Slevy, slevičky

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Bruca » sob úno 12, 2022 22:44

nevím, jestli to tu už není, ale sleva do valentýna (zítra ještě určitě) 10 % na moc dobré sušené maso :-)
kód: Valentyn2022
https://www.kastankovosusenemaso.cz/

mám ozkoušené hovězí solené a pepřové, a myslím, že jsme už doma měli i chilli. a vždycky super :-)
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 445
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pon úno 14, 2022 18:26

Objednal jsem si na zkousku startovaci balicek a dneska mne trochu prekvapil mail ohledne stavu objednavky:

Na jeji výrobě jsme dnes začali pracovat.

Maso připravujeme vždy čerstvé na objednávku, krájíme ručně a sušíme v malovýrobě. Až bude hotové, informujeme Vás o jeho přípravě k expedici.


V balicku je 9 ruznych mas po 20 g. To je jako ted vsechny rucne nakrajeji, kazdou porci nalozi v necem jinem, ususi, zabali a poslou? Cekal bych, ze to budou delat po vetsich davkach a proste poslou to, co uz maji pripravene... No, jsem na to zvedav :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Bruca » pon úno 14, 2022 20:03

Ja bych mu věřil :-))
Zas mu nechodí objednávka jen od tebe, no ni?

Dej pak vědět, jak chutnalo. Já objednal klasiku hovězí a tentokrát jsem zkusil i vepřové pivo a pepř, a krůtí sladké chilli

Ale lepší sušené maso jsem zatím neměl
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 445
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod kastaneklukas » pon úno 14, 2022 20:34

Zdravím, pánové. :-)

Každý den si uděláme soupis objednaného masa. Plácnu třeba 35 kg a následující den ho začneme vyrábět. Je tam samozřejmě překryv několik dnů, ale zkrátka neleží to maso v bedně 3 měsíce. Nejlepší je čerstvé. :-) Děkuju za zájem a odkaz. :-)

Lukáš Kaštánek
kastaneklukas
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 14, 2022 20:30

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pon úno 14, 2022 21:18

A hele, pan vyrobce :smt023

Diky za vysvetleni. Jsem na to zvedav, jestli bude dobre, tak se bude hodit na horach, tam neni bilkovin nikdy dost. Konkurencni Jerky mi nechutnaji, prekorenene a presolene.

Jeste se zeptam ke kalorickym hodnotam. Odkud pochazi ta cisla? Nedava mi uplne smysl, kdyz Hovezi solene ma 473 kcal na 100 g a Hovezi peprove 349.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod milarepa » pon úno 14, 2022 21:26

já jsem dlouhodobně spokojen se sušeným hovězím masem z Globusu, do covidu stávalo 660 kč za kilo, a když jsem jel někam vysoko mimo civilizaci, tak jsem si tam vždycky nechal vybrat ty nejtmavší kusy masa, a dalo se na tom slušně fungovat i bez vaření, když jsem chtěl jít co nejvíce nalehko
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Bruca » pon úno 14, 2022 21:38

Mike - fakt je super, myslím, že budeš mlaskat. Akorát to leze do peněz.
Kamarádka u nás ochutnala to pepřové hovězí, a hned, že ho chce. Já teda objednal taky, abych netrhal partu a 1200 hned v háji. Ale zas půl kila vepřového, hm hm :-D
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 445
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Hafi » pon úno 14, 2022 23:38

Bruca píše: Já teda objednal taky, abych netrhal partu a 1200 hned v háji.

+1
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Bruca » úte úno 15, 2022 3:45

Včera večer jsme konečně dojedli zbytek pepřového hovězího, aby bylo místo na nové. Jen zašustil sáček a naše kočky se mohly zbláznit. Minule dostali kousek ochutnat a málem se kvůli masu porvaly. Teď lítaly z místnosti do místnosti, kamkoli jsem šel se sáčkem v ruce. Skoda, že jsem to nenahrál.

Takže možné doplnit i info, že je to ňaminka pro kočky :-D
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 445
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod kastaneklukas » stř úno 16, 2022 9:19

Mike: Hele na to teď nedokážu odpovědět. Musím si to zjistit. Každopádně jsou počítané. Ale je fakt, že už by bylo na čase to hodit do laboratoře.
kastaneklukas
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 14, 2022 20:30

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » stř úno 16, 2022 11:07

mike píše:prekorenene a presolene

A především žvejkavý, šlachovitý, tuhý... Dej vědět, jaký je tohle, já mám u sušenýho masa většinou problém spíš s tou strukturou..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » stř úno 16, 2022 16:24

kastaneklukas píše:Mike: Hele na to teď nedokážu odpovědět. Musím si to zjistit. Každopádně jsou počítané.

