Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod amigo » úte črc 31, 2012 22:29

@hafi: souhlas co se týče pošty v případě, že máš tracking number. to je v pohodě. PPL mě kontaktuje v celkem normální čas (to se asi bude lišit, jak znám PPL, řidič od řitiče), kdy už jsem v práci a GPD, pokud se ti nedovolají, tak ještě posílají sms a mejl, kdy budou doručovat, případně si můžeš zvolit jiný termín doručení.
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod mike » úte črc 31, 2012 22:33

Souhlas s tou postou, je to vetsinou pohodlnejsi. PPL a podobne si nechavam posilat do prace, doma to nefunguje. I kdyz zrovna minuly tyden to slo, jelikoz jsem doma. Kdyz jsem se po poledni vzbudil, mel jsem snad 5 neprijatych hovoru, zavolal jsem a behem hodiny jsem to mel doma. Coz zas nefunguje u posty, tam te bud chyti nebo mas smulu a jdes druhy den na postu (protoze ten prvni se tvuj balik vozi v aute).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod Hafi » úte črc 31, 2012 22:35

PPL dřív volalo klidně před sedmou (což pro mě není normální čas, věřím, že na vysočině může být :twisted: ). Teď mi někdo říkal, že by nově neměli volat před osmou.
Uvidím zítra, čekám dvě zásilky (DPD a PPL) tak schvalne jak to dopadne.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod mike » úte črc 31, 2012 22:38

DPD ti nezavidim. S tema to vzdycky bylo peklo, nic nejde, cislo na ridice neni, ridici nevolaji, na zabiti. Jak nemam PPL rad, tak proti nim jsou zlati. Mozna to budes mit jinak, jak psal amigo, strasne zalezi na ridici.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod amigo » úte črc 31, 2012 22:45

@Hafi: vole :mrgreen: normální čas na vysočině je po osmé :wink:

jinak se omlouvám za chybu (demence z práce) myslel jsem samozřejmě DPD :mrgreen:

@mike: jsem s nima neměl jedinej problém, vážně lepší než PPLko, asi to vážně bude kus od kusu :twisted:
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod Brko » stř srp 1, 2012 5:40

PPL - zalezi to samozrejme na ridici, ale ten komunikuje se zakaznikem, tudiz vytvari obraz firmy. Ten je bud dobry nebo spatny 8) , ale jak to vnimam ja jako odesilatel? moderni fungujici firma, ktera v dnesni dobe resi vse elektronicky, na emaily odpovida prakticky okamzite, lide na telefonu presne vi kde se nachazi balik a v cem je problem - pokud je problem, v pripade nepredani baliku je ridic penalizovany = dela vsechno proto aby ho predal, jednani o cene baliku je na odesilateli a obch.managerovi = zajima se o to jaky je prumer odesilani v kraji a podle toho jsou schopni nastavit cenu, reklamace vyrizena do 7 dnu, platba kartou, v pripade, ze je neco spatne, okamzite volaji z depa jak to maji vyresit = jeden email vetsinou staci k naprave.
Posta - zda se byt lepsi, jelikoz uklada baliky, ale jak to vnimam ja jako odesilatel? ... absolutne nepruzna, zkostnatela a byrokraticka firma, cokoliv po nich clovek chce trva dlouho, kdyz te nezastihnou, kolikrat nedaji ani listek do schranky (aspon ze ted posilaji sms a email), neni s nimi moznost jednat o cene baliku, ridic je placeny od hodiny = je mu jedno jestli balik doruci nebo ne, dlouhe reklamacni rizeni, nelze platit kartou, nevolaji zakaznikovi ani odesilateli v pripade, ze balik nelze dorucit = chybi zpetna vazba.
Na životě miluju zejména jeho rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný ...
Nový projekt www.e-celovka.cz - zapojte se i vy ...
Můj blog, na který nemám moc času :( ... Blog
Uživatelský avatar
Brko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 468
Registrován: úte lis 14, 2006 9:08

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod grco » stř srp 1, 2012 6:53

Nechapem jak vam moze vyhovovat posta. Kazdy normalny predajca napise email/sms v den ked zbozi expedoval. Takze rano ten telefonat od PPL ocakavam. Bud zostanem v ten den robit z domu, alebo im rano poviem, nech mi to dovezu do prace. Typci pridu az pred dom, zavolaju, zbehnem dole, zaplatim, dostanem balik, nazdar.

Posta? Cakam balik, zostanem doma, cely den cakam, nik nepride, nik nezvoni, nik nevola. Vecer pozrem schranku, nikde nic, ani listok. Druhy den pridem z prace a v schranke papierik, ze mam na poste zasielku, ze som bol nezastizen, a datum z predosleho dna! Ti sulini niekedy tie baliky ani nevozia, rovno nosia papieriky. Potom samozrejme idem na postu, kde je miliarda dochodcov, lebo akurat dostavaju dochodky alebo co. Nedajboze si zabudnut obciansky preukaz, to ti nic nevydaju, aj ked to ides platit na mieste, aby nahodou niekto nieco nevzal a dobrovolne nezaplatil cudzie, co sa urcite deje dennodenne. Vsetko im tam trva, kym to najdu, kym to zadaju do systemu... Proste hruza, keby nemali monopol, tak v normalne fungujucej ekonomike uz davno skrachuju.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod Brko » stř srp 1, 2012 6:57

grco: jak se dava palec nahoru :)
Na životě miluju zejména jeho rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný ...
Nový projekt www.e-celovka.cz - zapojte se i vy ...
Můj blog, na který nemám moc času :( ... Blog
Uživatelský avatar
Brko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 468
Registrován: úte lis 14, 2006 9:08

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod Hafi » stř srp 1, 2012 8:13

brko...asi největší problém PPL vidim prave v tom, ze je ridic penalizovan za nedoruceny balik. Prave to, ze to prodejce nekdy odesle a ja to musim nezavisle na me volbe resit zrovna nasledujici den, je na zabiti. Proc jim nemuzu rict, ze tenhle tyden na to nemam cas, at se ozve zacatkem pristiho? Nebo proc nemuzou mit alespon ve velkych mestech nekde v centru vydejnu baliku, kam si zajdu kdy budu chtit?

Proste jsou dny, kdy nejsem ani doma, ani pevně na jedný adrese. Nejvíc bych je zabil, když mi zavolaj (jako třeba právě dnes PPL), že přijedou 11-13. Tak jsem mu řekl, že tak po desaty budu odchazet, že bych teda změnil adresu na XY...a on, že tam bude 9-11. To bych mu musel ustrelit hlavu...tak budu cely dopoledne trapčit doma.

Mimochodem, PPL volalo 8:15, DPD ještě nevolalo.

@grco: tak prodejce občas nenapíše nic, stejně tak jako občas nepošle tracking number. Nemluvě u takových věcí, jako je reklamace. Tam mi informaci o tom, že mi to posílá nenapsal snad nikdy nikdo. A další věc - jak už jsem psal. Prodejce to pošle dle jeho úvahy a já se mám z toho postavit na hlavu? To by snad měla být moje volba (=tj. prodejce by mi asi musel volat, jestli mi vyhovuje, že to teď pošle a zítra mi to tedy někdo doručí).
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod Lipon » stř srp 1, 2012 8:26

ja jsem dorucovani z eshopu vzdy resil tak, ze jsem si to nechal posilat na adresu kancelare, na recepci vzdy nekdo byl a dorucovani posty a baliku do firem poste vcelku jde
platbu predem jsem pouzival pouze to jinak neslo (napr. jsem potreboval nahradni sklad do bryli, ktere se uz nevyrabi, dovozce jeste nejake mel, ale podminoval platbou predem
jinak preferuju platbu pri dodani popr. kartou (u overeneho obchodu), obecne kartou spis platim v zahranicnich shopech, pokud nemaji paypal - ten ma vzdy prioritu - jednak kvuli nepredavani cisla karty jednak kvuli pripadne reklamaci platby

treba na ebay to ani jinak nez platbou predem nejde, nejen aukce ale i u polozek "buy-now"
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod grco » stř srp 1, 2012 8:32

@Hafi: To co ale popisujes ty je problem prodejce, ne PPL. Oni ked to 1 den dostanu, tak druhy den konstantne volaju medzi 7-7:30 a medzi 9-9:30 to mam v praci. Vzdy.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod aksam » stř srp 1, 2012 9:34

poštu bych nezatracoval,pár posledních zásilek proběhlo naprosto ok,přijde sms,že převzali balík na přijímací poště k doručení zaroveň uvedou,který den mi bude doručeno,dá se to online měnit,že nechci ten den doručit,ale třeba nechat ležet na poště a vyzvednu později...
s PPL mám pár negativních zkušenností,ikdyž většinou za to mohl eshop,když jim třeba neposkytli telefon a pak jsme se trochu naháněli
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1240
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod Hafi » stř srp 1, 2012 11:28

...tak PPL volal v 8:15, že přijede 11-13, přijel 11:55
DPD volal v 12:15, ze prijede za dve minuty, byl tu asi za 10.

Takže plný souhlas s mikem, PPL je lepší. Btw, DPD má na svých stránkách informaci, že chystaj otevření výdejního místa v Praze v dosahu MHD.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod grco » stř srp 1, 2012 11:32

@Hafi: Jo u DPD je trosku problem, ze volaju 5 minut predtym ako pridu, to clovek moze byt prave uplne niekde inde...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod Brko » stř srp 1, 2012 11:38

Email z PPL
Vážení obchodní partneři,
Dovolujeme si Vám oznámit, že po úspěšném pilotním provozu sítě nezávislých provozoven PPL Partner přecházíme k 1.8 2012 na běžný provoz.

Partnerská místa jsou dalším krokem v rámci rozšiřování a zkvalitňování našich služeb. Do Partnerských provozoven doručujeme zásilky Soukromá adresa, a to i na dobírku.

Proč příjemcům nabídnout možnost doručení na Partnerské místo?
• Flexibilita - příjemce nemusí být v určitý čas na určitém místě, na vyzvednutí zásilky má několik dnů
• Svoboda - vyzvednutí zásilky je možné dle otevírací doby Partnerů, proto většina provozoven umožní i sobotní vyzvednutí
• Stabilita - provozovny PPL Partner mají stabilní pozici na trhu. Jejich síť budeme pravidelně rozšiřovat do větších měst v ČR

Co je potřeba udělat pro to, abyste tuto volbu příjemci umožnili?

• Jednoduše vložíte text s nabídkou doručení na PPL Partnerské místo a odkaz na naše webové stránky, kde si příjemce vybere požadované místo doručení
• Podrobný návod pro Váš web jsme připravili na našich stránkách zde
( http://www.ppl.cz/ftp/dokumenty_ke_staz ... artner%20návod.docx )
• Možnost přesměrovat zásilku do Partnerské provozovny má také příjemce prostřednictvím http://www.pplbalik.cz, nebo zákaznického servisu PPL
• IT podpora v případě potřeby prostřednictvím ithelp@ppl.cz

Přeprava B2C s PPL v kostce

• jednička na poli expresní přepravy s 98% kvalitou doručení do druhého dne
• propracovaná komunikace s příjemcem, která zahrnuje automatickou komunikaci i proaktivní kontaktování příjemců řidičem
• Ve vybraných lokalitách možnost volby večerního doručení.
• široká síť 24 přepravních dep po celé České republice

To je myslím obrovské + i pro lidi, kteří doposud zcela nezjištně dávali přednost poště, která nabízí jen jednu výhodu - vyzvednutí na poště.
Na životě miluju zejména jeho rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný ...
Nový projekt www.e-celovka.cz - zapojte se i vy ...
Můj blog, na který nemám moc času :( ... Blog
Uživatelský avatar
Brko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 468
Registrován: úte lis 14, 2006 9:08

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod Brko » stř srp 1, 2012 13:22

Další dnešní email a to je pořád dokola:

Byl jsem na poště a zásilku tam měli, ač mi žádné oznámení nepřišlo. Takže je nakonec vše v pořádku.
Na životě miluju zejména jeho rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný ...
Nový projekt www.e-celovka.cz - zapojte se i vy ...
Můj blog, na který nemám moc času :( ... Blog
Uživatelský avatar
Brko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 468
Registrován: úte lis 14, 2006 9:08

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod pavproch » stř srp 1, 2012 13:37

další perlička z pošty:

neska mi volal borec z ešopu zeleného čtverečku, že nemůže do on-line formuláře pošty zadat doručovací adresu, resp. čp., protože ten formulář mu ho vrací, že takové čp neexistuje.... přitom too č.p. bylo přiděleno už více než před rokem a ta samá pošta na něj celý ten rok bez problémů doručuje.... :mrgreen:

takže zásilka nakonec letí pépéelkou
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod Brko » stř srp 1, 2012 14:17

pavproch: jo, to se nám občas také stává :( .. lze to řešit napsáním čísla natvrdo s tím, že ti tam při odesílání dat vyskoží - zásilka nemusí být doručena.
Na životě miluju zejména jeho rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný ...
Nový projekt www.e-celovka.cz - zapojte se i vy ...
Můj blog, na který nemám moc času :( ... Blog
Uživatelský avatar
Brko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 468
Registrován: úte lis 14, 2006 9:08

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod mike » stř srp 1, 2012 19:18

grco píše:Nechapem jak vam moze vyhovovat posta. Kazdy normalny predajca napise email/sms v den ked zbozi expedoval. Takze rano ten telefonat od PPL ocakavam. Bud zostanem v ten den robit z domu, alebo im rano poviem, nech mi to dovezu do prace. Typci pridu az pred dom, zavolaju, zbehnem dole, zaplatim, dostanem balik, nazdar.

No vis, kazdy mame jine preference. Ja si treba myslim, ze slusny clovek nevstava pred polednem :twisted: Takze nejake telefonaty rano u mne opravdu nemaji sanci. Postacka vetsinou taky ne, jenze na tu postu si muzu dojit kdyz mi to vyhovuje a nemusim se s nikym slozite domlouvat. Ne ze bych si na postu nemohl stezovat, ale v tomhle mi prijde lepsi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod pavproch » stř srp 1, 2012 19:19

plus bonus: na poště (ne u doručovateleúlky) můžeš platit dobírky kartou, teda pokud máš max-kartu PS
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod mike » stř srp 1, 2012 19:22

grco píše:@Hafi: Jo u DPD je trosku problem, ze volaju 5 minut predtym ako pridu, to clovek moze byt prave uplne niekde inde...

To neni trosku problem, ale pruser jak Brno. Ano, presne tohle mi taky udelali a strasne se divili, ze tam nejsem. Si snad mysli, ze na ne budu cely den cekat?

Zrovna bych si rad neco objednal z jednoho shopu, ale dorucuji prave pres DPD, takze asi nic. Sice jsem doma, ale rozhodne kvuli nim nehodlam vstavat. S PPL se to resit da (zrovna minuly tyden), s DPD to minule neslo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod axi12 » stř srp 1, 2012 19:30

Tak to já bych přidal ve skrze pozitivní zkušenost s DPD ... před dvěma týdny jsem si objednával na Klimatexu, přišlo to minulý týden, jenže jsem bylo mimo civilizaci... tak jsem jim zavolal na centrálu, zda by to šlo posunout - pohoda, posunuli to o týden - v ten den ráno (cca 8:15) zavolal řidič, že dorazí v 11... říkám ok, dojdu si před tím vybrat, ať to mám v hotovosti... jenže přijel o dvacet minut dřív, když jsem byl na odchodu do bankomatu, tak mu to říkám a on se ochotně nabídl, že se mnou k bankomatu sjede a pak mě ještě chtěl hodit domu ... to už jsem teda došel... ale za mne mají 1+
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod grco » čtv srp 2, 2012 0:05

@mike: aj keby mi volali o 5 rano tak mi to nevadi, zdvihnem telefon, dohodnem sa, spim dalej, ovela viac mi vadi trepat sa na postu a cakat v rade s dochodcami, kym sa dostanem k prepazke a najviac milujem, ked tam pridem po tej 4, jak pisu na papieriku a povedia mi "no ale on este nedorazil"...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod grco » čtv srp 2, 2012 0:06

@axi12: jak tu uz niekto spominal: zalezi od ridice :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod mike » čtv srp 2, 2012 0:12

@grco: v 5 rano bych nejspis telefon jeste zvedl, ale v 7 uz ne. Kdyz spim, mam ho vypnuty, jinak by mne furt nekdo budil.

Jak pisu, kazdy jsme jiny. Mne posta celkem nevadi, jelikoz ji pred casem vylepsili a misto cekani ve frontach si vyzvednes listecek, sednes si a cekas, nez se objevi tve cislo. Ma to mj. tu vyhodu, ze kazda prepazka ma svou funkci a duchodci cekajici na duchod maji svou ;-)

S tim "jeste nedorazil" uz jsem to taky zazil. V takovych pripadech jdu rovnou za vedouci a on se pak zazracne najde.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod grco » čtv srp 2, 2012 0:16

@mike: jasne, kazdy sme iny, ale ja tych inych ludi nechapem :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod mike » čtv srp 2, 2012 0:21

To uz si nejspis vsimli vsichni :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod amigo » čtv srp 2, 2012 8:34

grco píše:@mike: jasne, kazdy sme iny, ale ja tych inych ludi nechapem :D

vzhledem k tomu, že je pro tebe (snad) nejdůležitější se od ostatních odlišovat, ti ani nic jiného nezbývá :twisted:

poslední story z pošty: přijdu si pro balík, na poště není, vracím se domů a píšu mejl do eshopu, že balík na poště není, jestli nedošlo k záměně, či nějaké chybce. druhý den dostávám tracking number, ze kterého je jasné, že balík je opravdu na poště. jdu znova na poštu, znovu mi paní na přepážce oznamuje, že balík tam nemá. trvám na svém, paní otráveně prohlédne po několikáté všechny balíky, a pak mi s úsměvem podá ten můj - na balíku mi, nejspíš ta samá paní z přepážky, která ho nemohla najít, zkomolila příjmení, a to pak nesouhlasilo s občankou... ](*,)
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod Brko » čtv srp 2, 2012 8:52

amigo: a na toto se pošta vymlouvá pokaždé když si stěžuju: "jde o selhání jednotlivce". Buď rád, že jsi ještě neřešil reklamaci aneb
- dobrý den, před týdne jsem posílal balík a zákazníkovi ještě nepřišel.
- počkejte 20 dnů, což je doba podle našich předpisů pro duručení balíků (dnes podáte, zítra doručíme je jen reklama - ve smlouvách to neslibují, mimo služby EMS)
po 20 dnech
- tak jsem tady, balík opravdu nebyl doručen
- ok, sepíšeme reklamaci - papír, kde spoustu políček nechápala ani ona sama. Na vyřízení reklamace máme 30 dnů, ale zkuste si volat.
Na životě miluju zejména jeho rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný ...
Nový projekt www.e-celovka.cz - zapojte se i vy ...
Můj blog, na který nemám moc času :( ... Blog
Uživatelský avatar
Brko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 468
Registrován: úte lis 14, 2006 9:08

Re: Poštovné zdarma

Příspěvekod grco » čtv srp 2, 2012 9:05

Mam dotaz na vas predajcov.

Jak ja vidim vztah predajca - dopravca... Predajca da prepravcovi balik a povie "chcem zan 1000kc". Prepravca doruci, vezme 1000kc, da predajcovi 1000kc. (Poplatky v tomto kontexte nie su dolezite). Takze je jedno, ci ja tomu prepravcovi dam hotovost alebo platim kartou, alebo mu to zaplatim v naturaliach, predajcovi to moze byt jedno, ne? Preco niektore spolocnosti neumoznuju platit PPLku kartou, ked to samotne PPL umoznuje? Co ten predajca co do toho keca? Vsak PPL nech si to skasiruje ako chce a potom to posle predajcovi na ucet, nie?

Kde je tam problem? Vysvetlite mi to.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny