Slevy, slevičky

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Hafi » čtv kvě 12, 2022 16:56

jo, ta snezka tam je, ale neprisla mi az tak omezujici - jeden nakup za rok. Slevu precenujes, voucher dostanes az po vystoupani na everest, ne C4 :-) Teda kdyz do toho vemes ty 2000 zaklad, tak je naopak jeste lepsi.
Pouziti na nezlevneny veci jsem si zvezne nesvsimnul.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » čtv kvě 12, 2022 17:01

Nevim, mam pocit, ze jsem u Hudy treba vloni utratil min, ale jiste to nevim. Protoze to neresim a ted bych prave musel a to se mi nechce.

S Everestem ti nejak nerozumim, vyska je 8848, ale mas pravdu, ze je asi dobre pricist tu tisicovku, protoze ta se ti nezapocita do dalsiho Everestu :) Takze 10 %.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » čtv kvě 12, 2022 18:00

No, ja jsem mnohdy za rok utratil v Hudy rozhodne vice nez 1603, i nasobky - ale poslednich 5-6 let jsme tam koupili neco za vice nez 2000 a jeste mimo akci a slevy malokdy (kdyz uz neco drazsiho kupuji, tak se snazim vybrat veci, co vydrzi mnoho let - a nepotrebuji obmenovat satnik kazdy rok). Kdyz nepocitam obcasny nakup nejakych bot, u kterych je velka pravdepodobnost, ze nebudou sedet a vrati se - a na ostravskych pobockach je nemaji. Clovek koupi sem-tam nejake tricko, lezecky matros pro syna/manzelku, ponozky, rukavice, cepici, Buff, impregnace a jine doplnky - to vsechno stoji mene nez 2000 a kdyz si to koupim, tak vetsinou proto, ze to potrebuji prakticky hned, tj. nemohu cekat, az se nasbira nad 2000.

Jo - co se stane s tym voucherem, kdyz jej pouzijes na neco, co potom do tech 14 (resp 30) dnu vratis?
Tak, jak jsem cekal:
V případě vrácení zboží slevový voucher propadá a nelze požadovat jeho opětovné vystavení.
Takze v podstate pro mne moznost vyuziti hooodne omezena.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mike » čtv kvě 12, 2022 20:17

Zajimava by byla taky reklamace s vracenim penez. Tipuju stejny pristup.

Za mne typicky priklad "don't fix what ain't broken". Dosavadni zpusob byl jednoduchy a jasny, tohle je komplikovane a nestandardni situace jdou na vrub zakaznika. Zamer je celkem jasny, ovsem vyhodny je akorat pro Hudy. Zalezi teda jeste co udelaji s cenama. Mne to teda rozhodne nepresvedcuje, abych tam vic nakupoval, prave naopak.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod sobb » čtv kvě 12, 2022 21:28

apuka píše:Bacha na to, ze ode dneska se rusi klasicky Hudy partner program a jeho slevy!!!.
Aha, to asi bylo v tom mejlu, který jsem smazala :D Nu což, žádná škoda, už delší dobu stejně nepatří Hudy k mým nejoblíbenějším obchodům.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod pavproch » pát kvě 13, 2022 8:22

Já naopak v hudy.cz nakupuju ráth (ale toho maila sem stejně jako Ty smáznul bez čtení), dostat se do úrovně everestu bude pro mě (při mé spotřebě LaS UR GTX) hračka = dva páry a je to. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Tomas » pát kvě 13, 2022 9:20

Mě připadne, že minimálně tady v Plzni se v konečném důsledku Hudy vyprofiloval jako módní krám kam si ženský chodí koupit svůj předražený batůžek Fjallraven na chození po městě.

Aspoň z ulice to tak působí.

Slevovou kartu mám, ale už jsem na níc nic nekoupil mnoho let, protože tam nic pořádně nemají. :lol:
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Vexo » pát kvě 13, 2022 11:19

tohle je spis diskuze na cz e-shopy nez na slevy, ja uz na hudy celkem zanevrel, nedrzi krok s nemeckymi e-shopy a kdyz zmenili zobrazeni slev z procent a koruny, tak to byl posledni hrebicek do rakve.
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » čtv kvě 26, 2022 9:12

Mapy a knihy z hor.

Mi prave pristalo v mailu, mozna nekoho bude zajimat, davam, jak jsem dostal, vynechal jsem zbytek, ktery nesouvisi se slevami:
jak asi víte, prodejna Mapy Kiwi se po 30 letech přestěhovala z Jungmannovy ulice do prostor Klubu cestovatelů (http://www.KlubCestovatelu.cz) na Masarykovo nábřeží 22 (kousek od Národního divadla). Jako věrné a dlouholeté zákazníky a přátele prodejny Mapy Kiwi si Vás dovolujeme oslovit.

Rádi bychom vás pozvali na BENEFIČNÍ VÝPRODEJ.
- Slevy 20-60%
- Středa 1. června - pátek 3. června

- Od 8 do 20 hodin
- V Klubu cestovatelů (Masarykovo nábřeží 22, Praha 1
, Facebook)

Ve výprodeji budou knihy a mapy z celého světa, nové i pár let starší edice.

Na skladě máme 15 000 různých položek.

5% z prodeje věnujeme rovným dílem sdružení Namasté Nepál, které staví školy v chudých oblastech Nepálu a Pomoci Ukrajině.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod pavproch » pon kvě 30, 2022 11:41

Sem cosyk objednával v sexshopu jménem "Český ráj outdoor" a fčíl mi od nich chodí maily:
Oblečení Husky máme až se 40% slevou. Ohákněte se super kačky.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » pon kvě 30, 2022 13:44

V sobotu jsem po prijezdu z Beskyd a nakupu cekal na tramvaj v OV naproti prodejne Husky asi 18 minut (jezdi co 20 minut :twisted:). Byla tam velky plakat - Husky Days, myslim, ze 20% na novou kolekci a 40% na stare.

Jo, je to tady, ale myslim si osobne, ze pokud nekdo chce veci od Husky, tak se vetsina veci po trose hledani da sehnat i levneji. (Ale to spise odhaduji podle ruznych akci na eshopech, ja tam moc nechodim, a kdyz jsem byl, tak kvuli Lowe Alpine a Asolu a na ty ty slevy nemaji.)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod gerlach » pát čer 3, 2022 11:49

Fizan compact za necelých 1300 https://sportano.cz/p/27280/fizan-kompaktni-trekingove-hole-cervene-s20-7104 . Měl jsem trochu obavu z toho eshopu (sidlo v PL), ale naprosto bez problemu a za 1,5 dne byly hole doma (postovne bylo zdarma).
gerlach
nováček
nováček
 
Příspěvky: 79
Registrován: pát úno 1, 2019 11:15

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Solymr » pát srp 5, 2022 18:00

Holas Sport ve Valašském Meziříčí, tahle věcička Montane primino zip neck za 1200,-. Velikost L neměli, ale S, M i nějaké to XL.

Myslím, že fajn cena.
Solymr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: pon kvě 18, 2020 10:24

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod oodoow » sob srp 20, 2022 16:54

na sportpursuit maj nějaký slevy od Jottnaru
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Lipon » úte srp 23, 2022 12:23

kdyby někdo sháněl hůlky Leki Makalu, Mall a Alza je teď mají za něco málo přes 1700,-
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Dromedaro » sob srp 27, 2022 17:28

Na Alze jsou slevy na cykloláhve Elite:

Elite
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod mifr » sob zář 10, 2022 7:39

V Hudy výprodej s ještě většími slevami...Například Direct Alpine Talung za 3 tis.
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » ned zář 18, 2022 16:58

Dam to i sem.

Kdyby nekdo shanel batoh 50l a zada u uvedenych batohu by mu vyhovovala, za hooodne slusne prachy si muze koupit
Pansky Vaude Brenta 44+6 black za 1200,- Kc (72% sleva)
Damsky Vaude wo Asymmetric 42+8
O uvedenych batozich jinak vubec nic netusim, neznam je - jen jsem na ne narazil a prijde mi, ze nekomu by za tu cenu mohly dobre poslouzit. Tem eshop je duveryhodny, uz jsem u nich par veci kupoval, da se s nima i pomerne slusne komunikovat. Jen kdybyste nekdo tam chtel osobne zajit si to koupit primo na prodejne, radeji si batoh zarezervujte a v obchode reknete, ze mate zajem o interentove ceny. Na prodejne byvaji obcas bez tech slev...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod pavproch » úte zář 27, 2022 13:05

Někomu byseto třeba mohlo hodit - nerozklikával sem, ale právě mi přistál mail ze sexsopu Český Ráj Outdoor = -20% na péřovky SirJoseph.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Dromedaro » pát říj 7, 2022 8:13

Balíkovna má celý řijen akci poslání standardního balíku za 10Kč pokud se zaregistrujete a balík odešlete jako přihlášený uživatel na jejich webovkách. Akce není omezena počtem zásilek a platí i pro dříve registrované.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod pavproch » pon říj 31, 2022 8:58

Už mám everest, heč..... :climb: :mrgreen:
Ale momentálně u zeleného čtverečku nic nechcu/nepotřebuju, tak si tu slevu budu sušit, no. (Sem to teda ale nestudoval, esli je tam nějaké časové omezení nebo ne).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Quido » stř lis 2, 2022 9:06

Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » stř lis 2, 2022 10:16

Ten rumasporti vyprodej je trochu marketingova akce - posilali maily, maji to na webu, atd. Ale ten vyprodej tam bezi stale a az tak moc se nemeni delsi dobu.

Cimz jej zase nechci hanit, bo slevy (skutecne, ne z imaginarnich "obvyklych prodejnych cen" jako Kilpy a spol.) jsou tam vetsinou opravdu skvele.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod milarepa » čtv lis 3, 2022 7:16

High Point Code 2.0 LS man za 1100 kč.....

https://www.4camping.cz/p/panske-triko-high-point-code-2-0-ls-man/

jen si stačí poslat jejich slevový kód......a máte nejlepší triko do teplejších podmínek za velmi příjemnou cenu....
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Mawenzi » čtv lis 3, 2022 8:08

to bych se mozna hecla jako nahradni triko za mammuta, ale nemuzu nikde najit velikostni tabulky ani na webu HP... tak to asi risknu a na prodejne uvidim, bud ho vemu, nebo ne

(ten mammut me dvojitou latkou na hrudniku fakt neuveritelne tentononc)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » čtv lis 3, 2022 8:38

Tady. Je to velkym pismem modre zvyraznene hned pod popisem bundy :wink:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Mawenzi » čtv lis 3, 2022 9:26

apuka
ja tam vidim tabulku pro: bundy, mikiny, kalhoty. Triko je jako co? jako bunda? mikina? (je tam rozdil v tom cislovani), nebo nekde mezi? nebo uplne mimo?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » čtv lis 3, 2022 10:45

Jo, na triko zvlast nemaji tabulku, jako vetsina jinych vyrobcu. Kalhoty to zajiste nejsou, takze to bude jako u bund a mikin :wink:.

Nemaji to u HP moc vychytane - casto vyrobci pisou o kalhotech a necem jako "horni" obleceni, kam spada vsechno, co je od pasa nahoru a neni to vyslovene spodni pradlo jako podprsenky - ale i ni asi nebudes resit napr. obvod pasu :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod Mawenzi » čtv lis 3, 2022 10:49

apuka
no ale ty velikosti nejsou ani stejny :D aby se od toho dalo odpichnout :D

no uvidime, vanoce se blizi, kdyz bude dobry, necham si na nej pridat a budu mit aspon darek
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Slevy, slevičky

Příspěvekod apuka » čtv lis 3, 2022 11:15

Mas tu slevu ve 4campingu - tak si objednej nekam k praci do jejich vydejny, vice velikosti, na miste si to vyzkousis a platis pouze za to, co si vezmes nebo za nic pokud Ti ani jedno nesedi. Opakuji - toto je jejich rada, ze si to tak mas resit, pisou to primo na svych strankach.
Jo, jeste pokud tam nemas registraci, tak se zaregistruj a na prvni nakup mas jeste stovku slevy.

Mne spise mrzi, ze neco takoveho nedelaji se stojackem a ctvrtinovym nebo tretinovym zipem. To bych si hned zkusil.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny