Internetové obchody

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Seznam internetových a méně známých obchodů...bez OT!

Příspěvekod YOGI » pon bře 8, 2010 23:01

brko píše:Quill-outdoor.cz - lezecký matroš, atd. a mimo jiné i nějaké články z akcí nebo o zboží
Teď jsem na to narazil jen tak mimoděk... nemáte s tímto €-Shopem někdo zkušenosti? :mrgreen: Právě jsem zjistil, že tam je můj stan o tři klacky levnější a dost mi to zacloumalo očním nervem... :drinkers: sorry za OT.
YOGI
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: ned bře 22, 2009 18:38
Bydliště: mám

Re: Seznam internetových a méně známých obchodů...bez OT!

Příspěvekod tulak » úte bře 9, 2010 9:24

YOGI píše:
brko píše:Quill-outdoor.cz - lezecký matroš, atd. a mimo jiné i nějaké články z akcí nebo o zboží
... nemáte s tímto €-Shopem někdo zkušenosti? :mrgreen: .... :drinkers: sorry za OT.

něco jsem tam už kupoval a naprostá spokojenost :-)
brko ti potvrdí, že je to slušnej obchod :lol:

sloučeno s jiným vláknem, tady můžete pokecat do sytosti amigo
Už se těším až zapomenu, že zapomínám .....
Uživatelský avatar
tulak
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1115
Registrován: ned črc 10, 2005 9:21
Bydliště: jinde než bych chtěl

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Brko » čtv bře 25, 2010 13:46

To Tulak: ale jo ... celkem slušnej kšeft :D
...
No tak dobře, smažte to.

Brko jakožto provozovatel zmíněného obchodu Quill-outdoor.cz nemuže poskytnout nezávislé informace.

vK

Nesmažu to, vtípek se cení :lol:
Na životě miluju zejména jeho rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný ...
Nový projekt www.e-celovka.cz - zapojte se i vy ...
Můj blog, na který nemám moc času :( ... Blog
Uživatelský avatar
Brko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 468
Registrován: úte lis 14, 2006 9:08

Re: Internetové obchody

Příspěvekod holgerus » úte dub 20, 2010 8:41

Tadyk jsem našel nějaké zajímavé obchody. Bohužel pro sebe trochu s křížkem po funuse, ale snad to někomu pomůže :)
http://www.vseprolov.cz/obuv/afars-lovecka-obuv/
http://pracovni-odevy.propom.cz/cz/sell ... item=74040
http://maskac.cz/zbozi/31-boty-afars-gr ... mfort.html
http://www.protec-kult.cz/obuv-bennon-katskup602095.php
http://obchod.jpalicka.cz/zbozi.asp?ids=9

Kdyby něco sháněl botky a něco bytelnějšího z oděvů a nechtěl do outdoorových supráčů.
holgerus
účastník
účastník
 
Příspěvky: 436
Registrován: pon zář 8, 2008 10:06
Bydliště: Praha a Plzeň

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Jan22 » stř led 12, 2011 20:49

KvRezáč - prodávají sítě a lana.
Jan22
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 12, 2011 20:35

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Wiki » pát led 14, 2011 11:59

Osobně si myslím, že kupující musí zvážit před nákupem několi věcí:
* Jak moc na zboží pospíchá? (v kamenném obchodě jej dostane ihned, ve slušném internetovém obchodě zpravidla do 2-3 dnů)
* Další otázkou je, jestli je ochoten si připlatit (někdy až 1/3 ceny) a mít předmět ihned nebo nebo mu nevadí odstup několika dní a radší ušetří.

Samozřejmě hodně záleží na daném internetovém obchodě. Zažil jsem i to, že mi objednané zboží v eshopu s nářadím dorazilo až po 1 měsíci.
Wiki
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát led 14, 2011 11:13

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Lynxh » pát kvě 13, 2011 20:35

Zdravím všechny fandy Outdoorových neřestí a zálib...
Po nějaké té době ve světě outdooru a hlavně equipmentů pro tuhle záležitost jsem se rozhodl založit svůj vlastní eshop s multinástrojema, které využívám dnes a denně... Pokud máte zájem tak mrkněte na

Snažil jsem se dát opravdu nízký ceny... Snad to oceníte:-) zatím čuss
Naposledy upravil vonkreuz dne pát kvě 13, 2011 20:43, celkově upraveno 2
Důvod: Smazán odkaz. Neplacená reklama. Smazán duplicitní příspěvek ve vláknu Nářaďové nože.
Lynxh
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 13, 2011 20:30

Re: Internetové obchody

Příspěvekod vonkreuz » pát kvě 13, 2011 20:41

Co jistě neoceníme je neplacená reklama odporující pravidlům tohoto fóra.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Internetové obchody

Příspěvekod satriani » pon srp 15, 2011 17:00

Ahoj, mám velice dobré zkušenosti s @@@@@@@@@
kromě velice dobrých cen jsou opravdu komunikativní, takže všechno lze řešit. Mám za sebou 5 objednávek pro náš oddíl a vše v pohodě. Řešil jsem i výměnu zboží a taky bez problémů.
Naposledy upravil vonkreuz dne úte srp 16, 2011 10:02, celkově upraveno 1
Důvod: Smazán odkaz pro podezření z neplacené reklamy.
satriani
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 15, 2011 16:52

Re: Internetové obchody

Příspěvekod karitapepe » stř lis 23, 2011 15:51

Máte někdo zkušenosti z tímto Trekkinn obchodkem,jenom škoda,že poštovné je docela drahé.
karitapepe
účastník
účastník
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte srp 2, 2011 8:28
Bydliště: Ostrava

Re: Internetové obchody

Příspěvekod 4motionn » úte led 10, 2012 15:53

Nemáte někdo zkušenost s http://outdoorobchod.cz? Chci si tam koupit čelovku od litexpressu.
Dík
4motionn
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 10, 2012 15:41

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Berta364 » pát lis 2, 2012 14:29

Super věci mají na www.maniashop.cz hlavně teď na zimu se tam dají výhodně nakoupit s 15% slevou čepice, ponožky, lyžařské a snowboardové helmy a pod.
A taky nemusíš platit za poštovné, umožňují osobní odběr téměř po celé republice :t:t
Naposledy upravil zbuddy dne pát lis 2, 2012 14:57, celkově upraveno 2
Berta364
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 2, 2012 14:09

Re: Internetové obchody

Příspěvekod MIKU » čtv lis 28, 2013 8:47

Zdravím, chci se zeptat na obchůdek www.crowina.sk

Chci objednat nějaké botky a co mě zaskočilo - bylo mi řečeno, že neposílají balík na dobírku vůbec. Platba musí být provedena předem, až po připsání částky objednají zboží u výrobce (Švédsko - sklad) a poté je zboží dodáno k nim a následně zasláno ke mě.
Co se mi nelíbí je, že mám něco zaplatit a poté minimálně 2 týdny čekat co dostanu. A víme všichni jak leckdy nastávají nějaké komplikace typu - zboží není ani u výrobce skladem, sekl se balík tam a tam a td.....
Nechci nikoho osočovat třeba to funguje v pohodě a je to solidní obchod, ale u solidního obchodu bych čekal, že mi zboží doručí na dobírku - když to šlo z německa se zbožím v ceně 30 000 proč to nejde ze slovenska s botama za 4000,-

Co si o tom myslíte?
Poohlédnout se jinde nebo jsou OK?
Případně znáte nějaký obchůdek kde vedou kompletní sortiment Haglöfs a zašlou zboží na dobírku - třeba z německa?
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Re: Internetové obchody

Příspěvekod terkad » čtv lis 28, 2013 9:18

Já bych se jim na to vybodla, existuje milion jiných obchodů s mnohem lepším přístupem k zákazníkovi. Sice hodně platím předem (karta, paypal), ale jen u ověřených obchodů a protože si chci zjednodušit život, ne proto, že mi to prodejce dává jako jedinou možnost.
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: Internetové obchody

Příspěvekod vonkreuz » čtv lis 28, 2013 9:40

Já ten jejich přístup chápu - jestli chceš něco, co oni jinak nemají skladem a objednávají to jen pro tebe, tak kde oni zase mají záruku, že až to dojde, tak ty jim neřekneš, že už o to nemáš zájem? :-k
Navíc, nevím, zda jsi už někdy řešil posílání ze Slovenska do ČR na dobírku, ale balík poslaný druhou triedou stojí cca 12€ (do zahraničí a poplatek za převod měny CZK-EUR). Kdežto platba na účet je levnější.
A to co hledáš z Haglofsu nemají v RockPointu?
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Internetové obchody

Příspěvekod terkad » čtv lis 28, 2013 9:46

Z jeho dotazu situace vyzněla tak, že se jedná o něco z běžného sortimentu, že na dobírku neposílají vůbec a platba předem, následná objednávka ve Švédsku a dlouhé čekání je běžná praxe.
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: Internetové obchody

Příspěvekod MIKU » čtv lis 28, 2013 13:30

Přesně tak jedná se o jakékoliv zboží co mají na webu - skladem nemají ani kousek - možná něco jo, ale to bude asi velká výjimka - bylo mi řečeno, že si vyberu cokoliv chci a to se následně objednává. Jako být to nějaký známej shop a toto by byla jedna z možností OK, ale tohle jako jedinou variantu se mi zdá divné. Chápu, že se jim na to zákazník pak může vybodnout, ale to přeci může i po dodání zboží takže to není argument. A těch 12 EUR chtějí i tak takže na platbě předem nic neušetřím a o drobné tu nejde.
Taky podnikám a zákazníci si objednávají zboží co se vyrábí třeba měsíc a platí až po dodání - hold podnikat bez ryzika nejde to k tomu patří a solidní obchod přeci nemůže položit jedny vrácené boty na to mají mít nějaké smluvní podmínky s výrobcem/dodavatelem.
Jedná se mi o to, že jsem zvyklej nechat si balík otevřít a překontrolovat - po špatné skušenosti s jedním shopem kdysi.
V Rock Pointu je nemají a bylo mi řečeno, že mít nebudou.....
Chci ROC LEGEND MID GT v červené nebo fialové ooo
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Re: Internetové obchody

Příspěvekod vonkreuz » čtv lis 28, 2013 14:16

Achá... tak to ale potom není e-shop/obchod, ale jen sprostá přeprodejna. :axe:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Internetové obchody

Příspěvekod MIKU » čtv lis 28, 2013 14:27

Jo to je možné proto jsem se na to ptal :(

Taky kdyby v tom Rock Pointu měli obchodní talent tak mi jako zákazníkovi nabídnou, že mi boty objednají když je nemají - klidně i formou nějaké zálohy. Ale nemají zájem jejich smůla - a vysloveně jsem se na to ptal - po vyzkoušení nízkého modelu zda mi objednají vysokou botu - ne.

No půjdu lovit k západním sousedům tam si aspoň váží zákazníka a ví jak se dělá business :oops:
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Re: Internetové obchody

Příspěvekod vonkreuz » čtv lis 28, 2013 14:38

Jenže to je jako kdyby ses ptal prodavače v autosalonu, jestli ti nemohou do aktuální Škody Rapid namontovat uzávěrku diferenciálu. Protože oni prodávají, ale konstrukci a vývoj má na starosti někdo uplně jiný a pár levelu výše... Tím naznačuju, že prodavači v RP nebo i v HUDY jsou jen prodavači. A i kdyby na krásně chtěli, tak nad nima je další šéf a nad ním ještě jeden a nejspíš ještě jeden. Takže v případě RP musíš psát přímo jejich obchodnímu oddělení. * V HUDY je to trochu otevřenější, ale to je jen moje zkušenost s několika obchody. Myslím, že v těch velkých to bude obdobně obtížné nebo zdlouhavé (ty - prodavač - vedoucí směny - vedoucí obchodu - majitel - obchodní oddělení - dodavatel v zahraničí - ...). Oni maji kompetenci tak max. k tomu, aby si tě zapsali do počítače nebo do sešitu a předali tvuj dotaz dál s tím, že tií dají védět, zda to pujde nebo ne.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Internetové obchody

Příspěvekod MIKU » čtv lis 28, 2013 15:10

Tak to není to samé - u toho Rapida by to byla změna konstrukce - to jest jako bych u bot chtěl něco ušít jinak - já chci pouze objednat model který se vyrábí, ale oni ho nemají - PS: Řešit difec u Rapida k čemu? Vždyť to nemá motor a hrabe to špatnou nápravou.

A nějaký typ na slušný e-shop v DE odkud posílají na dobírku by nebyl?
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Re: Internetové obchody

Příspěvekod mike » čtv lis 28, 2013 16:34

MIKU píše:Přesně tak jedná se o jakékoliv zboží co mají na webu - skladem nemají ani kousek - možná něco jo, ale to bude asi velká výjimka - bylo mi řečeno, že si vyberu cokoliv chci a to se následně objednává.

Tomu rikam podnikani :twisted: Akorat mi schazi nejaka pridana hodnota a tedy duvod, proc to objednavat pres ne. Na tohle doufam nikdo nepristoupi, takovi si nezaslouzi nic jineho, nez zkrachovat.

MIKU píše:A nějaký typ na slušný e-shop v DE odkud posílají na dobírku by nebyl?

Veci od Haglofs jsem sveho casu kupoval tady. Nejake Roc Legend tam maji, ale nevim, jestli presne ty, co chces. S dobirkou ovsem nepocitej, to je ceska specialita a na zapade ji nevedou. Neni duvod, v realu ti neprinasi zadnou vyhodu (posta ani nikdo jiny neni povinna ti balik rozbalit pred prevzetim). Tady bych se nebal, reaguji a pripadne problemy resi. Jednou mi poslali novejsi verzi tricek, nez jsem si objednal. O to jsem ale nestal, jelikoz vyrobce zmenil material. Poslal jsem mail, omluvili se, poslal jsem jim to zpatky a zaplatili mi vsechno vcetne postovneho zpet. Nechteli ani doklad, stacila castka v mailu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Internetové obchody

Příspěvekod MIKU » čtv lis 28, 2013 16:55

Dík jo mají je, ale to jsou ty nízké ty mají právě i v Rock Pointu. Ach jo a já už se těšil, že je do vánoc prošlápnu a na svátky je někde vyvenčím..... To bude ještě opruz je sehnat :mrgreen: možná napíšu rovnou výrobci zda by mi jedny neposlali. Pro ČR asi není žádný oficiální distributor což?
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Re: Internetové obchody

Příspěvekod mike » čtv lis 28, 2013 16:59

Koukni k Haglofs na web, myslim, ze tam nekde meli seznam e-shopu s jejich zbozim (ale uz je to hezkych par let, co jsem tam byl naposled). Nebo jim rovnou napis, nejspis ti je neposlou, ale muzou ti poradit, komu je dodavaji. Co ti pamatuju, tak byli celkem ochotni a komunikativni, posilali mi rozmery jejich obleceni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Internetové obchody

Příspěvekod MIKU » čtv lis 28, 2013 18:00

Jo díky mají to tam pořád - v ČR je tam akorád Rock Point kterej na mě háže bobika - ale koukal jsem, že tam je i ta CROWINA čímž tedy u mě ta důvěryhodnost stoupá - sice podmínky na prd, ale zas mi objednají co chci a když je uvádí přímo výrobce tak by mě o korunky obrat neměli :mrgreen: Tak uvidím v DE tam je toho mraky projdu, ale jak to nebude nikde skladem asi je to pak fuk a to bych tedy asi skusil možná i ty slováky :oops: sem vyměk co.....
Ještě bych tě chtěl zneužít - jak si byl nebo jsi s těmi výrobky od Haglöfs spokojený?
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Re: Internetové obchody

Příspěvekod mike » čtv lis 28, 2013 18:09

Jo, vymek ;-) Tohle fakt nepodporovat. Zkus si radej zamailovat s Haglofsama, urcite ti poradi, kde to objednat.

Mam od Haglofs nejaka PowerDry trika. Spokojen jsem, kvalita i provedeni v pohode. Nic jineho nemam, ohledne bot si radej pockej na nazory nekoho, kdo nejake ma. Jinak je to ale dobra znacka, znama ovsem hlavne na severu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Internetové obchody

Příspěvekod MIKU » čtv lis 28, 2013 18:25

JJ už to smolim.... No já zkoušel ty roc legend v nizkém provedení a bylo to fajn - pěkná botka, ale zda to vydrží dlouze člověk pozná až po čase. Ale to už sem moc OT.
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Re: Internetové obchody

Příspěvekod scinkk » čtv lis 28, 2013 19:46

Pak dej vedet jak a kde si poridil, dost se mi libi tahle botka OBSERVE MID GT - mozna bych je casem zkusil sehnat.
Mrkni kazdopadne na amozon.co.uk - uz jsem tam mnohokrat nakupoval a vetsinou za dobre postovne, i kdyz ne vse se da nechat poslat do CR.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Internetové obchody

Příspěvekod MIKU » čtv lis 28, 2013 21:48

JJ pak napíšu - no na té Crowině by ti je objednali - páč mi zrovna tyhle taky nabízeli jako alternativu - ale mám tucha, že tyhle sem někde viděl - jen ti neřeknu kde, páč sem toho prolez tolik, že v tom mám zmatek.
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Re: Internetové obchody

Příspěvekod vonkreuz » čtv lis 28, 2013 21:55

Co vím, tak už skoro rok má nejaké nízké Haglofs boty uživatelka Reneeska.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny