necyklista :-) - si taky myslim, ze ta cena je hodne premrstena, i ta po sleve. S MIPSem je docela dost cyklistickych prileb, kvalitnich, designove i funkcne skvelych (mj. i nekolik modelu od GIRO) za dvoutretinovou cenu v beznych slevach do 3000-3500 Kc bez slevy.
Nebylo tak davno, kdyz manzelka i syn shaneli nove prilby na kolo...
Pravda, nehledali jsme s NFC Medical ID...

Co mi nejak uchazi je duvod RECCO desticky. Vim, skoro nic nestoji a jako marketingovy "trhak" dobry, ale prakticke vyuziti??? Ta prilba na sjezdy ani jine jezdeni na snehu v lavinovem terenu vhodna moc neni.

(Mimochodem, spomenuty vyber skoncil "fiaskem" - nic nenasel ani jeden, co by jim slusne sedelo, pricemz to byly desitky modelu, co oba zkusili. Takze manzelka stale pouziva asi 15+ let starou, co se uz oddeluje pena a skorapka a syn si koupil levne kolo z druhe ruky na jezdeni po Vidni a k tomu nekde nejakou levnou prilbu typu "Lidl" - bo jako jedina mu jakz-takz sedela. Bohuzel, MIPS nema. Ted pred zimou manzelka koupila na skialpy prilbu Dynafit TSL s troji certifikaci - cyklistika, horolezeni a lyzovani -, ktera ji konecne padla na hlavu jako prdel na nocnik. Takze asi bude pouzivat tu i na kolo.)

MIPS bych taky doporucoval. Jak na kolo, tak na lezeni - fakt dokaze ucinek narazu stlmit velice vyrazne. Samozrejme ne vzdy a ne kazdeho, ale ochranu pred nasledkami narazu zvysuje docela dramaticky.
Co nechapu je, ze prakticky zadna prilba vhodna na skialpy se s MIPSem nedela. I Dynafit prestal vyrabet ten svuj model. Pry zakaznici nemeli dostatecny zajem. Vlastne i na lezeni jsou jen dve od Mammutu a jeden od Black Diamond (mozna "OEM", mozna skoro kopie jednoho z Mammutu). Tam, ze pry to nema smysl, ze padajici kameni pada zvrchu, ne z boku ](*,) ](*,) ](*,).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » sob led 7, 2023 16:31

apuka píše:Co mi nejak uchazi je duvod RECCO desticky.

Nevim, jestli tam je RECCO destička, NFC je něco úplně jinýho. Ale už vidim, že si tam nahraju údaje a až se vysekám, někdo přiloží telefon k helmě, aby se mu ty údaje ukázaly. Nevim k čemu to je u nás, možná pro to maj využití v domovině výrobce, tahle věc mě nezajímá, já vybíral podle tvaru a vlastností helmy, bez ohledu na to, zda má nebo nemá čip..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Slevy, slevičky

Příspěvekod Lipon » sob led 7, 2023 17:15

Poc je už tak trochu posh. Ta cena tomu odpovídá.
Asi jako džíny od Versaceho. Jsou to pořád džíny, ale se správným emblémem a pořádnou reklamní masírkou sebevědomou cenu.

Obvod hlavy je jedna věc a tvar skořepiny druhá. A tvar brýlí třetí.
Helmu bych já přes net nekupoval - už jen ta představa martyria koupit- čekat na doručení- zkoušet - vrátit, a to klidně 5x.
Předloni jsem musel taky koupit novou - v krámě jsem v mé velikosti zkoušel asi 6 helem a na hlavu a s brejlema mi sedly 2. Fox a Giro.
Schválně jsem šel do Bike Radotín, kde toho mají mraky skladem.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » sob led 7, 2023 17:29

My z maloměsta musíme po netu. Nejbližší mám Brno a to raději 5x objednat a vrátit. Jako s batohy.. Co mám dělat, když u nás není výběr a nikam do města se nedostanu
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Dromedaro » sob led 7, 2023 17:33

Měl jsem stejný názor jak Etheric, čím dražší a lepší značka, tím lepší helma. Ale pak mi tu na to někdo napsal, že i helmy z Lidlu musí splňovat normy, tak jsem tomu dal za pravdu.

Jinak mám pocit, že Etheric jde vždy po to nejdražším co lue sehnat. :)
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod pavproch » sob led 7, 2023 17:38

pavproch píše:přiblbu Uvex z akce v Lídlu

Lipon píše:Helmu bych já přes net nekupoval - už jen ta představa martyria koupit- čekat na doručení- zkoušet - vrátit, a to klidně 5x.

Asi sem měl kliku, mně se s tou uvexkou zadařilo hned napoprvé, bez zkoušení, nákup v sexshopu totálně naslepo.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » sob led 7, 2023 17:41

@Dromedaro: helma z lidlu splňuje určitý požadavky, ale nemá MIPS ani tvar jakej chcu.
Že jdu vždycky po tom nejdražším - vychází to tak, když vyfiltruju věci podle svých požadavků, většinou zůstane právě to nejdražší :D
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod pavproch » sob led 7, 2023 17:46

Já to mám (nejen s věcma do outdooru) taky tak - stanovím si co chcu (funkčnost atd) a nejčastěji mi z toho vychází to nejdražší v nabídce.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » sob led 7, 2023 18:07

Etheric píše:Co mám dělat, když u nás není výběr a nikam do města se nedostanu
Idealne si najit nejaky shop, kde mas vraceni zdarma, vybrat, zkusit najit recenze, jestli tam nenajdes neco, co volbu vylucuje, objednat vice kousku domu, vyzkouset a vratit, co nevyhovuje. Kdyz nenajdes cesky shop, tak muzes napr. hardloop.cz, mas tam 100 dnu na vraceni zdarma i z CR. Je to seriozni eshop.

Jen to potrebuje si udelat pro nakup nejakou rezervu prostredku...

Jinak ty prilby, co prodava obcas Lidl na prodejnach v ramci akci casto vypadaji (na prvni pohled!) minimalne stejne dobre jako ty skoro osm-desetkrat drazsi. Ale prijde mi, ze vetsinou jsou na trochu vetsi hlavy. Jasne, nemaji MIPS, ale to vetsinou nemaji ani ty o rad drazsi znackove. Na bezne vyjizdky kolem mest nebo na silnici v pomeru cena/vykon nejspise nemaji konkrenci. Ale na divokou jizdu v lese a prirode bych si asi vzal nejake jine, na to nejsou urcene (alespon ty, ktere jsem videl).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Lipon » sob led 7, 2023 23:58

na druhou stranu, kokos kupuješ jednou za X let, tak si uděláš výlet do města, kde je větší prodejna s výběrem a holt tomu nějaký čas obětuješ ...
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny