Internetové obchody

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Etheric » čtv srp 5, 2021 18:40

Vždycky vracím tak, jak mi to přijde. Jednou jsem vracel bundu s přiloženým dokladem o vratce, kam jsem napsal "vracím tak, jak mi bylo doručeno - špinavé, zmačkané, bez visačky, bez obalu a v rozmaštěné krabici" :D

Dnes mi přišel batoh tak, jako většinou - ve strečce, popruhy tak, jako bych ho sundal ze zad. Normálka. V krabici to chodí stejně. Někdy jsou popruhy utažený, jindy povolený, někdy i smotaný konce.. Dnešní batoh neměl visačku, zato k němu byl prospekt s materiály a údržbou.
Některým eshopům vadí, když pošlu vratku "v pytli" namísto v krabici. Což u věcí jako batoh, triko či mikina fakt nechápu.

Btw dnešní batoh jsem dostal za 1700, ačkoliv je v eshopu za 3700. Před koupí jsem se ptal na detaily, jako délka zad atd, bylo mi nabídnuto, že ho můžu mít za exkluzivní cenu. Jaksi mi ale uniká důvod mé slevy. Není to sleva na vadu a podobně, taky jsem v tom eshopu neutratil tolik, abych si takovou slevu nějak zasloužil. Nevím, jaksi mi to hlava nebere, proč mi sami od sebe dali slevu 2k, když jsem evidentně měl zájem ten batoh koupit za cenu na eshopu. Nechápu. Ale tím líp pro mě, že...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8033
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Internetové obchody

Příspěvekod jinevis » sob led 28, 2023 11:54

Dobrý den,
jaké máte zkušenosti s online-sport.cz?

Recenze dobré, ty negativní jsou vesměs na skladovou dostupnost, ale tu bych neřešil.

Jenže mě se stalo, že přišlo zboží, které jeví jako vystavené nebo už někým vrácené ve 14 dnech, případně 2. jakost.
Reklamaci jsou ochotni vyřešit slevou a nebo to mám také do 14 dnů vrátit, případně si vzít jiný kus.
Mám podezření, aby tento obchod takto neprodával běžně.

Co poradíte za postup? Víceméně mi stav zboží nevadí vzhledem k účelu využití a sleva se nabízí jako fajn volba, ale "nové je nové" a proč se nechat šidit?

Děkuji
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Dank » sob led 28, 2023 18:43

Na Online-sportu mám několik objednávek a nikdy nebyl žádný problém. Zatím jsem nemusel řešit žádnou reklamaci, nebo vrácení zboží.
Dank
nováček
nováček
 
Příspěvky: 147
Registrován: pát črc 17, 2009 18:30
Bydliště: Bruntál

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Dromedaro » sob led 28, 2023 21:25

Já jsem na onlinesportu také něco kupoval a bez problému.
Tohle se děje všude. Vracel jsem takto boty Hanibalu z podobných důvodů.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4258
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Internetové obchody

Příspěvekod apuka » ned led 29, 2023 9:50

Online-sport je velice seriozni eshop, kupoval jsem u nich.uz hodne veci a vzdy spokojenost
Jimi vystaveny kus asi nemaji jak prodavat, nemaji zadny kamenny obchod ani showroom. Ani do 14 dnu vracene zbozi by problem byt nemel - pokud nekdo nebere tech 14 dnu a "vyzkousen" zbozi ponekud jina, jak by mel (coz, bohuzel obcas videt i na OF). Kdyz Ti na to jeste nabizeji slevu, tak mi to prijde slusne. Je plne na Tebe, jestli na jejich nabidku pristoupis nebo ne. Pri to mnozstvi zbozi, co nabizeji zakonite jednou za cas nejaky proglem vyskytnout musi. Kazdopadne ale obavy z toho, ze takove veci prodavaji bezne mit nemusis.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Internetové obchody

Příspěvekod jinevis » ned led 29, 2023 10:18

Fajn, díky moc
jinevis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned čer 5, 2022 7:12

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Bruca » ned led 29, 2023 18:55

S online-sport spokojenost, hlavně mám jejich výdejnu skoro za barákem.
Zatím nebyl jediný důvod k stížnosti. ;-)
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 441
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Whitelist

Příspěvekod 3at » pát úno 24, 2023 12:06

Mám spíše otázku. Co si myslíte o obchodě https://www.summitacademy.cz/ ? Jaké s nimi máte zkušenosti a dodávají i do zahraničí např. do Polska :D

I have more of a question. What do you think about the store https://www.summitacademy.cz/ ? What experience do you have with them and do they ship abroad e.g. to Poland :D
3at
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 24, 2023 11:58

Re: Whitelist

Příspěvekod apuka » pát úno 24, 2023 14:41

Summitacademy je fajn spolecnost a spolehlivy eshop. Dovozce Ortovoxu, Mountain Equipment a myslim i nejakych jinych znacek.
Do Polska by meli posilat, maji moznost si vybrat polskou adresu.

Pozor, pristi tyden (27.2.-3.3.) maji inventuru a neodesilaji!
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Předchozí

Zpět na Prodejny