Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » stř led 25, 2023 2:15

Logiku v tradici nehledej. Mozna tam kdysi nejaka byla, ale z dnesniho pohledu uz neni. Jenze tradice je tradice a kdyz ji porusis, jsi za burana. U kuryru zadna tradice neni a pokus ji zavest je lepsi bojkotovat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » stř led 25, 2023 8:17

Já v restauraci nechávám symbolické spropitné. Jen když je nějaká obsluha nadstandard a jsem moc spokojený, tak nechám víc. Zase já moc do restaurací nechodím nebo ne do takových, kde kdybych nedal dýško, tak se společensky znemožním.

mike píše: Jenze tradice je tradice a kdyz ji porusis, jsi za burana

Právě proto jsem se na to ptal a nechával kurýrovi aspoň symbolické spropitné. Nevěděl jsem jestli se to bere jako v restauraci.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » čtv led 26, 2023 7:43

pavproch píše:ukazatel (= píčovina, co to jenom prodražuje/dělá složitějším a navíc může sa posrat).


Možná ti to přijde jako blbost, ale ten způsob zalití je fakt zásadní. Mezi tou zalitou kávou připravenou pomocí té konvice na kávu s přesnou teplotou a úzkým dlouhým hrdlem a s normální konvicí, kde teplotu mohu jen odhadovat, nemůžu s ní přesně zalévat, tak ten rozdíl je velký. Teď mi to kafe tolik nechutná a už chci zase zpět tu kávovou konvici.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Tomas » čtv led 26, 2023 7:49

A co teprve u čajů, tam je to blbost na entou. Garantuju ti, že tu teplotu neodhadneš a na výsledek to má vliv dost zásadní.
Přílohy
brewing.png
brewing.png (43.4 KiB) Zobrazeno 1108 krát
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » čtv led 26, 2023 9:09

Zajimave je, ze Cinane, Indove a hlavne Japonci na zalevani tech caju nikdy nepouzivali rychlovarnou konvici s nastavovanim teploty, dokonce ani teplomer. Ze to odhadovali. Napr. v Japonsku v cajovnach se nejcasteji varila voda ve velke kovove konvi s kovovymi kulickami v ni, odlevala se a bud nechala odstat nebo se prelevala danym zpusobem a poctem opakovani z jedne konvicky/hrnku do druhe. Abych uz ani nemluvil o tom, ze nektere (mnoho?) caje se spravne maji v konvici zalit trocho vody okamzite po odebrani z konvice, to se hned slije a vylije a az potom se zalevaji vodou "s teplotou upravenou podle nalevu".
U nas taky v tech nejlepsich cajovnach pouzivaji bezne varne konvice a vrouci vodu nekolikrat prelevaji z jedne sklenene konvice do druhe aby se ochladila na prislusnou teplotu - a to jsou obcas lide, kteri tu pripravu studovali primo "u zdroje", v Cine, Japonsku a Indii.

BTW, ta Tomasem linkovana tabulka je takove pekna ukazka, jak se to delat nema. Ty priblizne (!) idealni teploty zaliti nejsou stejne pro vsechny konkretni druhy daneho typu (co jsou v te tabulce). Rozdily jsou minimalne u jednotlivych nalevu (toto i podle toho, na kolik nalevu si chces dany caj pripravit) a u jednotlivych druhu se mohou lisit az v desitkach stupnu. Napr. existuji specialni japonske zelene caje, ktere se zalevaji i studenou vodou... Rozdil muze byt i podle sklizne a dokonce i u stejneho cajoveho kriku se stejnou upravou v jednotlivych letech. Plus par dalsich nuanci.

Stejne tak je to s kavou - do vysledne chuti promlouva tolik veci, ze jen pripadny rozdil 2-3 stupnu nemas sanci zjistit. Kdyz predpokladam, ze kava je vzdy stejne pomleta, tak napr. teplota te mlete kavy v okamihu zaliti, teplota konvice ve okamihu zaliti, dokonce i rychlost zalevani. Navic kazda sarze (stejne oznacene) kavy bude mit mirne rozdilne chutove vlastnosti. Atd.

Vsechno to jsou vetsinou tak jemne chutove rozdily, ze drtiva vetsina lidi si to nevsimne. Na druhe strane cajovi/kavovi labuznici se prave na toto casto tesi, na ty jemne chutove nuance, ze nemaji kazdykrat stejny napoj.

Ale to uz je silny OT.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Tomas » čtv led 26, 2023 11:54

Jo, je to samozřejmě složitější než jen v tý tabulce, ale jako ukázka toho k čemu teploměr může být to snad postačí.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv led 26, 2023 12:15

Ufff, v tomdle sem (chuťový a těplotní) ignorant, já kafe (rozpustné nebo logr ) i pytlikovaný černý čaj (jiný si nikdy nevařím) zalívám vždycky právě vřící vodou a nechávám ca půlhodnu chladnout než polknu. Proto mi stačí konvice co umí akorát zavařit vodu, nic víc nepotřebuju.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28139
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » čtv led 26, 2023 12:49

Nejde jen o chuť. Za takovou dobu se tam uvolní i věci, který tam nemaj co dělat, což zejména v kombinaci s dalšími dietními chybami dělá uvnitř zažívacího traktu neplechu.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » čtv led 26, 2023 13:54

Dromedaro píše:Uvidím no, buď mi poníží tu cenu nebo to bude muset na bazar, jestli to někdo bude chtít.


Tak s tím bongem to dopadlo tak, že si strhli 200Kč za odborné vyčištění. To odborné vyčištění bych chtěl vidět, beztak to jen opláchli vodou jak já doma. Ale dobrý, dobře to dopadlo. Kdybych to dal na bazar, tak to prodám s větší ztrátou a navíc teda, když to měli přímo vyjmenované i v obchodních podmínkách, že to nemusí vzít zpět z hygienických důvodů, tak je to od nich i vstřícný krok.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pát led 27, 2023 10:50

Tak mě docela vytočili s tím plynovým insertem Zippo. Koupil jsem to od gravon.cz a poslal to teda jim, že Zippo chytá až na podruhé. Oni to prý poslali ATC Distribution s.r.o, který má pro Zippo zastoupení a asi to od nich berou. Od nich mi přišlo dnes Zippo, které i podle přiloženého dokladu mělo být vyměněné, ale mají smůlu v tom, že jsem si před tím ofotil sériové číslo toho Zippa a je úplně stejné, které jsem jim tam odeslal. Z tohoto důvodu jsem si to ofotil, že mě napadlo, že by to mohli udělat... Podvodníci... Tak teď co s tím, kromě toho, že jim ještě zavolám a zprdnu je...
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » pát led 27, 2023 11:06

Mně zas 8a tvrdí, že jim nedorazila vratka, kterou pošta doručila 25.1. :roll:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pát led 27, 2023 14:11

Dromedaro píše:Podvodníci
Nechci prudit, ale napadlo Te, ze by to mohli nejak i opravit, ze tam mohla byt jen nejaka blbost? Samozrejme, je to treba vyzkouset - ale ja bych se jim ozval az po vyzkouseni.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pát led 27, 2023 14:12

@Etheric: Predpokladam, ze jsim jim poslal screenshot ze sledovani baliku.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » pát led 27, 2023 14:30

Poslal jsem přímo odkaz na sledování, uvidíme..

Sere mě obchod Silvini - špatně popsané zboží bylo vráceno, na peníze čekám. Vzhledem k tomu, že to byla jejich chyba, by bylo fér vrátit ty peníze dříve, než po týdnu od přijetí vratky..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pát led 27, 2023 14:44

Silvini mám (skoro celý) outfit na bajka, max spokojenost s jejich cyklo-hadrama. Nákupy u nich vždy OK, je ale pravda, že sem jim ještě nic nevracel (= dycky sem velikost trefil)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28139
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » pát led 27, 2023 15:05

Bývá dobrým zvykem vrátit peníze expresně, když byla objednávka zpackána vinou eshopu. Silvini to má na vocase - my udělali chybu, ale ty čekej přes týden :x
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pát led 27, 2023 17:50

Nemaji na to nahodou 14 dni? Jako jo, bylo by slusne to postat hned, ale v nekterych firmach je takova interni byrokracie, ze to nezvladaji.

Jinak u Hudy jsem mel nedavno penize zpatky druhy den a u Kamy to trvalo asi tri.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pát led 27, 2023 17:52

apuka píše:Nechci prudit, ale napadlo Te, ze by to mohli nejak i opravit, ze tam mohla byt jen nejaka blbost?

Jo, pak mě to napadlo vzhledem k tomu, jak to bylo dopatlaný od prstů, které se ani nesnažili utřít. Ale neměl jsem u sebe plyn, tak jsem to zkoušel až teď a je to ještě horší než to bylo. Zapalovač hoří až od půlky intenzity do maxima, i ve slabém větru zhasíná...

Ale i kdyby to zpravili, tak prodejce mi psal o výměně za jiný kus, přišel mi doklad, kde bylo napsáno, že se to řešilo výměnou... ale kdyby to aspoň fungovalo po té opravě, tak to už neřeším. Nevím, co tím chtěli získat. To muselo hned po prvním zkoušení jim být jasné, že to blbne a je to horší a přesto to poslali a ještě to vydávali za jiný kus. Takže ztracených skoro 14dní, zbytečně se to různě posílalo a nic se nevyřešilo a ještě si odradily zákazníka plus se rozepíšu negativní recenzí na heurece, pro tyto případy si je schovávám. A ještě mi neposlali peníze na náklady na dopravu, i když jsem číslo účtu uvedl i to, že chci proplatit a poslal i účtenku za dopravu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » pát led 27, 2023 17:56

@mike: týden maj. Ale jak píšu, když to obchod podělá, bývá zvykem vrátit peníze obratem, nebo do několika dnů.. Zřejmě ne všude. Tak maj taky recenzi na heurece...
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8037
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pát led 27, 2023 18:00

Já mám zkušenost, že už je běžné, že to tak do tří dnů až týdne dojde.
Čtrnáct dní už málokterý obchod.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pát led 27, 2023 18:09

@Etheric: jasne, recenzi je dobre napsat. Negativni zpetna vazba je uzitecna. Aspon priste budou vedet, proc maji vraceni urychlit ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pát led 27, 2023 22:24

8a.cz zasilka bez problemu. Objednano ve stredu rano a dorazilo v patek. Akorat teda prisla ohromna krabice, ve ktere zbozi zabiralo tak 15 - 20 % na dne a zbytek byl vycpany papirem #-o

E-shop ma sva specifika a nepracuje se mi s nim nejlip, ale celkove OK.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Lipon » pát led 27, 2023 22:53

Mě na tom eshopu nejvíc zdržovalo, že než se člověk dobral k nějaké informaci, tak se málem uklikal k smrti. Už jsem jim poslal vratku, včera byla doručená, tak jim dám trochu času, ať si to zkontrolujou a vrátěj peníze. Nebudu jim hned v Po volat, jestli už je vrátili :D
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pát led 27, 2023 22:59

Jo, navic je docela pomaly. Dostat z nej pocatecni 250 Kc slevu byl taky docela porod (realne byla 246, jak to spocitali netusim :D). Jejich maily padaji do spamu a nekde ani neprijdou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pon led 30, 2023 15:28

Neni to primo do teto temy, ale tady jste rozebirali Rohlik a Kosik.

Myslite, ze to v linku dorazi i k nam? To budete mit, co na spominanych shopech nakupujete asi utrum...
Amsterdam a Barcelona zakazala "dark stores"
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pon led 30, 2023 22:37

Myslim, ze nedorazi. I kdyby se o to nekdo snazil, tak rozsireni uz je takove, ze by riskoval defenestraci.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod sobb » pon led 30, 2023 22:47

Navíc bych tipla, že to je možná zas nějaká novinářská pokroucenina a v reálu to bude krapet jinak. Ale pátrat po tom nebudu páč je mi to fuk.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pon led 30, 2023 22:58

Kauza Zippo má pro mě nečekané pokračování a budu rád za názor zejména od právníku, co si o tom myslí. Je to trochu delší. Na internetu jsem se díval a na jiných fotkách u stejného výrobku se to číslo na konci také lišilo. Chtěl jsem ráno volat do toho eshopu, že mi poslali stejný kus, ale nikdo to nezvedal, tak jsem jim napsal mail, kde jsem jim napsal:

Dobrý den,
protože se mi nedaří do obchodu dovolat, chci vás informovat, že vám zasílám zpět plynový insert zippo, který jsem od vás zakoupil. V pátek mi přišel balíček, kde měl být podle vás nový kus plynového insertu Zippo, stejně tak byla tato informace na dokladu přiloženého k Zippu. Avšak plynový insert, který jste mi zaslali jako údajný nový kus, je ten samý, který jsem vám odeslal k reklamaci a funguje ještě hůře než před tím plus byl celý domaštěný od prstů i s otisky, které nikoho ani nenapadlo otřít. Před odesláním jsem si totiž ofotil jeho výrobní číslo. Zbytečně ztracený čas s odesíláním, čekáním na nový kus. Na nízký plamen Zippo nefunguje, nechytá napoprvé, zhasíná. Nevím, co jste tím jako obchod sledovali. Ostatní lidi nejsou tak blbí, jak si zřejmě myslíte. Navíc jste mi neproplatili náklady na doručení, takže vás opětovně vyzývám k jejich proplacení. Kopii dokladu a číslo účtu jsem vám zasílal v prvním mailu. Rovněž budu chtít proplatit i nové náklady na dodání, jelikož vám plynový insert zasílám zpět a chci zpět své peníze. Plynový insert si pořídím jinde. S obchodem, kde k tomu máte takovýto přístup, už nechci mít nic společného.


Odpověď obchodu:

Vážený pane,
to co zde tvrdíte není pravda! Nový insert, který jste obdržel Vám zaslalo přímo české zastoupení a servis Zippo a byl naprosto nový a funkční což osobně odzkoušeli, o čemž svědčí i ony zanechané otisky.
Insert si kupte kdekoliv a následně jim můžete tvrdit že jste dostal ten samý, protože tyto výrobky výrobní číslo nemají, ale je na nich pouze číslo produktu. Na všech stejné, aby bylo jasno! Ale o tom se přesvědčíte až si ho koupíte kdekoliv jinde.
Nevím jak s insertem zacházíte a zda jste vůbec četl návod k obsluze, ale jak jsem již zmiňovala před odesláním fungoval tak jak má.
Pokud chcete odstoupit od smlouvy, samozřejmě můžete a peníze Vám vrátíme v zákonem stanovené lhůtě. Poštovné Vám vrátíme pouze za první zásilku při které jste insert reklamoval. Protože v případě odstoupení od smlouvy na ně nemáte ze zákona právo, což má každý obchod včetně našeho uvedeno ve svých obchodních podmínkách.
Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.



Než mi však odepsali, já jsem mezitím napsal recenzi na Heurece v tomto znění:

Nedoporučuje obchod

Neseriózní přístup k zákazníkovi - pokus o podvod

Při reklamaci mi zpět poslali stejný špatně fungující produkt, ač mi tvrdili, že jde o nový kus. Neproplatili mi ani náklady na dopravu k reklamaci.
Od tohoto obchodu jsem si zakoupil plynový insert Zippo, který však nefungoval, tak jak má. Zaslal jsem jej obchodu zpět s tím, že chci jiný kus. Obchod jsem o tom informoval emailem, avšak nikdo nereagoval. Když mi bylo ČP oznámeno, že zásilka byla doručena, kontaktoval jsem obchod podruhé. Tentokrát mi již bylo odpovězeno panem Petrem H., že obchod plynový insert zaslal českému zastoupení Zippo, odkud mi bude zaslán nový kus. Když přišel balíček s plynovým insertem, obálka obsahovala doklad, kde byla rovněž informace o to, že mi byl zaslán nový kus. Avšak plynový insert, který mi byl zaslán jako nový kus, byl ten samý, který jsem poslal na reklamaci a fungoval ještě hůře než před tím plus byl celý umaštěný od prstů i s jejich otisky. Před odesláním jsem si totiž ofotil jeho výrobní číslo. Ze strany obchodu je to normální podvod. Nevím, co tím sledovali. Zbytečně se zboží odesílalo a přeposílalo, 14dní jsem na něj zbytečně čekal a výsledek je úplně k ničemu. V obchodě by si měli uvědomit, že všichni nejsou úplně blbí, jak si zřejmě myslí. Navíc mi nebyly ani proplaceny náklady na odeslání reklamace, ač jsem obchodu zaslal číslo účtu i s dokladem o nákladech na dopravu. Plynový insert zasílám zpět k vrácení, budu chtít vrátit peníze a tomuto obchodu se již obloukem vyhnu.


Krátce po prvním mailiu mi od obchodu přišel následující mail tohoto znění:
Vážený pane,
za Vaši lživou, nepravdivou a poškozující pomluvu naší společnosti, na Hereka.cz zvážíme s naším právním oddělení právní kroky za možný ušlý zisk Vůči Vaší osobě.
To co tam tvrdíte není pravda což my jednoduše dokážeme a to už tím že nový insert Vám zaslalo přímo české zastoupení firmy Zippo a oni opravdu nemají zapotřebí zákazníky klamat a všechny reklamace řeší do druhého dne, opravou nebo výměnou produktu.
Insert jste nedostal ten samý co jste nám odeslal a recenzi tudíž lžete.


To, co je tučně zvýrazněno bylo zvýrazněno i v mailu.

Co si o tom myslíte? Já jsem to posuzoval podle fotek stejného výrobku na netu, kde se ta čísla liší a na základě toho jsem se domníval a domnívám, že mi zaslali stejný kus. I přímo na jejich stránkách je tam jiné číslo. A je ze zákona možné trestat recenzi, kdy tam nějaký úmysl poškodit či škodit? A jak by jako chtěli počítat ušlý zisk?Není to spíše strašení, abych to smazal? Fotku toho zippa od nich mám. Navíc se tam záměrně nezmiňují o tom, že píši, že to zippo funguje hůře než před tím. což je pravda, ale bohužel jsem jim zippo už odeslal, takže dokázat to nemůžu. Také tam nezmiňují to neproplacené poštovné, což je také pravda.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4260
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » úte led 31, 2023 0:00

sobb píše:Navíc bych tipla, že to je možná zas nějaká novinářská pokroucenina a v reálu to bude krapet jinak.

Jj, taky si myslim. Nejspis chybi nejaka podstatna informace a dalsi kus se ztratil v automatickem prekladu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » úte led 31, 2023 11:18

Mozna, ze ani ne. Jen je to ponekud jiny pristup, v Barcelone urcite, v Amsterdamu jsem nebyl - tam chteji aby mesto "zilo" (proste receno - neni to spravne misto na introverty a asocialni lidi). Tudiz jsou pro ne prioritni ruzne kramky i obchody a osobni nakupovani. Naopak, radi by snizili dopravu. Z obou vychazi rozvazkove sluzby typu Kosik/Rohlik hodne na spatne strane.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny