bunda traverrse jacket treksport

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

bunda traverrse jacket treksport

Příspěvekod mato » čtv led 11, 2007 20:23

zelaam peknyy vecer na tomto fore . som tu novy ale v horach nie som novacik .

ma niekto z vaas skuusenosti z bundou traverrse od treksportu ? objednal som si ju a zaujiima ma vas nazor na nu .

budem vdacny za kazdu reakciu . vdaka
mato
nováček
nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv led 11, 2007 19:57

Re: bunda traverrse jacket treksport

Příspěvekod tuso » pát led 12, 2007 8:55

mato píše:zelaam peknyy vecer na tomto fore . som tu novy ale v horach nie som novacik .

ma niekto z vaas skuusenosti z bundou traverrse od treksportu ? objednal som si ju a zaujiima ma vas nazor na nu .

budem vdacny za kazdu reakciu . vdaka


Nebolo by lepšie najprv sa opýtať a potom objednávať. /i keď aj mňa potešia pozitívne ohlasy na vec, ktorú už mám :D /
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6608
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » pát led 12, 2007 12:18

Konkretne tuto bundu nepoznam, ale TS vseobecne ma pomerne nizku kvalitu a pouziva len lacnejsie materialy. Pre oblecenie to plati dvojnasobne. To som ta asi nepotesil, co? :shock:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod ToM » pát led 12, 2007 14:09

Rujir píše:Konkretne tuto bundu nepoznam, ale TS vseobecne ma pomerne nizku kvalitu a pouziva len lacnejsie materialy. Pre oblecenie to plati dvojnasobne. To som ta asi nepotesil, co? :shock:

Tos nepotěšil ani mě,díval jsem na nabídku Scoutoutdoor.cz (viz. banner), a přišlo mi, že bych to mohl zkusit - časem...
ToM
účastník
účastník
 
Příspěvky: 371
Registrován: pon úno 13, 2006 10:48
Bydliště: OV

Příspěvekod Rujir » pát led 12, 2007 15:27

Mam par veci od TS a znova by som uz do toho nesiel. Radsej nieco od Pinguina alebo DA alebo kohokolvek ineho. Samozrejme okrem velkeho H. :twisted:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Kvalita

Příspěvekod Dalibor » úte lis 13, 2007 23:05

Rujir píše:Konkretne tuto bundu nepoznam, ale TS vseobecne ma pomerne nizku kvalitu a pouziva len lacnejsie materialy. Pre oblecenie to plati dvojnasobne. To som ta asi nepotesil, co? :shock:


Tak tady si dovolim nesouhlasit, TS je podle meho nazoru kvalitni vybaveni za dobrou cenu. Mel jsi neco z nove kolekce 2007 v rukach? Konkretne obleceni mi prijde jako opravdu vydarene, jak po strance materialu tak designu. Na reklamaci se nam TS vraci jen omezene a to jsou jeste takove male kravinky jako nenacvaknuty druk z vyroby apod., nefunkcni jezdce zipu.. Ja osobne si ze vsech znacek co mame na Scoutdooru v nabidce vybiram prave hlavne TS.

Nepletes si TS a Hu*ky? ;-)
--
Dalibor Farný
http://www.scoutdoor.cz/ - internetový obchod s outdoorovým vybavením
Uživatelský avatar
Dalibor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř led 3, 2007 13:45
Bydliště: Zlín

Příspěvekod pripluv » stř lis 14, 2007 6:21

že by se TS konečně dalo dohromady?
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Kvalita

Příspěvekod zbuddy » stř lis 14, 2007 7:21

Dalibor píše: Tak tady si dovolim nesouhlasit, TS je podle meho nazoru kvalitni vybaveni za dobrou cenu. Mel jsi neco z nove kolekce 2007 v rukach? Konkretne obleceni mi prijde jako opravdu vydarene, jak po strance materialu tak designu. Na reklamaci se nam TS vraci jen omezene a to jsou jeste takove male kravinky jako nenacvaknuty druk z vyroby apod., nefunkcni jezdce zipu.. Ja osobne si ze vsech znacek co mame na Scoutdooru v nabidce vybiram prave hlavne TS.


Tak tady si dovolim nesouhlasit, to nejsou malé kravinky :twisted: :twisted: :twisted:

Když je nefunkční jezdec zipu, jak zavřu zip, když není druk, jak zapnu kalhoty apod :(( :(( :((
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kvalita

Příspěvekod zatora » stř lis 14, 2007 7:34

zbuddy píše:
Dalibor píše: Tak tady si dovolim nesouhlasit, TS je podle meho nazoru kvalitni vybaveni za dobrou cenu. Mel jsi neco z nove kolekce 2007 v rukach? Konkretne obleceni mi prijde jako opravdu vydarene, jak po strance materialu tak designu. Na reklamaci se nam TS vraci jen omezene a to jsou jeste takove male kravinky jako nenacvaknuty druk z vyroby apod., nefunkcni jezdce zipu.. Ja osobne si ze vsech znacek co mame na Scoutdooru v nabidce vybiram prave hlavne TS.


Tak tady si dovolim nesouhlasit, to nejsou malé kravinky :twisted: :twisted: :twisted:

Když je nefunkční jezdec zipu, jak zavřu zip, když není druk, jak zapnu kalhoty apod :(( :(( :((

omrzlý šulda by mě taky pěkně vytočil :mrgreen:
život prostě jde...no, a tak to je
Uživatelský avatar
zatora
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: stř bře 8, 2006 8:47
Bydliště: Wallachian Kingdom

Re: Kvalita

Příspěvekod Dalibor » stř lis 14, 2007 8:35

zbuddy píše:Tak tady si dovolim nesouhlasit, to nejsou malé kravinky :twisted: :twisted: :twisted:

Když je nefunkční jezdec zipu, jak zavřu zip, když není druk, jak zapnu kalhoty apod :(( :(( :((


No jasne, takhle jak jsem to napsal to vypada blbe, jednalo se treba o zipy na kapsach pro plastenky (tam je jiny zip nez ostatni) a treba druk na navlecich, pro pojisteni proti rozepinani zipu. Samozrejme vstricna reklamace to vsechno brzo napravila ;-)

TS na tom bylo spatne, ale podle me s novou kolekci 2007 se z toho docela uspesne zacinaji vyhrabavat...
--
Dalibor Farný
http://www.scoutdoor.cz/ - internetový obchod s outdoorovým vybavením
Uživatelský avatar
Dalibor
nováček
nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř led 3, 2007 13:45
Bydliště: Zlín

Re: Kvalita

Příspěvekod teoretic » stř lis 14, 2007 8:45

Dalibor píše:..TS na tom bylo spatne, ale podle me s novou kolekci 2007 se z toho docela uspesne zacinaji vyhrabavat...
díky za tvé informace - možná se oopravdu začíný blýskat na lepší časy - akorát musím říct, že tyhle drobnosti, které jsi zmínil, jsou přesně velmi často ty jazýčky na vahách, proč člověk sáhne po jiné značce..

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod matob » stř lis 14, 2007 10:41

osobne si tiez myslim ze nove oblecenie od TS nieje az take zle. Na niektorych veciach uz je made in SVK, konkretne karakorum pants. Inak materialovo to tiez nieje zle. Pokukujem po ich rukaviciach Cumbre, sedia dobre, aj riesenia sa mi pacia(navyse rukavice vzdy sili v cine, a tie rukavice maju traja kamosi, uz roky a seci su si pochvaluju). Kvalita sitia a podobne je podla mna na obstojnej urovni (ked to obhliadam v praci). Batohy su holt hnusne, ale inak mi to pride OK. Aj co sa tyka skusenosti znamych, tak si pochvaluju.
Uživatelský avatar
matob
účastník
účastník
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte kvě 23, 2006 15:59
Bydliště: Senica(SK)/Praha(CZ)


Zpět na Prodejny