Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv pro 3, 2020 11:41

Mně taky už asi týden veze DPD jeden z dárečků pod strom (z Alzy.cz).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28277
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » čtv pro 3, 2020 14:09

Zeby mluvici Alzak :wink: , napr. 90-cmovy, idealni partak na ranni polemlesemloukou. Urcite potesi, az uprostred nejvetsiho blata v busi zacne rvat "Ahoj Pozemstane!" :smt044

Bohuzel, tento nema raketu...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv pro 3, 2020 14:12

Hele, co sem našel v jednom sexshopu:

Naprosto luxusni zalezitost! Jednou si vezmete na sebe a uz ho nesundate...


Nemohl sem holt odolat, takže budu mít o jedno třičko navíc..... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28277
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pát pro 4, 2020 12:19

apuka píše:Mam jeste jednu zasilku ze Spanel, tak jsem zvedav, to by uz taky melo byt v preprave.
Tak tyto Spanele jsou dobri... Objednano 30.11. odpoledne, zasilka expedovana 30.11. vecer, zasilka dodana DHLkem do mych rukou dnes, 4.12. cca 9:15.

Edit: Jeste perlicka. Dostal jsem v 11:43 (2,5 hod po doruceni zasilky) mail od odesilatele:
Your package has been handed over to our delivery agent. We will send additional notifications as your shipment progresses.
a o hodinu pozdeji dalsi email, ze zasilka byla dorucena.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pon pro 7, 2020 20:32

Skvela Zasilkovna se zaskvela. Poslali mi z eshopu misto paru holi jen jedinou. Uz poslali druhou zasilku, snad uz cely par, ja jsem jim mel poslat zpet tu jednu. Jsem si rikal, ze to udelam Zasilkovnou na adresu. Slo to podat jedna radost. A dnes vecer mi prisel email:
Vážený zákazníku,

máme pro Vás důležitou zprávu k Vaší zásilce č. Z xxx pro příjemce yyy. Externí dopravci nás výrazně omezují s denními limity zásilek na českém trhu, proto jsme museli z kapacitních důvodů externích dopravců přesměrovat Vaši zásilku na nejbližší vhodné výdejní místo Zásilkovny:

Susosop, Blbakov, Horni konec

Proč jsme tento krok podnikli?

V tuto chvíli naši logističtí partneři čelí enormnímu nárůstu zásilek na všech frontách, a tak se snažíme dělat maximum pro to, aby Vaši zákazníci dostali své zásilky v co nejkratší možnou dobu. Abychom zachovali slíbený čas doručení, rozhodli jsme se zavést přesměrování některých zásilek přímo na nejbližší vhodná výdejní místa.
Tak to jsem zvedav, jestli se tomu ten eshop (ktery pouziva Zasilkovnu taky, takze asi k nim jezdi zasilky nabirat) potesi... Maji to ve vedlejsim meste, 12+ km.
Spis mi asi zustane je dotlacit do toho, aby to tam nejak prece jen dopravili...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pon pro 7, 2020 21:55

Poslal jsi to jako vratku? Tj. nechal sis od e-shopu vygenerovat carovy kod, ktery jen nalepis na zasilku, doneses na vydejni misto a dal nemusis nic resit? Jestli ne a poslal jsi to normalne, tak se nediv, jak maji vedet, ze je to e-shop, kam jezdi zasilky vyzvedavat a vratky nejspis pri tom berou s sebou? Navic pak uz nemusis nic resit, vsechno je mezi e-shopem a Zasilkovnou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pon pro 7, 2020 22:31

Tento eshop nedela takove vratky. Ja se nedivim, ze to nevi, divim se, ze si dovoli pri dodavce na adresu (plus cena) zaslat na vydejnu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pon pro 7, 2020 22:35

To nedela e-shop, ale Zasilkovna. Asi musi mit nejakou dohodu, ale zeptal ses jich?

Priplatek za doruceni na adresu ti snad vrati, ne? Jinak tohle uz jsem zazil u PPL, taky mi to sofer hodil bez ptani na nejblizsi vydejni misto a to nebyl zadny naval, proste nechtel jezdit znovu. Mne to ale vyhovovalo, bezne si to tam presmerovavam sam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » úte pro 8, 2020 8:15

Ja jsem se je ptal, jestli maji preferovany zpusob prepravy zpet, stejne by to meli zaplatit. Rikali, ze jim je to jedno, nepreferuji nic.

