Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod booze » pon zář 3, 2018 19:18

@greymouse :smt023 jsem si ho doma dokonce stavel. :smt022
@mike bylo tam cisto, vonavo, malo lidi a cela akce byla pod 5min to jsem dlouho v zadnem obchode nezazil. :rock:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » pon zář 3, 2018 19:45

Tak to navic kvuli tobe jeste vyklidili :twisted: Za dverma do skladu byla pripravena zasahovka.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod booze » pon zář 3, 2018 19:52

Nedavno jsem byl v ASI Peny v Praze a stacilo se tam vyexkrementovat, kolo od lokomotivy a bylo tam vsechno. Humus, lidi jak sracek a psycho nakup. Bal jsem se tam a zaplatit musel kolega.
Technicka: nechodim moc casto do obchodu a nevim jestli je to normalni :x
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » pon zář 3, 2018 19:56

booze píše:... stacilo se tam vyexkrementovat

Uz je jasne, proc te v Lidlu hlidaji ;-) Nejezdis se nahodou koupat do Usti? :twisted:

Bordel a fronty v Penny jsou normalni, chodim tam dost nerad. V podstate jen pro mineralky, jelikoz to mam nejbliz a navic po ceste k reznikovi a pekarne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod booze » pon zář 3, 2018 20:05

Boha to je humus :vom:
Jak muze byt obchod s frontami, smradem, lepkavym humusem na zemi, paletami, :vom: bordelem a sr.ckami v regalech v poradku? Radeji jedu nakoupit za caru, kde to ne me nezanecha posttraumaticky sok.
Btw ted jsem koupil Rio Mare tunaka v Italii za 0.70€/80g. Ty co jsem minule vychvaloval se jmenuji Palmera
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » pon zář 3, 2018 20:10

booze píše:obchod s frontami, smradem, lepkavym humusem na zemi, paletami, :vom: bordelem a sr.ckami v regalech v poradku?

Vystizny popis Penny. Nebo Blberta :vom: Asi muze, kdyz tam lidi neprestavaji chodit :? Nechapu to. Vzdyt tam skoro nic pouzitelneho nemaji a to, co maji stejne, ma stejne ceny jako v Bille, kde je prece jen kultura prodeje o par radu vyssi.

booze píše:Btw ted jsem koupil Rio Mare tunaka v Italii za 0.70€/80g. Ty co jsem minule vychvaloval se jmenuji Palmera

To je dobra cena, u nas byvaji ve sleve kolem Eura. Ty druhe zkusim, az zas budu v Italii :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod booze » pon zář 3, 2018 20:24

V Bille to taky stoji za prd. Byl jsem v Dejvicich na nejakem sidlisti a prislo mi to, co se tyce zeleniny, uplne HROZNE.
Me musi obchod vonet, musi tam byt svetlo a cisto.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » pon zář 3, 2018 20:33

Njn, zrovna vcera jsem se bavil s prodavackou v OC prave o tom, a rikala, ze si lidi stezujou, ze se Billa zhorsila. Udelali stupidni rekonstrukci, je malo pokladnich, takze fronty... Jinak ale dost zalezi na konkretnim krame, u nas byla jeden cas zelenina taky hrozna, protoze se o to staral nejaky flakac. Stezovalo si tolik lidi, ze ho asi vyhodili, ted uz to zase jde. Dokonce i Blbert se da obcas najit pouzitelny, jen musis mit sakra stesti.

Kde ale chces nakupovat? Ty jeste muzes jezdit do Rakouska, ale co my? ;-) Potraviny se mi pres e-shop zatim nakupovat nechce, tam se taky muze najit lempl, co ti nabali neco hnusneho. Jinak zeleninu nakupuju prevazne na trhu, v Praze jich mas celkem dost.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod booze » pon zář 3, 2018 20:42

mike píše:Kde ale chces nakupovat?

Nikde, nenavidim to a je to pro me trest. :(
mike píše:Ty jeste muzes jezdit do Rakouska, ale co my?

Jo jednou za cas si plus necham dovezt neco z Italie jinak je to u nas hruza. Hodne veci mame ze zahrady v mrazaku a zavarene/vypalene. :D Hodne varime a peceme, takze polotovary nejime. Jogurty, maslo kupuju normalne v obchode na dedine.
Takze po dnesni zkusenosti hodnotim Lidl v Moravske Trebove deseti bludistaky.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod booze » pon zář 3, 2018 20:43

Ja mit to sluchatko a delat v Lidlu, tak bych s kolegama hodnotil nakupujici. 8)
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod apuka » úte zář 4, 2018 7:54

Jak jsem si vsiml, tak to sluchatko s mikrofonem maji misto zrusenych telefonu (lokalni okruh) a nekterych hlaseni (napr. "Prosim pracovnika vedeni obchodu aby se dostavil k pokladne...."), to uz primo hlasi do sluchatka.
Ja bych to celou smenu na hlave mit rozhodne nechtel.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » úte zář 4, 2018 20:09

To je jen prechodny stav, nez vyvoj techniky trochu pokroci. Pak budou mit implantaty v mozku ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod Skimpy » stř zář 19, 2018 16:32

Pokud mate radi steaky a shanite vhodnou panev, tak v Lidlu ted maji klasickou ocelovou panev tl. 2,5 mm za 200kc. Ja kupoval za 1500 vpodstate to same od De Buyer. Je to cista ocel bez jakykoliv povrchovych uprav, nemyje se v mycce a po umyti se potre tukem aby nechytla lisku. Taky se musi pred prvnim pouzitim zajet :-)

ERNESTO® Železná kovaná pánev, Ø 28 cm
https://www.lidl-shop.cz/ERNESTO-Zelezn ... p100241040
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod brhel » čtv říj 25, 2018 18:19

Od čtvrtka 1.11. budou v Lídlu sněžnice.
https://www.lidl-shop.cz/Sneznice-Unise ... p100246492
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod iggi » stř pro 12, 2018 10:19

Palice v Lidli, recenzie super, cena 20€, výška do 150cm, zložené z 2 častí
https://www.lidl.sk/sk/ponuka.htm?articleId=21080
Přílohy
305987_01.jpg
iggi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 70
Registrován: ned led 16, 2011 9:29

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » čtv srp 22, 2019 1:29

Po uspechu kolumbijskeho tydne prichazi Lidl s afganskym tydnem :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod fps » stř črc 15, 2020 11:33

Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod pavproch » stř črc 15, 2020 11:39

Taky musím Lídla (i dyž do něj z principu nechodím) pochválit.... drahá tam nakupuje ponraviny a tak mi tam koupila několikery pohankové, rýžové aj. ingstantní kašičky (dyž nemožu žrát pečlivo, bo zepelin po něm, tak tlačím kašičky apod.) a .... že sem jich za těch několik měsíců bez pečiva už vyzkoušel "tisíce" typů a druhů z různých zdrojů/obchodů ale ty Lídlovské jsou jednoznačně chuťově nejvíc kompatibilní s mojí hubou - výrazná chuť pohanky atd... (všechny ostatní nechutnají jak totalitní nádražní kafe z použitého, usušeného a znova pomletého lógru)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod Mawenzi » stř črc 15, 2020 12:36

v lidlu prodavaji znacku semix a ta je za me top, na jkase i na proteinovy koktejly. chutove teda jak nesnasim kase tak sem.to kpupila nekde v zapadnich cechach proti smrti hladem a.dost nadsene zjistila, ze vidlu to.je sehnatelny ve vetsim.sortimwntu
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » sob srp 28, 2021 22:31

Po velkem uspechu kolumbijskeho a afganskeho tydne prichazi Lidl s konopnym tydnem :D

Prijde mi, ze Lidl aspiruje na nejvetsiho prodejce drog v CR :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » čtv říj 7, 2021 19:46

Lidl musí stáhnout tuny polského vepřového, je v něm spousta antibiotik

Amoxicilin, 3 mg/kg, to je docela sila (terapeuticka davka je ve stovkach mg). Lidi, co jsou na nej alergicti, by to mohlo i zabit. Ze by pomsta Polaku za Turow? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » ned led 9, 2022 22:36

„Lidl je levný!“ aneb jak jsem k bolestivému zranění přišel

Sorry za odkaz na masibl web, ale tohle je mimo tamni obvykla temata a docela pobavilo ;-) Autor je odvazny, ja bych se na to uz jen podle fotky vubec neodvazil vlezt :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod AlexBeck » ned led 9, 2022 23:43

Proč odvážný? Tu obdobnou konstrukcí i za x násobky prodává hromada firem. Nebude spíš "šikovný" smolař?
Uživatelský avatar
AlexBeck
účastník
účastník
 
Příspěvky: 281
Registrován: úte črc 30, 2013 11:45

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » pon led 10, 2022 0:32

Protoze to na mne z fotky pusobi, ze z toho sletet musis a kdyz nesletis z toho, tak to sleti s tebou. Overovat to na teto ani jine kostrukci nehodlam ;-) Narazena zebra jsem mel tolikrat, ze uz mam splneno na nekolik zivotu :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod AlexBeck » pon led 10, 2022 2:27

Jak jsem psal to samé,ale za minimálně 2x se už prodává roky. Včetně dizajnovek ze dřeva. Žádná nemá polstrování co si přál ten šikula.

https://www.atan.cz/zahradni-houpaci-site-1795

Jasné, že ten krám z Lidlu bude nic moc. Už jen podle te "malé" nosnosti. Problém bide ale spíš ta samotná hamaka.
Nevyznám se v tom, ale tu samotnou Lidl hamaku za 300kč jsme doma měli. Jako přišla mi dost forovni (střihově) Tak za ty prachy. Takovej kus prostěradla s provázky :-)
Uživatelský avatar
AlexBeck
účastník
účastník
 
Příspěvky: 281
Registrován: úte črc 30, 2013 11:45

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod Etheric » pon led 10, 2022 7:16

Já bych zákonem zakázal podobný šunty vyrábět. Jen to zatěžuje životní prostředí. Že může kdo chce vyrábět a prodávat co chce není správně. Je potřeba to redukovat, tady se dá ušetřit mnohonásobně více znečištění, než opuštěním spalovacích motorů a ukončením uhelných elektráren dohromady. Svět je zaplaven ničemnými šunty, jsou úplně všude, je to strašný :vom:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod AlexBeck » pon led 10, 2022 7:18

A kdo určí co je zbytečné? Pro gaučaka to bude např tve outdoor vybavení :wink:
Uživatelský avatar
AlexBeck
účastník
účastník
 
Příspěvky: 281
Registrován: úte črc 30, 2013 11:45

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod Etheric » pon led 10, 2022 9:19

Já psal něco o třídění věcí podle zbytečnosti? O tom nevím. Já psal o kvalitě. Prostě pokud budeš chtít něco vyrábět, ať už cokoliv, budeš muset dokázat, že to je kvalitní, nejsou v tom kurvítka atd. Jinak nedostaneš povolení vyrábět. Tak bych to udělal. Dnešní systém, že kdo chce může chrlit denně tuny šuntu, který se za velmi krátkou dobu změní v odpad, je prostě špatně
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod apuka » pon led 10, 2022 9:30

Etheric píše:pokud budeš chtít něco vyrábět, ať už cokoliv, budeš muset dokázat, že to je kvalitní
Ono neco podobneho na spoustu vyrobku funguje, jen se to jmenuje certifikace.

Problemem u tohoto vyrobku opravdu neni kvalita, resp. kvalita provedeni - ale to, ze je to z principu nebezpecne na pouzivani "poradne nepoucenou osobou a nedoporucenym zpusobem" uplne nezavisle na kvalite provedeni a vyrobku i na vyrobci. Pricemz si ja osobne myslim, ze pri trose premysleni musi kazdemu rozumnemu cloveku dojit, ze na dvou bodech zavesene "vypnute prosteradlo" na obou koncich do sirky natazene na kovovou nebo drevenou tyc jhednoduse nemuze udrzet rovnovahu. Je to neco jako balancni podlozka jen pro cele telo.

Jinymi slovy - vyrobek to muze byt superkvalitni, ale princip je hodne nebezpecny.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod Etheric » pon led 10, 2022 9:49

Spousta lidí si řekne je to levný, zkusím to. Neměly by se takový věci vůbec dostat do oběhu. Nejde mi o bezpečnost, teď řeším environmentální stránku výroby.
Ta tvoje certifikace nebere moc vpotaz kvalitu výrobku ani jeho environmentální dopady, navíc jak sám píšeš, nefunguje na všechny výrobky. Chtělo by to vymyslet lepší, která se nedá dle potřeb ohejbat. Místo, kde žijeme, má přednost před nějakou svobodou trhu či jak se to jmenuje. Prostě a jednoduše - neumíš vyrobit kvalitní věc? Nebudeš vyrábět nic. Kde nelze ovlivnit výrobu, tam zakázat dovoz toho šuntu. Bylo by to moc fajn pro naši planetu, na který jsme závislí. Prachy ani věci se žrát nedaj.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny