Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Hafi » stř led 6, 2016 21:14

23.12.2015 14:08 Zásilka doručena na dodací adrese
23.12.2015 06:51 Zásilka převzata kurýrem INTIME k doručení
19.12.2015 18:08 Zásilka připravena kurýrovi k doručení
17.12.2015 05:42 Zásilka přijata na depo INTIME z převozu mezi depy
17.12.2015 00:22 Zásilka přijata na depo INTIME
16.12.2015 15:19 Zásilka převzata kurýrem INTIME u odesilatele
16.12.2015 09:12 Přeprava objednána, data k zásilce přijata


Na webu měli, že nějak předvánočně nestíhaj, což jsem byl ochoten celkem tolerovat, ale když 21.12. ta samá společnost přivezla na stejnou adresu jiný balík, tak jsem to urgoval. Slíbili, že to druhý den určitě přijde...a když se neozvali urgoval jsem znova. Myslím, že kdybych jim nevolal, tak to nemám doma dodnes.
Takže jsou diletanti úplně všichni...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » čtv led 7, 2016 7:42

Mne sice InTime dovezl do OV balik asi treti den (kurirem vyzvednuta 16.12.), ale....
Od eshopu jsem nedostal mail, ze zasilka byla expedovana. 15. jsem jim psal, jestli byla objednavka vyrizena (uz tam lezela asi 10 dnu, ale to je u nich normal, mnohe veci delaji/siji az po objednani), 16. prisla odpove, ze kuryr zasilku prevzal a na dotaz, proc jsem nedostal oznameni "Bohužel poslední dobou se nám stává, že maily od nás padají zákazníkům do nevyžádané pošty jako spam - programátor mi to nedokáže vysvětlit...". Co dodat? U mne to do spamu nespadlo, mozna uz na Tiscali..., jen nevim, co by na tom mel vysvetlovat programator :-).
OK. Kouknul jsem na stranky InTime (jina vec je, ze jsem zvolil dopravou Ceskou Postou a oni poslali InTimem, ale vzhledem k tomu, ze byla zdarma, tak jsem to tak nechal), pry prijde oznameni o doruceni emailem a SMSkou a kuryr zavola dostatecne dopredu, aby se domluvilo, kdy to priveze. Cislo zasilky jsem nemel. Mail zadny neprisel, SMS-ka zadna neprisla, najednou zazvonil mobil "Jste doma, prave Vam prinasim zasilku...", ja samozrejme v praci, tak jsem ho pozadal nechat to na depu, kde bych to po praci vyzvednul osobne.
Prijdu na depo, tam chteji cislo zakazky, podle jmena a adresy (pry) nedokazou dohledat zasilku. Ja jsem mel jedine info a to cislo na mobil na kuryra. Po pul hodine mu dispecer zavolal, prave prijizdel na depo i s mou zasilkou, takze nakonec jsem ji prevzal primo od nej.
Mezitim jsem prohodil par slov s dipecerem, proc nechodi zadne maily, SMSky od nich nechodi (to byl uz druhy pripad za rel. kratky cas, nastesti prvne jsem mel cislo zasilky od eshopu ale jinak naprosto stejna zkusenost). Pry "obcas" rano, kdyz si dispecery prebiraji online z centralni databaze zasilky a tehdy se automaticky rozesilaji maily a SMS, tak system spadne a pote se nerozesle nic :shock: :roll: ](*,) Resit to samozrejme nikdo neresi. A na dotaz, proc ridici nezavolaji dopredu, jak maji na svych strankach, na to jsem odpoved nedostal.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » čtv led 7, 2016 17:38

apuka píše:Pry "obcas" rano, kdyz si dispecery prebiraji online z centralni databaze zasilky a tehdy se automaticky rozesilaji maily a SMS, tak system spadne a pote se nerozesle nic

Hmm, a to mi pred par lety prisla prave komunikace InTimu ukazkova, SMS o kazde zmene. Tenkrat toho jeste asi nemeli tolik a system fungoval. Skoda.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » čtv úno 25, 2016 21:43

Ceska posta sice patri do vlakna Stiznost, ale dam to sem. Dneska jsem poprve platil kartou :shock: Dobirku a bezkontaktni. CP se probourala do 21. stoleti.

Ma to samozrejme hacek. Kartou pry nejsou platit slozenky a losy. Na losy sere pes, ale proc slozenky?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pát úno 26, 2016 10:21

Protoze kdyz zaplatis slozenku napr. na 5000,- Kc, tak zaplatis y Kc poplatek poste. Karetni spolecnost si ale nauctuje x% z cele castky 5000+y, co bude vetsinou o dost vice nez samotny poplatek poste.
To byl prioritni duvod, proc posta nechtela povolit pouziti jine karty nez Maxkarty na platby. Zadna banka nebyla ochotna/schopna pristoupit (pochopitelne) na upravu systemu pro zpracovani karet na uctovani jen za poplatek. A posta zase nechtela/nechce pristoupit na to aby platila poplatek za kartu i za castku, ktera nejde ji/pres ni a jit i do minusu. Taky pochopitelne.

Edit: a ze 21. stoleti? Ve Svycarsku se tato moznost zavadi letos a to az na primy zasah parlamentu....
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod booze » pát úno 26, 2016 10:38

mike píše:... CP se probourala do 21. stoleti.
.... Na losy sere pes, ale proc slozenky?

Kdo v 21. stoleti plati slozenky na poste? :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Hafi » pát úno 26, 2016 10:50

O slozenkach jsme se kdysi ucili na zakladce - v nejaky vlastivede jsme se ucili, jak je vyplnit. Dalsi hodina pak byla venovana posilani telegramu, coz bylo zhruba podobne dulezite ucivo.
@apuka: ale tohle ten duvod asi nebude - v pripade dobirky je to stejny pripad a tam zjevne platit kartou jde.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pát úno 26, 2016 14:02

booze píše:[Kdo v 21. stoleti plati slozenky na poste? :twisted:
Komu se nechce prepisovat cisla do el. bankovnictvi. Nebo na ne poradne nevidi.
Nebo kdo ma moc pohledne kocky/chlapy na poste...

Nebo kdo nechce prozradit, odkud penize odchazeji...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pát úno 26, 2016 16:44

booze píše:Kdo v 21. stoleti plati slozenky na poste? :twisted:

Duchodci ;-) Fakt, vcera jich tam par takovych bylo.

Hafi píše: v pripade dobirky je to stejny pripad a tam zjevne platit kartou jde.

Asi tak. Navic to procento slo nedavno hodne dolu a CP je velky zakaznik, takze si urcite dokaze vyjednat podobne podminky, jako velke retezce, takze to nebude nic zavratneho.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Lipon » pát úno 26, 2016 18:39

nebo
apuka píše:... kdo nechce prozradit, odkud penize pochazeji...
=;
(aplikovatelne obzvlast u duchodcu :mrgreen: )
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » stř lis 16, 2016 19:12

Vyuzil jsem dopravu zdarma a objednal dva Limmery z Bushcraftshopu (diky Hafimu za tip), stejne mi uz dochazi. Nasledovala mailova smrst:

GoPay: Informace o vaší platbě z http://www.bushcraftshop.cz
Bushcraftshop: Přijatá objednávka číslo XXX
Bushcraftshop: Vaše objednávka je připravena k expedici
Bushcraftshop: Vaše objednávka se vyřizuje
Bushcraftshop: Vaše objednávka byla odeslána
Česká pošta: Informace o Vaší zásilce XXX
Česká pošta: Informace o Vaší zásilce XXX
Česká pošta: Informace o Vaší zásilce XXX

Ty posledni tri od CP jsou stejne, asi nejaka chyba. Jeste v tom byla jedna SMS od CP.

Ja vam teda nejak nevim... Je fajn, kdyz mam informace, co se deje, ale 8 mailu + 1 SMS kvuli jedne zasilce? I 6 + 1, kdyby to CP neblbnulo, mi prijde trochu moc.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Miras » stř lis 16, 2016 19:36

No vidíš to, já mám zase klidně radši informací trochu víc, než málo... Teď na jednu objednávku čekám, v pátek mi přišlo potvrzení objednávky, v pondělí potvrzení přijetí platby a od té doby ticho po pěšině :? Přitom zboží mělo být skladem. Tak teď nevím, jestli se na mě vykvajzli a neposlali to, nebo to visí někde u dopravce, nebo co se děje...
Miras
účastník
účastník
 
Příspěvky: 600
Registrován: pon črc 12, 2010 9:28
Bydliště: Toho času Dobřichovice

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » stř lis 16, 2016 19:42

Njn, tezko se zavdecit vsem ;-) Zlatou stredni cestu by to chtelo. Treba prvni mail s linkem, kde se clovek muze kouknout na aktualni stav a pak az info o odeslani.

Ale jasne, z takovych dvou moznosti davam prednost te me.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Hafi » stř lis 16, 2016 20:36

Od pošty mi to přišlo dvakrát a nepřisla SMS. Jinak to samé.
Ale u eshopu tomu ještě jakžtakž rozumím, kdyby tam byly větší rozestupy, tak za to budu i rád - když vše proběhne během jednoho dne, tak souhlasím, že je to divný. Asi by se mi líbilo automatický potvrzení objednávky a pak až info o odeslání. A ty maily mezi by se odeslali někdy večer jen pokud by byli jediný ten den.
Ale ještě víc divný je to u regiojetu, když člověk rezervuje jízdenku - přijdou asi 3 nebo 4 maily s totožným obsahem kvůli jedný jízdence.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Hafi » pon lis 21, 2016 17:54

Pošta vůbec perlí - teď (v 17:48) mi přišel mail, že mi ta zásilka bude doručována "dnes 21.11.2016". Ale balíček už je od dopoledne doma...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Mawenzi » pon lis 21, 2016 18:44

to se mi vcera stalo taky ale stava se mi to bezne i s PPL (tam vyrazne vic). podle me prehlcena SMS brana, ze ktere to posilaji... treba kdyz na silvestra vsichni posilaj sms kamaradum a nektery ty PFka dojdou v 6 rano, az na ne prijde rada :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » čtv kvě 10, 2018 21:58

Mam rad Zasilkovnu, ale ma i sve mouchy. Pouzivam pobocku kousek od baraku. Minuly tyden jsem neco objednaval:
- patek pul hodiny po zaviracce pobocky mail, ze zasilka je pripravena k vyzvednuti
- pondeli zavreno, utery svatek, OK, vyzvednu teda ve stredu
- ve stredu mail vydejni misto vyjimecne uzavreno
- ve ctvrtek mail posledni den ulozeni zasilky, v patek ji poslou zpatky
- za chvili dalsi vydejni misto vyjimecne uzavreno

No nadhera, co ted? Nastesti prisel o 10 minut pozdeji mail vydejni misto je funkcni a balik jsem si uspesne vyzvednul. Byl tam nejaky mlady kluk, majitelka asi onemocnela a na posledni chvili sehnala zaskok. Asi jsem nebyl sam, baliku tam byla jeste hromada. Chapu, maly kramek a blbe se sesly okolnosti. Nestezuju si, nebylo to nic, co by horelo nebo se mohlo zkazit, ale holt je potreba pocitat i s takovou situaci. Chtel jsem napsat, ze na poste se to nestane, ale tam se zas stanou jine veci a jejich pravdepodobnost je asi vetsi :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Hafi » čtv kvě 10, 2018 22:15

Stěžuješ si proto, že hrozilo, že to vrátěj aniž bys měl šanci to převzít, nebo žes na to spěchal a nemohl jsi to převzít? První problém by měl jít řešit, hádám, že ti přišlo něco takovýho:
Zásilku si můžete vyzvednout nejpozději dne 4. května. V případě, že se Vám tento termín nehodí, si můžete dobu uložení prodloužit online na trasování Vaší zásilky XXX, nebo kontaktováním našeho zákaznického servisu na tel. 216 216 516 či e-mailu info@zasilkovna.cz.
Druhý je asi komplikovanější, otvíračku mezi svátky by šlo asi ověřit online už při objednávce, zbytek je komplikovaný, protože by sice asi šlo vyřešit převezení na jinou výdejnu...ale to by tam musel někdo ten balík fyzicky předat, což takto nejde.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » čtv kvě 10, 2018 23:32

Pisu, ze si nestezuju ;-) Ber to spis jako ilustraci toho, co se muze stat, kdyz si clovek necha dorucit zasilku do one (wo)man show kramku, coz je spousta techto vydejnich mist, a sejdou se okolnosti. O svatku a zaviracce v pondeli jsem vedel, ale pocital jsem s tim, ze si to vyzvednu uz v patek. Coz i prislo, jenze zprava o doruceni az po zaviracce. No a dalsich 6 dni pak nebyla sance k vyzvednuti, coz neni uplne malo. Kdyby tam neposlala toho kluka, tak jsem si to vyzvednul az nekdy pristi tyden, zitra nekam jedu. Za predpokladu, ze by fungovalo prodlouzeni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » čtv kvě 10, 2018 23:55

Koukam na svuj balicek z USA. Odeslano 3.5. hromada detailnich updatu o stavu a pak posledni:
ARRIVAL AT DESTINATION COUNTRY – TRACKING UPDATES MAY END HERE, DELIVERY SHORTLY

May 07 2018 12:53:00 PRAHA 120 , CZ ,

Celni posta, cerna dira, zanechte vsech nadeji :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pát kvě 25, 2018 18:24

Zase jsem byl jednou prorokem :? Dneska jsem se byl zeptat na poste a jeste nic neprislo. Bud to jeste visi na proklete celni poste nebo to svine celnici ukradli.

Nejaky napad, co s tim? Na poste nevedeli. Jedine se snad zeptat tech celniku, kde s rozumnym vysledkem nepocitam...

V posledni dobe mi chodily zasilky z tohodle eshopu a pod limit 22 Euro (coz tahle byla) pomerne rychle, zdrzeni u celniku jen par dni, tohle uz je 18.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » čtv čer 14, 2018 0:38

Minuly tyden jsem neco objednaval, mel jsem dopravu zdarma, spoustu moznosti, a tak jsem zvolil GEIS, jelikoz maji nedaleko vydejni misto a daji se tam snadno presmerovat. Prijde avizo a clovek si pres jejich web nastavi, kam to maji dovezt. Pro mne idealni. Jenze tentokrat to nezafungovalo, zadne avizo a ridic tvrdil, ze mi zasilku musi predat do vlastnich rukou, jelikoz to tak e-shop nastavil. Pry to u 99 % e-shopu jde, ale zrovna tihle to udelali blbe.

Nakonec jsme se nejak sesli, ale byl to opruz. Jelikoz mi od e-shopu prisla vyzva k ohodnoceni, tak jsem jim napsal. Dneska mi prisla odpoved:
Povolení avíza i možnost doručení přes parcel shop u balíkové služby GEIS zatím neposkytujeme. Na zavedení této služby pracujeme

Myslel jsem, ze jde o zaskrtnuti dvou policek na papire k zasilce... tusite neco, na cem ze to chteji pracovat? #-o Tj. jestli jde o blbou vymluvu nekoho, kdo nema tuseni, o co jde, nebo jestli jsou s tim fakt nejake komplikace. Doted jsem vubec netusil, ze by to mohlo nejit, vzdycky to zafungovalo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » sob čer 16, 2018 1:39

mike píše:
May 07 2018 12:53:00 PRAHA 120 , CZ ,

Celni posta, cerna dira, zanechte vsech nadeji :twisted:

Jsem si delal srandu a to jsem nemel #-o Balicek nedorazil, a tak jsem pred par dny nasel cislo Ceske Posty pro reseni techto zalezitosti. Zenska s IQ telefonniho automatu po mne chtela cislo zasilky ve formatu, ktery jsem nemel, pry je takovy, kdyz prijde z Nemecka. A ze bez nej nemuze nic delat... nakonec mi aspon dala mail na dispecera celniku ci co. Napsal jsem dotaz, co je s mou zasilkou, ktera uz jim tam 5 tydnu visi. Zadna odpoved neprisla, ale pred chvili mi prisel mail z USA, ze se jim zasilka vratila a ze mi vrati penize :shock:

Chapete to nekdo? Normalne tam dorazila, nikdo se ji nepokusil dorucit a po 5 tydnech ji vrati. Z tohodle e-shopu uz jsem objednaval aspon 10x, vzdycky rychle a bez problemu. Adresu jsem pouzil ulozenou a jiz driv pouzitou, byl tam i mail a telefonni cislo.

Some reasons that packages are returned to us by the carrier include:
• The package was undeliverable as addressed.
• The package was not cleared by customs.
• The package was unclaimed.
• Delivery was rejected.

Netusim, jestli vraceni nejak souvisi s mou zminenou aktivitou, ale slusna firma na maily odpovida :evil: Ne ze bych si myslel o celnikach neco slusneho :axe:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pon čer 18, 2018 9:02

No vidis, moji fotky maji v obchodech, Tvoji asi na celnici nebo poste :wink:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Hafi » pon čer 18, 2018 11:18

Nicméně to není specialita Český pošty, ale asi jakási všeobecná poštovní deviace. Bo když jsem byl v Kanadě, tak mi balík taky nedoručili, protože tam chybělo označení čísla bytu (na zvonku i na dveřích jsem uveden byl...ale oni to ani nezkusil a vrátili zpět...kde si Česká pošta ještě řekla při vydání o poštovné v druhém směru...)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod GreyMouse » pon čer 18, 2018 12:37

@mike: Třeba sedí na celnici nějaký český Yossarian, který zásilky k doručení adresátovi a vrácení odesilateli rozděluje podle jím zvoleného klíče pro daný den a tentokrát jsi holt neprošel ;-). Vsadím se, že ses bavil když Yossarian v Hlavě XXII cenzuroval dopisy, zatímco tady se rozčiluješ :twisted:
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pon čer 18, 2018 17:15

@Hafi: tohle byla celnice, posta to vubec nedostala, aspon se tak tvari.

@GreyMouse: to nebude cesky Yossarian, ale ceske bordelarske hovado :evil:

Zkousel jsem zjistit, co se stalo, od odesilatele. Ti sice na maily reagujou, ale je to velka firma, takze klasicky support. Tvrdili, ze tam zadny duvod nebyl a adresa byla v poradku, ale mam neprijemny pocit, ze se na zasilku ani nekoukli, jen na tracking od DHL. Po tretim mailu jsem to vzdal.

Jelikoz to tam lezelo 5 tydnu, nic se nedelo a pak to poslali zpatky, tak tipuju, ze zasilku nekde ztratili, poskodili nebo vykradli a pak poslali zbytky zpatky :axe:

No nic, objednam znovu a uvidim.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pon čer 25, 2018 17:39

DPD se zase prekonalo. Nepovedlo se jim dorucit zasilku ani do vlastniho vydejniho mista #-o Kdyz uz si clovek rika, ze horsi to uz byt nemuze, tak oni neco vymysli. Navic jim zrovna spadlo sledovani zasilek. Ze se na jejich zakaznickou linku neda dovolat je standard a sami to potvrdili.

Napisu (nemeckemu) odesilateli, ze sorry, ale jestli nedaji jinou moznost, nez DPD, tak s nima koncim. Na tohle nemam nervy. DPD mi jeste ani jedinou zasilku v zivote nedorucilo bez problemu.

(proc se to dnes nepovedlo nevim, ale tipuju, ze proto, ze to jejich vydejni misto ma otevreno az od 11 a ridic tam byl driv)

BTW, recenze na Netu se vzacne shoduji, nejhorsi z dopravnich spolecnosti u nas, vetsinou nejnizsi mozne hodnoceni a stejne problemy, jako jsem zazil ja. Nechapu, ze to jeste nezkrachovalo, tohle se tahne dlouhe roky a nic se nelepsi, spis naopak (driv se jim aspon dalo dovolat, ne ze by to moc pomohlo).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » úte čer 26, 2018 17:23

Tragikomedie pokracuje. Dneska se ve sledovani zasilky objevilo: Adresa uvedená na zásilce není správná.

Adresa jejich vlastniho vydejniho mista #-o Moje adresa je samozrejme taky spravne.

Mel jsem od nich neprijate volani, kdyz spim, telefonu neberu. Zpatky se jim dovolat neda. Maily ctou (prislo potvrzeni) a neodpovidaji. Na formular taky ne. Nereaguji, nedorucuji, naprosto nedobytni. TVL, tohle si rika prepravni sluzba ](*,)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » stř čer 27, 2018 17:07

27.06.2018 14:35 Velke Prilepy (C ... Zásilku se nám nepodařilo doručit.

#-o ](*,) to je fakt neskutecny. Podruhe se jim nepodarilo dorucit do jejich vlastniho vydejniho mista. Aspon myslim, jelikoz netusim, o co se vlastne pokousi. Neposlali mi kod do jejich stupidni aplikace, prestoze jsem o nej zadal uz nekolikrat, takze nevidim, co je naplanovano ani to nemuzu zmenit. Muzu jim jen posilat maily, na ktere neodpovidaji, pouzit jejich formular se stejnym vysledkem nebo poslouchat jejich automat pres telefon, ktery nikdo nevezme.

Da se s tim neco delat? Myslim treba stiznost na COI nebo tak neco. Dementni Pitomi Debilove si nezaslouzi nic jineho, nez zkrachovat, aby od nich byl konecne pokoj. Dokud "funguji", tak se jim bohuzel neda vzdycky vyhnout, protoze nektere nemecke eshopy posilaji jen pres ne a nekdy se to clovek ani predem nedozvi :? Kdyz si muzu vybrat, tak DPD nikdy nepouziju, uz dlouho, nemam s nima jedinou dobrou zkusenost.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny