Slevy, slevičky

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » pát lis 19, 2021 11:27

Vexo píše:Posilaji to z Nemecka tusim
Muzes si byt tim jisty, ze Ti to prijde zrovna z Nemecka??? Nikde jsem to na strankach nenasel.

Podle mne je jednodussi se vybrat do nektereho z jejich evropskych outletu, ja znam ten v Parndorfe. Tam je na to, co tam maji sleva alespon 30%, pri akcich muze byt i vyrazne vetsi. No a vyber je tam rozhodne vetsi nez tam na webu. Jen tam musis zajit osobne.

Zvlastni je, ze jejich Customer service ma ceske telefonni cislo :shock: ...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod jony800 » pát lis 19, 2021 13:21

Pokud to někdo nezaznamenal https://www.vyprodejponikla.cz/
jony800
nováček
nováček
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned dub 10, 2016 6:21

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Vexo » pát lis 19, 2021 18:35

apuka píše:Muzes si byt tim jisty, ze Ti to prijde zrovna z Nemecka??? Nikde jsem to na strankach nenasel.

Jo, v objednavkovym mailu pisou tohle: "VAT (shipping from Germany) is included in the order total at a rate of 21.0%"
Parndorf je urcite super, pokud clovek jeste nema osahane strihy. Jinak i vraceni je zdarma.
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mitau » stř lis 24, 2021 17:12

Garmin Forerunner 245 za 160Eur (https://www.amazon.de/-/cs/gp/product/B07RK956GJ)
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod pavproch » pát lis 26, 2021 13:55

Fčíl sem se (bezcílně klikajíc) proklikal až na hudy.cz a mají tam do neděle asi 100 stránek zboží se slevou 20% ref Black Friday.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Vexo » pát lis 26, 2021 19:33

Black Friday v Cesku stoji za pendrek. V zahranici maji lepsi slevy.
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Lipon » pon lis 29, 2021 9:58

Fenix HM65R-T na Alze za 2.159,-
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Jan170 » pon pro 13, 2021 17:27

Hafi píše:Sleva 10 % u ČD na IN25, IN50, IN100 a časový doplatek do 1. třídy. Platí do konce roku a jde myslím koupit s počátkem platnosti za 2 měsíce.
Dle podmínek to jde použít jen jednou a jen při platbě tou kartou Visa z těch vybraných, ale jak jsem teď ověřil, tak mi to jen vygenerovalo slevový kód, ten jsem zadal na ČD eshopu a zaplatil čímkoli. A klidně mi to vygeneruje další kód, který se dále jeví platný. Tedy kdo máte jednu z těch karet, může se tam registrovat a kód si vygenerovat. Kdo nemá, ať napíše, pošlu mu.


Dobrý den,
prosím o zaslání kódu, po zdražení jízdného od 12.12.2021 mi sleva na IN100 velmi pomůže.
Děkuji
Jan Blažek
Jan170
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 13, 2021 17:19

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Hafi » pon pro 13, 2021 20:25

Hmm, to už je rok starý, ale zdá se že to teoreticky stále funguje. Prakticky to má Visa nějak rozbitý, nejde mi vygenerovat žádný kód, vždy mě to odhlásí. Včera jsem na to náhodou narazil, když jsem chtěl použít slevu na mall.cz odtamtéž a neuspěl.
edit: tak už funguje
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod milarepa » sob led 1, 2022 19:15

Salomon, Gore atd. - změna majitele prodejny, jsou tam teď více než poloviční ceny...

https://www.salomon-run.cz/o-nas/

salamon mně až tak moc nezajímá, ale od Gore jsem tam nakoupil hromadu super věcí, tak si pospěšte, ať na vás ještě něco vybyde
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Vexo » sob led 1, 2022 23:41

Slevy jsou zajimave, ale moc zajimavych veci tam nezbylo. Obchodni podminky jdou proti zakonu o ochrane spotrebitele a dokonce si protireci (doprava na SK). Nikdy nebyly problemy s vracenim apod.?
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » ned led 2, 2022 13:23

Hm, ze by se prece jen nasel nekdo, kdo si obchodni podminky obcas precte??? To byla jizliva poznamka na nektere prispevky v jinem topicu.

Jo, jsou docela mimo. Navic netusis, co se stane po 1.2. (napr. reklamace nebo problem s vracenim, napr. postovneho, ktere "se nevraci, protoze postovne neni soucasti ceny zbozi" :shock: )
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod milarepa » ned led 2, 2022 19:53

tak ono to je především prodejna, kolem které se točí beskydská běžecká komunita, teď to přebírají jiní z té bandy, a jak píšou na webu přebírají veškeré závazky......tohle na téhle úrovni fakt nikdo neřeší, ztráta důvěry by pro ně byla konečná, výprodej běží už nějakou dobu, takže jsou tam jen zbytky, ale vybrat se furt ještě dá.....v týdnu si tam cestou do Beskyd zajedu vyzkoušet VJ ultra, za ty prachy by byl nesmysl je nekoupit
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod oodoow » pon led 3, 2022 11:24

VJ Ultra za trojku to je dobrá cena, ale počkám až vydají upravený model, přeci jenom ta bota není dokonalá.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod pavproch » pon led 3, 2022 16:29

U těch Salomonů sem už (online) nakupoval, ale ani zaboha si nevzpomenu co.... du to hledat/vzpomínat... (ale nepamatuju se, žeby byly nějaké trable s nákupem, ale taky sem jim nic nevracel, to bych si pamatoval)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » pon led 3, 2022 17:12

milarepa píše:ono to je především prodejna, kolem které se točí beskydská běžecká komunita
Ano, asi nejlepsi "definice" je "klubova prodejna pro znale/zname". Kdyby tak zustalo a tak se to obecne bralo, bylo by to v poradku. Problemem je, ze se tvari na webu i ve skutecnosti jako seriozni obchod. Coz se ale - alespon jako pro eshop - podle obchodnich podminek rozhodne rict neda.

Ja vim, ze "klub" ma jine "podminky", jine "ocekavani" a duvera je tam dulezita - jenze podle toho co sami o sobe pisou, u mne (a zdaleka nejenom u mne, dokonce i u nekterych lidi "beskydske bezecke komunity") - mimo "klub" - rychle ztratili duveru jako eshop i jako prodejna. Priznam se, mnohokrat jsem kolem jejich prodejny chodil, na starem i aktualnim miste, vedel jsem, ze tam maji par veci, ktere me zajimali, ale vzdy mi ten obchod nejak "branil" abych tam vesel nebo neco pres web koupil. A to jeste predtim, nez jsem se na ty OP kouknul.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod jony800 » pon led 3, 2022 18:06

Řešil jsem v salomon-run reklamaci bot s tím že se závada projevila do 6 měsíců od koupi. Vše proběhlo naprosto korektně bez zbytečných průtahů. Vada byla zřejmá na první pohled takže druhý den po doručení poslali nový pár.
jony800
nováček
nováček
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned dub 10, 2016 6:21

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod pavproch » pon led 3, 2022 18:30

Nevzpoměl sem si, ale našel sem frakturu - Gore C3 Active nepropo bundu sem u nich koupil (a co aktuálně používám, dyž ščije při vycházce = spokojenost)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pon led 3, 2022 22:40

Na salomon-run jsem pred lety koupil membranovku z GTX AS. Asi po roce a ctvrt na ni odesel zip, zacal se rozjizdet. Reklamaci uznali okamzite po prevzeti baliku a obratem vratili penize. Kdyby takhle fungovaly reklamace vsude :prayer:

Obchodni podminky jsem vubec necetl, proc bych to delal? V podstate na nich nezalezi, zalezi na pristupu prodejce. Viz ma jinde uplne jasna reklamace Topo Ultraventure a blb Moravcik.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Lipon » úte led 4, 2022 8:25

jedine dobre, zes tam apuko nenakupoval, uz by tm meli min. trikrat cojku, nejspis kvuli tomu, ze ve VOP na sedme strance vpravo dole meli moc malym nestandardnim pismem napsanou adresu pro vraceni zakoupeneho tovaru :P
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod milarepa » úte led 4, 2022 21:32

strašně fajn majitel, taková komplexní osobnost, fakt borec.....

Obchod pouští kvůli nové politice Salomonu, který mu diktuje co má prodávat, jak to má prodávat a nutí ho do všech těch marketingových opičáren, chlapík je zvyklý fungovat samostatně a lidem nabízet jen to, co opravdu potřebují a co má kvalitu, firma z toho chce udělat nové "sportisimo" kde se budou prodávat všechny jejich low cost šmejdy.....tak jim do toho hodil vidle, doprodá co má na skladě a bude dlouhodobě cestovat po horách po celém světě....

banda, která to přebírá je v pohodě, jsou to lidé, kteří se točí kolem časopisu Svět běhu, takže úroveň krámu neklesne, přibudou nové značky atd. , určitě to bude stát za občasnou návštěvu
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod oodoow » úte led 4, 2022 21:42

mike píše:Viz ma jinde uplne jasna reklamace Topo Ultraventure a blb Moravcik.

Jasná reklamace je, když se ti boty rozpadnou po prvním použití. To by jsi snad bojoval více. Kdyby to bylo tak jasné, tak to přeci nevzdáš, ne?
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » úte led 4, 2022 22:14

Jsem si skoro jisty, ze kdybych se o to fakt snazil, tak bych to nakonec vyhral. Jenze by mne to stalo spoustu casu a energie a ani jedno jsem v te dobe nemel. Boty vydrzely asi pulku toho, co mely, takze jsem odepsal nejakych 1800 a to fakt nejsou penize, kvuli kterym bych pokracoval ve srazce s takovym blbem. On sice "vyhral", ale realne prisel o podstatne vic, jen ja bych u nej kupoval dva pary bot rocne a rekl bych, ze jsem od jakekoliv interakce s nim odradil vic lidi. Coz mi staci. Teda, jeste jsem svou zkusenost s nim napsal vyrobci, jak s tim nalozi je na nich. Jsem se schvalne kouknul a furt nema ani lonske modely Topo, prijde mi, ze spoluprace moc uspesna nebude.

Proste je nekdy nejlepsi mavnout rukou, ztratu odepsat a jit dal. Na burze to delam bezne, proc ne i v zivote?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » stř led 5, 2022 5:56

Já chtěl Topo vyzkoušet, co je s Moravčíkem za problém, uznává reklamace jako Kamler?
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod sobb » stř led 5, 2022 13:03

We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » stř led 5, 2022 13:52

Ok, tak objednat u něj, vyzkoušet co sedí, vrátit a koupit ze zahraničí :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » stř led 5, 2022 17:18

@sobb: diky za dohledani :smt023

@Etheric: spravne, ucis se :twisted: Normalne takovy pristup nepodporuju, ale tenhle si nic jineho nezaslouzi. Idealni by bylo, kdyby zkrachoval a Topo prevzal nejaky rozumnejsi prodejce.

Uplne staci, kdyz si zkusis velikost, tvar by mel byt podobny. Akorat nevim, jestli splni tva kriteria vydrz, maji problemy s materialy. Zatim to vypada, ze u MTN Racer 2 je trefili.

Co se tyce Kamlera, tak pres veskere vyhrady k nemu je to uplne jiny level. Taky jsem si s nim kdysi zamailoval. Vypada jako slusny a rozumny clovek, ktery navic neco vybudoval. Akorat si nejak nastavil pristup k reklamacim, ale v ramci nej se chova ferove. Neuznat, ale nabidnout zakaznikovi opravu za rezijni naklady nebo jeste pod nima, jako v tvem pripade. Mne to sice prijde kontraproduktivni a svym zpusobem hloupe, protoze tim nic neziska a cast zakazniku nastve, ale aspon je nenecha ve stychu a snazi se jim vyjit vstric. Zato Moravcik je obycejny blbec, ktery se snazi se zakazniky vyjebat, tvou reklamaci by proste odmitnul a poslal te nekam. Typ prodejce z dob minulych, kterych se potrebujeme zbavit a to trznim zpusobem. Hlasovat nohama, u blbu nekupovat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Borovan » čtv led 20, 2022 10:03

Objevil jsem myslím slušnou nabídku skialp bot se slevou: https://www.4camping.cz/c/vybaveni/skialpinisticke-vybaveni/skialpove-boty/

Má smysl kupovat dražší modely? Jaké máte zkušenosti? Jsem zatím spíš amatér :)
Borovan
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 20, 2022 9:57

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod AlexBeck » čtv led 20, 2022 10:35

10% ti přijde jako zajimavá sleva? To davají kde komu na cokoliv (často na OEAV kartičky, zakaznické...atd)

Asi podle toho jak ti sednou :wink: V rodině před rokem koupeny hodně drahé Dynafity. A rok trapení se. Objednany i spešl upravované papuče kdesi z Italie za další balik. A teď se stejně projížději bazary :D
Uživatelský avatar
AlexBeck
účastník
účastník
 
Příspěvky: 281
Registrován: úte črc 30, 2013 11:45

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » čtv led 20, 2022 13:56

Souhlasim, ze ted a tady je 10% sleva uplne nic. Je uz obdobi vyprodeju a stejne boty muzes koupit na vice mistech (v CR) ve vetsich slevach (mimo CR jeste vetsich, ale bez vyzkouseni skialpy si nekupuj ani nahodou).

Nejsem skialpinista, jen posledni mesic a pul jsem se tomu trochu venovali, jak manzelka si chtela koupit a rozhodne nemas koukat na cenu jako nejdulezitejsi parametr, ale na uplne jine parametry. Hlavne a predevsim na to, aby sedely a netlacily (hlavne ne tak a tam, jak a kde to nelze vypecenim zmenit). Potom hledej takove, ktere jsou urcene na Tvuj zpusob vyuzivani (neco jineho chce freeridista v cerstvem prasanu, ktery jen kvuli tomu slape nahoru, jine ten, kdo chce slapat sjezdovky a potom po nich dolu a uplne jine ten, kdo c nich chce hlavne "chodit" a na sjezd bude hledat spise nejjednodussi teren s co nejmensim sklonem; a potom muzes byt nekde mezi tim). Jina si priplatis za vlastnosti, ktere Te spise budou stvat, mohou Tvoje pouziti i stizit, budes mit vetsi vahu, ... - nebo naopak, rychle zjistis, ze mas sice skvele lehke boty, ale pri sjezdu Te nijak moc nepodrzi a kvuli tomu se valis po snehu vic nez je zdravo).

Moje zkusenost je takova, ze pokud nejsi moc zbehly, se docela vyplati zajit nekam do specializovanych obchodu, kde toho maji vice. My jsme prakticky vsude narazili na ochotne a schopne prodavace, kteri se snazili najit neco, co by mohlo manzelce co nejvice vyhovovat. A hned vynechali modely, ktere by ji vhodne nebyly. Nebylo to vubec o cene ani o snaze prodat lezaky. Dokonce nekolikrat nas poslali ke konkurenci, kdyz u nich nic nesedelo, ze tam maji to a ono, ze to by mohlo byt lepsi.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny