Hudy - 20% sleva na veškerou obuv

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Hudy - 20% sleva na veškerou obuv

Příspěvekod brhel » úte říj 2, 2007 22:27

Hudy: 20% sleva na veškerou obuv Akce potrvá od 1. do 14. října 2007
akce
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod Cvrk » úte říj 2, 2007 22:42

já potřebuju lezky :mrgreen:
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2943
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

Příspěvekod teoretic » stř říj 3, 2007 7:48

Cvrk píše:já potřebuju lezky :mrgreen:
na ty se to nevztahuje :wink:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod rysy » stř říj 3, 2007 9:00

To nejhorsi ale je ale tato zpravicka:

Nové prodejny v Košicích a v Bratislavě!
Připravujeme otevření nejvýchodněji položené prodejny HUDYsport - v Košicích - již příští týden! V Bratislavě se můžete těšit na otevření již druhé prodejny na adrese Miletičova 3/

Drivejsi velice dobry obchod Ahoj v prirode bude tedy dalsi Hudy. To je skoda, byl to snad jediny obchod v Blave, kde byl velky vyber Tilak-obleceni. V Blave jsem uz ale par mesicu nebyl a tak nevim, jestli tam neni neco noveho.
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod outdoor » stř říj 3, 2007 9:04

jojo skoda tech lezek...jinak tam stejne nic moc mit nebudou...
Poznáš, že neexistuje nic, oč by se nepokusila
lidská odvaha. Seneca
Uživatelský avatar
outdoor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 474
Registrován: stř pro 21, 2005 0:19
Bydliště: jihozápad ČR

Příspěvekod conny » stř říj 3, 2007 10:00

rysy píše:To nejhorsi ale je ale tato zpravicka:

Nové prodejny v Košicích a v Bratislavě!
Připravujeme otevření nejvýchodněji položené prodejny HUDYsport - v Košicích - již příští týden! V Bratislavě se můžete těšit na otevření již druhé prodejny na adrese Miletičova 3/

Drivejsi velice dobry obchod Ahoj v prirode bude tedy dalsi Hudy. To je skoda, byl to snad jediny obchod v Blave, kde byl velky vyber Tilak-obleceni. V Blave jsem uz ale par mesicu nebyl a tak nevim, jestli tam neni neco noveho.


ja neviem, ale podla mna to bola otazka casu - Ahoj a Hudy pomerne uzko spolupracovali aj predtym, ked som zhanala topanky a nemali cislo, tak Ahoj predavac normalne zavolal do Hudy a poslal ma tam. a opacne (to som zasa chcela bivakovaci set k prsiplastu)
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod rysy » stř říj 3, 2007 11:59

conny píše:ja neviem, ale podla mna to bola otazka casu - Ahoj a Hudy pomerne uzko spolupracovali aj predtym, ked som zhanala topanky a nemali cislo, tak Ahoj predavac normalne zavolal do Hudy a poslal ma tam. a opacne (to som zasa chcela bivakovaci set k prsiplastu)


* Vyber zbozi je ale lepsi, kdyz mas dva ruzne obchody. Dalsi problem je take v tom, ze velke retezce preferuji vlastni znacky, ktere importuji. V CR napriklad Hudy neprodava nic od Tilaku; nevim ale jak je to na Slovensku? Mensi obchody nabizeji casto nejakou alternativu. Bojim se, ze takove nezavisle ochody nahradi jeden nebo dva retezce. A to se mi nezda uplne idealni, kdyz mas v jednom meste nekolik obchodu stejneho retezce a jinak nic.
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod conny » stř říj 3, 2007 12:08

ved ja nehovorim, ze to je dobre. len ma to vobec neprekvapilo.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod rysy » stř říj 3, 2007 12:26

conny píše:ved ja nehovorim, ze to je dobre. len ma to vobec neprekvapilo.


Jako bydliste uvadis "Praha - zbohom kopecky". Mas nejaky dobry outdoor-obchod v Praze (nebo i na Slovensku, treba je to na Slovensku lepsi, protoze mate vic kopecku a proto potrebujete spravne vybaveni??), ktery muzes doporucit?
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod teoretic » stř říj 3, 2007 12:43

rysy píše:V CR napriklad Hudy neprodava nic od Tilaku...
já už teda pár věcí v hudy od tilaku koupil

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod poldík » stř říj 3, 2007 12:53

teoretic píše:
rysy píše:V CR napriklad Hudy neprodava nic od Tilaku...
já už teda pár věcí v hudy od tilaku koupil

t.
Halvní důvod takovýchto nejasností ohledně toho co hudy prodává a neprodáva je způsoben tím že hudy není čistokrevná síť ale funguje Franšízově neboli Hudy má jen cca destinu z obchodů sítě Hudy sport a zbytek provozují ruzní jiní pouze pod Značkou Hudy, mají nějaké společné např. prodejní akce zboží který různě najdeš ve všech obchodech sítě a zbytek sortimentu je vždy na vlastníkovy jednotlivýho obchodu. Takže jestli nechce např. hudy ve svých 10% obchodů které přímo vastní Tilak tak tam holt nebudou ale v těch ostatních který jsou Franšízovaný Tilak mají bez problémů.
Howgh!
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod poldík » stř říj 3, 2007 13:02

Když tak tady je članek o Huděčkovy, Hudy a vůbuc celém tomhle podnikání který vyšel v časopise Biz zde
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod conny » stř říj 3, 2007 13:03

rysy píše:
conny píše:ved ja nehovorim, ze to je dobre. len ma to vobec neprekvapilo.


Jako bydliste uvadis "Praha - zbohom kopecky". Mas nejaky dobry outdoor-obchod v Praze (nebo i na Slovensku, treba je to na Slovensku lepsi, protoze mate vic kopecku a proto potrebujete spravne vybaveni??), ktery muzes doporucit?


ja neviem, ja to s obchodmi velmi neprezivam. v prahe som pol roka a co som potrebovala na to mi stacil hudac a rockpoint.
na slovensku som si vystacila s tym, co tam bolo - rujir so mnou nebude suhlasit, ale ja som zatazena akurat na topanky a vacsinou neodolam fliske - no kazdy mame nieco :mrgreen:

ale na lezecky matros celkm ujde alphasport v ziline. ale polovicu veci mam aj tak niekde z prahy :ú
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod george1 » stř říj 3, 2007 15:02

Docela mě štve, že boty v současnosti nepotřebuju.

Ale ze zájmu jsem si porovnal ceny v Polsku a v Maďarsku. Už vím, kam nejezdit outdoorové věci nakupovat. Polsko cca o 10-15 % dražší. Maďarsko o 20 %. Chtěl jsem zkusit pro srandu Rumunsko, ale to se mi zatím nepodařilo. Jen mám nepříjemný pocit, že Meindl tam šije.
"Své nohy natáhneš pouze tolik, kolik ti dovolí délka tvé matrace".
george1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 882
Registrován: úte črc 10, 2007 11:58
Bydliště: Praha, převis u Tošovskejch a řopík u Králík

Příspěvekod Rujir » stř říj 3, 2007 15:39

conny píše:na slovensku som si vystacila s tym, co tam bolo - rujir so mnou nebude suhlasit, ale ja som zatazena akurat na topanky a vacsinou neodolam fliske - no kazdy mame nieco :mrgreen:

ale na lezecky matros celkm ujde alphasport v ziline. ale polovicu veci mam aj tak niekde z prahy :ú


Tak to teda nebude. Nechapem preco by som mal vystacit s pos.anymi znackami z dalekeho zapadu (tj. nie CR), ktore su zbytocne predrazene, servis je pochybny a sortiment je okresany na tri zakladne modely od vsetkeho. Situacia sa uz trochu meni, ale stale je to bieda. Celkovo je uroven outdooroveho trhu na Slovensku asi o dve tretiny nizsia nez v CR, co je vsak dane aj kupnou silou obyvatelstva a celkovou sirkou outdoorovej zakladne na Slovensku. :roll:

PS: Alphasport je uz aj v BA a asi 3x vacsi ako ten v ZA. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod rysy » stř říj 3, 2007 17:28

poldík píše:Když tak tady je članek o Huděčkovy, Hudy a vůbuc celém tomhle podnikání který vyšel v časopise Biz zde


Ten clanek zni docelo dobre, tedy pro Hudy. Jenom nevim, jestli tomu mam verit.
Ohledne Hudy a Tilaku prikladam zpravicku, ktera je v archivu novinek na tilak.cz :
01.09. 2006 - V Hudy nás už nehledejte
Jedna méně pozitivní zprávička. Od září už naše výrobky nenajdete v prodejnách sítě Hudy sport. Podívejte se na adresu vašeho nejbližšího obchodníka v Seznamu prodejců.

Nevim, kolik obchodu dela vyjimku, ale v Praze jsem u Hudaka neco od Tilaku uz dloudo nevidel.
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod nimha » čtv říj 4, 2007 10:10

rysy píše:
poldík píše:Když tak tady je članek o Huděčkovy, Hudy a vůbuc celém tomhle podnikání který vyšel v časopise Biz zde


Ten clanek zni docelo dobre, tedy pro Hudy. Jenom nevim, jestli tomu mam verit.
Ohledne Hudy a Tilaku prikladam zpravicku, ktera je v archivu novinek na tilak.cz :
01.09. 2006 - V Hudy nás už nehledejte
Jedna méně pozitivní zprávička. Od září už naše výrobky nenajdete v prodejnách sítě Hudy sport. Podívejte se na adresu vašeho nejbližšího obchodníka v Seznamu prodejců.

Nevim, kolik obchodu dela vyjimku, ale v Praze jsem u Hudaka neco od Tilaku uz dloudo nevidel.


Mě spíš vadí, že v kaufalandu nemaj Opavii...:-) sice trochu off-topic, ale to je prostě chování řetězců....
nimha
nováček
nováček
 
Příspěvky: 115
Registrován: úte lis 28, 2006 9:19
Bydliště: Praha

Příspěvekod zbuddy » čtv říj 4, 2007 10:14

nimha píše:
rysy píše:
poldík píše:Když tak tady je članek o Huděčkovy, Hudy a vůbuc celém tomhle podnikání který vyšel v časopise Biz zde


Ten clanek zni docelo dobre, tedy pro Hudy. Jenom nevim, jestli tomu mam verit.
Ohledne Hudy a Tilaku prikladam zpravicku, ktera je v archivu novinek na tilak.cz :
01.09. 2006 - V Hudy nás už nehledejte
Jedna méně pozitivní zprávička. Od září už naše výrobky nenajdete v prodejnách sítě Hudy sport. Podívejte se na adresu vašeho nejbližšího obchodníka v Seznamu prodejců.

Nevim, kolik obchodu dela vyjimku, ale v Praze jsem u Hudaka neco od Tilaku uz dloudo nevidel.


Mě spíš vadí, že v kaufalandu nemaj Opavii...:-) sice trochu off-topic, ale to je prostě chování řetězců....


Jsi fuckt mimo, bo tyto nadnárodní (čti německé) řetězce preferují své globální (tj. německé nebo neněmecké) dodavatele, což Opavia asi není.
Ptal jsem se jednou myslím v Bauhausu, proč nemají české kladívko a řekli mi, že jsou německá firma :twisted: :twisted: :twisted:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod ToM » čtv říj 4, 2007 10:28

rysy píše:
poldík píše:Když tak tady je članek o Huděčkovy, Hudy a vůbuc celém tomhle podnikání který vyšel v časopise Biz zde


Ten clanek zni docelo dobre, tedy pro Hudy. Jenom nevim, jestli tomu mam verit.
Ohledne Hudy a Tilaku prikladam zpravicku, ktera je v archivu novinek na tilak.cz :
01.09. 2006 - V Hudy nás už nehledejte
Jedna méně pozitivní zprávička. Od září už naše výrobky nenajdete v prodejnách sítě Hudy sport. Podívejte se na adresu vašeho nejbližšího obchodníka v Seznamu prodejců.

Nevim, kolik obchodu dela vyjimku, ale v Praze jsem u Hudaka neco od Tilaku uz dloudo nevidel.


Důvody mj. odchodu Tilaku jsou na OF uvedeny, psal je tu před pár měsíci Paw...
Ten clanek je docela drsny, pokud se alespon trochu vyznas v tohle rádoby outdoor obchodování. Ale co už, je to bohužel/bohudík obchod jako každý jiný...
ToM
účastník
účastník
 
Příspěvky: 371
Registrován: pon úno 13, 2006 10:48
Bydliště: OV

Příspěvekod poiko » čtv říj 4, 2007 11:10

ToM píše:Důvody mj. odchodu Tilaku jsou na OF uvedeny, psal je tu před pár měsíci Paw...

nemohl bys dát odkaz? nemohu tu diskuzi najít. dík
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod patentik » čtv říj 4, 2007 13:53

rysy píše:Nevim, kolik obchodu dela vyjimku, ale v Praze jsem u Hudaka neco od Tilaku uz dloudo nevidel.


Ja jsem letos v Hudy Ostrava koupil bundu od Tilaku - pravda byl to lonsky model, cistili sklady
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod rysy » čtv říj 4, 2007 13:57

poiko píše:nemohl bys dát odkaz? nemohu tu diskuzi najít. dík


Tady: http://www.outdoorforum.cz/viewtopic.ph ... c&start=30
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod patentik » čtv říj 4, 2007 13:58

zbuddy píše:
nimha píše:Mě spíš vadí, že v kaufalandu nemaj Opavii...:-) sice trochu off-topic, ale to je prostě chování řetězců....


Jsi fuckt mimo, bo tyto nadnárodní (čti německé) řetězce preferují své globální (tj. německé nebo neněmecké) dodavatele, což Opavia asi není.
Ptal jsem se jednou myslím v Bauhausu, proč nemají české kladívko a řekli mi, že jsou německá firma :twisted: :twisted: :twisted:


Jste fuckt mimo oba - Kaufland ze vsech velkoprodejcu nejvice tlaci na dodavatele s cenama - je to ostatne stejny majitel jako Lidl - tusim tajemny pan Schulz - prikladem bylo treba jednani o Kofole nebo prave Opavii - obe se tam melo vratit/vratilo bo to chteli zakaznici. To kupodivu tlaci kaufland a vyrobce produktu k dohode...
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod sobb » čtv říj 4, 2007 14:02

patentik píše:... Kaufland ze vsech velkoprodejcu nejvice tlaci na dodavatele s cenama ...


tohle nam jako zakaznikum samozrejme vyhovuje, ovsem druha stranka veci je, ze mensi dodavatele a vyrobci temer nemaji sanci ...
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod patentik » čtv říj 4, 2007 14:18

sobb píše:
patentik píše:... Kaufland ze vsech velkoprodejcu nejvice tlaci na dodavatele s cenama ...


tohle nam jako zakaznikum samozrejme vyhovuje, ovsem druha stranka veci je, ze mensi dodavatele a vyrobci temer nemaji sanci ...


to za kolik nakoupi a za kolik prodavaji je otazkou. pravda je to nechutne konkurencni prostredi - myslim ale ze lidi si pomalu zacinaji zvykat platit uz za kvalitu - pekarna, reznictvi atd. holt je to podle osobnich moznosti, resp. moznosti penezenky :|
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod rysy » čtv říj 4, 2007 19:05

V takovem prostredi se ale bojim, ze mi prodavac doporuci ten vyrobek, u ktereho ma nejvetsi marzi. Mam dokonce nekdy dojem, ze prodavaci u velkych retezcu dostavaji v tomto smyslu skoleni a proto casto doporucuji stejne veci a pouzivaji stejne argumenty. Komu mam potom verit, kdyz potrebuji vybavu do hor a musim se na ni spolehnout??
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod teoretic » čtv říj 4, 2007 19:10

rysy píše:... Komu mam potom verit, kdyz potrebuji vybavu do hor a musim se na ni spolehnout??
no přeci nám :wink:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod rysy » čtv říj 4, 2007 19:17

teoretic píše:no přeci nám :wink:

t.


* :lol: * :lol: *
:smt023 :smt023 :smt023

Jasne, prave proto je toto forum nenahraditelne!!
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod poiko » čtv říj 4, 2007 19:18

rysy píše:V takovem prostredi se ale bojim, ze mi prodavac doporuci ten vyrobek, u ktereho ma nejvetsi marzi. Mam dokonce nekdy dojem, ze prodavaci u velkych retezcu dostavaji v tomto smyslu skoleni a proto casto doporucuji stejne veci a pouzivaji stejne argumenty. Komu mam potom verit, kdyz potrebuji vybavu do hor a musim se na ni spolehnout??

promiň, ale jsem dost mladý, takže donedávna jsem ještě chodil po brigádách v podobných řetězcích a musim říct, že tohle rozhodně není pravda. Ve většině případů v těchto provozech pracují lidé, kteří nejsou vzdělaní v oboru, ve kterém prodávají. Dost často to jsou právě studenti, či jiní lidé.
Až přímo při provozu jsem se dozvěděl od jedné, u mě kupující stařenky, že plec není prso a panenky se nachází zhruba mezi krkem a zádami :roll:
Navíc minulý týden jsem byl v Globusu v sekci čerstvých potravin a neviděl jsem kuřecí maso. Zeptal sjem se prodavačky, kde je a ona vbec netušila, co chci. Zavolala svého vedoucího a ten také nevěděl, o co mi jde. Nakonec jsem zjistil, že ani jeden není z čech a co víc, ani jeden nemluví česky.
Podobná situace je i v jiných "marketech". Např. prodavači v Datartu mají fígl v tom, že pokud se zeptáš na nějaký výrobek, prostě a jednoduše odříkají, co je napsáno na lístečku s cenou. A víc ani ň.
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod rysy » čtv říj 4, 2007 20:32

To ale zrovna take nejsou idealni podminky na to, aby Ti pradavac v pripade potreby poradil. U obchodu s elektronikou to ale uz ani necekam. Ale nez koupim nejakou tu outdoorovou vecicku (napriklad bundu), tak vetsinou obejdu vic obchodu a vsude se zeptam, co mi na muj ucel doporucuji. Doufam tedy, ze se takove duveryhodne obchody udrzi a prinejmensim jim drzim palce.
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Další

Zpět na Prodejny