Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » stř kvě 25, 2022 17:00

To jsou veci... neni do diskriminace? ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř kvě 25, 2022 17:19

Protože sem na alze firemně několik let nic neobjednával, no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » pát kvě 27, 2022 4:10

Došel mi mailem od jednoho eshopu slevový kód 50Kč. Zkusil jsem, jestli mi projde objednat věc za 51Kč a mít ju za korunu /plus 48 doprava/. Prošlo, zásilka už je na cestě. Ti ze mě museli mít radost :mrgreen:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pát kvě 27, 2022 4:12

Mozna bys to mel otevirat venku :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » pát kvě 27, 2022 4:24

:lol:
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pát kvě 27, 2022 19:25

Mně takhle nechtěl jeden eshop pustit k dokončení objednávky, protože můj dárkový poukaz byl za 500Kč a objednávka za 492Kč. Tak jsem tam přihodil zubní pastu Signal za 30Kč. Ale ta zubní pasta byla od jejich partnerského obchodu, takže šla zvlášť a dopravu hradil eshop. Takže jsem si druhý den šel vyzvednout na pobočku konvici a za tři dny mi z jížních Čech kurýr domů přivezl zubní pastu ... a to se vyplatí :D

Jinak:
Alza nabízí falešnou záruku, stěžují si zákazníci. "Skryté pojištění" už řeší i soudy
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » stř čer 1, 2022 16:05

K naší nedávné debatě o operátorech na zákaznických centrech. Mám další negativní zkušenost. Ten můj nový monitor mi přeci jen svým rozlišením a zobrazením ve Full HD nepřišel úplně dobrý na ten rozměr 27". Jak jsem se dočetl, tak těch 27" palců je pro Full HD hraniční a podle mě už za hranicí. Dost často to bylo poznat. Říkal jsem si, že jsem měl pořídit s vyšším rozlišením. Doba 14dnů pro vrácení už uplynula. Zkusil jsem kontaktovat zákaznickou linku Alzy, jestli ještě existuje nějaká možnost ten monitor vrátit, i když už uplynula lhůta. Třeba tak, že od nich vezmu výměnou dražší a lepší monitor a ještě třeba dodatečně zaplatím možnost vrátit zboží do 60dnů, jak mívají v nabídce. Na zákaznické lince mi operátor řekl, že bohužel, že po uplynutí lhůty 14dnů již zboží nelze vrátit. Nedalo mi to a šel jsem se zeptat na pobočku přímo na oddělení reklamací a vrácení zboží, protože osobní jednání často nese lepší výsledky. A tam jsem se dozvěděl, že je možnost vrátit i po uplynutí lhůty 14dnů, ale že si strhnou 10% z ceny. Což i tak je pro mě super a je to lepší a levnější možnost než prodat to přes bazar. Takže kdybych zase dal jen na informace od operátoru ze zákaznického centra, budu na tom opět tratnej a hůř. A Alza má tímto ode mě velké plus. Teď se dívám na monitory s rozlišením alespoň 2K pro těch 27"
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » stř čer 1, 2022 17:15

Mel jsi se zeptat, jestli kdyz si nechas aktivovat Alza Premium zdarma na 30 dnu, tak jestli to vraceni zbozi az do 30 dnu zdarma bude pro Tebe platit, pokud jsi zbozi kupoval jeste pred aktivaci Premium :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » stř čer 1, 2022 17:30

To by asi neprošlo :D
K tomu, co navrhuješ. Jednou jsem zkoušel vrátit u jiného prodejce na prodejně něco, co jsem si tam den před tím koupil. Říkali mi, že tato možnost existuje pouze pro registrované členy jejich obchodu, tak jsem se zeptal, jestli se můžu teď dodatečně registrovat a pak vrátit to zboží. Se mi vysmáli :lol:

U té Alzy mám jen klasickou registraci. Ale nevadí, já jsem rád, že to takto dopadlo. Jinde by se se mnou ani nebavili. Vyplatilo se mi nakoupit tam, kde mám s tímhle dobré předchozí zkušenosti. Ale příště si tu možnost vrátit zboží po delší době u dražšího zboží asi připlatím. U tohoto monitoru by to bylo asi 130Kč a stál šest tisíc.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » stř čer 1, 2022 17:43

Ja netusim, jestli by to proslo nebo ne - ale za optani nic nedas. Dokonce si to muzes aktivovat, myslim, online a hned vyzkouset online vraceni. Pokud vim, u Alzy to tak jde, ja jsem to za Covidu tak s necim delal (jen vraceni prakticky hned druhy den). Bud by to vzalo, nebo napsalo, ze to nejde. Ja bych se uplne nedivil, kdyby to u Alzy slo.

Ale ted je to uz uplne jedno, hlavne ze se Ti to povedlo alespon, jak jsi psal.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » stř čer 1, 2022 17:53

Tak já jsem o této možnosti nevěděl. Jen jsem si na těch jejich stránkách všimnul, že existuje jakési Alza prémium, ale nějak jsem se o to nezajímal. Kdybych věděl, že ta aktivace je na 30dní zdarma a je tam to vrácení do 30dnů, tak bych to vyzkoušel, jestli to projde, to zase jo. Ale jak píšeš, to už je jedno. Ale stejně díky za tuto informaci. Budu brát ten jiný monitor, který teď vybírám a pak ještě něco jiného, tak si to před tím nákupem zkušebně aktivuji, kdyby zase náhodou a aspoň si nemusím připlácet za to delší vrácení. Díky.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » stř čer 1, 2022 18:21

Jinak teda dodám, že já jsem se na tu výměnu ptal po 27 dnech od zakoupení, což je dost... To by se se mnou jinde asi fakt vůbec nebavili. Jsem si ani nedělal velké naděje,že mi to vemou. Tak jsem moc rád, že to tak dopadlo. Ale musel jsem to donést do druhého dne, jinak už by mi to nevzali.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pon čer 13, 2022 15:13

Alza+ = za 25 kaček doručení zdarma.

Fčíl na mě juknul mail od nich, ale nijak sem to neštudil (nezajíma mě to.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pon čer 13, 2022 15:20

pavproch píše:Alza+ = za 25 kaček doručení zdarma.
Za 25 Kc/mesic pri rocnim "predplatnem". Tj. asi fajn, kdyz si tam kupujes kazdy druhy den neco. Pokud jednou-dvakrat rocne, tak uz tak moc fajn to neni. (A kdyz uz to budes mit, tak tam budes kupovat veci vic a casteji, kdyz je doprava zdarma - i kdyby to meli to same o neco draz nez jinde.)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pon čer 13, 2022 17:41

Zeleny zmrd nejak zoranzovel :twisted:

Tohle je ale fakt humus, normalni smejdi. Cerveno oranzove Rocni clenstvi 25,- a pod tim svetle sede skoro neviditelne mesicne pri rocni platbe 299,- :vom: Plus tykani, to je na par facek.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pon čer 13, 2022 19:18

Taky jsem se na to díval, ale je to výhodné jen při častém nakupování třeba pro firmy. Zase ale mají široký sortiment až po drogerii, tak když člověk bude objednávat od nich, co nakupuje jinde, tak se to může vyplatit.

mike píše: Tohle je ale fakt humus, normalni smejdi. Cerveno oranzove Rocni clenstvi 25,- a pod tim svetle sede skoro neviditelne mesicne pri rocni platbe 299,- :vom: Plus tykani, to je na par facek.

Co je na tom humus? Já tam tedy jasně vidím, že 25kč/měsíc a nad tím oranžově roční členství a hned vedle toho, že 59 Kč/měsíc a nad tím oranžově měsíční členství. Plus je nad tím vším text, že ... při měsíční platbě 25Kč .... Tak tohle zrovna nevnímám jako nějaký trik. Na rozdíl od jiných praktik v tomto obchodě, ale i jinde. Nemyslím si, že by Alza nějak extra vybočovala. Jak říká Mnislav Zelený " Všude šalba a klam ". Člověk aby byl pořád ve střehu.

S tím tykáním souhlasím, to je hrozná móda. Včetně té módy oslovování křestním jménem plus když to ještě někdo doprovodí americkým úsměvem, to jdu do režimu znechucení.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pon čer 13, 2022 19:36

Dromedaro píše:Tak tohle zrovna nevnímám jako nějaký trik.
Mike ma pravdu. Sice Ty to dobre vidis, ale vem si jed, ze vetsina lidi si to poradne nevsimne.

Takova hra s barvickami (vyrazne neco, cim chteji zaujmout a hodne nevyrazne neco, co chteji aby si velka cast nevsimla) je typicky reklamni (i marketoidni) trik. Plus hrani se s barvou na "Usetris xxx" a toho spravneho tlacitka "Aktivovat" a k tomu barva a velikost nadpisu...
Myslim, ze bys nejake takove reseni "sdeleni" nasel v kazde prirucke typu "Reklama a saleni zakaznika 'for dummies' " :-). I popis, ze velka cast lisi si to mezi nadpisem a temi ctvereckami s clenstvim vubec neprecte, ne to jeste ten hodne nevyrazny text pod cenou...

Jo, blbe si to vsimnes taky na obrazovce mobilu. Ja to napr. jen horko tezko prectu i na normalnim monitoru a to jej mam nastaveny slusne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pon čer 13, 2022 19:55

Jo, ten šedivý popis také vidím dost slabě i teď na velkém monitoru.
Šlo mi o to, že i bez toho nějak chápu, že jde o měsíční platbu.
Ale taky už jsem vyškolený všemi těmito chytáky, že už vše okolo toho čtu a ověřuji.

Teď aktuálně čekám, čeho se dočkám, když budu chtít v bezplatném období zrušit alza premium (na Apukovo doporučení). Ale co jsem si okolo toho pročetl, tak by problém být neměl. Ale samozřejmě to měli napsané trochu nejasně, takže si plno lidí aktivovalo to roční prémium členství, které tedy rovnou uhradili s tím, že to v prvních třiceti dnech zruší a budou jim vráceny peníze. Což byl omyl a nikdo jim žádné peníze nevrátil, protože na toto se to nevztahovalo, protože si museli aktivovat přímo pouze bezplatné měsíční členství na zkoušku. Tak se v komentářích plno lidí vztekalo, protože si to aktivovali třeba kvůli slevě na mobil, která se jim ale tímto dost prodražila...
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4259
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pon čer 13, 2022 20:36

"Nechci slevu zadarmo," pravil vychytrale profesor Zelí a položil na stůl stokorunu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Mawenzi » úte čer 21, 2022 5:34

jak je to s objednanim z tech tunnerinn trekkinn atd obchodu co spadaji ppd tu jednu firmu

- je to v ramci EU, musim jeste neco doplacet kdyz zbozi zaplatim predem? (dph?/ clo?)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte čer 21, 2022 8:35

Co se objednával na trekinn resp bikeinn, tak podle trackingu vždycky šlo ze Španělska a bez jakýchkoli poplatků/doplatků/cla.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Tomas » úte čer 21, 2022 9:41

Mám s bikeinn stejnou zkušenost.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » úte črc 12, 2022 3:29

Tak jsem po dlouhe dobe nakoupil na Rohliku, normalne pouzivam Kosik. A uz to zas dlouho neudelam. Ten jejich web je cim dal zprasenejsi a dela se mi s nim fakt blbe. Posledni "vylepseni": mam na obrazovce dlouhy vyber, odrolovano nekam doprostred, jak ho postupne prohlizim. Rozkliknu polozku, otevre se v novem okne, to je OK, ale ten seznam pod nim vyroluje na zacatek ](*,)

Plus to, ze s cenama a premium snobarnou ustreluji cim dal vic, at si trhnou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pát črc 15, 2022 12:13

Křitika na bike24.de - sem tam objednal ten MucOff a řetázky, do dvou dnů mi přišel mail "despatched" a odkaz na tracking a.... sleduju tracking a další den (fčera) místo (očekávaného) posunu z Říše do Kocourkova tam byla zpráva "vracíme odesílateli" - sem myslel, že jě yebne (to je ta křitika), ale páč už by večer (a já sem večer nepoužitelný), nechal sem si to k řešení na dnešek a ... pustím emila, a tam zpráva od bike24: "sorry, omlouváme se, chyba v přenosu dat mezi náma a dopravcem, chcete vrátit peníze nebo poslat znova? " Sem jim teda odpověděl že znova. Sem zvjedaff na výsledek, pochvala bude až to budu mít fprackách... ešče že na to ani to nespěchám....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » úte črc 19, 2022 8:47

Pochvala pro eshop Decathlonu.

Objednal jsem odtud pro manzelku jedny Meindl boty (jinou veci je, ze to maji mezi mysliveckou obuvi, v turistickych ne). Objednal jsem ve stredu kolem pulnoci, boty prisly v patek dopoledne.
Bohuzel, nekdo v obchode udelal kiks a zabalil misto Himalaya model Engadin (coz je hodne podobny "strih", ale jina obsazka, kozene futro a hlavne bez klinu na poloautomat. macky). Jeste v patek hned po rozbaleni jsem jim to napsal na zakaznicku linku pres webovy kontaktni formular. Odpoved prisla skoro obratem - mam jim to poslat pres Zasilkovnu (na jejich naklady) a obratem mi poslou spravne boty. Ale po dvaceti minutach prislo oznameni, ze se vytvorila nova objednavka - a za chvili prijde PPL s botama. Pricemz jsem jeste na Zasilkovnu nestihl ani odnest balicek se starymi botami.

Takze za mne pochvala jedna za rychlost, jednak za rychle vyreseni jejich pochybeni - a za duveru v zakaznika.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pát črc 22, 2022 19:12

Omylem jsem si precetl mail od Zasilkovny (normalne staci SMS s kodem) a vydesil se:

Zasilkovna píše:Důležité informace

Upozorňujeme, že pro vyzvednutí zásilky je třeba mít zapnutý Bluetooth, polohové služby (GPS) a nainstalovanou aplikaci Zásilkovna, v níž je uvedené stejné telefonní číslo jako na objednávce.

V krame ovsem jako obvykle stacil kod z SMS. Pricemz to neni vytrzeno z kontextu a nevypada, ze by se vztahovalo k necemu jinemu :-k

A ted navic koukam, ze v mailech k predchozim zasilkam tahle pasaz neni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod sleeper » pon črc 25, 2022 10:12

Tohle platí, pokud je výdejní místo Z-BOX. K otevření je třeba aplikace v telefonu. Viz tady.
sleeper
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř led 28, 2009 13:31

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pon črc 25, 2022 15:33

Aha, diky. Akorat ze v tom mailu o Z-BOXu nic neni a ani jsem to v nem nevyzvedaval... Tenhle zpusob se mi ale nelibi ani tak, vyzaduje smartfoun a BT. Smartfoun s sebou moc nenosim a BT mam vypnuty. Na vyzvednuti cehokoliv mi staci heslo z mailu, ktere si opisu na papirek, dam do minipenezenky a cestou z vychazky se zastavim pro balik. Mimochodem, treba Alzaboxu, ktery je velmi podobny, staci cislo a unika mi, proc by nemelo.

Jinak jsem jim uz v patek poslal dotaz, co to ma byt a co myslite? Zatim neodpovedeli, prisla akorat automaticka odpoved Uděláme vše proto, abychom Váš požadavek či dotaz zpracovali co nejdříve. No nevim, z Kosiku nebo Rohliku odpovidaji behem par hodin i o vikendu, obcas skoro obratem.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte črc 26, 2022 11:37

pavproch píše:Křitika na bike24.de - sem tam objednal ten MucOff a řetázky, do dvou dnů mi přišel mail "despatched" a odkaz na tracking a.... sleduju tracking a další den (fčera) místo (očekávaného) posunu z Říše do Kocourkova tam byla zpráva "vracíme odesílateli" - sem myslel, že jě yebne (to je ta křitika), ale páč už by večer (a já sem večer nepoužitelný), nechal sem si to k řešení na dnešek a ... pustím emila, a tam zpráva od bike24: "sorry, omlouváme se, chyba v přenosu dat mezi náma a dopravcem, chcete vrátit peníze nebo poslat znova? " Sem jim teda odpověděl že znova. Sem zvjedaff na výsledek, pochvala bude až to budu mít fprackách... ešče že na to ani to nespěchám....

Mám, napodruhé už doručení GLS klaplo na jedničku, bylo to avizované a přijeli. Takže jo, mám mazadlo odhadem na 3 sezony a řetázek už mám zase taky dost. Hurá do bajkovaní.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Vexo » čtv črc 28, 2022 9:13

Nedavno se mi povedlo "zaplatit" pres Paypal kartou, ktera je jiz zrusena. Normalne mi prislo vyrozumeni, ze mi zablokovali castku na karte (nestalo se) a obchodnik si strhne presnou sumu. U dalsi objednavky jsem si toho vsiml, tak jsem hned volal na zakaznickou linku, kde mi sdelili, ze na objednavce vse vypada v poradku..Po dohode jsem nakonec vytvoril objednavku novou, zaplatil a tuto platbu sparovali se starou objednavkou, abych neprisel o "misto ve fronte".
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny