Internetové obchody

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Bomba eshop

Příspěvekod teoretic » stř led 30, 2008 10:27

jakubcfp píše:jednoznačne nejpohodovější nákup je na www.senzorshop.cz jinak centrumfunkcnihopradla maj dobrý ceny a spoustu spokojených zákazníkú kterým profesionálové dokáží poradit. :lol:
reklamu si kdyžtak domluv s adminem - je to víc než očividné ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Bomba eshop

Příspěvekod Rujir » stř led 30, 2008 10:46

teoretic píše:reklamu si kdyžtak domluv s adminem - je to víc než očividné ;)
t.


Uz som mu zmazal dalsiu reakciu s chvalenim tohto obchodu a zaroven poslal SZ nech s tym prestane. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Polky » stř led 30, 2008 11:18

to je ten obchod taky slaby ze su odkazani na taketo trapne tahy? :roll: Alebo to sa im mozno konkurencia snazi takto rafinovane uskodit! Zakeracke! :mrgreen:
Videli ste niekto tu reklamu na Heidi Klum? Čo to preboha je ten puša-efekt??
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Příspěvekod teoretic » stř led 30, 2008 11:25

Polky píše:to je ten obchod taky slaby ze su odkazani na taketo trapne tahy? ...
není to první ani poslední e-shop..;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Polky » stř led 30, 2008 11:32

akoze ked vidim taketo praktiky tak ma to skor odradi tam nieco kupit. Neviem ako vas ostatnych...
Videli ste niekto tu reklamu na Heidi Klum? Čo to preboha je ten puša-efekt??
Polky
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: úte čer 26, 2007 10:46

Příspěvekod tuso » stř led 30, 2008 11:34

Polky píše:akoze ked vidim taketo praktiky tak ma to skor odradi tam nieco kupit. Neviem ako vas ostatnych...


Vieš, bez emócií- ak tam nájdeš finančne výhodnú ponuku, tak ju využiješ. Nie každý z nás je Matka Tereza alebo Gándhí. Tiež sú mi takéto praktiky proti srsti, ale ruku do ohňa za seba nedám. :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » stř led 30, 2008 11:59

tuso píše:Tiež sú mi takéto praktiky proti srsti, ale ruku do ohňa za seba nedám. :mrgreen:


Uz principu na podobne odkazy neklikam, takze sa asi o takej ponuke nedozviem. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod sobb » stř led 30, 2008 12:17

Rujir píše:Uz principu na podobne odkazy neklikam, takze sa asi o takej ponuke nedozviem. :wink:

nápodobně :|
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod Michal23 » stř led 30, 2008 13:01

Co treba takhle www.hanibalsport.cz :wink:
Raději se vrátit, než jít špatnou cestou
Michal23
nováček
nováček
 
Příspěvky: 141
Registrován: úte led 2, 2007 21:12
Bydliště: Karvina

Příspěvekod Hafi » stř led 30, 2008 23:47

Véna prodává své impérium nebo to spatne chápu? :((
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8426
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Rujir » stř led 30, 2008 23:49

Hafi píše:Véna prodává své impérium nebo to spatne chápu? :((


Dobre to chapes. Vedel som, ze konci s tymto biznisom, ale neviem preco, ani som nevedel, ze predava cely obchod. Nuz... Snad to je o tom, ze chce a nie, ze musi.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zbuddy » stř led 30, 2008 23:50

Řekl bych, že už cca jeden měsíc to je na netu, nejdřív nenápadně, teď víc nápadně...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod poldík » stř led 30, 2008 23:52

Ten inzerát tam má už dlouho několik měsíců to bude určitě. :((
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod Vilík » čtv led 31, 2008 0:05

Sem si toho taky vsiml... :((

Chtel bych ho po dlouhe dobe videt...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hafi » čtv led 31, 2008 0:23

tak ja holt eshopy moc nesleduju, tak sem to prehlid....nejak nekonkukruji cenami "memu" rockpointu...a kdyz uz neco potrebuju, tak jsem zatim asi trikrat neco shanel (treba ne pro sebe) a dycky sem se nakonec dostal k tomu ze nejvyhodnejs je to od pawa :wink:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8426
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Eric » stř bře 26, 2008 8:55

Ja mam skusenosti iba s www.makalu.cz a velmi dobre. Inak neviete o nejakom podobnom internetovom obchode na SVK (bartsport nie, ten nic nema), kde by sa predaval horolezecky material? Na roznych ceskych weboch sa da najst matros za neuveritelne nizke ceny, ale nemam na to, aby som spravil objednavku trebars za viac ako 4000 korun a potom mi nebolo uctovane postovne. Postovne z Ciech na Slovensko vacsinou vyvazi ten rozdiel ceny, takze sa mi to neoplati kupovat. Tak rozmyslam, ze internetovy obchod na SVK by to vyriesil.
Eric
účastník
účastník
 
Příspěvky: 224
Registrován: čtv led 17, 2008 7:15

Příspěvekod Topas » stř kvě 14, 2008 20:18

Nazdarek, nu docela good je obchudek http://www.Limansport.cz v Plzni. Tak bych rekl ze to funguje dobre a jsou tam fajn :wink:
Topas
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 14, 2008 20:12

zaujímavé ceny

Příspěvekod jauser » stř črc 30, 2008 14:13

už nejaký čas sledujem e-shop:
sport-outdoor.sk
a ceny sú tam asi najlepšie, čo som našiel na slovensku - cenovo o niečo vyššie (no výberom zasa lepšie) je na tom česká:
popina.cz
keď budem mať skúsenosť s týmito shopmi, ozvem sa - chystám totiž dáky internetový nákup :-)
jauser
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř črc 30, 2008 13:46
Bydliště: súľov

Bartsport

Příspěvekod wdo » čtv črc 31, 2008 13:18

Přečetl jsem si pár vesměs kladných příspěvků o bartsport.cz a přidávám svoji zkušenost.
Nákup 1 (4 druhy zboží - všechny skladem)
Dva dny po objednání mejl, že dva z nich nemají a navrhují buď stornovat z objednávky nebo vybrat něco jiného. Vybral jsem něco jiného.
Vcelku spokojenost.

Nákup 2 (2 druhy zboží - jeden skladem, druhý do 5 dnů)
Bezprostředně po objednávce telefon, že počkají až budou oba druhy a pošlou jedním balíkem. Souhlasil sem, nespěchalo to. Po 14 dnech přišel balík s tím zbožím, co bylo skladem. Druhý den volání z obchodu, že objednaný batoh není a už nebude a že mi dají 20% slevu, když si vyberu alternativní zboží. Odmítnul jsem a požadovat vrácení peněz (v tomto případě jsem platil předem). Peníze vrátili bezprostředně, ale o 37 korun míň. Dohadovat se kvůli takovéhle sumě je vcelku neekonomické. Nechal jsem to plavat.
Objednávaný batoh se příští týden objevil v e-shopu s poznámkou "Skladem".

Nákup 3 (3 druhy zboží - všechny skladem)
Nepoučen z minula využil jsem Akce, kdy bartsport dával na všechno zboží skladem 10% slevy při příležitosti 10 let existence.
Bezprostředně po objednávce mejl, že zboží bude odesláno ve třech balících. Zbystřil jsem.
Následoval mejl, že odesílají první zboží. Zbytek v úterý. První zboží dorazilo. V středu mejl, že odesílají druhé zboží. Ve čtvrtek mejl, že třetí zboží není a nejsou ho dlouhodobě schopni dodat.
Kouknu do e-shopu a ono neexistující nedostupné zboží je nabízeno s označením Skladem.

Tudíž Bartsport si ze zákazníků dělá blázny a toto byl můj poslední pokus u nich něco nakupovat prostřednictvím jejich e-shopu.
Uživatelský avatar
wdo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 31, 2008 8:25
Bydliště: Hradec Králové

Re: Bartsport

Příspěvekod poldík » čtv črc 31, 2008 14:00

wdo píše:Přečetl jsem si pár vesměs kladných příspěvků o bartsport.cz a přidávám svoji zkušenost.
...
Tak ti to truchu objasním. :mentor:
Bod 1, u zboží může svítít skladem ale info na webu je uvedeno že se jedná pouze o informativní údaj který není aktuální. návíc v době kdy jsi to objednával tak to mohlo být skladem. ale mezi tím než se tvoju objednávku zpracovali operátoři (ty dva dny) tak to co bylo skladem, bylo užito do objkednávek před tebou.

Bod 2 čekalo se na dodavatel a ten pak asi po těch 14 dnech dal vědět že už bágl nemá a nebude. potom se objevil jako že je opět skladem je zase z toho důvodu že mhl být v nějaký objednávce která pak byla zrušená.

Bod 3 jak jsem už psal je to jen informativní údaj, polovina mailů jsou automaty kdy chodí samo po nějakém kroku v systemu. zase jako před tím nebylo a pak třeba zas bylo ze zrušené objednávky a jak jsem psal pouze informativní neaktuální.

A obecně bartsport je součást mall nejsvětší internet shop v čr.zpracovává se ve všech mall shopech miliony objednávek ročně, a dělají to operátoři což jsou jen lidi a jejich práci jim nezávidim, další čalnek jsou lidi na centrálních skladech velice často tam musíš brát brigádníky a ti na to velice často serou, taky vzhledem k šíři sortimentu a velikosti cetrálního skladu, nikdo není schopen dobře znát všechen sortiment. u takhle megalomanskýho podniku se dá občas čekat nějaký problém, ale většina zákazníků je spokojená. sem tam někdo může mít smůlu. ale to je tak vše.


PS: doufám že mě neukamenujete za můj snad nejdelší příspěvek. :wink:
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod zbuddy » čtv črc 31, 2008 14:02

Ty woe, Poldík, Ty když chceš nebo musíš, tak v rozrušení píšeš téměř bez chyb :twisted: :smt023 :smt082

P.S. Mimochodem jsem se chtěl Bartu zastat (aspoň toho pražského), já nikdy problém neměl, a to co jsem objednal dle toho, že je na skladu (i třeba brněnském), tak fakt dodali (i 2 z mých 3 batohů Vaude Aquarius 3+9).
Kolega asi nepochopil tu výhradu, že se něco ze skladu neodepíše a je to tam tzv. skladem, i když mu řekli nebo napsali, že to není. Nebo se mýlím, na skladu to nejdřív bylo, pak nebylo a pak zase bylo?
Ale Poldík to snad vysvětlil ze strany obchodu, jak k tomu mohlo dojít. Stalo se to teda, jak to chápu, v Brně?
Naposledy upravil zbuddy dne čtv črc 31, 2008 14:07, celkově upraveno 2
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod poldík » čtv črc 31, 2008 14:04

ty vogo tak dlóhej příspěvek a já ho napsal bez chyb (když zbuddy tvrdí, já chyby ani nevídím) to jsem snad ani nepsal já. :(( :wink: :mrgreen:
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod Vilík » čtv črc 31, 2008 14:25

Ja sem nikdy s Bartsportem problem nemel, ale na Mall.cz se mi stalo neco podobnyho... Zbozi nebylo, pak bylo a pak zase nebylo. To samy monitor na cybexu, ale vsechno se vyresilo...

Jinak protoze je Bartsport v Brne, tak tam stejne kupujo osobne :-)
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod zbuddy » čtv črc 31, 2008 14:28

Já taky osobně v Práglu, ale je lepší to objednat přes net:
a) aby Ti nějaké zboží neuniklo
b) můžeš použít různé mimořádné slevy (já např. 10% při nákupu péřáku Sir Joseph aj. před vánocemi díky tomu, že jsem uživatel Vodafone
c) ještě se mi odečítá pár (až desítek) korun za nějakou věrnost...
V obchodě to pak vždy můžeš stornovat...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Vilík » čtv črc 31, 2008 14:30

No ja sem jednou vyuzil moznost telefonickyho objednani... Prasklo sklicko od celovky, byl sem pryc. Mel sem v Brne akorat den na prebaleni, tak sem zavolal Poldikovi a v ten del sklicko bylo nachystany... :wink:

Jak vernost? O tom jejich programu nevim...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Bartsport

Příspěvekod wdo » čtv črc 31, 2008 20:31

No, abyste to dobře pochopili. Nemám nic proti Bartsportu. Do kamenné prodejny se rád kouknu. O internetovém obchodu si myslím svoje a Poldík to vcelku jasně popsal: díky množství zboží, objednávek, zaměstnanců a brigádníků tady levá neví, co dělá pravá. Jako zákazníka mě nezajímá vnitropodniková organizace a procesy, ale výsledek. A ten mě nepřesvědčil.
Uživatelský avatar
wdo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 31, 2008 8:25
Bydliště: Hradec Králové

Re: Internetové obchody

Příspěvekod jirka_28 » čtv říj 23, 2008 13:01

Mám velmi dobou zkušenost z vymazáno do vysvětlení přispěvovatelem. -ZB- respektive s jeho Outdoor sekcí vymazáno. Super ceny (porovnávám na zbozi.cz), výborná komunikace a rychlé doručení. Doporučuji!!

Odůvodnění vymazání:
Registrován: 23 říj 2008 12:51
Poslední návštěva: 23 říj 2008 13:01
Varování: 0
[ Prohlédnout si poznámky k uživateli | Varovat uživatele ]
Celkem příspěvků: 1
[0.00% ze všech příspěvků / 0.03 příspěvků za den]
Hledat uživatelovy příspěvky
Nejvíce aktivní fórum: Prodejny
[ 1 příspěvek / 100.00% z uživatelových příspěvků ]
Nejvíce aktivní téma: Internetové obchody
[ 1 příspěvek / 100.00% z uživatelových příspěvků ]
jirka_28
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 23, 2008 12:51

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Hafi » čtv říj 23, 2008 14:01

jirka_28 píše:Mám velmi dobou zkušenost z ... respektive s jeho Outdoor sekcí . Super ceny (porovnávám na zbozi.cz), výborná komunikace a rychlé doručení. Doporučuji!!

ach jo... :-k

edit: když upozorňuješ na skrytou reklamu, tak ji necituj! [-X
ZB
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8426
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Internetové obchody

Příspěvekod iksik » čtv lis 20, 2008 21:32

Ja mam dobrou zkusenost s vymazáno. přispěvovatelka již vysvětlila. ZB , maji tam dobre ceny. Nejdriv jsem si tam koupila bundu a prisla mi za deset dnu a ihned mi prisel email se shrnutim objednavky. Protoze mi bunda vyhovuje tak jsem si tam poridila jeste kalhoty a dorazily taky do deseti dnu, takze jsem spokojena.
iksik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv lis 20, 2008 21:16

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Hafi » čtv lis 20, 2008 22:23

achjo...tohle vlakno se hemzi reklamou :x
byt mod tak mazu...a mazu....a mazu
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8426
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny