Slevy, slevičky

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » pát bře 10, 2023 21:55

Mawenzi píše:castej duvod taky je porizeni deti, nova prace, partner, rodina atd... proste clovek ma najednou zajimavejsi veci

Však jo, viz
Etheric píše:... Je rád, že stěží zvládá běžný věci.
Je samozřejmě více důvodů, ale tyto jsou zdaleka nejčastější :)

Na důvod své absence však musí odpovědět sám Booze :)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod booze » pát bře 10, 2023 22:58

Twerkove turne :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » sob bře 11, 2023 1:54

Ha, odhalil jsem te! Uz vim, jak vypadas :twisted:

Obrázek
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » sob bře 11, 2023 5:39

@booze: video pls!! :mrgreen:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » úte kvě 16, 2023 16:00

Kdyby nekdo shanel bundu z GTX Pro, pomerne lehkou a jeste "znackovou".

Panske adidas Terrex TechRock GTX na Bergzeitu za 195 EUR (sleva z 550 EUR). Ale jen v nekterych cislech.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Vexo » úte kvě 16, 2023 21:23

BD prislo s upgradem jejich rady Distance vest a batohu a v Nemecku maji zavadeci akce s 25% slevami, predchozi verze pod tuto cenu v podstate nesly, dokud se nezacla chystat nahrada.
https://www.blackdiamondequipment.com/en_US/search/distance/
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » pon kvě 29, 2023 10:28

Nixski ma ted "totalni vyprodej". Je tam par veci v peknych slevach i od na ourtdoor zamerujicich se firem, naopr. Mountain Equipment, Ortovox, Devold.
Pro ty, co stale hledaji nejakou zateplenou bundu s PL Goldem, tak na nektere takove od Martini tam maji 40-60% slevy, to uz je potom za prijatelnou cenu. Jediny problem je, ze mnozstvi izolace se musi najit nekde jinde, na NIXSKI takove "drobnosti" neresi...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Quido » čtv čer 15, 2023 13:33

To by mne zajímalo, jak to soudruzi s tou cenu udělali?!
:((
expediční bota Zamberlan Dru Gore-Tex RR za 12 stovek:
https://www.facebook.com/marketplace/it ... =top_picks
:-k
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Hafi » čtv čer 15, 2023 14:17

Řekl bych klasický podvod na důvěřivce...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Quido » čtv čer 15, 2023 14:21

taky bych řekl... vypadá to tak ;-)
Naposledy upravil mike dne čtv čer 15, 2023 14:41, celkově upraveno 1
Důvod: zbytecna citace celeho predchoziho prispevku
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » čtv čer 15, 2023 15:31

Kluci, ja se sice na ty FB stranky nedostanu, na zobrazeni cehokoliv chce prihlaseni a to ja nemam, ale ty boty se uz docela dlouho dobu nedelaji (pokud si dobre spominam, mel jsem je v rukou - na nohou ne, protoze 47 se snad k nam ani nedovazela - naposledy pred peknou radkou let a potom uz nikde nebyly). Proto bych se vubec nedivil, kdyby je vytahly/nakoupili za babku v nejakem skladu, kde jsou radi, ze se jich zbavili pred rozpadem PU a ted to nekdo prodava jako hooodne vyhodnou koupi. A az to nekdo koupi, tak mozna na prvnim vylete prijde o podrazky - coz na expedici nebo na ledovcich je fakt prijemne zjisteni...

Nejak podobne prodavali na prelomu tisicileti ve Sportissimu Meindl Islandy a nejake jine, i Zamberlany nejake tam meli plus jeste nekoho, mozna Lowu. Za Islandy chteli cca tisicovku, za jine jeste min. Normalne staly uz tehdy mnohonasobne vice, tesne neco pod 5kKc.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Quido » čtv čer 15, 2023 15:46

porad se prodavaji, se slavou bratru za 8 k... a tady rozpad PU nehrozi
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » čtv čer 15, 2023 23:19

Ty ale nejsou DRU, ale Expert. Mozna je to naslednik, vypada hodne podobne. U toho dru na linku vyse pisou "Midsole: Polyurethane", i kdyz to vypada spise na EVO - ale i EVA je prilepena PU tmelem/lepidkem, ktere setaky rozpadava., takze "se stestim"podrazku muzes nekde nechat i tak.

Ale tech par let na sklade nedela dobre tem botam, ani kdyby zadne PU neobsahovaly. Sice Perwanger drzi kvuli silikonovane kuzi lip nez voskovana nebo olejovana, ale taky trpia vysusuje se, stejne jako guma obsazky. Proste takove starsi boty kupovat nemusi byt dobry napad.

Ale zopakuji, ze to ie jen moznosy, proc je to tak levne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Quido » pát čer 16, 2023 11:44

apuka píše: Proste takove starsi boty kupovat nemusi byt dobry napad.
S tim souhlasim...

apuka píše:Ale zopakuji, ze to ie jen moznosy, proc je to tak levne.

Tak to se mi moc nezda - je to prilis velky rozdil... to uz se realita spise blizi tomu, co pise Hafi
Hafi píše:Řekl bych klasický podvod na důvěřivce...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pát čer 16, 2023 15:09

V cem ma spocivat ten podvod? FB nemam a vubec netusim, jak tohle funguje, vidim jen obrazky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod oodoow » pát čer 16, 2023 15:22

Podvod spočívá v tom, že pošleš peníze předem a nic nedostaneš. Případně ti to pošle na dobírku, ty zaplatíš dobírku a v krabici máš nějakou blbost místo té věci, co jsi chtěl.
Jinak když se podívám, co ještě ten borec s divným jménem prodává, tak tam má další kupu bot a všechny za stejnou cenu 1200,-. Buď někde vykradl obchod s botama a neví co prodává anebo prostě podvod, žádný boty nemá a jenom čeká, kdo mu na to skočí.

Člověk by si řekl, že lidi nemůžou být tak hloupí, ale třeba ve skupině s garmin hodinkama sem tam někdo napíše, že koupil hodinky za 3000 (normálně stojí třeba 20000) a že mu přišla nějaká blbost místo toho a co má teda dělat. :D
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pát čer 16, 2023 15:24

Aha, diky. Primitivni, ale ucinne ;-)

Ptal jsem se proto, ze kdyz je to FB marketplace, tak bych cekal nejaka pravidla a dohled jako na eBay.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Hafi » pát čer 16, 2023 16:45

alternativně akce "pošlu to přes zásilkovnu, tady výplň údaje a platbu"
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Dromedaro » pát čer 16, 2023 16:50

Já FB mám, ale ten marketplace ani neznam. Já bych tam nic nekupoval.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Slevy, slevičky

Příspěvekod Lipon » pát čer 16, 2023 17:58

A v čem je to jiné třeba od eBay nebo sbazaru, že to tak šmahem odsuzuješ?
Mozek potřebuješ u každého obdobného prodeje.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Dromedaro » pát čer 16, 2023 18:42

Já k tomu nemám moc nějak racionální důvod. Prostě je mi to nesympatický, stejně jako mě začíná štvát celý FB. Já jinak na bazarech nenakupuju, kromě starých analogových foťáků a příslušenství, který už jinak sehnat nejdou, tak nic jiného nezbývá. To se teda teď trochu změnilo, s mým vstupem na ebay, protože se tam dají sehnat fakt dobré věci za dobré peníze. Já, když něco třeba sháněl a kouknul na bazoš, sbazar, jinam jsem na bazar nechodil, tak to tam v nabídce nebylo a nechtělo se mi čekat, jestli se to tam objeví. Na tom ebay, jak je to z celého světa, tak tam vždy něco z toho, co bych chtěl, najdu. Díval jsem se teď třeba na ty sekonic expozimetry se spotmetrem a u nás to k sehnání před pár dny nebylo na bazarech a na ebay je toho mraky v dobrém stavu (oni to fotografové většinou používají v ateliéru tento expozimetr) za poloviční cenu nového, že lze ušetřit 8tisíc kč (nový stojí 16tisíc), což je dost a zrovna ten expozimetr nepotřebuju nový. A celkově se dívám po tom ebay a zbytečně jsem kupoval někdy nové věci. Jen si musím pečlivěji vybírat prodejce. Teď jsem měl taky pochybnosti při tom slavným nákupu foťáku, ale zvítězila snaha mít to za každou cenu bez ohledu na následky, tak se mi to vymstilo. Je to poučení i pro mě. Asi to potřebuju několikrát zažít tyhle problémy, co teď řeším skrz ten nákup na ebay, abych si to zapamatoval a změnil svůj celkový přístup ke zbrklým nákupům.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod karaya1 » pát čer 16, 2023 19:01

mike píše:Ptal jsem se proto, ze kdyz je to FB marketplace, tak bych cekal nejaka pravidla a dohled jako na eBay.

Nabídl jsem tam svoje staré garminy a během pár minut mi přišlo asi pět odpovědí, víceméně jako přes kopírák, stylu "zaplaťte poštovné, kurýr vám to vrátí". Ze srandy jsem na několik z nich reagoval, a překvapilo mě, jak už jsou adaptovaní na český kontext - někdo chtěl posílat Zásilkovnou, jiný Balíkovnou, pak zase DPD... Nejvíc mě ale pobavil jeden fake účet s indicky znějícím jménem i fotkou, na můj dotaz, zda proces chápu správně, poslal fotku svého laptopu s otevřenou stránkou Balíkovny (samozřejmě "to chápu špatně") - a laptop měl ruskou klávesnici :wink:

V jednom případě jsem se dostal až do stadia, kdy mi poslali fake platební bránu - vypadalo to tak na 70%, aspoň trochu cvičené oko by poznalo, že to je odfláklé a občas nesedí grafika. Díval jsem se na whois domény a vedlo to do Malajsie. Na PČR jsem to nakonec neposlal, přišlo by mi to jako ztráta času, "spokojil" jsem se s nahlášením účtů jako fake a scam.

Holt Fb má odjakživa problém s fake účty a tím, že to je jen API, tak se tyhle podvody dají dobře automatizovat a škálovat - a s nástupem LLM to bude ještě "zábavnější". Na bazoši se tohle nestane, pro telefonní kontakt je nutné zadat svůj telefon a ověřit ho, rotovat nové a nové simky ve velkém už jde hůř. Na Fb je to takový trochu Divoký západ, sesypou se na tebe hned samí unterwassermani a musíš se jima prokousat a nenechat se jimi otrávit. Kontrola nefunguje (ani nevím, jestli moje hlášení podvodů byla nějak reflektována).

Abych ale jen nehanil, po dvou hodinách se ozval první normální člověk: za pět minut jsme se dohodli, za hodinu jsem měl platbu na účtu a druhý den ráno jsem hodinky posílal novému majiteli.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 680
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod oodoow » pát čer 16, 2023 19:08

Já tam kdysi svoje současné Garminy koupil, za nějakých 18k. Ale s takovou částkou jsem chtěl osobní předání.
Stejně tak, kdybych je chtěl teď prodat, tak bych dal určitě přednost osobnímu kontaktu. Nejlíp někde v obchodním centru pod kamerami.

Jinak samozřejmě podvodníků je tam spousta, ale taky je tam spousta lidí, co opravdu chtějí prodat/koupit. Plus je tam dobrá komunita v různých prodejních skupinách, že když si někdo řekne hodně peněz za nějaký šmejd, tak se mu tam rovnou vysmějí a já vím, že tohle kupovat nemám. :-) Teď se třeba poohlížíme po obytném autě a protože tomu moc nerozumíme, tak je to dobrý ukazatel, které inzeráty rovnou přeskočit.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Dromedaro » pát čer 16, 2023 19:20

karaya1 píše:a během pár minut mi přišlo asi pět odpovědí, víceméně jako přes kopírák, stylu "zaplaťte poštovné, kurýr vám to vrátí".

Jo, takhle ti podvodníci úplně domrvili bazos. Dal jsem tam něco na prodej a během dne 5 zpráv na vocap od podvodníků. Já teda měl v inzerátu, že na zprávy nereaguji a že mají volat. Dával jsem tam těch nabídek více a každý den několik zpráv od podvodníků. Postupně se mi ale asi podařilo zablokovat a nahlásit všechny, protože teď už s tím problém nemám.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod booze » čtv črc 27, 2023 13:04

Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » pát črc 28, 2023 14:22

Na SportOkay.com maji ted slevu 15% na vsechno, vcetne slevnenych veci. V tech slevach maji napr. par zajimavych bot se slevami az 64% (+15%).
Napriklad takove Scarpa Ribelle Tech HD 2.0 za vyslednou cenu cca 255 EUR (+ necelych 7 EUR postovne) - az do velikosti 48. U nas jsou jen v Alpisportu v hodne omezenejsim rozsahu za skoro 9600,- Kc, tj. uspora je cca 3300 Kc.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Etheric » stř srp 9, 2023 16:16

Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod aksam » pát srp 11, 2023 14:53

Na Adamsportu mají 30% slevu na pásy v metráži a 40% na impregnace a čištění a další věci na skialp taky slušně zlevněné.
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1240
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Lipon » pát srp 25, 2023 12:57

Bike-eshop.cz má spoustu věcí ve výprodeji za zajímavé ceny, resp. sleva na to, co je na prodejně
je to promárně bajkšop, ale mají i funkční oblečení apod.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » pát říj 6, 2023 3:54

High Point dodatecna sleva 10 % i na jiz zlevnene zbozi. Plati do 10. 10. 2023.

(objednana Active 2.0 membranovka za 4025 Kc 8-[)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny