Výprodej RockPoint

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod tocak » stř pro 3, 2014 21:19

Ahoj, jo je to tak. Ale ta jejich akce je podobná katastrofa jako předtím.
Na eshopu nemají moc zboží skladem, v prodejnách se zase nedá sehnat dost zboží co je na internetu a použít pokaz na 2 obědnávky nejde (část z netu a část v prodejně).

Eshop ukazuje, že je zboží skladem a přitom už ho nemájí!!
Objednával jsem bundu obdobně jako ty se ukazovala jedna velikost skladem. Tak jsem objednal, ta bunda tam visela ještě 2dny skladem a po 7dnech mi napsali, že bunda není ať si vyberu něco jiného. Tak jsem vybral jinou bundu s tim, že podobně to vypadalo u minulé akce. A už se 2dny neozvali a u objednavky zase visí zpracováváme. Zboží jsem zaplatil předem a stále nic nemám.

Že by se nějak poučili nevim, nevim spíš se jen chtěj před vánocema zbavit zboží co by se jinak neprodalo.
tocak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned úno 23, 2014 10:08

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod mike » stř pro 3, 2014 22:08

Pouzil bych Hanlonovu britvu:
Nehledejte zlý úmysl tam, kde je dostatečným vysvětlením hloupost.

Snazivy blbec se pokousi napravit, co pokazil, a dopadne to jeste hur. Tohle uz by napravili snad jen tim, kdyby vedeni provedlo sepuku.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod axi12 » stř pro 3, 2014 22:25

Už jen čekám, kdy přijde oznámení o krachu RP :D
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod cortez » stř pro 3, 2014 22:40

No je fakt, že když jsem u té MHW viděl "skladem vel. M", a pak rozklikl "ověřit dostupnost online", tak psali "nedostupné". Takže buď to takto složitě naklikat u všech zamýšlených věcí, nebo se na to vyprdnout. Když to tak vidím, tak asi možnost č.2.. mi přijde, že mnohem líp bych si vybral v hudy nebo alpsportu, nějak mě většina těch značek v RP neoslovuje a těch pár věcí mají asi vyprodaný.. škoda.
cortez
nováček
nováček
 
Příspěvky: 105
Registrován: čtv led 17, 2013 13:36
Bydliště: Brno

Příspěvekod Praded » stř pro 3, 2014 23:14

Ja dosel na prodejnu, nadiktoval co chci, rovnou mi rekli co maji ci sezenou odjinud a co si nechaji poslat na prodejnu, at se pro to zastavim. Jejich system vypadal dost pretizene.
Praded
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: stř kvě 9, 2007 21:19
Bydliště: Planet Earth

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod Mawenzi » čtv pro 4, 2014 13:02

tak proste uvidime... i tak mam zkusenost u RP, ze od objednavky klidne 5 pracovnich dni, nez se obtezovali napsat, ze objednavka vyrizena a putuje na prodejnu k vyzvednuti... taky cekam, kdy se zmeni stav objednavky, ale zatim sou to 2 dny tak me to jeste nejak nealarmuje... no uvidime, ale asi je lepsi platit pri vyzvednuti, kdyz to pujde - kdyz toho pulka nebude, jeste se pak ceka nez vrati penize a tak, no opruz
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9407
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod Krysha » čtv pro 4, 2014 14:21

No já mám objednáno od 24.11. a zatím nic (stav Zpracováváme), tak jsem zvědavý po jaké době se ozvou a co všechno zase nebude :roll:
Uživatelský avatar
Krysha
účastník
účastník
 
Příspěvky: 231
Registrován: úte led 8, 2008 12:48
Bydliště: Beskydy

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod Mawenzi » čtv pro 4, 2014 14:26

tak od 24.11 to uz je fakt narez, 9 pracovnich dni uz je dost na <>
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9407
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod tocak » čtv pro 4, 2014 22:18

Já mám od 25.11 a už se mi jednou ozvali, že bunda není, zbytek prý ano. A tak jsem vybral jinou a zase zpracovávají.
Nemyslim si, že je to jejich blbostí se mohli poučit z minula a vypadá to, že se nic nezměnilo.
Profitujou hlavně ze slev, vědí, že když daj slevu lidi to prostě koupí a to funguje pořád dokola :t:t Teď maj zase akci 2+1 zdarma.
tocak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned úno 23, 2014 10:08

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod axi12 » čtv pro 4, 2014 23:25

Profitujou ze slev na boty, co si jinak lidi kupují za 6k a teď je nakoupili za 3k? A proto nejsou schopní skoro nic doplnit? Se podívej, že co se vyprodalo v srpnu (i dříve), tak do dneška nedoplnili a prý ani doplňovat mnohdy nebudou... nevím teda, jak na tom profitují....
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod mike » čtv pro 4, 2014 23:41

tocak píše:Nemyslim si, že je to jejich blbostí se mohli poučit z minula a vypadá to, že se nic nezměnilo.

Coz je prave znamka blbosti. Chybu muze udelat kazdy, ale udelat znovu tu samou je opravdu blbe.

Jinak viz axi. Kdyby na tom profitovali, tak doplnuji zasoby a vyrizuji objednavky jak o zivot. Nejak nechapu, jak se da profitovat z nevyrizene objednavky a nedodaneho zbozi.

Tipuju, ze to bylo nejak takhle. Prvni akce: potrebovali vyprodat skladove zasoby. Neodhadli poptavku, zhroutil se jim system, takze vyprodali jen cast a jeste spoustu lidi nastvali. Druha akce: rozhodli se napravit reputaci formou omluvy a zaroven se zbavit zbytku zasob. Dve mouchy jednou ranou, jenze jsou bohuzel tak neschopni, ze to opet nezvladli.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod tocak » pát pro 5, 2014 9:04

Nevim jestli máš pravdu tak to je dvojitý naprostý selhání. Mně přišlo, že se tak zbaví více produktů. Osobně mám raději hudy, ale tam jsem utratil oprati RP o hodně méně peněz práve díky tomu, že RP dělá hodně slevových akcí, na který jako student pořád slyším :lol:
tocak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned úno 23, 2014 10:08

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod tocak » pát pro 5, 2014 10:06

Tak jsem jim napsal a za chvíli mi přišel email, nevím jestli je to odpověď, nebo náhoda. Píšou zboží je pro vás fyzicky rezervováno a o dalším průběhu objednávky vás budeme informovat.
tocak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned úno 23, 2014 10:08

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod quarry » sob pro 6, 2014 21:22

Tak tedy můj příběh s botama už je u konce. Taky mi přišel omluvný email a 50% sleva na další zboží. Opět jsem si objednal boty Zamberlan Jorasses vel. 46. Druhý den mi přišlo potvrzení, že jsou pro mě boty fyzicky rezervované. Dnes jsem si je vyzvedl na poště. A nejen, že mám tyto boty za 3745 Kč, ale ještě jsem dostal poukázku 450 Kč na další nákup. Protože teď mají akci za každých utracených 1000 Kč / 150 Kč na poukázku.

20141206_140514.jpg
Tento pohled neomrzí...
quarry
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 18, 2011 14:27

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod tocak » ned pro 7, 2014 8:54

To se jim ani nemůže vyplatit. To jsou dost solidní, protože v podmínkach té akce 50% je, že se neslučuje s žádnými jinými akcemi. Ať slouží
tocak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned úno 23, 2014 10:08

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod scinkk » pon pro 8, 2014 21:21

No ona ta akce s kupony neni zas tak pro zakaznika vyhodna jako spis pro prodejce, ty kupony clovek muze uplatnit jen mezi 25.12. a 11.1, tedy v obdobi, kdy ma prodejce asi nejmensi obrat a samozrejme to nelze uplatnit na zlevnene veci :) Spis to pritahne lidi, kteri, kdyz uz maji slevu, tak neco koupi za kazdou cenu a vo tom to je :)
Ale mozna se mi i tak bude hodit v neprospech prodejce, zda se ze tam neni minimalni castka nakupu takze klidne to muze byt sleva 100 % :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod axi12 » úte pro 9, 2014 10:06

Co-o??

RockPoint píše:Jako omluvu přijměte naši nabídku si od 21.11.2014 do 31.12.2014...

Takže ta akce trvá měsíc a půl od půlky listopadu do konce roku.

scinkk píše:... zda se ze tam neni minimalni castka nakupu takze klidne to muze byt sleva 100 %

Tohle jsem nějak nepochopil? Sleva je 50%, slevy se nesčítají, tak jak může být sleva 100%?
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod tocak » úte pro 9, 2014 11:00

Na stránkách RP píšou že slevu s kupony můžeš kombinovat s ostatními slevamy i na zlevněné věc neplatí pouze v outletu a na eshopu.

Scinkk podle mne myslí že nakoupíš se slevou 50% a pak dostaneš kupon a za ně si nějaké zboží můžeš vzít jen na ten kupón což je 100% :D

Mně ještě pořád zboží nedošlo už je to 3týden, tak jsem zvědavý zdali tam kupón bude.

Jo minimální čáska by neměla být my jsme takhle při této akci nakupovali impregnaci jen za kupón a jelikož tam asi ještě par kaček zbylo , tak nám dali sušenku :lol: ať to prý vyčerpáme úplně.

Jinak minule to mělo jít kombinovat taky se všema slevama, ale byla v tu chvíli akce 25% na outdoroove vybavení a zkombinovat to nešlo. Ale v prodejně se chovali mile a fakt se snažili nám vyjít vstříci tak nám to ani nevadilo a kupony jsme uplatnili na něco jiného.
tocak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned úno 23, 2014 10:08

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod scinkk » úte pro 9, 2014 21:39

Jo myslel jsem tu 100% slevu pouze v ramci te akce s kupony a pravda, lze pouzit i na zlevnene veci, byl jsem si skoro jist, ze jsem cetl, ze zlevnene veci ne e :) Tak to je taky dobra akce :)

Nevite nekdo zda kupon na 15 % slevu z obezniku alpenverein lze uplatnit na jakykoliv nakup tedy opet na uz zlevneny produkt? Nejspis jo, pac tam zadne omezeni nepisou.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod tocak » stř pro 10, 2014 11:38

Tak po 16dnech mi zboží také dorazilo. A dokonce jsem také dostal kupón na slevu s címže jsem úplně nepočítal, protože jsem zboží objednal ještě před akcí takže by mi ho ani dát nemuseli. Takže až na jejich rychlost vyřizování obejdnávek a stále nedostatečný eshop, který ukazuje zboží co již nemají nakonec vše dopadlo dobře.
tocak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned úno 23, 2014 10:08

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod Mawenzi » stř pro 10, 2014 12:31

nam dnes, po 7mi dnech taky uz pisou, ze budou odesilat a nedodali jen jednu vec, ktera jim ale prisla ze skladu poskozena, jinak by skladovy zasoby reflektovali spravne, takze to vypada, ze vsechno dobre dopadne:)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9407
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Výprodej RockPoint

Příspěvekod budo » stř pro 10, 2014 14:47

uf! :-)
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Předchozí

Zpět na Prodejny