Sleva v Hudy sportu

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Sleva v Hudy sportu

Příspěvekod packy » ned led 21, 2007 22:36

Ahoj,
prave jsem jel tramvaji kolem Hudy v Plzni a vsude visi plakaty, ze od 22.1. je vyprodej a slevy az 50%, tak jsem zvedavy co tam budou mit pekneho :) Nemate nekdo treba nejaky blizsi info? :))
Geomatika for ever ...
Uživatelský avatar
packy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte kvě 9, 2006 22:22
Bydliště: Krušné hory

Re: Sleva v Hudy sportu

Příspěvekod djx1 » ned led 21, 2007 22:40

packy píše:Ahoj,
prave jsem jel tramvaji kolem Hudy v Plzni a vsude visi plakaty, ze od 22.1. je vyprodej a slevy az 50%, tak jsem zvedavy co tam budou mit pekneho :) Nemate nekdo treba nejaky blizsi info? :))


Rekl bych, ze tam bude tak 10 tricek, jenz nemuzou tri roky prodat. A pak tam budou boty od velikosti 53:-)
Hold ty slevy u nas nejsou takove, jako trebab tady v UK...kde je sleva na vse v rozmezi 30-70%.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Re: Sleva v Hudy sportu

Příspěvekod Rujir » ned led 21, 2007 23:06

djx1 píše:Rekl bych, ze tam bude tak 10 tricek, jenz nemuzou tri roky prodat. A pak tam budou boty od velikosti 53:-)
Hold ty slevy u nas nejsou takove, jako trebab tady v UK...kde je sleva na vse v rozmezi 30-70%.


Tak neviem, ale minuly alebo predminuly rok sa ta zlava tykala aj mnozstva uzitocnych veci. Ale je fakt, ze to dlho netrvalo kym zmizli a ostali tam len tie tricka. :P
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod packy » pon led 22, 2007 0:04

Jo presne neco takoveho ocekavam, proto se tam pujdu hned zitra podivat. Tuhle tam meli v akci jedny nizky trekovky - a jedna bota mela o 4 cm kratsi jazyk nez druha ... no nekupte to za 1000 :lol:
Geomatika for ever ...
Uživatelský avatar
packy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte kvě 9, 2006 22:22
Bydliště: Krušné hory

Příspěvekod Bedrich » pon led 22, 2007 5:54

No ja taky nejak nechci snizovat slevy v hudaci, ale problem je kdyz slevujou opravdu neco solidniho, tak to bud pro sebe nebo pro znamy rozeberou zamestanci nebo brigadnici a tam zustanou leda naky hyper velikosti *
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Labash » pon led 22, 2007 6:17

ja kdyz kupovaly vysoky trekovky v hudaci tak tam meli velky slevy na vsechno, a ne jen na ty tricka :mrgreen:
Uživatelský avatar
Labash
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1122
Registrován: čtv úno 16, 2006 10:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod krtenek » pon led 22, 2007 7:24

Něco tam je, ale slevy nic moc a na věci, který se asi moc neprodávají. Zkrátka nic pro mě.
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Re: Sleva v Hudy sportu

Příspěvekod brhel » pon led 22, 2007 9:29

djx1 píše: A pak tam budou boty od velikosti 53:-)

no to je smůla. kamarád má velikost asi 48 nebo 49 a ještě se mu v obchodě nestalo, že by mu řekli, jestli nechce trošku větší boty. to já ho ted k hudymu pošlu :lol:
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod jonza » pon led 22, 2007 19:38

Ja tam byl a koupil jsem si trencle z Coolmax activ za 140KC a mikinu TNF momentum za 1374. Proste super ceny. Zadny vyber, ale ja jsem si vybral. Jo a slevy jsou i v Eliasu! Ale je to jeste mensi vyber nez hudy a navic maji slevnene jenom neprodejne veci a rukavice.
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Příspěvekod djx1 » pon led 22, 2007 19:48

Bedrich píše:No ja taky nejak nechci snizovat slevy v hudaci, ale problem je kdyz slevujou opravdu neco solidniho, tak to bud pro sebe nebo pro znamy rozeberou zamestanci nebo brigadnici a tam zustanou leda naky hyper velikosti *


Asi tak nejak.
A to co zustane na kramu hned zmizi, takze kdyz prijdes druhej den, najdes tam opravdu jen ty trika.
Nevim, zda mam smulu, ale na mou postavu (vetsinou velikost M nebo L, coz je asi hodne rozsirena velikost) tam vetsinou nic neni. Bud S, XS a nebo pak obr hadry. Je to tak kazdej rok.
Treba tady v UK meli Paclite bundu od The North Face za 150 liber. Po sleve 80liber....ale meli vsechny velikosti...a to ta sleva trvala od zacatku prosince. Bunda pekna a pouzitelna, takze pak se tu vyplati cekat na slevy. Proste koupis to co potrebujes a ne to, co bys treba mohl nekdy potrebovat.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod uplne jinej martin » pon led 22, 2007 21:15

djx1 píše:Paclite bundu od The North Face za 150 liber. Po sleve 80liber....ale meli vsechny velikosti...a to ta sleva trvala od zacatku prosince. Bunda pekna a pouzitelna, takze pak se tu vyplati cekat na slevy. Proste koupis to co potrebujes a ne to, co bys treba mohl nekdy potrebovat.

Mezi náma, nortface hadry nejsou zadna extratrida, to z nich svoji cenovou politikou udelal Hudy.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod poiko » pon led 22, 2007 22:03

uplne jinej martin píše:Mezi náma, nortface hadry nejsou zadna extratrida, to z nich svoji cenovou politikou udelal Hudy.


v zahraničí teda vycházejí levněji?
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod djx1 » pon led 22, 2007 22:10

poiko píše:
uplne jinej martin píše:Mezi náma, nortface hadry nejsou zadna extratrida, to z nich svoji cenovou politikou udelal Hudy.


v zahraničí teda vycházejí levněji?


No extratrida asi ne...tady se to prodava jako u nas Hannach. Ale nemyslim si, ze by delali spatne veci. Treba ta paclaitka vypadala velice dobre...
Poiko...veci jsou tu bud na stejne cene jako u nas, ale jak je znamo, zapadne od CR se se slevama vice caruje. A je to pravda. Proste se snazi vyprodat po sezone stare modely a ceny podle toho vypadaji. Ne jako u nas sleva jen na par kousku a veci, ktere by clovek potreboval (takova Raptorka :D ) je porad na svem. Je tu treba hodne veci od Berghauzu...uz pred Vanocema meli slevu na GTX kalhoty....netusim za jakou cenu, ale vim, ze jsme na to koukali jak blazni.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod uplne jinej martin » pon led 22, 2007 22:34

krom toho, kdyz uz jsme u the north face, nejvic od nich ocenuju kratasy do mesta.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Hafi » pon led 22, 2007 23:37

No je pravda, že nejlepší sleva u nás je když se rockpoint ukáže a dá 20 procent na všechno. Páč je aspoň výběr. Když sou výprodeje, tak se člověk s postavou M-XL a touhou po rozumných barvách a kvalitním zbozi prostě nechytá. :cry:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod poiko » úte led 23, 2007 0:33

Hafi píše:No je pravda, že nejlepší sleva u nás je když se rockpoint ukáže a dá 20 procent na všechno. Páč je aspoň výběr. Když sou výprodeje, tak se člověk s postavou M-XL a touhou po rozumných barvách a kvalitním zbozi prostě nechytá. :cry:

bude tedka něco?
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod patentik » úte led 23, 2007 6:47

poiko píše:
Hafi píše:No je pravda, že nejlepší sleva u nás je když se rockpoint ukáže a dá 20 procent na všechno. Páč je aspoň výběr. Když sou výprodeje, tak se člověk s postavou M-XL a touhou po rozumných barvách a kvalitním zbozi prostě nechytá. :cry:

bude tedka něco?


no pokud me pamet neklame tak na konci minule zimy ta akce 20% na vsechno byla - alespon v Ostrave. kez by to byl kazdorocni trend [-o<
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod leggos » úte led 23, 2007 7:41

poiko píše:
Hafi píše:No je pravda, že nejlepší sleva u nás je když se rockpoint ukáže a dá 20 procent na všechno. Páč je aspoň výběr. Když sou výprodeje, tak se člověk s postavou M-XL a touhou po rozumných barvách a kvalitním zbozi prostě nechytá. :cry:

bude tedka něco?

V hradeckém hudy jsem včera byl a musím říct, že těch 20% tam měli na prakticky všecky bundy a softshellky 8) , s flískama to už bylo horší, ale taky tam něco bylo.
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Příspěvekod krtenek » úte led 23, 2007 7:55

Koukám - slevy jak kde a jak kolik. :smt071
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod msml » úte led 23, 2007 7:58

Ak ma pamäť neklame, tak celý august mali v Hudy zľavu 20% na všetko :supz: . A teraz majú 50%na vybrané druhy tovaru...
Uživatelský avatar
msml
nováček
nováček
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon led 8, 2007 23:02
Bydliště: Martin

Příspěvekod Rujir » úte led 23, 2007 8:44

msml píše:Ak ma pamäť neklame, tak celý august mali v Hudy zľavu 20% na všetko :supz: . A teraz majú 50%na vybrané druhy tovaru...


Aj na nieco normalne alebo len XXXL Hannah? :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod msml » úte led 23, 2007 8:57

Neviem ako je to teraz, ale v lete si si mohol vybrať čokoľvek... :mrgreen:
Uživatelský avatar
msml
nováček
nováček
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon led 8, 2007 23:02
Bydliště: Martin

Příspěvekod brhel » úte led 23, 2007 13:16

leggos píše:V hradeckém hudy jsem včera byl a musím říct, že těch 20% tam měli na prakticky všecky bundy a softshellky 8) , s flískama to už bylo horší, ale taky tam něco bylo.

jenže hradeckej rockpoint je děsně prťavej krámek a moc toho tam nemají.
OT: Perníkáři, kde to bydlíš?!
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod swisss » úte led 23, 2007 13:52

Nechce se mi zakladat nové vlákno, tak to šoupnu sem: na stránkách rockpointu se objevil banner s akcí na zimní zboží.. Výše slevy, ani jiné podrobnosti tam bohužel nejsou.. .
swisss
účastník
účastník
 
Příspěvky: 592
Registrován: sob črc 29, 2006 18:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Chasi » úte led 23, 2007 14:06

Tak to vypadá, že jsem ty slevy o 14 prošvihl :(( .
Třeba bude na jaře ještě něco :wink: ...
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Maniac » úte led 23, 2007 18:34

Tak dnes jsem využil slev v Hudy šrotu a koupil kalhoty HIGH POINT Zemu za 3280Kč, hned ve čtvrtek je jdu otestovat,tak jsem zvědav!!!
Uživatelský avatar
Maniac
nováček
nováček
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned led 7, 2007 16:59
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod leggos » úte led 23, 2007 19:50

brhel píše:
leggos píše:V hradeckém hudy jsem včera byl a musím říct, že těch 20% tam měli na prakticky všecky bundy a softshellky 8) , s flískama to už bylo horší, ale taky tam něco bylo.

jenže hradeckej rockpoint je děsně prťavej krámek a moc toho tam nemají.

:wink: ... ale je fakt, že to je taky malej krám
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Re: Sleva v Hudy sportu

Příspěvekod poiko » úte led 23, 2007 19:57

packy píše:Ahoj,
prave jsem jel tramvaji kolem Hudy v Plzni a vsude visi plakaty, ze od 22.1. je vyprodej a slevy az 50%, tak jsem zvedavy co tam budou mit pekneho :) Nemate nekdo treba nejaky blizsi info? :))


jo,máme. nic moc tam nemaj. zlevněný jsou nějaký kalhoty, co visí hnedka napravo u vchodu. pár bund TNF: Allterrain za 4k, nějaký dražší. ale ne o moc. pak sjem zaregistroval ještě Fitzroye. všechno to jsou ale slevy 20-40%. a to ještě spíš 20, enž 40
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod Lukasisko » úte led 23, 2007 21:39

Už dlouho chodím po obchodech a okukuju nějakou bundičku "na sebe" tak cca do 4-5tis. Dneska náhodou jdu do hudyho v OV-Poruba a byla tam: Raptor od Tilaku, velikost L, sedí perfektně, sleva 40% tj. cenna 5200káčé No, trocha jsem se doma zadlužil, ale bunda je doma. A já už se snad dlouhou dobu nemusím bát nepříznivého počasí. :wink:
Lukasisko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob led 6, 2007 16:55

Příspěvekod Maniac » úte led 23, 2007 22:44

Myslím,že jsi udělal dobrej kšeft,taky mám Raptorku a věřím že jsi neprohloupil,výborná volba a za výborný peníz!!!!!
Uživatelský avatar
Maniac
nováček
nováček
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned led 7, 2007 16:59
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na Prodejny