Taky si myslim, ze nejvetsi duvod byl, ze ten eshop je v male vesnici, 12km od toho vydejniho mista v nejblizsim vetsim meste. A kvuli jednomu balicku se ridicovi nechtelo jet 24km.

Ale toto spise ukazuje na to, ze se sice muze nadavat na Ceskou Postu, ale kdyby se zrusila, tak se nektera zapadlejsi mista se dorucovani jednoduse nemuseji dockat. Ze CP ma u nekterych hur dostupnych samot (kam se i v lete dostane jenom "poradne auto", ne to v zime) udelane schranky na pristupnejsim miste, je OK, ale aby si z vesnice kazdy musel pro balik/zasilku dojet 10+ km uz tak OK neni. Anebo ze by musel priplatit "za benzin"...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » úte pro 8, 2020 17:23

To ma jeste zajimave pokracovani.
Dnes mi volali ze shopu, ze dostali skoro stejny mail jako ja, ze maji jeste jednu zasilku, kterou taky nedorucili na adresu. Jenze v tom "mem" mailu nedostali heslo na vyzvednuti. Ja jsem taky nikde nic nenasel, v aplikaci se nedarilo aktualizovat stav ani na mobilni data ani na Wifi. Nakonec jsme volal do Zasilkovny. Pry heslo dostanou, az bude zasilka na vydejne - je pravda, ze vyhledavani furt ukazovalo "na ceste".
Volam pani do shopu - a ona, ze v tom mailu, co dostali oni je ale napsane, ze si zasilku musi vyzvednout do soboty, jinak se posle zpet. :roll: ](*,)

Ponekud divne oznameni predem, kdyz se jeste nevi, kdy do shopu dorazi...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte pro 8, 2020 18:26

Mně zklamala alza. Sem objednal a zaplatil dárek pod strom, druhý den po objednávce alza poslal emila, že předala DPD, paxe ca 10 dní nic nedělo a fčíl mi bez jakéhokoli vysvětlení přišel dobropis na celou částku vč. poštovného. Séře mě to "bez vysvětlení", ne to, že nemám dárek pod strom.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28277
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » úte pro 8, 2020 19:21

@apuka: mail od Zasilkovny, ze je zasilka na ceste, chodi pokazde. Nepisou tam nahodou, ze mas pockat na ten dalsi s heslem? ;-) Dneska je utery, do soboty spousta casu.

No a jinak je holt potreba vybirat nastroj podle pouziti. Zasilkovna je skvela ve mestech, kde mas vydejnu na kazdem rohu. Doruceni domu pridali nedavno a je otazka, jestli je to dobry napad, puvodni idea byly prave ty vydejny. Protoze doruceni domu funguje pro vetsinu lidi blbe, rozumne pouzitelne je jen kdyz jsi cely den doma nebo do zamestnani, kde je neco jako recepce.

BTW, divny e-shop nekde na vesnici, co ti posle jen jednu hulku :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » stř pro 9, 2020 11:23

mike píše:Zasilkovna je skvela ve mestech, kde mas vydejnu na kazdem rohu.
Presne. Jen v tech mestech, alespon vetsich to ujde i pri doruceni na adresu. I kdyz... mi dorucili neco domu (ja jsem si Zasilkovnu nevybral, to shop), volal chlapek, ze mi nese balik, za minutku je tam. Cekal jsem venku 10+ minut, prijelo nejake bezne auto, takove to osobni s predelanym zadkem na naklad misto sedadel. Zastavilo, ridic se zacal prehrabavat na sedadle spolujezdce - mel tam cca 6 balicku a trvalo mu skoro 5 minut, kym nasel, ktery mel byt muj #-o. No, normalni kuryr to nebyl, nekde asi sehnali nekoho, kdo jim v prubehu sve prace sem-tam neco zaveze.

Ja si myslim, ze Zasilkovna i kvuli tomu doruceni na adresu ma spolupraci i s Ceskou Postou. Jen je blbe, kdyz jim (resp. jejich systemu) nedojde, ze kdyz to daji nekomu jinemu, tak tomu se nebude chtit tech 24+ km jezdit kvuli par korunam...
mike píše:divny e-shop nekde na vesnici, co ti posle jen jednu hulku
Tak eshop je jenom mala cast fungovani spolecnosti :wink:. Ty hulky v nekterych delkach se prodavaji i jednotlive, tak to nekdo popletl.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř pro 9, 2020 11:51

pavproch píše:Hele, co sem našel v jednom sexshopu:

Naprosto luxusni zalezitost! Jednou si vezmete na sebe a uz ho nesundate...


Nemohl sem holt odolat, takže budu mít o jedno třičko navíc..... :mrgreen:


Třiko LaS Tour, dl.rukávec, mám fprackách, nevypadá zle, ale ten luxus tam prostě nevidím/nehmatám.... prostě třiko. Ale bude se hodit. :twisted:

EDIT: 14:45 - pomalu končím fpráci a chystám se na polemlesemloukou3 domů .... a přišlo to dříff než sem čekal - bude se hodit... sem ráno jel do práce autem, čili sem si nevzal podvlíkací triko (sic mrzlo) pod kostnatého ftáka a fčíl je venku už zase nula.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28277
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » stř pro 9, 2020 12:26

ZKus si pred oblecenim natrit telo sekundakem. Potom rychle oblec - a za par chvil zacne platit "Jednou si vezmete na sebe a uz ho nesundate" :wink: :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř pro 9, 2020 12:34

:mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28277
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » stř pro 9, 2020 17:38

apuka píše:Jen v tech mestech, alespon vetsich to ujde i pri doruceni na adresu.

Nevidim, v cem by mel byt rozdil. Ani ve meste nevis, kdy ti to privezou, takze to funguje jen kdyz je nekdo cely den doma nebo kdyz si to posles do prace, kde je nejaka recepce. Jinak je to uplne nahouby stejne, jako na vesnici. Mozna je to na vesnici i lepsi, jelikoz zavolaji s predstihem, jestli tam vubec maji jezdit. Ve meste klidne az kdyz stoji pred barakem. Kdyz maji telefon, uplne nejhorsi moznost je, kdyz ho tam odesilatel nenapise.

Pracovne obcas pouzivame kuryry. To je lepsi, jelikoz se da domluvit rozmezi hodiny az dvou a sami volaji predem, aby nejezdili zbytecne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » stř pro 9, 2020 18:34

Etheric píše:Teď mi jde balík z Finska, přes GLS, už je na cestě, tak su zvědav :)

GLS trvala přeprava z Finska až ke mně domů 8 pracovních dní. Když to srovnám s vnitrostátní dopravou balíků z českých eshopů, je to super výkon, na to jaká je doba
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » stř pro 9, 2020 18:38

Vidis, ja jsem zapomel napsat, ze druha zasilka ze Spanelska (u ktere jsem priplatil za neposlani beznou postou - tj. pres nizozemskou postu ve Spanelsku :(() prisla po cca tydnu. Mne to privezlo DPD. Preprava z distr. strediska na SV Spanelska do Cech jim trvala cca 5 dnu. Ta prvni zasilka byla taky cakum prask treti den od podani ve Spanelech.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod castielo » stř pro 9, 2020 18:41

castielo píše:Od slovenskych obchodov ani necakam proklientske spravanie, takze som ich ani neriesil, ale prekvapilo ma Odlo, vraj system nestihol aktualizovat stav tovaru na sklade (ehm 2 kusy k dispozicii v case objednavky) - pekny den a taktiez nic.


Odlo muselo na5rat slusnu kopu ludi :D dnes prisiel 20% zlavovy kod ako ospravedlnenie.
castielo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob led 26, 2019 19:16

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » stř pro 9, 2020 20:04

Ze Odlo nestihlo aktualizovat system ted, jeste je OK. Podivej se ale bliz, napr. takovy Rockpoint.

Jsem jednou uz dva tydny koukal na jejich eshopu na jedny kalhoty. Furt web ukazoval, ze je maji v RP v Nove Karoline, tak jsem tam dokonce i zastavil - a kalhoty nenasel. Jsem si je pamatoval z par mesicu nazad, jenze ted je meli v obrovske sleve.

Tak jsem si je rezervoval na prodejnu, ze asi je maji nekde na sklade. Po dvou dnech (!) mi prisel mail, ze rezervace zrusena, kalhoty tam nemaji. OK stane se. Po tydnu jsem se kouknul - a zase uvedene, ze je v tom obchode maji. Asi je nasli. Zase rezervace, zase (tentokrat uz dalsi den) mail, ze je nenasli. Jsem to mel po ceste, tak jsem tam jeste zasel a pokecal s prodavacem, jestli to fakt nekde nemaji. Pry ne, ze to ted hledal on.
Kupodivu, za dalsi tri dny kalhoty z nabidky zmizly.

Ale co se nestalo, po par mesicich se najednou zase objevily - v cele republice (stejne jako predtim) jediny kus v Nove Karoline. Tak jsem si rikal, ze na to vychazi doprava zdarma, tak jsem si je objednal na dobirku domu. Prislo mi i potvrzeni (!!!) objednavky (ne jen mail o prijeti). Jenze za dalsi cca dva dny zase prisel mail, ze to na obchode nenasli a ze rusi objednavku....

Ze "inzerovane" zbozi na prodejne v RP nenasli, to jsem si uz zvykl, stalo se nekolikrat. U nejake male veci se nedivim, vsude se krade. Ale nenasli ani 50l bagl a ruzne kusy svrchniho obleceni (ukrast nebadane radne teplou zimni bundu uprostred cervence v nejvetsim horku asi neni uplne nenapadne :-)). Vetsinou to z nabidky zmizlo za max. dva dny. Ale vyse uvedeny priklad byl fakt vrchol.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod castielo » stř pro 9, 2020 21:27

Nieco podobne sa mi stalo v Sportisime, ale s dobrym koncom :D Na jar som objednal windstopperovu vestu (uplne posledny kus- zrovna moja velost), ale ked objednavku nie a nie odoslat, tak som uz tusil, ze bude problem... samozrejme, prisiel neskor email - neni skladom bla bla bla. O niekolko mesiacov neskor pri nahodnom prehladavani som tam na nu narazil zase a ... na druhy krat sa podarilo :)


Neviem ako to beries ty, ale mna nedodana vec strasne, ale strasne nazlosti (slusne napisane :D)

V pripade Odla ma skor nahnevalo to, ze to co som objednal uz v dannej velkosti nikde nemaju.

Teraz sa uz snazim predchadzat sklamaniam a preto nakupujem 95% veci na Amazone. Ked napisu 1 kus skladom ,tak v 99,5% sa mi do ruky dostane. Tych 0,5% je ak to dostane do ruk Royal Mail a dorucit to ma Slovenska posta. Aj kolegovia si objednali tie 140 € rukavice za 21 no a padla volba na Royal Mail (moj par siel nastastie cez UPS), zasielka samozrejme uz meska (nevidim to ruzovo) a oni sa uz chystaju vypalit pobocku posty :D
castielo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob led 26, 2019 19:16

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » čtv pro 10, 2020 7:33

castielo píše:Teraz sa uz snazim predchadzat sklamaniam a preto nakupujem 95% veci na Amazone.
Na Amazone se Ti taky stane vsechno (ne)mozne. Tam je problem (stejny jako napr, u Sportpusuitu), ze to uz neni jeden prodejce ale muze tam prodavat kdokoliv a kazdy sa rozhoduje sam, jak Ti to posle, muze mit vlastni system evidence, atd, atd. A az natrefis na toho "spravneho", tak problem muze byt. Vsak taky ne kazdy prodejce tam ma super hodnoceni :-).
A to i na nemeckem Amazonu, kde se nepouziva Royal Mail :-).

K tomu RP jeste jen poznamka - ne ze by se snazili nejak kompenzovat svoji chybu, ani omluva neprisla ani jednou. Pouze email typu "objednavku rusime, zbozi uz neni na sklade", slovicko omlouvame se, prominte a pod. tam nenajdes ani lupou. (Ja jsem taky nechtel nic, jsem tusil, ze to tak bude.)

Zato s tou Zasilkovnou musim jeste doresit, protoze je ani nenapadlo polat zpet rozdil v dodani na vydejnu a na adresu, jen napsali, ze "jako kompenzaci poskytnou kod pro poslani jedne zasilky zdarma". Aniz by se neco ptali - a ja se nechystam posilat s nima uz nic. Navic moznost "svevolne" zmeny zpusobu dodani nemaji ani v obchodnich podminkach, zato tam maji, ze se zavazuji dodat, jak bylo urceno.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod castielo » čtv pro 10, 2020 10:01

Zabudol som zdoraznit, ze nenakupujem veci od tretich stran :) Jednoducho hladam len polozky, ktore ma Amazon na svojich skladoch. Clovek ked si zvykne na ich servis, tak take podnikatelske subjekty vychodoeuropskeho typu ako pises o Rock Pointe alebo Sportisimo\A3 uz nebudu mat v tvojom nakupovani priestor (okrem nejakych drobnosti).

O amazone by som mohol pisat romany (len na doprave som tam nechal odhadom tak 700€ :D), kto vie ako to tam funguje, tak sa vie velmi dobre napakovat kadejakym oblecenim a prislusenstvom za zlomok ceny nasich obchodov.

Aj tak si myslim, ze uroven obchodov v CR je podstatne vyssia. Minimalne ceny mate lepsie. MSR elixir aj Osprey Stratos som dotiahol od vas. V jednom pripade usetrenych 50€, v druhom 20, ale vseobecne uroven komunikacie v nasich koncinach je strasna bieda.

Zasielkovnu si podla mna vykomunikujes, blbe je akurat to, ze s tym musis stracat cas a nedeje sa to aktivne z ich strany.
castielo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob led 26, 2019 19:16

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » čtv pro 10, 2020 10:04

Ten balicek ze Zasilkovny, co mely dat do vydejny jeste stale neni podle sledovani zasilek na ceste k vydejnymi mistu, stoji od vcerejsiho rana na expedicnim depu. Podaval jsem to v patek odpoledne, zvlastni, ze Zasilkovna to prijala na odesilacim depu az v pondeli vecer, i kdyz odvazeli balicky z vydejny kazdy den dve hodky po case meho podani.
Takze je uz na ceste 6 dnu. ](*,)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv pro 10, 2020 10:46

Ufff, tak fšecky dárky (které ke mně šly poštou či jinou přepravní službou) už mám fprackách, poslední by měl být k vyzvednutí na prodejně (náhrada za tu nedodanou alzu), tak snad už nebudu nemile překvapen. Na naší dědinské ČPoště je davové/balíkové šílenství, paní je doslova zavalená balíkama a ten můj hledala snad 15minut (a lidi za mnou mrzli v dlouhé frontě venku, předtím než sem došel na řadu sem mrznul tež).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28277
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Lipon » čtv pro 10, 2020 13:10

tak na sídlištní poště je pusto prázdno
byl jsem koncem minulého týdne vyzvednout dop. dopis, psychicky byl připraven na 1/2 frontu, vybavil se audioknihou do fronty a byl jsem hotov za 3 minuty
co jsem tak za těch pár minut vypozoroval, tak udělali nový koutek pro balíkovnu, tam se lidi střídali, ale jinak se neštosujou
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv pro 10, 2020 14:29

pavproch píše: Ufff, tak fšecky dárky (které ke mně šly poštou či jinou přepravní službou) už mám fprackách, poslední by měl být k vyzvednutí na prodejně (náhrada za tu nedodanou alzu), tak snad už nebudu nemile překvapen.


Už je tam (na prodejně), takže vánočky mám (snad) pořešené, definitivně..... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28277
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » čtv pro 10, 2020 19:12

apuka píše:Zato s tou Zasilkovnou musim jeste doresit, protoze je ani nenapadlo polat zpet rozdil v dodani na vydejnu a na adresu, jen napsali, ze "jako kompenzaci poskytnou kod pro poslani jedne zasilky zdarma". Aniz by se neco ptali - a ja se nechystam posilat s nima uz nic.

Penize ti IMO vratit musi, kdyz si reknes, ale takhle ti zase dali kompenzaci vetsi. Mozna by ti ale meli vratit uplne vsechno, protoze sluzbu svevolne zmenili na neco, cos nechtel, ale zas se handrkovat o par desetikorun...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv pro 10, 2020 19:15

Mně alza vrátila peníze za tu neuskutečněnou dodávku do 24hod od vyplnění jejich formuláře na vrácení peněz (=určení, jak je chcu vrátit, bylo tam víc možností, já volil platba kartou = vrácení na kartu)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28277
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny