Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod norman_64 » sob kvě 13, 2006 15:53

Vilík píše:Offtopic, ale ja sem se na parkovisti u Lidlu ucil parkovat...
já taky * ----jinak co tak koukám tak lidl asi dle reakcí není zase tak špatnej... :wink: (až na ty stromy :ú )
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod vorec » sob kvě 13, 2006 16:33

Rujir píše:
vorec píše:...Windstop ponozky...


Toto si rad necham vysvetlit. WTF? Na co to sluzi?


Jednoducho CoolMaxove Socksy s nejakou noname :shock: membranou.
U mna zatial nasli maximalne vyuzitie v zime do lyziarok na bezky
a do maratoniek, ked som behaval v zime po snehu, alebo na jar, ked bolo vsade tooolko vody :lol: Kludne by sa dalo aj v klasickych coolmaxoch, no ale nevyuzijem membranu :mrgreen:

Ad pomarancovy dzus - dovolim si tvrdit ze som vypil uz hektolitre dzusu z Lidla (a akciovy pomarancovy mam najradsej) + musli a som v poho 8)
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod teoretic » sob kvě 13, 2006 16:34

vorec píše:Ad pomarancovy dzus - dovolim si tvrdit ze som vypil uz hektolitre dzusu z Lidla (a akciovy pomarancovy mam najradsej) + musli a som v poho 8)

prave jsem to chtel napsat - jsou to uz asi hektolitry, a to i jiny dzusy a i z jinejch discounteru

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Rujir » sob kvě 13, 2006 16:48

teoretic píše:
vorec píše:Ad pomarancovy dzus - dovolim si tvrdit ze som vypil uz hektolitre dzusu z Lidla (a akciovy pomarancovy mam najradsej) + musli a som v poho 8)

prave jsem to chtel napsat - jsou to uz asi hektolitry, a to i jiny dzusy a i z jinejch discounteru
t.


Toz mne to tiez nic nerobi, ale sestricka z toho meni farbu a kvalitu pokozky. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod brhel » ned kvě 14, 2006 9:21

zonn píše:Včera jsem koupil dceři trek botky - podrážka Vibram, Sympatex membrána - 1111 Kč.

ty boty za tuhle cenu musej bejt pěknej šmejd nebo to dělaj v číně děti v nelidskejch podmínkách v ňáký hnusný fabrice.
Takže rozhodně nekupovat!
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod jarda » ned kvě 14, 2006 19:44

myslim si ze trekovy boty z Lidlu za litr jsou stejny jako od tin-tonga na parkovisti za 500 , v Hytlernove jsem schanel stanovej pristresek na zahradku a byli na mne tak mili a ochotny ze bych jim to tam nejradsi........... a po ceste odtamtud jsem zahledl TREKOVE boty za 400kc tak jsem se zasmal a rychle prchnul , fakt nesnasim obcodaky.
jarda
nováček
nováček
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon bře 20, 2006 12:44
Bydliště: Cesky Raj

Příspěvekod uplne jinej martin » ned kvě 14, 2006 21:10

brhel píše:
zonn píše:Včera jsem koupil dceři trek botky - podrážka Vibram, Sympatex membrána - 1111 Kč.

ty boty za tuhle cenu musej bejt pěknej šmejd nebo to dělaj v číně děti v nelidskejch podmínkách v ňáký hnusný fabrice.
Takže rozhodně nekupovat!

no stjne jako vsechny ostatni vyrobky z asie a spol. s r. neomezenym
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Vilík » ned kvě 14, 2006 23:08

uplne jinej martin píše:
brhel píše:
zonn píše:Včera jsem koupil dceři trek botky - podrážka Vibram, Sympatex membrána - 1111 Kč.

ty boty za tuhle cenu musej bejt pěknej šmejd nebo to dělaj v číně děti v nelidskejch podmínkách v ňáký hnusný fabrice.
Takže rozhodně nekupovat!

no stjne jako vsechny ostatni vyrobky z asie a spol. s r. neomezenym


Ja bych ty boty zas tak hned nezvrhoval, ale uvidime, co budepsat za mesic...

BTW Nejvic mi vzdycky vydrzely botky od tamanu za 100, ktery nosim do lodi... akorat se v nich neda chodit, lizt (klouzou, Lenka muze rikat... Ja sem se jen rukama drapal silene dlouho na ceste, kterou s lezackama dala za chvilicku...) :cry:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod zitka » pon kvě 15, 2006 6:02

lidl mi není ani trošku sympatický, nakupovala jsem tam tak dvakrát v životě a nakonec ho ani nemám poblíž, abych tam mohla chodit nakupovat (naštěstí)
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

lidl

Příspěvekod Vladan » pon kvě 15, 2006 18:58

Tohle jsem jsem dneska nasel na www.svetoutdooru.cz
Sympatex zažaluje Lidl!?
Sympatex zřejmě podnikne právní kroky proti řetezci Lidl který ve svých letácích nabízí trekové boty s membránou Sympatex. Firma zpochybňuje že by u těchto bot byla membrána Sympatex použita a Lidl by tak poškozoval její dobré jméno.
15.5.2006 9:13 - pema
Uživatelský avatar
Vladan
účastník
účastník
 
Příspěvky: 658
Registrován: sob kvě 28, 2005 11:32
Bydliště: Opava

Příspěvekod norman_64 » pon kvě 15, 2006 20:54

Jsem si říkal ža ty boty jsou nato že mají sympatex nějaký levný... :((
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod rysy » čtv bře 15, 2007 19:12

Pred rokem jsem koupil v Lidlu outdoorove kalhoty. Po prvni vyprani jsem mel kalhoty o 1o cm kratsi. Sirka byla ale prinejmensim stejna. Tak jsem je vratil, bez problemu jsem dostal penize zpet. Tento pokus usetrit uz opakovat nebudu. A ty stromy jim nezapomenu. Proto tam nepujdu ani pro chleba, i kdybych stal pred Lidlem a umiral hlady. :(
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Příspěvekod poiko » ned pro 16, 2007 12:55

přikládám odkaz z bike-fora na téma kvalita výrobků z Lidlu. fakt jsem ze zasmál, co je možné spáchat. pro pohodlné pouze obrázek "Igelitexu", jak tam někdo v diskuzi vtipně poznamenal :lol:

Obrázek
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod voxul » ned pro 16, 2007 13:41

kdyz se podivas na to 3d zobrazeni membrany, tak vidis ze nema propoustet vodu(coz igelit splnuje:)))
membrana je fakt vtipny pojmenovani.
ja si v lidlu nekolikrat koupil basu plzne. cena byla prizniva.
jinak tam radsi nechodim. kamos tam koupil rybicky ve vanicce, kdyz jsem se mu snazil vysvetlit kde jsme, odbejval me cenou (povazte 4,50:)))
pochopitelne presne adekvatni cene chutnaly....malem hodil savli.
tim pro me lidl skoncil :mrgreen:
Peace on Earth!!!
voxul
nováček
nováček
 
Příspěvky: 115
Registrován: pát lis 30, 2007 20:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvekod Miloš » ned pro 16, 2007 14:17

Já Lidlu vykácení nějakejch stromů nevytejkám. (Jé, to bude křik !!) Myslím, že to padá na triko ne firmě, ale těm zaměstnancům, kteří chtějí vyhovět za kařdou cenu. Inu, nejhorší je iniciativní blbec. Mrzí mě ale, že právě ten v tom případě z toho vyplul, a odsrala to firma.
Lidl se chová jalo každej jinej market. nabízí hlavně to, po čem je poptávka. Je fakt, že na pultě mají občas šunt, ale když se podívám na cenovku, je mi kvalita jasná. co taky za ty prachy chceš !
horší je, že v obchodech tohohle typu nanajdeš prodavače, kterej ti poradí. Proto některý věci neééééé.
Ale jejich nabídkovej leták sleduju dost pečlivě, a myslím, že se mi to již několikrát vyplatilo. Ovšem speciality se tam ani nesnažím hledat !

Ale to platí o všech ostatních máárketech.
Miloš
nováček
nováček
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob pro 1, 2007 10:54
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod agentw4c » ned pro 16, 2007 14:19

ja nevim u nas je Lidl v pohode, clovek musi vedet co ma kupovat, ale porovnavat Lidl v bavorsku a v cechach je rozdil, tady v nem nevidi moc veci z polska, narozdil od ceskyho a ja si v nem prave paar veci no kolo koupim, kdyz treba vim, ze kalhoty na kolo ve stejny kvalite zaplatim polovic, ale na druhou stranu, specialni veci jako membranovku atd. bych si tam nikdy nekoupil
agentw4c
účastník
účastník
 
Příspěvky: 481
Registrován: stř úno 7, 2007 14:09

Lidl uz ne....

Příspěvekod outdoor » ned pro 16, 2007 15:53

ja v Lidlu obvykle kupoval ovoce a zeleninu, ta tam obvykle nemela chybu. jak je to ted nevim, protoze do Lidlu uz nechodim :P

Ostatni zbozi i v podobe potravin... asi jak ktere...ale spis me to tam sralo! vse tak nejak "noname"

o jine veci jsme se ani nezajimal, ale kupovat tam veci jako boty, kola hadry apod mi neprijde idelani :((
Poznáš, že neexistuje nic, oč by se nepokusila
lidská odvaha. Seneca
Uživatelský avatar
outdoor
účastník
účastník
 
Příspěvky: 474
Registrován: stř pro 21, 2005 0:19
Bydliště: jihozápad ČR

Příspěvekod teoretic » ned pro 16, 2007 15:57

lidl znám velmi dobře - pro mě je to nejlepší ze všech discounterů

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Kometa » ned pro 16, 2007 16:11

Před 2,5 rokem jsem si v Lidlu koupila jezdecké kalhoty- rajtky ke koním. Je pravda, že je to přesně 2,5 roku, co jsem se přestala jezdectví aktivně věnovat, takže se vyhoupnu do sedla cca 1-2x za měsíc, takže kalhoty nejsou příliš vytížené... ale i tak bych řekla, že předčily očekávání. Sice je každá nohavice ušitá trošku jinak a je vidět, že při šití šetřili, kde se dalo, ale tak co by chtěl člověk za 700 (pro orientaci- ceny rajtek v normálním shopu začínají na dvojnásobku).

Holt je to taková sázka do loterie ... :ú
Kometa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 184
Registrován: úte bře 7, 2006 15:55
Bydliště: pupek zeměkoule

Příspěvekod Blaf » ned pro 16, 2007 18:08

Lidl je dost od ruky,ale sem tam.tam koupime nejake jusiky, nebo marcipan:) ale jinak nic....
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Vilík » ned pro 16, 2007 20:27

poiko píše:Obrázek


Luxusni... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jinak ja se moc nestaram o domacnost, ale co vim, tak jidlo se tam da poridit celkem slusne...

A sportovni vybavu bych nekoupil jak tam, tak ani v jinym hypersupermarketu...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod martins » ned pro 16, 2007 22:00

poiko píše:přikládám odkaz z bike-fora na téma kvalita výrobků z Lidlu. fakt jsem ze zasmál, co je možné spáchat. pro pohodlné pouze obrázek "Igelitexu", jak tam někdo v diskuzi vtipně poznamenal :lol:

Obrázek


Právě se roztříhnul svoje lyžařské celokožené rukavice BENGER, koupené v HERVIS Sport (Brno) za 1990 Kč před necelými 2-lety a zjistil jsem, že je tam také igelitová rukavice... :evil: :twisted:
Vždy se mi v nich totiž hodně potily ruce a strašně ty rukavice zapáchaly :evil:
Zítra jdu do Hervisu je reklamavat... Celkem su zvědavý, co mi řeknou... :((
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away... ;-)
Uživatelský avatar
martins
účastník
účastník
 
Příspěvky: 258
Registrován: pát lis 24, 2006 7:39
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvekod Blaf » ned pro 16, 2007 22:03

ty jo tak to je drsne :shock:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod lamaTor » ned pro 16, 2007 22:21

martins píše:Právě se roztříhnul svoje lyžařské celokožené rukavice BENGER, koupené v HERVIS Sport (Brno) za 1990 Kč před necelými 2-lety a zjistil jsem, že je tam také igelitová rukavice... :evil: :twisted:
Vždy se mi v nich totiž hodně potily ruce a strašně ty rukavice zapáchaly :evil:
Zítra jdu do Hervisu je reklamavat... Celkem su zvědavý, co mi řeknou... :((


Bůhví, co strkají do těch hader a bot s Gore-Texem...........???? :(( :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
lamaTor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: sob čer 16, 2007 22:30
Bydliště: Ostrava, Brno

Příspěvekod teoretic » ned pro 16, 2007 22:39

martins píše:Právě se roztříhnul svoje lyžařské celokožené rukavice BENGER, koupené v HERVIS Sport (Brno) za 1990 Kč ...
a psali u nich něco u membráně, prodyšnosti atd? Vzpomeneš si? To by mě celkem zajímalo :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod martins » ned pro 16, 2007 22:53

teoretic píše:
martins píše:Právě se roztříhnul svoje lyžařské celokožené rukavice BENGER, koupené v HERVIS Sport (Brno) za 1990 Kč ...
a psali u nich něco u membráně, prodyšnosti atd? Vzpomeneš si? To by mě celkem zajímalo :)

t.


O membráně určitě nic, o prodyšnosti si už nevzpomínám... :((
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away... ;-)
Uživatelský avatar
martins
účastník
účastník
 
Příspěvky: 258
Registrován: pát lis 24, 2006 7:39
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvekod teoretic » ned pro 16, 2007 23:00

martins píše:O membráně určitě nic, o prodyšnosti si už nevzpomínám... :((
no tak to pak ale asi těžko budeš reklamovat, reps. nevím, co na tom chceš reklamovat :((

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod martins » ned pro 16, 2007 23:08

teoretic píše:
martins píše:O membráně určitě nic, o prodyšnosti si už nevzpomínám... :((
no tak to pak ale asi těžko budeš reklamovat, reps. nevím, co na tom chceš reklamovat :((

t.

Je mi jasné, že mě asi pošlou do háje... ale jdu to zkusit, řeknu jim, že rukavice jsou nepoužitelné = šíleně se v nich potí ruce, zapáchají, hooodně dlouho trvá než vyschnou... A taky jestli jim přijde normální, že je v rukavici igelit... :((
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away... ;-)
Uživatelský avatar
martins
účastník
účastník
 
Příspěvky: 258
Registrován: pát lis 24, 2006 7:39
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvekod teoretic » ned pro 16, 2007 23:13

@martins: tak pak napiš, jaks dopadl. Jsem zvědavej :)

t.

p.s. pročti si prosím vlákno citace ;)
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod poiko » ned pro 16, 2007 23:52

martins píše:Zítra jdu do Hervisu je reklamavat... Celkem su zvědavý, co mi řeknou... :((

nerad bych tu strhl nějakou lavinu roztřihávání draze koupených věcí, ale tohle mě fakt pobavilo * :lol: napiš sem prosim tě, jak to dopadlo. dík
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny