Slevy, slevičky

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod grco » úte led 24, 2017 12:33

Pro využívání této funkce je potřeba mít účet na Hudy.cz a být přihlášen!


Kokoti
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod PaKo » úte led 24, 2017 13:53

Asi tak... Takový přístup mne spíše odradí cokoliv na hudy koupit, než aby mne nalákal k registraci.
PaKo
 

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » úte led 24, 2017 14:52

Krom toho stejne kliknes chvili vedle a jsi zase (bez upozorneni) na cele nabidce. Navyse ja bych chtel spise nastavit dopredu nejakou velikost. Mi je ukradeno, ze maji na prodejne z daneho vyrobku "nejakou velikost a barvu", kdyz shanim napr. "L"-ko a pet veci za sebou kdyz se kouknu, tak tam maji XS, S nebo XXXL ale zadne L...

S registraci to taky moc nechapu - preci se chci podivat na aktualni nabidku i kdyz jsem napr. v Praze, proc si to musim slozite nastavovat, ze chci zrusit ostravske prodejny a dat tam konkretni prodejnu v Praze (a k tomu se prihlasit, preklikat a po navratu to cele zopakovat znovu abych nastavil zpet Ostravu :(( #-o)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Mawenzi » úte led 24, 2017 14:58

Me vadi, ze nejde preposlani na pobocku vyrobku odjinud, kdyz uz ho teda v Brne nemaj... zaplatis postovny dom, zjistis ze ti to nesedi tak zaplatis postovny zpatky a proste prisel si o dvoje postovny za vec, kterou si v jakymkoli jinym obchode muzes stahout klidne z prahy do brna, vyzkouset a nevzit... jo, v tomhle me hudy tak dost vadi...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » úte led 24, 2017 15:28

To uz tady, myslim vonkreuz vysvetloval - prave je to dane tou fransizou...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » úte led 24, 2017 15:53

grco píše:To je uplne jedno, ci je to franciza, boze zas furt niekoho ospravedlnujes. Furt dookola to iste.

:D apuka je mistr sveta vy vymysleni duvodu, proc nekdo neco nemuze udelat. Tady ale vylozene plytva talentem, mohl by si na to zalozit zivnost a prodavat sva vysvetleni tiskovym mluvcim velkych firem a statnich podniku ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » stř led 25, 2017 9:12

Miku a grco, jste fakt volove... Kde jsem co v tomto vlakne napsal, co by nekoho necim ospravedlnovalo? Vlastne, co je na grcem popsane situaci vubec k ospravedlneni? Ze nekde neco nemaji, i kdyz nemaji z 30-ti zkousenych odkazu ani jeden? Na tom neni co ospravedlnovat, vzdyt je to vyprodej nejakeho retezce s mnoha prodejnami a to je jasne, ze nekde neco nebude. A kdyz to das dokopy s tim, ze kazda prodejna odebira jen pro nej zajimavou cast sortimentu, navic se logicky bude snazit nedrzet velke skladove zasoby, tak se popsana situace lehce stane. A za to nemuze ani "fransiza" ani nic jineho a neni na tom nic na ospravedlneni. Kdybyste byli obchodnikem, taky by jste se asi snazili prodat veci na krame jeste predtim nez jej slevnite a budete mit z toho mensi zisk, ne?
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod grco » stř led 25, 2017 9:19

Ospravedlnujes tu situaci, hladas dovody a vymluvy, ze je to franciza, a ze kazda sa specializuje na nieco ine, bla bla bla, a tym padom je to pochopitelne, ze v Brne nic z toho, co chcem, nemaju.

Lenze ty vobec nevies na co som klikal, ja som neklikal len, co ja viem, na skialp viazania, ktore maju len niekde v Liberci alebo kde. Klikal som na uplne rozne druhy oblecenia, tricka, bundy, nohavice, vsetko mozne, bezny sortiment, a v Brne nemaju vobec nic. To sa fakt tam pojdem pozriet do tej predajne, co tam teda vobec maju na sklade...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod slezacekm » stř led 25, 2017 12:09

Klättermusen 50% sleva na zboží, bohužel velikosti jsou dost probrané http://www.klattermusen.com
slezacekm
účastník
účastník
 
Příspěvky: 556
Registrován: pát srp 9, 2013 10:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » stř led 25, 2017 12:32

Grco, jak jsem psal neospravedlnujem nic a je spise smutne ze inteligentni clovek nechce pochopit, ze Hudy neni Tesco, kde je +- dane, ze ve vsech prodejnach (hypermarketech) maji veskere zbozi.
Proc bych ja musel vedet, na co vsechno jsi klikal, to je prece uplne jedno, ze Ty to beres jako "bezny sortiment", jednak neznamena, ze je konkretni zbozi je bezny sortiment ve vsech prodejnach a jednak pokud by byl, tak to znamena jen tolik, ze si tam dobre naplanovali objednavky a stihli to vyprodat jeste pred slevnenim (a zmensenim zisku).

Nota bene, kdyz Te slevy ve vseobecnosti stvou a byl bys nejradeji, kdyby zadne slevy nikde nebyly, tak sis mohl uz predtim naklikat to same zbozi a bud bys zjistil, ze ani bez slevy to v Brne nemaji nebo kdyby jo, tak bys to koupil a byl bys rad. :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod grco » stř led 25, 2017 12:49

OMG apuko, mne je jedno co a jak delaj, a aky na to maju dovod, to je ich vec

pre mna ako zakaznika je dolezite, ci maju produkty o ktore mam ja zaujem, ale obe brnenske pobocky tie produkty nemaju, co znamena, ze su pre mna nepouzitelne a zbytocne, a preto su podla mna kokoti a naskladnuju same picoviny...

a nikde som nepisal, ze maju mat v kazdej predajni UPLNE VSETKO ROVNAKE ZBOZI! ten prispevok som boha nenapisal preto, ze som chcel 1 vec a tu akurat nemali! ide o to, ze je to moja dost bezna skusenost, ze brnenske Hudy skoro nikdy nic co chcem, nemaju na sklade, a nejde len o zbozi v zlave...

mcdonald's su tiez francizi, ale big mac maju v kazdej, zeano?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » stř led 25, 2017 13:31

grco píše:pre mna ako zakaznika je dolezite, ci maju produkty o ktore mam ja zaujem, ale obe brnenske pobocky tie produkty nemaju, co znamena, ze su pre mna nepouzitelne a zbytocne
Toto je naprosto relevantni aargumentace,
zato vyvod
grco píše:a preto su podla mna kokoti a naskladnuju same picoviny...
Je opravdu hodny Tebe :smt044
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » stř led 25, 2017 13:38

Mimochodem, ja jsem byl v sobotu prvnikrat v zivote v Brne na Veveri v Hudy, kdyz uz jsem sel kousek vedle, chtel jsem tam neco, to meli (pravda, narazil jsem na to i na jejich strankach) a koupil jsem (a jeste v naprosto skvele sleve), chtel jsem se podivat (ale ne koupit) na par dalsich veci, ktere v OV a okoli se blbe nachazeji a kupodivu vsechno tam meli a bylo to dost veci. Jen jedno nemeli, silikonovou ochranu na spodny hrot cepinu, ale to ted nemaji skoro nikde - ale na to jsem si spomenul jen tak mimochodem, kdyz jsem uvidel cepiny.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Hafi » stř led 25, 2017 13:53

Ad klattermusen:neberete tam nekdo něco? Idealne aspon za 85€? Mozna bych vzal jedny kratasy ale 20€ postovny se mi k tomu nelibi. Kdyby to vyslo na postovny zdarma, tak by to bylo asi zajimavejsi.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod budo » čtv led 26, 2017 9:42

Ono to ale nefunguje pořádně. Ve Sportissimu jsem uz parkrat slysel zakaznika u kasy se rozcilovat, protoze si na webu neco na te prodejne zamluvil, kdyz mu to ukazalo, ze to tam je. Pak si pro to prijel a nebylo. Asi je nejlepsi call a cesta do kramu.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod grco » pon led 30, 2017 12:12

Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod wawrik » úte úno 7, 2017 14:16

V Yak Steame majú (okrem iných topánok a búnd) aj dámske LaS Trango Cube za skvelých 154 €. Veľkosť 38, ale možno aj iné.

Plus kopec vzoriek od LaS za polovičné ceny, bundy, svetre aj topánky. Oplatí sa tam ísť.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Grent » pát úno 17, 2017 6:46

Inak u toho Hudyho mate hned po registracii zlavu 7% na cely sortiment, tak ked tam uz chcem nieco kupit tak preco nie.
Grent
nováček
nováček
 
Příspěvky: 150
Registrován: pon led 4, 2016 11:52

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Pr3d1t0r » pon úno 20, 2017 13:53

hudy další kolo výprodejů
Pr3d1t0r
nováček
nováček
 
Příspěvky: 109
Registrován: pon kvě 11, 2009 17:09

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Mawenzi » pon úno 20, 2017 14:59

lasting vyprodeje ale vetsinou vsechno mrvany velikosti takze na hubeny ne moc vysoky chlapy... pripadne s zenskejma to samy... :(
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod grco » pon úno 20, 2017 16:53

Super to Hudy, akurat som nejake veci potreboval :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » úte úno 21, 2017 19:54

Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod grco » úte úno 21, 2017 20:01

TY VOLE! To vypada jak z nejakej vietnamskej trznice :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » úte úno 21, 2017 20:09

Vubec tomu nerozumis a nejsi IN :twisted:
- exkluzivní denim potisk
- logo B z krystalů Swarovski
- límec z toskánského beránka
- pozlacené kovové detaily

Aspon si priznej, ze by ses za takovou na sjezdovce urcite ohlednul ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod grco » úte úno 21, 2017 20:32

Ohlednul by som sa urcite, hovoriac si pritom "jezisikriste, co je to za picu?" :D

Ak chce dosiahnut tuto reakciu, tak je to dobry kauf :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod remy77 » úte úno 21, 2017 20:41

Akurat pre Veresovu do Spindlu :vom:
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod brhel » čtv úno 23, 2017 19:31

A pro Klause by tam něco ve slevě neměli? :mrgreen:
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mitau » čtv bře 2, 2017 15:45

Od včerrejška výprodej v Praze v Hudy na Strosmayerově náměstí (viz zde). Slevy 20-70%. Hlavně větší velikosti, ale najdou se i M a L. Zateplené věci, na které je větší sleva, mizí celkem rychle. Nějaké primaloftky s 60% slevou, DA Cascade s 50% slevou...
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod ondrejkout » stř bře 8, 2017 8:23

Hustý, teď vázko Dynafit Beast za 250 éček :)

http://www.sport-conrad.com/index.php?c ... st+binding
Uživatelský avatar
ondrejkout
nováček
nováček
 
Příspěvky: 50
Registrován: čtv led 22, 2015 2:12
Bydliště: Budweis

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod brhel » úte bře 28, 2017 19:50

Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny