Rejoice Praha, Jindřišská

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Rejoice Praha, Jindřišská

Příspěvekod Pisstacia » čtv kvě 19, 2011 20:35

Zdravím,
Ani nevím, esli to mam psát sem, nebo do white listu,ale důvod poznáte sami.
Z těchto stránek www.rejoice-e-shop.cz jsem si objednala kalhoty. Sice neměli tu barvu,kterou jsem chtěla (Nettle, barva U11), ale ta šedá, kterou mi poslali mi vůbec nevadila. Problém nastal v okamžiku, kdy jsem se přecenila a musela jsem je poslat na výměnu. Klasika: obchodní balík, doporučeně, pojištění zboží... Když jsem po týdnu čekání napsala mail s dotazem, kde že gatě jsou, odepsali mi vykulený mail, že vůbec netuší, že nějaké přišly. :shock:
Naštěstí pán, který to měl na starosti, se ukázal jako formát, po menším běhání z pošty na poštu (což jsme paralelně museli absolvovat oba) se zjistilo, že kalhoty převzala nějaká paní, o jejíž existenci dotyčný nemá ani tušení. Naštěstí mi poslali obratem nové kalhoty, pouze oproti oskenovanému paragonu.

Tedy:
+ Pán z tohoto obchodu si mě pamatoval, ihned věděl o co jde, vůbec mu nevadily moje vlezlé telefonáty a vše se snažil vyřešit
- Evidentně tam mají nějaké personální problémy, zásilky tam přebírá bůh ví kdo, snad dokonce i sousedi.

Rada: Vždy když chcete vyměnit nebo reklamovat zboží, piště na obálku konkrétní jméno. Já to neudělala, adresátem byl celý obchod. ](*,)
Uživatelský avatar
Pisstacia
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned kvě 15, 2011 22:11
Bydliště: N 50°39'44.293" E 15°24'53.786

Re: Rejoice Praha, Jindřišská

Příspěvekod Hafi » čtv kvě 19, 2011 20:51

jen z praktickýho hlediska...to s tím jménem nemusí pomoc - buď to není do vlastních rukou a pak to pošťačka dá komukoliv na dané adrese, nebo to je do vlastních rukou a pak záleží jestli ho tam zastihnou. Jinými slovy, z pohledu dotyčného je zákazník, který by to poslal do vlastnch rukou dost otravný.

Btw, Rejoice ve Spálený ke konci května končí, tj. tam maj nějaký slevy.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8430
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(


Zpět na Prodejny