Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pon úno 1, 2021 16:46

Hele, ja chapu, ze se Ti nechce nic resit. Bohuzel ale takovy pristup vede prave k tomu, ze jim vsechno prochazi.

Kdyz uz, bys mel napsat, zes poslal vsechno tak, jak to maji napsane (neni Tvoji povinnosti uvadet nejake telefonni cislo, kdyz posilas balik na jimi udavanou adresu) a ze jsi uz jednou postovne zaplatil (pridat kopii), takze je zadas aby Ti jej zaplatili bo Tys svoje povinnosti splnil, oni ne.

Neco jineho je, kdyz nejakemu shopu se neco deje a udela nejakou chybu (zapomene, je nemocny ten jediny clovek, atd) ale primo napise, ze se stalo to a ono. To bych presel (ale i tak bych trval na proplaceni postovneho), ale kdyz nekdo delal toto jako Zajo (ty dva maily, cos sem dal to celkem dokresluji), tak s nima budu jednat stejne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pon úno 1, 2021 22:09

Souhlas s apukou. Postovne bych chtel zpatky. Chybu udelali oni, ne ty, tak proc bys za ni mel platit. Popravde, za ten ztraceny cas a potize by ti meli proplatit obe postovne.

Pouceni pro priste: predem se jich zeptat, jak to poslat a dat jim vedet, ze balik je na ceste. K baliku do ruky nebo na postu mas tracking, tak jim rovnou poslat link.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » úte úno 2, 2021 11:19

Sice by to vice patrilo do Whitelistu, ale jeste neni vsemu konec, takze dam to sem jako ukazku, jak by to melo s vracenim fungovat.
Sport.cz - Objednali jsme tam boty na bezky pro syna. Dorazily rychle, vse OK, ale zdalo se, ze by o pul cisla mensi mohly byt lepsi. Objednal jsem i ty. Jo, rozhodl se nechat ty mensi.
Ty vetsi jsem vzal, vyplnil jsem formular na vraceni (editovatelne PDF, ne kus textu obch. podminek, jako napr. v HUDY nebo needitovatelne PDF jinde, kde se musi text Ctrl-C+Ctrl-V zkopirovat do Wordu a tam prepisovat tecky a pod), vytiskl, vlozil do baliku, zanesl do Zasilkovny a podal jako balik do vydejny - jejich prodejna je vydejnou a je primo na jejich strankach uveden, ze se muze tam dorucit jen se musi urcit spravna vydejna, je to tam uvedene, ktera.
Dnes prisel mail, ze zasilka na vraceni jim dorazila a budou dale postupovat podle prilozenych dokladu.

Stejne jsem se domluvil primo s clovekem z RunningStore v Praze, taky maji vydejnu, bez problemu souhlasili se zaslanim tam, vsechno jsme dopredu domluvili a za par dnu jsou penize zpatky.

Samozrejme, nejjednodussi by bylo kliknout si na objednavku, tam zvolit vraceni, zadat, co je treba a dostat ze systemu kod do Zasilkovny/na postu/jinemu prepravci a na zaklade toho si to nechat zdarma poslat. Ale toto malokdo u nas takto dela.

BTW, u Hudy se spravne (dle obch. podminek) ma vyplnit ten zkopitovany formular o odstoupeni, tam vyplnit i cislo uctu, vzit to na prodejnu. Jenze tam je jim to nanic, oni musi znovu zapsat vsechno sami do systemu, vcetne cisla uctu. Prijdu domu a ceka me mail (resp. ted cekaly dva stejne), ze mam jeste pres web zadat cislo uctu na vraceni penez. ](*,) ](*,) ](*,)
Napsal jsem jim, ze uz by to mohli zmenit, na to prisla odpoved, ze uz pracuji na nove verzi. Ehm, psal jsem jim uz tak pred rokem a pul, kdy mi odepsali to same. A stve me to jeste nejaky ten rok dele.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte úno 2, 2021 11:33

Dyž sem onehdá cosyk vracel do hudy.cz (jo, už vím, podlíkačky pod kaťata), taxem jim to poslal (na jimi určenou adresu z5 s dopisem, že vracím), druhý den mi přistál mail, že dostali a že přebrali a že je to zboží OK a že mám do online formuláře vyplnit č. účtu a třetí den byly peníze na účtě. No problem.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » úte úno 2, 2021 11:39

@PP: Ale problem je, ze i kdyz jsi mel ve formulari odstoupeni zadane cislo uctu, stejne jsi musel jeste jednou zadat na webu. Teto duplicity se nedokazou zbavit.
No a ja jsem psal jeste o tom, kdyz to vracis na prodejne, tak za pokladnou clovicek primo zada to cislo uctu a stejne chteji od tebe zadat na webu.

Ja nerikam, ze je to pro mne velky problem, ale stve to, protoze musim delat neco zbytecne dvakrat nebo trikrat a to jen proto, ze se snazim splnit jejich pozadavky, ktere zase oni sami nedokazou zpracovat.

Aby to nebylo jen proti Hudy, v RP pri platbe zbozi kartou a vraceni taky chteji cislo uctu, taky tam zadaji na prodejne - a stejne Ti penize prijdou stejnou cestou, jak jsi platil, tj. se vraci na karetni ucet, i kdyz jsi zadaval jine cislo. Takz etaky zbytecna praca - ma i cloveka za pokladnou.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pon úno 8, 2021 9:54

Už mě začíná srát "nejvýhodnější doručení až k vám domů" co zavedla většina sexshopů - já si CHCI kuwa vybrat kterou doručovatelskou službou to chcu nechat doručit. Fčíl sem kupoval drobnost na alze a nebylo navýběr - až v mailu sem potom zistil, že "inTime" čili úplně nejhorší duručovatelká služba (aspoň tady u nás), co znám. Ešče že nato nespěchám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pon úno 8, 2021 11:16

pavproch píše:"inTime" čili úplně nejhorší duručovatelká služba (aspoň tady u nás), co znám
To jsme dva :wink:.

Pred Vanocema vyuzivali, co se dalo - klidne instalatera, ktery cestou k zakaznikovi vzal par balicku. Netusi, jak se kam dostat a kdyz uz tam je, tak hleda v aute pet minut, ktery balik to je - vsech pet je na sedadle vedle nej, ale nemuze najit, na kterem je dane jmeno (vytistene velkym pismem na nalepce jako vzdy) :-).
To jsou taky Ti, co jim pada(val) server vzdy rano v pul osme ci kdy, kdy se spustil job, ktery rozdeloval balicky na jednotlive kuryry, posilal SMS a mail. Takze v konecnem dusledku jim neodesel zadny email ani SMS jen s prekvapenim obcas nekdo zavolal, ze ma balicek. Ale nedej boze, ze by Te nezastihl - nebylo komu poslat zpravu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod castielo » pon úno 8, 2021 11:53

U mna (SK) zase 2,5 r nosi veci z AMZN In-time (akoze zatupca UPS), a tusim sa to blizi k 100% dorucenych zasielok (odhadom 100 balikov).
castielo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob led 26, 2019 19:16

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte úno 9, 2021 12:40

pavproch píše: "inTime" čili úplně nejhorší duručovatelká služba (aspoň tady u nás), co znám. Ešče že nato nespěchám.


Tak. Tentokráte sem jim křivdil, drobnost doručena 24hod od objednávky a bez problému.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř bře 10, 2021 11:55

Sem objednáál jednu drobnost na alpinstore.com v žabožroutově (Annecy) s doručením DPD (inde na celosvětovém webu sem nenašel mou velikost) a přišel mi mail "shipped" s číslem balíku a odkazem na tracking ve francouzském Chronopost - zadám číslo balíku a nic to neukáže. Zadám to samé číslo balíku v trackingu DPD a sorry, neexistuje.

Halt frantíci. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Hafi » stř bře 10, 2021 12:07

Počkej den dva. Oni na balík nalepili číslo z rozsahu, který od pošty dostali a poslali ti to. Až si to pošta vyzvedne, tak to zadá do systému. Naprosto běžně se to děje i u nás.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř bře 10, 2021 12:10

Ten mail shipped mi přišel už předefčírem, to vím, že člověk musí počkat.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » čtv bře 11, 2021 15:02

Jak Mall.cz presel na poskytovani platformy jinym. dodavatelum, tak jde to dole z kopce...
V nedeli neco objednane, u externeho prodejce, -psali, ze to ma prijit 8-9.3. Zaplaceno. Neprislo nic, i v mailech jen potrvzeni objednavky od Mallu. Dnes dopoledne prisel email od Mallu o vystaveni Storno faktury k objednavce. Doted ale ani slovo o tom, ze objednavku zrusili, jen ze vraci penize.

Mi to prijde trochu zvlastni...

Jeste jsem zvedav, jak to bude se slevovym kodem (osobnym, ne nekde z netu, s platnosti jeste par mesicu), ktery jsme pouzili na objednavku. Predpokladam, ze to vezmou tak, ze to automaticky propadlo, uvidim.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod sobb » čtv bře 11, 2021 17:37

Už je to více let zpátky, takže nevím, jak Mall se slevovými kupóny funguje teď, tehdy vraceli i platnost kupónu.

Nicméně jako první poslali mejl s omluvou atd.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pát bře 12, 2021 8:44

Olchor píše:na Zásilkovnu nestačí SMS. Aplikaci mají jen pro mobily ( v počítači poze e-shopy) No a v aplikaci musíš vše předem odbavit, emajl, tlf a cílovou provozovnu. To na obyč mobilu nejde.


Mockrát díky za info (jaxe to dělá), v životě sem zásilkovnu (na poslání) nepoužil a fčíl už vím že ani nikdy nepoužiju - jako že sem byl tím směrem pošťuchován. Never ever, zlaté TNT resp. ČPošta.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pát bře 12, 2021 16:47

sobb píše:Už je to více let zpátky, takže nevím, jak Mall se slevovými kupóny funguje teď, tehdy vraceli i platnost kupónu.

Nicméně jako první poslali mejl s omluvou atd.
Jo, ale tehdy jeste Mall.cz prodaval jen "svoje" veci. To byla jina doba...

Ted je to neco jako "cesky Amazon", na jejich webu s pouzitim jejich komunikcni a platebni platformy nabizi externi firmy. Bohuzel, ja jsem kupoval od jedne takove.

Budu muset jim napsat email, doted "oficialne" neoznamili, ze je zasilka stornovana.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod sobb » pát bře 12, 2021 18:30

Jo to byla. I teď nakupuju jen přímo na Mall, ne přes partnerský prodej.

Každopádně na svém webu píší, že jediný rozdíl u partnerského prodeje je v dopravě, zákaznická podpora je stále přes Mall.

Ještě jsem tam narazila na toto: "Slevové poukazy a akční kupóny lze uplatnit na celý sortiment, kromě akčních setů a zboží prodávaného v rámci partnerského prodeje.", tak je divný, že šel kupón uplatnit, pokud to teda nebylo něco speciálního.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pát bře 12, 2021 18:37

pavproch píše:Sem objednáál jednu drobnost na alpinstore.com v žabožroutově (Annecy) s doručením DPD (inde na celosvětovém webu sem nenašel mou velikost) a přišel mi mail "shipped" s číslem balíku a odkazem na tracking ve francouzském Chronopost - zadám číslo balíku a nic to neukáže. Zadám to samé číslo balíku v trackingu DPD a sorry, neexistuje.

Halt frantíci. :twisted:


Tracking (ten i ten) pořád nic neukazují s tím číslem balíku, co mi přišlo v tom mailu "shipped", ale už mi přišel mail/SMS z českého DPD (s jiným číslem balíku), že prý v pondělí mi to dovezou. Takže asitak s číslama balíků. :twisted:

EDIT: Doručeno na minutu přesně v čase kdy avizovali. Za mně služba na jedničku.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pát bře 12, 2021 18:39

Bud rad, ze ti Dementni Pitomi Debilove vubec neco poslali, to je skoro zazrak ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pát bře 12, 2021 18:43

pavproch píše:Třiko LaS Tour, dl.rukávec, mám fprackách, nevypadá zle, ale ten luxus tam prostě nevidím/nehmatám.... prostě třiko. Ale bude se hodit.

Tak nějak sem s jeho nošením změnil názor, to třiko je fuckt natolik příjemné/luxusní, sem mu neska objednááál bratříčka..... :twisted:

EDIT: Bratříčka už mám na sobě. Stejně fajne jako to první. :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod milarepa » pát bře 12, 2021 22:08

objednával jsem si teď funkční merino boxerky od Sensoru na Mall.cz, bo tam byly za dobrou cenu, všechno bylo fajn, až když jsem přešel k dopravě, vždycky tam bylo osobní vyzvednutí zdarma, teď si za to účtují 49 korun......tak jsem si uvědomil, že ty boxerky zasse až tak nepotřebuju a objednávku stornoval, šmejdy, co zenužívají, že díky coroně teď mají na prodej zboží monopol nebudu podporovat......i blbé sportisimo si za osobní vyzvednutí na prodejně účtuje 19 kč
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » ned bře 28, 2021 12:30

Je tu někdo další, kdo (pravidelně/opakovaně) objednává něco (různé věci) na lasportiva.com?

Dyž sem tam (ca před dvěma lety) objednával botky (které tehdy v CZ nebyly k sehnání), tak bez problema = nabídlo mito ceny v CZK a dopravu do CZ a do týdne byly botky doma. Dyž sem asi před půlrokem tam zase chtěl objednat kus hadry, tak mi to zatvrzele nabízelo ceny jen EUR a doprava do CZ "nelze". Fčíl sem to zase zkusil a očekával "nelze" (opět triko, které je už v CZ vyprodané) a bezproblema mito zase nabídlo ceny v CZK a dopravu do CZ (sem zvjedaff, jak rychle to dorazí).

EDIT o 24hod později: podle SMS byto FedEx měl doručit už třetí den po objednání. Fíha.

Bohajeho, furt stejný sexšop a jednou to CZ "umí" a indy zase ne?!?! Nevíte někdo čím to může být, že je tak "náladový"?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte bře 30, 2021 13:31

RockPoint (asi) koupil / aktualizoval nějakou d-bázi emailů.... žemi od nich chodí (celkem pravidelně) maily do mé soukromé schránky mi nevadí (koneckonců sem už u nich cosyk kupoval, takže můj mail mají), ale fčíl mi (poprvé) přišel mail že si mám koupit nové funkční prádlo do firemní schránky (a tu nemůžou znát ode mně, vždy sem u nich nakupoval skrz soukromý mail). :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » úte bře 30, 2021 17:13

Ha, nejsu sám. Mám jeden "spamovej" email na nákupy atd, no to s tím funkčním prádlem mi přišlo i na privátní, kterej jsem u nich nikdy neuváděl. Mluvím o mailu od seznamu, dávám si pozor, abych nepropojil digitální stopu "veřejně" zjistitelným způsobem, no i tak se to propojilo. Na druhým mailu jméno není, ale na oba se přihlašuju ze stejnýho zařízení. Že to ví seznam jaký účty mám je mi jasný, ale ten RP mě překvapil.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte bře 30, 2021 17:43

Něco je špatně. Doma sem po zimní uzávěře chtěl zprovonit ventil s vodou na zalívání kytek na terase (na zimu mu zavřu přívod a nechám ho otevřený, aby v něm nezůstala voda = nezmrzla) a zistil sem, že ten ventil (už po 20-ti letech bydlení) umřel. Protže na něm není vůbec žádné označení, nic, taxem naslepo zadal do gůglu ventil pákový zahradní 3/8" 1/2" a.... hned první odkaz byl přesně ten ventil, co sem hledal, to není normální se takle trefit napoprvé bez pracného hledání a gůglení ... ventil za 88 káčé, poštovné za 119,-, no nekup to (dyž já ho potřebuju). Už je na cestě ke mně.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » úte bře 30, 2021 18:06

Přemýšlím nad věcí, kterou chci hledat, zadám první dvě písmena a nabídne mi to ze všech nepřeberných možností zrovna tu co hledám. Kdyby občas, vono furt. Ten zatracenej smrtphone mi snad čte myšlenky a ví o mě víc než vim já :?
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » úte bře 30, 2021 18:07

Jj, Google o tobe vi vic, nez ty sam ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » úte bře 30, 2021 18:25

Ale ono je to fakt jakoby to četlo myšlenky. Například napíšu do vyhledávání "po" a ukáže mi to pošta track & trace, což přesně hledám. Jindy napíšu taky "po" a hodí mi to odkaz na pornhub, což zrovna hledám :oops: :twisted:
Jak to může ten proklatej telefon vědět? Časová osa a návaznost na předchozí vyhledávání je vyloučena, jak tedy?? :((
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8036
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Vexo » úte bře 30, 2021 21:10

umělá inteligence... bude to něco ve stylu, jsi sám, je přítmí a klepou se ti ruce :)
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » úte bře 30, 2021 21:20

Bingo :D Neuronove site umi najit vzory i tam, kde je clovek nepostrehne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny