Flexy passy - kde berou

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Flexy passy - kde berou

Příspěvekod MaO » stř kvě 14, 2014 9:06

Ahoj,

chtěl bych se zeptat jestli nevíte o nějakých prodejnách outdoor vybavení, kde berou tyhle poukazy? Jde mi konkrétně o vložky do bot sidas, nebo třeba i hodinky sunto či garmin. Dík za každou radu :)
Uživatelský avatar
MaO
nováček
nováček
 
Příspěvky: 40
Registrován: čtv led 20, 2011 10:16

Re: Flexy passy - kde berou

Příspěvekod flames » čtv kvě 22, 2014 13:55

Flexipassy jsem utrácel nějakou dobu, bohužel v klasických prodejnách ´čehokoliv´ je neuplatníš. Nejblíž tématicky sem se dostal v některých lékárnách, kde jsem si za ně kupoval zdravotní vložky do bot a boty po děcko.
flames
nováček
nováček
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon srp 19, 2013 11:22
Bydliště: ValMez, Pustá Rudná...a jiné konce světa

Re: Flexy passy - kde berou

Příspěvekod Mawenzi » pát kvě 23, 2014 7:04

ja bych se podivala na web sodexo, kde se daji vyfiltrovat prodejny podle zamereni a kraju.
Myslim ale, ze obecne tyhle veci berou tak na masaze, divadla, cviceni, ale takovyhle zbozi za ne asi moc nekoupis...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Flexy passy - kde berou

Příspěvekod apuka » pát kvě 23, 2014 16:25

Ja jsem dostaval FlexiPassy pred nekolika lety a vetsinou ty papirky skoncily tak, ze jsem je daroval pred koncem roky kolegovi, bo jsem nemel za co je utratit (v Ostrave). Ale na outdoor vybaveni ty poukazky nejsou, jsou urcene na uplne jine veci. Taky by to asi neproslo pres danovy urad, kdyby se za to mohlo nakupovat ledaco...
Proste na "vylepseni zivota a zdravi" - potravinove doplnky, masaze, sportovni AKTIVITY (ale uz ne pomucky a vybaveni), vcetne napr. i lezeckych sten, atd...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34


Zpět na Prodejny