Mall.cz

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Mall.cz

Příspěvekod Rudolf » pon říj 15, 2012 19:49

Jsem naprosto skeptický k nakupování na Mall.cz přijde mi že mají až podezřele levné ceny... A při nákupu helmy, cepínu atd, nechci nějaké šmejdy druhé jakosti ... Máte někdo zkušenost ? ... (kdyžtak sloučit) ...
Uživatelský avatar
Rudolf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř srp 8, 2012 18:30
Bydliště: Vsetín, Zlínský kraj

Re: MALL.cz

Příspěvekod Semo » pon říj 15, 2012 19:51

Posli mi link, co si si u nich vybral. Rad ti to predam o 20% drahsie.
Semo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 905
Registrován: čtv kvě 15, 2008 22:12
Bydliště: Praha, obcas Kosice

Re: MALL.cz

Příspěvekod Vachon » pon říj 15, 2012 19:52

Prodávají stejné zboží jako kdokoliv jiný. Samozřejmě mají menší výběr než specializované outdoorové obchody. A levnější taky úplně vždycky nejsou.
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst

Re: MALL.cz

Příspěvekod Rudolf » pon říj 15, 2012 19:56

Zatím jsem nevybral nic ale když jsem to tak brouzdal a četl si o cepínech a díval se jsem narazil na tohle .. http://www.mall.cz/cepiny/grivelmontbla ... 6#text-box a na hudy je za 1850.- (nechci nijak hanit HUDY za cenu...tam mi přijde fér) ma MALL.cz se mi zdá až podezřele levná a to si mi stalo i když jsem kupoval bundu měli tam Tilak Stinger - 4500.- ....
Uživatelský avatar
Rudolf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř srp 8, 2012 18:30
Bydliště: Vsetín, Zlínský kraj

Re: MALL.cz

Příspěvekod scinkk » pon říj 15, 2012 20:04

taky tam ma mall.cz Běžná cena: 1 990,- to ze na to maji akci a slevu 30 % prece neni nic podezreleho, treba se toho potrebuji zbavit a nabrat nove zbozi.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: MALL.cz

Příspěvekod Rudolf » pon říj 15, 2012 20:06

Kdyby to byla jedna věc tak prosím ale to je kupa věcí a dost často- jestli jim tahle obchodní strategie vychází jenom plus pro nás, nakupující :) nicméně stále jsem skeptický :D..
Uživatelský avatar
Rudolf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř srp 8, 2012 18:30
Bydliště: Vsetín, Zlínský kraj

Re: MALL.cz

Příspěvekod scinkk » pon říj 15, 2012 20:11

Je to jeden z nejvetsich eshopu, nemuseji mit na vsem takovou marzi a potrebuji to zbozi co nejvice tocit. Pro nas zakazniku to ma tu vyhodu, ze hodne veci jde do vyprodeje a do akce. Takto to delaji i klasicke obchody, ale preci asi v mensim meritku. Klidne muzou mit v Hudy akci na tento druh vybavy a koupis to tam za stejnou cenu :) a treba taky ne :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: MALL.cz

Příspěvekod martan » pon říj 15, 2012 20:13

vím, že Bibi tam u nich hodně nakupovala (když ještě byla p-žákem :mrgreen: ) a v pohodě.
kdo je jebán, ten se rozvíjí :finga:

největší peklo je život

http://madfoto.wz.cz/
Uživatelský avatar
martan
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1965
Registrován: pon úno 22, 2010 20:03
Bydliště: F-M - http://fajnemjesto.cz/

Re: MALL.cz

Příspěvekod Rudolf » pon říj 15, 2012 20:16

Tak fajn... budu věřit tomu, že si to prostě můžou dovolit .. hlavně jsem měl strach z druhé jakosti jak to třeba je ve Sportissimu a Hervisu.... a nikde to nepíšou
Uživatelský avatar
Rudolf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř srp 8, 2012 18:30
Bydliště: Vsetín, Zlínský kraj

Re: MALL.cz

Příspěvekod Sirkka » pon říj 15, 2012 20:16

Na Mallu nakupuju pár let (už od dob Bartsportu) a nikdy nebyl problém. Teď už mi moc levní nepřidou, ale občas mají pěkné slevy :-)
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: MALL.cz

Příspěvekod mike » pon říj 15, 2012 20:17

scinkk píše:Klidne muzou mit v Hudy akci na tento druh vybavy a koupis to tam za stejnou cenu

A co teprve, kdyz se clovek koukne na zahranicni e-shopy. Stejne zbozi treba za polovinu, co takovahle akce.

Akce na Mallu nejsou podezrele levne, spis jsou u nas podezrele vysoke normalni marze.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49438
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: MALL.cz

Příspěvekod Rudolf » pon říj 15, 2012 20:23

Vždycky bude člověk mít lepší pocit když kupuje věc, která mu může zachránit život, ve specializovaném obchodě za vyšší cenu než na nějakém Mega internetovém shopu kde prodávaj vše od vibrátorů po horolezecké potřeby :D... rozumíš ne ?
Uživatelský avatar
Rudolf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř srp 8, 2012 18:30
Bydliště: Vsetín, Zlínský kraj

Re: MALL.cz

Příspěvekod mike » pon říj 15, 2012 20:30

Ne. Kupuju konkretni vec, kterou jsem si vybral treba na zaklade doporuceni tady na OF. Teprve pak resim, kde ji koupim, a cena je celkem podstatne (ne jedine) kriterium.

Mimochodem, ty zahranicni shopy a e-shopy jsou vetsinou taky specializovane.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49438
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: MALL.cz

Příspěvekod Rudolf » pon říj 15, 2012 20:35

Mluvím o tom, že když je cena o tolik nižší, docela mě probíhá hlavou- v tom něco bude ! ... třeba druhá jakost tohoto zboží ... :)
Uživatelský avatar
Rudolf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř srp 8, 2012 18:30
Bydliště: Vsetín, Zlínský kraj

Re: MALL.cz

Příspěvekod Trafikant » pon říj 15, 2012 20:49

Ne, Mall je prostě monstrum, co si může dovolit dělat takovéhle výprodeje skoro pořád...

edit - otázkou taky je, jak dobře Ti třebas v pražské pobočce Mallu poradí s výběrem, nechají Tě půl hodiny chodit mimo krám s batohem (3x za měsíc i když si ho nakonec nekoupíš) a nebo Ti doporučí levnější věci, či Tě pošlou ke konkurenci ;).

Měl by to být standard, ale v ČR to tak není...
Uživatelský avatar
Trafikant
účastník
účastník
 
Příspěvky: 998
Registrován: pát led 9, 2009 22:54

Re: MALL.cz

Příspěvekod Rudolf » pon říj 15, 2012 20:59

O výběr se postarám sám např v Kamenném Hudy. .. pozkouším a na Mallu objednám jen o 30% levněj :P !
Uživatelský avatar
Rudolf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř srp 8, 2012 18:30
Bydliště: Vsetín, Zlínský kraj

Re: MALL.cz

Příspěvekod Trafikant » pon říj 15, 2012 21:45

O výběr se postarám sám např v Kamenném Hudy. .. pozkouším a na Mallu objednám jen o 30% levněj !


Keep up that good work!

Když to takhle bude dělat většina, brzo žádné kamenné obchody, kde si to budete zkoušet, nebudou...
Uživatelský avatar
Trafikant
účastník
účastník
 
Příspěvky: 998
Registrován: pát led 9, 2009 22:54

Re: MALL.cz

Příspěvekod terkad » pon říj 15, 2012 22:16

Prosím ušetřete fórum už stokrát probraného flamu na téma eshopy vs. kameňáky. Díky :wink:
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: Mall.cz

Příspěvekod Vachon » úte říj 16, 2012 7:49

U Mallu jsou ty snížené ceny (pokud jsem si všiml) v podstatě automaticky, když doprodávají poslední kusy. Jako obchodní strategie, aby zvyšovali obrátku zboží, na tom není nic špatného, urtitě to neznamená nižší jakost výrobku. Oproti některým e-shopům bych u nich viděl i značnou výhodu z hlediska případné reklamace. Je zase jasný, že ti neposkytnou poradenství a možnost vyzkoušení jako kamenný obchod. Ale proto je možnost výběru, že...
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst

Re: Mall.cz

Příspěvekod fishli » úte říj 16, 2012 8:21

Já mám už několik věcí z mall.cz a nikdy nebyl žádný problém. Naposledy jsem kupovala batoh Deuter Aircontact Pro o tisíc korun levnější než v Hudy a rozhodně si nemyslím, že bych dostala nějaký jiný výrobek než v kamenném obchodě.
Ono zaplatit nájem a provoz a několik kvalifikovaných prodavačů v Hudy v centru Prahy bude asi chtít větší marže než pronájem skladu a několika brigádníků co to balí do krabic za Prahou... 8)
fishli
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv zář 13, 2012 9:53

Re: Mall.cz

Příspěvekod šíp » úte říj 16, 2012 8:30

fishli píše:několika brigádníků co to balí do krabic za Prahou... 8)

Tohle by si měl přečíst Poldík :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Mall.cz

Příspěvekod fps » úte říj 16, 2012 9:05

mam dost věci z Mall.cz za dost dobré slevy, nakupuji tam už plno let, ještě když sídlili na Vinohradech jsem to tam měl kousek, na turistiku jsem tam koupil třeba High Point Sky Rider Pro 4499kč, High Point Free Fall Pro 2399kč, Tilak Storm 4999kč, TSL 227 ESCAPE 2499kč, vše originál, a vše mi už roky slouží, plánuji nákupy hodně do předu, a čekám právě na takovéhle slevy, když chci něco koupit, tak prvně koukám právě do mallu zda tam nemají slevy, a už dost často jsem se trefil
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Mall.cz

Příspěvekod Skimpy » úte říj 16, 2012 10:48

Na mall.cz nakupuju už hodně dlouho a nikdy nebyl problém ani s vrácením zboží. Akorát jednou se neustále prodlužoval termín dodání zboží (ponožky), ale bylo to objednáno ani ne dva týdny před vánocemi (i když garantovali dodání do vánoc) tak dodali až po novém roce :-).
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Re: Mall.cz

Příspěvekod Rudolf » úte říj 16, 2012 17:56

Upřímně když to tak budou dělat všichni tak co ? ... Nejsem žádná pos*aná charita por kamenné obchody, proč bych to měl kupovat dráž když můžu levněj tohle mi prostě nejde do hlavy sakra ! ...
Kamenné obchody NIKDY nevymizí a už tam jim tam (když to stáhnu na sebe) nechávám ročně tolik peněz... Jestli chceš nějak podpořit kamenné obchody tak jim dej sponzorský dar jaký chceš :D .. to mě už je sakra šumák za co vyhazuješ peníze.
Uživatelský avatar
Rudolf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř srp 8, 2012 18:30
Bydliště: Vsetín, Zlínský kraj

Re: Mall.cz

Příspěvekod zoul » úte říj 16, 2012 18:28

Rudolf píše:…proč bych to měl kupovat dráž když můžu levněj tohle mi prostě nejde do hlavy sakra!


Sám píšeš, že bys to v kamenném obchodě nejdřív vyzkoušel a teprve pak koupil na Mallu. Tím pádem využíváš služby kamenného obchodu, takže pokud tu věc budeš kupovat, připadlo by mně fér ji koupit tam. (Pokud už tady flame na příslušné téma je, můžeme se přesunout.)
Uživatelský avatar
zoul
účastník
účastník
 
Příspěvky: 659
Registrován: pon srp 30, 2010 9:14
Bydliště: Boskovice

Re: Mall.cz

Příspěvekod mike » úte říj 16, 2012 18:38

Mel jsem chut neco napsat o vychcanem cechackovi, ale ted koukam, ze Rudolfovi je 17. Ma jeste sanci, ze mu casem ty souvislosti dojdou. Kdyz si tohle vlakno za 10 let precte a bude mit chut si nafackovat, tak z nej nakonec vyrostl slusny clovek.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49438
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Mall.cz

Příspěvekod Trafikant » úte říj 16, 2012 19:10

mike: touché :mrgreen:
Uživatelský avatar
Trafikant
účastník
účastník
 
Příspěvky: 998
Registrován: pát led 9, 2009 22:54

Re: Mall.cz

Příspěvekod pavproch » úte říj 16, 2012 19:12

fishli píše:Já mám už několik věcí z mall.cz a nikdy nebyl žádný problém. Naposledy jsem kupovala batoh Deuter Aircontact Pro o tisíc korun levnější než v Hudy a rozhodně si nemyslím, že bych dostala nějaký jiný výrobek než v kamenném obchodě.
Ono zaplatit nájem a provoz a několik kvalifikovaných prodavačů v Hudy v centru Prahy bude asi chtít větší marže než pronájem skladu a několika brigádníků co to balí do krabic za Prahou... 8)


lepší fór sem neslyšel už ais 10let


šíp píše:
fishli píše:několika brigádníků co to balí do krabic za Prahou... 8)

Tohle by si měl přečíst Poldík :mrgreen:


Poldíka asi šlehlo.... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28329
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Mall.cz

Příspěvekod Rudolf » úte říj 16, 2012 19:19

No, možná ano a možná ne... Možná jsem to napsal až trochu tak škaredě - mimochodem všechny svoje věci na lezení, outdoor a tyhle kravinky jsem dosud kupoval v kamenných obchodech .. a to už bude dobrých 50 000,- (není to moc ale i tak) takže zase tak vychcaný nejsem.
Ale když se na to mrknu se svým základním vzděláním z ekonomie tak mi to přijde - Kupte si to u nás, jsme znatelně dražší, ale nabídneme vám lepší služby -->to ano, dokud nezjistím že ty služby dostanu i zadarmo...to je prostě trh, konkurence atd... -nemyslím to tak, že přijdu do kamenného obchodu který vlastní jeden chlápek co tak tak vyžije, dvě hodiny ho tam mučím zkoušením věcí, otázkama a pak řeknu ok dojdu si pro to jindy, doma sednu a objednám z netu o 30% levněj ...to mi nepřijde fér
Přijdu do Hudy- vemu si ten cepín pozkouším jakou délku, jak se drží materiály, vzhled a tak (nikoho tím neobtěžuju - není třeba) a pak dojdu domů a objdednám si ho z netu a VOALA ! ušetřil jsem 600 Kč...
Uživatelský avatar
Rudolf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř srp 8, 2012 18:30
Bydliště: Vsetín, Zlínský kraj

Re: Mall.cz

Příspěvekod zoul » úte říj 16, 2012 19:31

Nejde jen o prodavače, jde taky o nájem prostor, energie, držení skladu a podobně. Zkrátka pokud si něco nechceš koupit, dokud si na to nesáhneš, tak je zjevný, že pro tebe ta možnost/služba nějakou cenu má. Ale dá rozum, že to není nutné hnát do krajnosti, zvlášť pokud jim jindy vydělat dáš.
Uživatelský avatar
zoul
účastník
účastník
 
Příspěvky: 659
Registrován: pon srp 30, 2010 9:14
Bydliště: Boskovice

Další

Zpět na Prodejny