Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » čtv zář 15, 2022 19:52

apuka píše:To bych rekl, ze s tim ma pruser spise Haagen Drazs, ne Lidl a Billa, kterym dodal tu zavadnou sarzi.

Jo, tohle pred casem probehlo i na Rohliku. Prisel mi mail, ze jsem si od nich koupil zavadnou zmrzlinu, akorat mam pocit, ze to byla jeste jina verze. Samozrejme uz byla snezena. Haagen-Dazs uz nebudu kupovat, stejne je pomer cena/vykon nic moc i po sleve. Na Kosiku maji podstatne lepsi zmrzliny.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod Lipon » čtv zář 15, 2022 21:42

Jako třeba?
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » pát zář 16, 2022 1:33

Treba cokoladova a vanilkova. Obe mi chutnaji podstatne lip, nez ty same od Haagen-Dazs. Cokoladove jsem musel letos snist hezkych par kilo 8-[ I ostatni z tehle rady, co jsem zkousel, byly dobre, ale nezkousel jsem zadne low carb, toho bych se bal.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod Lipon » pát zář 16, 2022 8:36

Prubnu, dík za tip.
Já mam od Häagen-Dazs rád slaný karamel, pekanové ořechy a belg. čokoládu.
V centru v Bille nemá vůbec smysl kupovat, na maloměstě v malé Bille měli tuhle ten klasický kelímek za 89,- v akci
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod Dromedaro » pát zář 16, 2022 9:47

Já si ten Häagen-Dazs jednou koupil, protože sem všude viděl a slyšel, jako jak je to pravá zmrzlina a za ty prachy teda nevím, co na tom lidi vidí. Mně to nijak extra nepřišlo.
Já si běžně kupuji takové ty polárkové dorty za dvacku, nejvíce mi chutnají ty z Kaufu, kde to ani nemá nějaké chemické složení. Mám k tomu takový nostalgický vztah, kdy jsem jako děcko vždycky dostal od dědy nějakou korunu na zmrzlinu a běžel jsem si na náves do hospody pro tenhle typ dortu, kde to vždycky tlustej a unuděnej hospodskej tahal ze starýho mražáku za pípou. Teď mi zachutnala Ruská zmrzlina v plastové vaničce. Minule byly v akci, tak jsem koupil do zásoby. Šáhnul jsem po nich jen podle obalu a doma koukám, že jsem koupil něco jiného, co má stejný obal, protože tam bylo napsáno Smetanová zmrzlina. Pak jsem si uvědomil, že jsem v rádiu slyšel, že to budou přejmenovávat, protože Ruská v názvu ... :roll:
Já si z toho doma dělám svoje poháry. Dám tu ruskou zmrzlinu, na to ovoce, šlehačku, poliju datlovým sirupem a posypu skořicí. Ale až dojím tu ruskou, tak vyzkouším i nějakou z toho Rohlíku, jestli to bude stát za ty prachy.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod Kjuba » pát zář 16, 2022 17:19

mike píše:Na Kosiku maji podstatne lepsi zmrzliny.


Nezkoušel jsi tyto?


https://www.kosik.cz/produkt/grom-pista ... escription

https://www.kosik.cz/produkt/grom-cokol ... escription

Ty jsem ještě neochutnal.. Ale bohužel nemají vanilkovou. Na tu jsem extra mlsný. :-)
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » pát zář 16, 2022 17:40

@Lipon: zkus, uvidis. Kazdemu chutna neco jineho a zalezi i na co jsi zvykly. Mne zachutnala ta cokoladova a kdyz jsem jednou vyjimecne objednaval u Rohliku, tak jsem misto ni vzal Haagen-Dazs, ktera by mela byt dost podobna. Docela mne zklamala, protoze byla v porovnani takova nijaka a malo cokoladova. Slany karamel je v te sade taky, ale ten jsem nezkousel.

@Kjuba: aspon jeden Grom jsem urcite mel, ale nevim ktery, uz je to delsi dobu. Kosik mi u zadneho neukazuje, ze uz jsem ho kupoval, mozna ho zrovna nemaji. Co si pamatuju, tak to nebylo spatne, ale za tu cenu nepresvedcilo, a tak jsem zkousel dalsi a pak zustal u tech Authentic. Jestli jsi nezkousel vanilkovou od nich, tak zkus, ta je fakt dobra.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod Kjuba » pát zář 16, 2022 19:08

OK, díky za tip.

Tak dám Authentic Indonéskou vanilku, Pistácie Bronte a smetanovou jahodu.

Do těch Low Carb nejdu.

Sakra, se tady uslintám...:-)
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » pát zář 16, 2022 21:19

To ses nejak rozjel :D Mel jsem vsechny, vsechny dobre, ale opakovane kupuju jen vanilku a cokoladu. Pistacie jsou takove... pistaciove, ty mne moc nezaujaly nikde. Smetanova jahoda je neco jako jahody se slehackou, dobre, ale na mne trochu moc sladke. Uvidis.

Low carb by mel nekdo zkusit, ale ja to nebudu 8-[
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod Kjuba » pát zář 16, 2022 22:06

Ani ne. Ono u nás doma má takovýhle zboží životnost v desítkách minut.... Jak se to objeví v mrazáku, tak se to okamžitě záhadně vysublimuje. Poznám to tak, že obsah se vypaří a obal se zhmotní v koši. :-).

Takže jahodu a pistácie zneplatní holky a na mě možná zbyde ta vanilka. Oni ji ostatní moc nemusí, ale já jo. Takže tady vidím šanci pro sebe.

Si budu muset pořídit na tyhle věci sólo mrazák do garáže. Nejlíp na petlici.
Kjuba
účastník
účastník
 
Příspěvky: 813
Registrován: úte dub 29, 2014 20:49

Re: Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod mike » pát zář 16, 2022 22:12

:D :smt023
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Lidl - zkušenosti, tipy k nákupu

Příspěvekod Lipon » sob zář 17, 2022 1:09

Výhoda je, mít rozdílné chutě. U nás to vypadá asi jako u Kjuby, chutě máme podobné, takže mizí pravidelně vše.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Předchozí

Zpět na Prodejny