Quechua

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Quechua

Příspěvekod marrek13 » čtv úno 7, 2013 14:08

Dobrý den, neznáte někdo prodejnu v Ostravě, která by měla produkty značky Quechua?
Děkuji
marrek13
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 7, 2013 14:00

Re: Quechua

Příspěvekod Aggy » čtv úno 7, 2013 14:13

http://www.decathlon.cz/ uvádí, že má něco z jejich produktů..ale vím, že od nich známý sháněl batoh a neměli..tak nevím..ale za kouknutí, popřípadě zeptání nic nedáš :wink:
Uživatelský avatar
Aggy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon zář 3, 2012 20:01
Bydliště: Plzeň 92% / Sušice 6% /Hodslavice 2%

Re: Quechua

Příspěvekod karitapepe » čtv úno 7, 2013 14:16

Kamaráde, myslím, že Decathlon :ú , ale raději si připlať a kup něco pořádnějšího.Malý tip pro tebe, zrovna mají výprodej u Zaja a koupíš trika s dlouhým rukávem z polartecu power dry v dámském provedení za 230 kč a v pánském s dlouhým rukávem za 340 kč. Není to žádný top, ale určitě několikrát lepší jak z Decathlonu :P
karitapepe
účastník
účastník
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte srp 2, 2011 8:28
Bydliště: Ostrava

Re: Quechua

Příspěvekod jonza » čtv úno 7, 2013 16:58

zatim vsechny vyrobky z quechua se nam osvedcily. Nebral bych je na expedici, ale jinak uplne super!
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Re: Quechua

Příspěvekod Skimpy » čtv úno 7, 2013 19:00

Mám pocit, že Quechua je značka Decathlonu, kde mají celý sortiment od Quechua. Mám od nich pár věcí (oblečení) a musím pochválit, že jsou ok.
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Re: Quechua

Příspěvekod Leeuwerik » čtv kvě 16, 2013 22:17

Quechua je výhradní značka Decathlonu. Pár let už u nich nakupuji takže pár postřehů.

- Velikosti a střihy jsou dělané na Francouze, takže je potřeba si všechno vyzkoušet.
- Co si zaplatíš to dostaneš - myšleno poměr výkon/cena (A to platí nejvíc u jejich bot). Např. Forclaz je řada oblečení, kde vyšší číslo znamená lepší materiály, zpracování (a vyšší cenu).
- Už se tu psalo, že na spoustě věcí co prodávají se toho nedá nic zkazit (trika, mikiny, bundy) všechno co od nich mám je bez problémů použitelné.
- Nikdy jsem neměl problémy s reklamací (no, nereklamoval jsem ještě nic u nás v ČR).
- Když vyprodávají kolekce, tak jdou s cenou výrazně dolů (koupil jsem i Merino triko za tři stovky)

Řekl bych, že je to průměr. Značka je hodně populární ve Francii a Španělsku. Docela bych si zkusil ty jejich nejvyšší řady oblečení. Tam bude problém už ten, že "lepší" značky nejsou zas o tolik dražší.
Leeuwerik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned bře 25, 2012 9:27

Re: Quechua

Příspěvekod dudy » pát kvě 17, 2013 5:57

Včera sem koukal v Dekatlónu na péřovej svetr Quechua za 1490,-Kč. Brčka v něm zdá se (nikde nic nepíšou) jsou ve slušné klase a minimálně 650cuin. Váha odhadem kol 300 gramů.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Quechua

Příspěvekod symplooke » pon črc 15, 2013 6:29

ten svetr by mě taky zajímal, jelikož jsem na něj včera koukal a cena byla už na necelejch 8 stovkách, nemá někdo zkušenost ?
symplooke
nováček
nováček
 
Příspěvky: 64
Registrován: stř dub 27, 2011 22:34

Re: Quechua

Příspěvekod svandak » čtv srp 29, 2013 14:47

mám od nich zatím jen jedno termotriko a zatím ok. Jediné co, že trochu vyjíždí a táhne mi pak n záda. Jinak práce s potem ok.
svandak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv srp 29, 2013 14:40

Re: Quechua

Příspěvekod CABi88 » pát srp 30, 2013 9:05

Letos po Rumunsku a Norsku (to především :D ) Doporučuji nepromokavé kalhoty Quechua. S cenou okolo 350-400Kč je poměr Cena/výkon neskutečný. Kupovali jsme je jen tak nouzově pro přítelkyni do Rumunska kde se osvědčili a následně skvěle sloužili i v Norsku kde permanentně pršelo a obstáli na výbornou i během celodenních dešťů. :prayer: Nemít Berghaus Deluge tak do nich jdu jako do svrchních kalhot do deště také.
Uživatelský avatar
CABi88
nováček
nováček
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv úno 16, 2012 10:14

Re: Quechua

Příspěvekod tuso » pát srp 30, 2013 18:35

Poslední 2 roky kupuji hlavně v Decathlonu a absolutně bez problémů. Většinou to teda nosím do práce a tak, ale třeba SS kalhoty za 1200Kč jsem nosil na skialpy, s dcerou na sáňky a sjezdovky a nemůžu si je vynachválit.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: Quechua

Příspěvekod Sleepy » sob lis 9, 2013 0:09

Nemáte někdo zkušenost s batohy od této značky? Sháním turistickej, kolem 50-60l našel jsem si jeden za 1500kč a vypadal solidně. Samozřejmě původní požadavek byl Osprey Kestrel... ale ta cena je jinde, hold chudý stund. :oops:
Ehm?
Uživatelský avatar
Sleepy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob lis 9, 2013 0:02
Bydliště: Ostrava

Re: Quechua

Příspěvekod CABi88 » pon lis 11, 2013 21:01

Ja od nich mám jakýsi starší model lezeckého batohu je to taková neforemná krabice spíš na přenášení materiálu pod stěnu ale svuj učel plní a na to jak se k němu chovám je kupodivu v nejlepším pořádku. Párkrát jsem v decathlonu okem zavadil o nejaké turistické kusy a to zpracování mě nijak neuchvátilo ale nikdy jsem jej delší dobu na zádech neměl.
Další věcí je že jsme potkávali letos v Norsku poměrně dost frantíků ověšenejch touto značkou takže zas tak strašné to být nemůže.
Uživatelský avatar
CABi88
nováček
nováček
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv úno 16, 2012 10:14

Re: Quechua

Příspěvekod chonga » úte lis 19, 2013 10:09

asi takto...

od té doby co Decathlon dorazil i k nám na západ, tudíž nejsem závislý na Ově a LBci :wink: , jsem přestal navštěvovat ostatní podobné "obludy".
jinými slovy co jsem pořídil (trika, kalhoty, bundy, příslušenství,...) tak slouží, jsem s tím spokojen a peněženka taktéž.
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Quechua

Příspěvekod air2 » pon zář 1, 2014 21:21

Zdarec,
koupili jste někdo nějaký ten péřový svetr Quechua? Zrovna se po něčem dívám, zvažuju něco na listopad na trek do Nepálu. Sic bych možná stihl splašit něco při přestupu v Káthmandú, ale za 1000-1500 Kč mi to přijde v pohodě koupit v klidu a se zárukou tady. Budu to používat jen večer na zateplení když zajde slunce. Přes den půjdu v umělině.

Co říkáte na tyhle:
http://www.decathlon.cz/panska-bunda-fo ... 17908.html (hmotnost 250g, peří 95g, kapuce)
http://www.decathlon.cz/panska-bunda-bi ... 17725.html (hmotnost 480g, peří 160g, bez kapuce).
http://www.decathlon.cz/panska-bunda-fo ... 17718.html (440g, cca 50g peří, jinak syntetika).

případně zkušenosti s jinými, např. Warmpeace:
http://www.warmpeace.cz/cs/warmpeace/bu ... rdvik-1387

Vzhledem k využití se mi celkem zamlouvá ta první - hmotnost (tím pádem i sbalitelnost) a kapuce (která zahřeje líp než čepka).
air2
účastník
účastník
 
Příspěvky: 583
Registrován: ned lis 22, 2009 23:22
Bydliště: Klimkovice

Re: Quechua

Příspěvekod tocak » čtv říj 23, 2014 18:04

Zdravím, mám Warmpeace Nordvik a spokojenost. Ve velikosti M váži 290g, ale má horší střih je hodně krátkej při svých 175cm je mi jen tak tak, přítelkyně má dámskou verzi M a také je kratší, ale Lko už naní moc plandalo. Vetší velikost má zase až moc dlouhé rukávy.

Ty peřové svetry z Decathlonu, nedávno jsem na ně koukal a přišlo mi, že peří viděly jen z vrtulníku hlavně ta poslední. Mají tam i vystavený prototyp, co je prusvitný a ten vypadá, že je hodně nacpanej. Ale, když si na ty budny šáhneš přišlo mi, že tam moc peří není, u té poslední se mi zdálo, že peří neobsahuje vůbec.
První jmenovaná už nějaký loft měla, ale jak na tom bude s výhřevností nedovedu určit. Nejlépe si tam zajít a bundy si ošahat.
tocak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned úno 23, 2014 10:08

Re: Quechua

Příspěvekod budo » čtv říj 23, 2014 19:32

Jo. Loni v zimě jsem si koupil nějakej jako je tenhle http://www.decathlon.cz/panska-bunda-fo ... 17908.html
Buď to je přímo ono nebo to bylo hodně podobný. Po tejdnu jsem to šel vrátit. Je to sice levný, ale taky úplně naprd. Jak si nasadíš kapucu, aby ses bál, že tě přejede auto - nikam pořádně nevidíš, je blbě vyřešená. Spíš není vyřešená vůbec.
Ale hlavně - je v tom zima. Jak píše točák - peří v tom moc není, žádný loft. Sice málo utratíš, ale za ty peníze nedostaneš vůbec nic z toho, kvůli čemu jsi to kupoval. Ta WP je daleko lepší, zkoušel jsem si ji v Hanibalu. A osobně Ti doporučím tu, kterou jsem nakonec koupil a která ti nabídne právě přesně to, kvůli čemu lehkou péřovku/péřový svetr kupuješ. Nízká hmotnost, perfektní sbalitelnost, špičkový loft, kvalitní materiál, skvěle vyřešený střih a detaily.
Cumulus Incredilite (Endurance).
Já mám Endurance.

S Peterom z Outdoorline.sk je skvělá domluva. Jako prodejce ho vřele doporučuju!
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Quechua

Příspěvekod malejjarda » ned pro 7, 2014 17:19

Zkusím se přiživit.
Přemýšlím koupil nějakou nafukovačku, karimatka, co jsem měl do teď, už není na moje staré kosti. :lol:
Vcelku mě zaujala nafukovací matrace Forclaz Air QUECHUA. Cena lehce přes tisíc korun, hmotnost 550g. Máte s ní někdo zkušenosti?
Na Therm-a-rest bohužel nejsou peníze. :|
A jak nejlíp nafukovačku skladovat?
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Quechua

Příspěvekod tocak » ned pro 7, 2014 18:34

Máme z decatholnu pěnovku, ale na té není co pokazit. Nafukovačku nevím, já osobně skalduji samonafukovačky nafouklé se zavřeným ventilem. Když jsou vyfouklé a zkomrpesované tak jsem slyšel, že to ničí ty vlákna zodpovědná za ono samonafouknutí.
tocak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned úno 23, 2014 10:08

Re: Quechua

Příspěvekod malejjarda » ned pro 7, 2014 19:25

U samonafukavačky ano, ale tohle je nafukovačka. Tam žádná "samonafukovací" pěna není.
malejjarda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 354
Registrován: ned pro 7, 2014 16:55
Bydliště: nejjižnější Morava

Re: Quechua

Příspěvekod lojzmen » ned pro 7, 2014 22:57

malejjarda píše:A jak nejlíp nafukovačku skladovat?


Nevím.
Ale koukni na složení/použité materiály.
Je-li tam polyuretanový zátěr, jenž má tendenci se navzájem slepovat, určitě skladovat mírně nafučenou.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Quechua

Příspěvekod mike » pon pro 8, 2014 4:41

tocak píše:Nafukovačku nevím, já osobně skalduji samonafukovačky nafouklé se zavřeným ventilem. Když jsou vyfouklé a zkomrpesované tak jsem slyšel, že to ničí ty vlákna zodpovědná za ono samonafouknutí.

Samonafukovacka se ma skladovat volne lozena s otevrenym ventilem.

Nafukovacku skladuju vyfouknutou a volne poskladanou. Aby tam byl nejaky vzduch s nebyly ostre ohyby.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Quechua

Příspěvekod tocak » pon pro 8, 2014 12:50

mike píše:Samonafukovacka se ma skladovat volne lozena s otevrenym ventilem.

Otevřeny ventil kvůli rozpínavosti vzduchu s teplotou?
tocak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned úno 23, 2014 10:08

Re: Quechua

Příspěvekod mike » pon pro 8, 2014 16:22

Jo. Taky aby se pena mohla optimalne "nafouknout" a pritom nebyl zadny tlak na spoje.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Quechua

Příspěvekod gerlach » úte úno 25, 2020 11:41

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s těmito kalhoty - https://www.decathlon.cz/panske-kalhoty ... 05084.html ? Sháním na poslední chvíli nějaké budget (do 2tis.) řešení na softshellové kalhoty a v současných výprodejích jsem nic nenašel. Chci spíše lehké (těch 400g ještě ujde), větruodolné kalhoty na jaro a podzim - o větruodolnosti se na stránkách nicméně nic nepíše, tak nevím, zda nějakou mají . . .
gerlach
nováček
nováček
 
Příspěvky: 79
Registrován: pát úno 1, 2019 11:15

Re: Quechua

Příspěvekod Biert » pát úno 28, 2020 12:54

ak sa nemylim predava sa to v decathlone. Oni sa prezentuju tym, ze optimalizuju vyrobny proces na tolko, aby tie materialy vydrzsli a boli kvalitne ale nestali tolko penazi.
Biert
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 23, 2020 15:47

Re: Quechua

Příspěvekod apuka » pát úno 28, 2020 14:07

@gerlach: vsak zajdi do Decathlonu, zkus si je - a na vetruodolnost muzes docela dobre vyzkouset dychaci test; proste zkus, jak se Ti dari dychat/foukat pres tu latku. Navic mas u nich 90 dnu na vraceni, takze si je klidne muzes doma vyzkouset (s cedulemi), napr. pred domem za sucha kdyz bude foukat.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34


Zpět na Prodejny