Pocitane? Jak? Prave pocitani mi tam nesedi, rozdil mezi tema dvema je moc velky. Fakt by mne to zajimalo, kdyz se balim na hory, beru jidlo na tyden az dva a pocitam jak gramy, tak kalorie. Nijak zvlast to nespecha.

Etheric píše:A především žvejkavý, šlachovitý, tuhý...

Zvejkavy jo, slachovity a tuhy jsem nemel. Zkousel jsem to uz ale pred lety, takze se mohlo neco zmenit nebo jsi mel smulu. Kazdopadne mi ale konzistence prisla jako zamer, neni to ususene uplne, aby se to dalo lip kousat (a ne, neprijde mi to jako dobry napad). Klasicke susene maso je nekdy problem ukousnout. Si vzpominam, jak jsem jednou sedel rano v mlze nekde v Alpach a macel si susene maso v horkem caji, protoze ukousnout proste neslo :) Znacku nevim, klasicke americke, privezl jsem si ho ze sluzebky. Chutove fajn, ale lehce neprakticke :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » stř úno 16, 2022 18:15

mike píše:klasicke americke, privezl jsem si ho ze sluzebky
Ejhle, paserak se nam ozval :wink: Jesteze je to uz asi promlcene... :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » stř úno 16, 2022 18:43

Moment, jaky paserak? Normalne jsem to tam koupil. Neco dokonce myslim primo na letisti :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » stř úno 16, 2022 19:23

No proto, ze zivocisne produkty je z tretich zemi zakazano dovazet. S par explicitnimi vyjimkami. Ale maso z USA tam neni. Dokonce ani na okamzitou spotrebu si nesmis vzit. Resp. smis, ale musis jej snist pred nasim (nebo ted i EU) celni kontrolou. Pisu "nesmis", ne ze "nemuzes" :wink: - muzes, jen pokud to pri kontrole zjistis, tak Ti jej zabavi a zlikviduji. Neda se to ani proclit. Jo, mluvim, samozrejme o fyzickych osobach a ne o obchodnim dovozu, tam jsou pravidla jina, taky docela prisna.

Toto neni jen EU predpis, platilo to i do CR pred vstupem do EU. Pamatuji si, jak nam nekdy rikala delegatka na letisti, myslim, bylo to v Tunisku, ze pokud mame nejake mlecne nebo masne vyrobky u sebe, tak at je radeji nejpozdeji v letadle snime.

Neni to kvuli nejakemu obchodu a pod., je to kvuli moznosti zavleceni ruznych biologickych veci. Je to celkem rozsirene po celem svete - napr. v Australii kvuli tomu Te mohou i nevpustit a deportovat zpet, samozrejme asi ne kvuli par gramum suseneho masa, to bys mohl na miste snist.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » stř úno 16, 2022 19:46

Jesteze nemam zalibu v cteni predpisu a takove veci nemusim resit :twisted:

Z USA jsem si dovezl i prvni dehydrovane jidlo, jeste predtim, nez se u nas zacal prodavat Travellunch.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod sobb » stř úno 16, 2022 20:16

S tou Austrálií mám pocit, že sušený jídla nevadily, ať už tam bylo cokoliv. Ale je možný, že si to jen špatně pamatuju, už je to víc let, co jsme to při cestě tam řešili. Každopádně čmuchací pesani na letišti zavazadla prověřovali důkladně :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pát úno 18, 2022 18:47

Kastankovo maso dorazilo, 9 vzorku po 20 g. Prvni dojem: musim se konecne po X letech objednat k zubari, zubni kamen a mirny zanet dasni uz zacina byt na par mistech problem ;-)

Jako jo, je to dobre, ale fakt dukladne vysusene. Platky jsou tenke, takze se to casem rozkouse, ale da to praci. Veprove je trochu mekci, nez hovezi, ale to je zas lepsi. Otevrel jsem jen nekolik balicku a zatim mi nejvic chutna peprove hovezi.

Jestli bude pouzitelne na outdoor jeste nevim, to vyzkousim az se nekam dostanu. Zkusim to brat s sebou, jak se osvedci.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Bruca » pát úno 18, 2022 22:22

Tak tak, pepřové hovězí je nejlepší. Taky mi dneska balíček dorazil (a velká pochvala pro Kaštánky za ochotu změnit pobočku zásilkovny - původní pro nemoc zavřeno)
Vepřové jsem ještě nenačal, ale krůtí Sweet chilli je moc dobré :-)
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 445
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pát úno 18, 2022 22:26

Kruti ve startovacim balicku neni, skoda.

Sel jsem pak na vychazku a zaludek se tvaril nasycene. Coz je plus. Obcas jsem ale krkal sojovku. Coz plus neni :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Vexo » pon bře 21, 2022 9:12

Darn Tough 25-30% slevy
Patagonia Airshed Pro pár kusů s 30% slevou (windshirt 50-60CFM) konce rukávů a kapuci to má ve stylu trička a zbytek je lehký a prodyšný jak firhaňk.
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » pon bře 21, 2022 17:23

Kdyby nekdo hledal slusnou (relativne lehkou a pomerne odolnou) perovku s dobrym perim, navic mu nevadi oranzova a spada do velikosti M (Jihlava) nebo 2XL (Zlin), je i z uvedenych mest, tak za necelych 1700 v Decathlone. Kdyby meli v OV moji velikost, tak si ji koupim hned a budu nosit od jara do podzimu misto PL svetru.

Peri 800 cuin (kachni, ne husi), latka trochu pevnejsi, ne UL, co jsem si vsiml, siti ne horsi nez nektere znackove za nasobky ceny. A co jsem videl v obchode (v jine barve), ani na jedne jsem nevidel trcet ani pirko.

Ani dalsi dve barvy nebo damska verze (tu jsme meli doma, bohuzel uzsi rukav) za 2200 nejsou k zahozeni. Bohuzel nektere velikosti (hlavne panske) se daji jen vyzvednout v prodejne, kde je maji, nedaji se poslat domu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod pavproch » úte dub 12, 2022 11:37

Právě mi přistál mail z RP - sleva 20% na hardshell bundy.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » úte dub 26, 2022 19:16

Potreboval jsem koupit vrazdici repelent a nasel jsem ho za polovinu bezne ceny tady: https://www.megashopy.cz/predator-outdo ... 913943.htm. Shop mi prisel podezrely, ale vsechno probehlo hladce. V pondeli k ranu objednano a uz to mam doma.

Vzal jsem 3, zbyvaji jim jeste 4. Maji odstupnovane postovne podle ceny, takze to chce vzit aspon 2, aby se to vyplatilo. Nebo jeste neco, ale bacha, chce to zkontrolovat cenu na Heurece, maji casto "slevy" z nerealne ceny.

Repelenty maji datum vyroby 31.3.2020 a doporucenou spotrebu 24 mesicu, takze uz jsou v zasade prosle, ale myslim, ze na funkci rostlinare to nema vliv.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » čtv kvě 12, 2022 12:12

Bacha na to, ze ode dneska se rusi klasicky Hudy partner program a jeho slevy!!!

Misto toho zacne vernostni program "Everest", tj. voucher na 1000 Kc po nakupech za 8848 Korun.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Lipon » čtv kvě 12, 2022 13:53

tak to jsem slevu na kalhoty minulý týden chytil tak tak =D>
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » čtv kvě 12, 2022 14:31

No jo, ja jsem na to prisel tak, ze dnes v jednu odpoledne mi pristal mail, kde bylo napsane, ze ode dneska se stary rezim slev uplne rusi :twisted:.

Ten novy system je vyhodnejsi pro pravidelne nakupovace, teda pokud nakoupi alespon Snezku (jako nejvyssi vrchol CR /lezici v Polsku :-)/, s uz updatovanou vyskou 1603) rocne. 1000 Kc voucher (pri nakupu nad 2000) za kazdych 8848 utracenych Kc.
Na druhe strane se ale ztraci vyhoda nakupu levnejsich veci (napr. impregnace a pod.) i to, ze se tech 1000 Kc musi utratit za drazsi vec, coz ja napriklad zase tak casto nekupuji - navic se to neda uplatnit ani na slevnene veci.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » čtv kvě 12, 2022 16:36

Taky mi to prislo. Po letmem procteni mi to prijde jako zmena k horsimu a to celkem vyrazna. Komplikovane a kdyz uz clovek na slevu dosahne, tak jeji pouziti je limitovane. No co, vsak neni jenom Hudy ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Hafi » čtv kvě 12, 2022 16:41

Ja jsem to uplne detailně nezkoumal, ale přijde mi to jako změna k lepšímu ne? Pokud jsem něco neprehlid tak nasbirane metry neexpiruji, tudiz realne je to sleva 1000/9848, tj. 10%, puvodne jsem mel 7, který navic neplatily na některé zlevněné veci.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » čtv kvě 12, 2022 16:47

Expiruji, kdyz neutratis za rok aspon 1603 Kc. Sleva je sice 11.3 % (1000/8848), ale neplati na veci v akci a ve sleve a da se pouzit jen pri nakupu nad 2000. Takze te to spis pobizi k nakupovani nezlevnenych veci. Pro nekoho to mozna vyhodnejsi bude, ale obecne si spis myslim, ze naopak. Ja jsem navic pouzival vK kartu na 10 %, ty ne? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny