Internetové obchody

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Internetové obchody

Příspěvekod MIKU » pát lis 29, 2013 19:43

Tak mi to ještě nedalo a obeslal jsem různé pobočky Rock Pointu - Pankrác a Letňany to zatím vypadá, že jsem narazil na fajn prodejce - zjistí dostupnost po EU případně kontaktují hlavní sklad Haglöfs. Takže snad by to šlo i takle to bych byl moc rád. Jak je vidět je to o přístupu \:D/
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Zkušenosti: www.rbshop.cz

Příspěvekod Joe321 » sob pro 13, 2014 11:30

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s eshopem http://www.rbshop.cz? Některé ceny mají výrazně nižší, tak pátrám po nějakých ohlasech. :-)
Naposledy upravil vonkreuz dne sob pro 13, 2014 14:30, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno. Tolerujeme max. 1 odkaz v tomto specialním vlákně. Při dalších pokusech bude BAN.
Joe321
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte zář 14, 2010 16:45

Re: Zkušenosti: www.rbshop.cz

Příspěvekod dudy » sob pro 13, 2014 14:15

Zajímavé!
První příspěvěk a hned s odkazem na konkrétní krám.
Že by spamíček?
:twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Zkušenosti: www.rbshop.cz

Příspěvekod fps » sob pro 13, 2014 14:19

taky se mi to tak jeví, ale má pravdu že třeba věci od Canard tam mají všechny levnější než kdekoli jinde, i když ne výrazně jak píše
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Joe321 » sob pro 13, 2014 14:35

Kdepak propagace. Řikal jsem si, že levnější Canard by někoho na Vánoce potěšil. Možná to přebírají z jejich outletu, který je taky v Plzni. Po Canardu jsem právě pátral, když jsem na ten shop narazil. Ale nikde po něm po internetu není vidu ani slechu...
Joe321
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte zář 14, 2010 16:45

Re: Internetové obchody

Příspěvekod fps » sob pro 13, 2014 14:53

já když chci výrazné slevy, tak si na ně počkám třeba až po vánocích
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Internetové obchody

Příspěvekod 511tactical » pát kvě 15, 2015 15:01

511tactical
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 15, 2015 14:58

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Sportova » úte lis 3, 2015 15:11

tady byl trapný pokus o reklamu , docela dobré věci za přijatelné ceny. Máte také někdo zkušenost?
Sportova
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte zář 1, 2015 12:27

Re: Internetové obchody

Příspěvekod mike » pát bře 3, 2017 1:17

Neco jsem hledal, vypadlo na mne, ze to maji za rozumnou cenu na iTescu, uz jsem chtel objednat, ale zarazilo mne celkove hodnoceni na Heurece. Tak mizerne jsem snad jeste nevidel. Zacetl jsme se tedy do hodnoceni a nestacim zirat. Vetsina dava 10% (nepouzitelny), protoze min nejde: https://obchody.heureka.cz/nakup-itesco ... z/recenze/

Vypada to jako nejhorsi eshop v CR. No, kdyz si vzpomenu na svuj posledni zazitek s kamennych obchodem na Smichove, tak se vlastne ani moc nedivim...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Internetové obchody

Příspěvekod grco » pát bře 3, 2017 7:49

Kamarati tam objednavaju pravidelne a ziadny problem. Tak ci to nie je nejaka anti-kampan. :)

Mne ten internetovy nakup u tesca nevyhovuje, pretoze to proste musim objednavat dopredu a pride to najskor dalsi den, pre mna nepouzitelne, nakupujem to, na co mam aktualne chut. Ale viem, ze niektori ludia to vyuzivaju celkom dost, proste pravidelne, vzdy si ja neviem v pondelok objednaju veci a pridu im vo stvrtok...

Ja ale radsej pouzivam rohlik.cz, ak maju samozrejme volny nejaky rozumny termin. Ked to spustili tak to bolo fajn, teraz uz su nejak viac vytazeny, tak byva problem...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Internetové obchody

Příspěvekod mike » pát bře 3, 2017 17:58

Mozna kamaradum nevadi, kdyz jim privezou neco jineho ;-)

Kampani by se asi branili, tohle trva uz dost dlouho. Ke kazdemu hodnoceni maji moznost pridat odpoved. Navic tam musis opravdu nakoupit, abys mohl pridat recenzi, to si snad Heureka ohlida.

Zadnou zkusenost s tim nemam, jen mne to fakt zarazilo. Kdyz nekde poprve nakupuju, tak se obvykle na hodnoceni kouknu a tomuhle se nic ani vzdalene neblizilo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Internetové obchody

Příspěvekod grco » pát bře 3, 2017 18:24

Zbytocne to resis, jak asi vsetko :P Milion ludi odtial objednava pravidelne a su spokojny. Ja som objednaval v Irsku a tiez som bol spokojny.

Ale ty chod kludne MHD niekam do kamenneho obchodu, aspon bude viac volnych terminov :P
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Internetové obchody

Příspěvekod mike » pát bře 3, 2017 18:33

Kdyz jsou spokojeni, proc to tam nenapisou? ;-) U jinych obchodu jo. Bezne hodnoceni na Heurece je pres 80 %, 10 je fakt extrem.

Mam nekolik superhyper kousek pesky, coz je jednodussi, nez cekat na dovoz, takze neresim, jestli tam mam nakupovat nebo ne, jen mne zaujala ta anomalie. S Irskem to nijak nesouvisi, to bude lokalni problem.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Internetové obchody

Příspěvekod grco » pát bře 3, 2017 18:54

Pretoze nie kazdy ma potrebu sa o vsetko delit na internete jak ty :)

Ja objednavam rozne z internetu skoro denne a nenapisal som jedine review. Moji znamy su rovnaky. Proste ked nieco funguje, tak to ocakavam a nemam potrebu pisat nejake review, a ked nieco nefunguje tak si zapicujem tu, a kamosom na pive, ale takisto nepisem nejake review.

Cumim na review produktov, ale review obchodov ma nikdy nezaujimalo. Niektore mam overene a tam viem co mozem cakat, a ked objednavam z nejakeho noveho, tak platim dobierkou a tym padom nic neriskujem. Ked to poseru, tak uz od nich neobjednam.

Takze keby som chcel nieco z tesca, tak si to proste objednam a neriesim nejake review na heurece alebo kde vprdeli. Ludia su kokoti, im review aj tak neverim, pretoze vedia prd.

Takze si stojim za svym. Riesis zas zbytocnosti. Ale asi ti to za to stoji. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Internetové obchody

Příspěvekod grco » pát bře 3, 2017 18:59

A k tym anomaliam, minule som pozeral hodnotenia nejakej restaurace a boli tam len 1* a 5*, nic medzi :D

Takze podla review mas v takej restauracii 50% sancu, ze to bude najhorsia restaurace na svete a 50% sancu, ze to bude najlepsie jedlo tvojho zivota.

Prumerne jedlo tam ale nedostanes ocividne! :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Internetové obchody

Příspěvekod mike » pát bře 3, 2017 19:11

Taky vetsinou ty automaticke maily, abych napsal review, ignoruju. Psal jsem jen parkrat, kdyz mne neco hodne nastvalo. Takovi ale evidentne nejsou vsichni, se trochu po te Heurece koukni a zjistis, ze kladych hodnoceni je obvykle spousta. Jak jsem psal, prumerne hodnoceni je nekde uplne jinde.

grco píše:a ked objednavam z nejakeho noveho, tak platim dobierkou a tym padom nic neriskujem.

Krome toho, ze ti misto zbozi poslou cihlu :twisted: Nebo neco jineho, nez sis objednal. Nebo neco poskozeneho, pripadne pouziteho (zazil jsem). Proto na ty review u neznamych obchodu obcas koukam. Kdyz je nekde vic konkretnich stiznosti, jdu radej jinam, proc si zbytecne pridelavat problemy.

grco píše:Ludia su kokoti, im review aj tak neverim, pretoze vedia prd.

Kdyz nekdo da 10 % bez niceho, tak to nema vyznam. Kdyz ale napise konkretni problem, tak jo. U toho Tesca vetsina pise, ze jim privezli neco jineho a casto nesmyslneho.

grco píše:Takze si stojim za svym. Riesis zas zbytocnosti. Ale asi ti to za to stoji.

Mam pocit, ze uz jsi toho napsal vic, nez ja :twisted: Asi ti to za to stoji :P
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Internetové obchody

Příspěvekod grco » pát bře 3, 2017 19:18

Jj, sa nudim doma :P

Mne to pride vtipne, lebo ja si myslim, ze riesim dost veci, ale ked to porovnam s tebou, tak neriesim nic :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Internetové obchody

Příspěvekod mike » pát bře 3, 2017 19:30

Otazka uhlu pohledu :twisted:

BTW, nevim, co je to nudit se ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Internetové obchody

Příspěvekod JohnyFK » ned bře 5, 2017 23:06

mike píše:Ke kazdemu hodnoceni maji moznost pridat odpoved. Navic tam musis opravdu nakoupit, abys mohl pridat recenzi, to si snad Heureka ohlida.


Tady to tak neni - nemají službu "Ověřeno zákazníky" takže nechodí automaticky majly lidem kteří tam nakoupili. Asi vědí proč :twisted:


https://info.heureka.cz/overeno-zakazniky/
Uživatelský avatar
JohnyFK
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: pát říj 14, 2011 10:49
Bydliště: Už zase Stověžatá

Re: Internetové obchody

Příspěvekod mike » pon bře 6, 2017 2:03

Aha, tak to mozna vysvetluje tu anomalii. Kdyz mail neprijde, tak hodnoceni napisou prevazne jen ti, ktere neco hodne nastvalo. Vysvetluje se tim i relativne maly pocer hodnoceni, na to, jak je Tesco velke a kolik musi mit zakazniku.

Heureka píše:Obchod ohodnotí přibližně každý třetí zákazník, který v obchodě provedl objednávku, což zajišťuje i recenze od lidí, kteří byli s nákupem spokojeni, ale sami od sebe by jinak neměli potřebu obchod hodnotit.

Tretina se mi zda hodne, ale i kdyby to byl kazdy sesty, tak to ukazuje, jak je grco ve sve socialni bubline mimo beznou realitu :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Internetové obchody

Příspěvekod brhel » pon bře 6, 2017 19:08

grco píše:a ked objednavam z nejakeho noveho, tak platim dobierkou a tym padom nic neriskujem.
přes internet objednám a přímo v prodejně vyzvednu.
Ale chápu, že většina národa nejsou Pražácí :mrgreen:
raději výlet na druhý konec Prahy, než na poštu za rohem
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Hafi » pon bře 6, 2017 19:13

tak právě že většina "nových" (tj. menších, nevyzkoušených) nebude nejspíš mít prodejnu v Praze. A službu jako dobírka fakt nedávám, bo bych musel být doma. Bez dobírky to převezme, kterýkoli soused. To mi přijde lepší platba kartou - v případě jakýchkoli problémů máme chargeback. Navíc ani dobírka ti nepomůže, když ti prodejce pošle cihlu.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Internetové obchody

Příspěvekod booze » pon bře 6, 2017 19:18

brhel píše:přes internet objednám a přímo v prodejně vyzvednu

Me vlhke sny. :prayer: obchodnici by meli bud udelat aplikaci to telefonu, ktery te dovede ke zbozi a nebo sluzbu, ze ti rovnou nakoupi. Pro me jit do potravin je nejvetsi trest a vymluva, ze neco nemaji je proflakla. A ja jsem u nas v obchode taky proflakly, kdyz vstoupim do prodejny, tak se vsechny prodavacky schovaji, at je neotravuju. :roll:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Internetové obchody

Příspěvekod mike » pon bře 6, 2017 19:19

Dobirka ma jedine plus v tom, ze nemaji tve penize, dokud ti neposlou aspon cihlu. Takze se musi o neco snazit, aby je z tebe dostali. Kdyz zaplatis predem, tam nemusi nikam spechat a co jsem slysel, tak u nekterych nasich obchodu je to rozdil.

Jiny rozdil v tom neni, to jen grco si mysli, ze mu dobirka nejak pomuze :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Internetové obchody

Příspěvekod mike » pon bře 6, 2017 19:22

booze píše:obchodnici by meli bud udelat aplikaci to telefonu, ktery te dovede ke zbozi

Zkousel jsi nekdy zvednout oci od telefonu a rozhlednout se po obchode? :twisted: Aplikace tam obvykle je, visi jim tam cedule s oznacenim regalu ;-)

booze píše:Pro me jit do potravin je nejvetsi trest a vymluva, ze neco nemaji je proflakla. A ja jsem u nas v obchode taky proflakly, kdyz vstoupim do prodejny, tak se vsechny prodavacky schovaji, at je neotravuju. :roll:

Vase city jsou vzajemne =D>
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Internetové obchody

Příspěvekod brhel » pon bře 6, 2017 21:28

mike píše:Aplikace tam obvykle je, visi jim tam cedule s oznacenim regalu ;-)
Jak který obchod, někde chtějí zákazníky co nejvíce nakrknout a na označení kašlou.

booze píše:Me vlhke sny. :prayer: obchodnici by meli bud udelat aplikaci to telefonu, ktery te dovede ke zbozi a nebo sluzbu, ze ti rovnou nakoupi

na venkově poprosíš o nákup sousedku a v Praze využiješ kolonial.cz, kosik.cz nebo Tesco rozvoz :mrgreen:
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Re: Internetové obchody

Příspěvekod booze » pon bře 6, 2017 21:49

mike píše:Zkousel jsi nekdy zvednout oci od telefonu a rozhlednout se po obchode?

Nic tam neni, mozna driv. Nenavidim nakupovani potravin.
brhel píše:v Praze využiješ kolonial.cz, kosik.cz nebo Tesco rozvoz

Jen nikdy nevim, kdy dojdu z fabriky. Taky nevim, jak se muzete obejit bez vymluvy "ujelo mi metro" :wink: Pry jezdi kazdych 5 minut. :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Internetové obchody

Příspěvekod mike » pon bře 6, 2017 21:51

Jak to myslis, muzete se obejit? To je ma nejoblibenejsi :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Internetové obchody

Příspěvekod booze » pon bře 6, 2017 21:54

Pry kdyz ti jedno ujede, nemuzes jit hned domu a nedojit do fabriky. :wink:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Dragoniuscz » čtv črc 6, 2017 9:37

Nemáte někdo zkušenosti z obchodem xxxxxxxxxxxxxxxx ?
Nějak se mi ten obchod nezdá. Poloviční ceny než všude jinde.
Naposledy upravil pavproch dne čtv črc 6, 2017 16:27, celkově upraveno 1
Důvod: edit by -pp-: Aleno, tak! Ešče raz a BANán.
Dragoniuscz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 6, 2017 9:27

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny