Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » ned pro 5, 2021 18:44

Vzdyt mas vsechno dostatecne napsane na jejich webu, dokonce na to maji dole primy odkaz. Nejvice by me pobavilo, kdyby Ti na papir natiskli odkaz na ty jejich stranky :-).

L-ko bys mohl odskouset v OV ve Sporte Hlubina, kdybys jel kolem, mozna by na sklade nasli nekde i M i kdyz podle stranek to nemaji (to je pomerne casty jev). I kdyby to bylo v jinych barvach, velikost bys mohl odzkouset.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » úte pro 7, 2021 12:03

Dávejte si pozor při objednávce ze Slovenska přes Zásilkovnu. Obchod přepočítává kurz dle aktuálního kurzu NBS když platíš kartou nebo na dobírku kurýrem. Když si vezmeš Zásilkovnu na dobírku, kurz počítá Zásilkovna, a rozhodně není tak výhodnej. Žádná tragédie, za kalhoty za 3166 dle kurzu NBS chtěla Zásilkovna 3289, ale i tak... Toto jsem nevěděl. Takže na Zásilkovnu s dobírkou ze Slovenska bacha.
platit kartou se mi nechtělo, nevím, jestli to maj vůbec skladem, obchod neznám a nepotřebuju mít bloklý přes 3k bůh ví jak dlouho .
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte pro 7, 2021 14:42

pavproch píše:Tosem zvjedaff, Borealis (M a L) na nalehko.cz objednaný (obé zaplaceno kartou), připsal sem jim tam poznámku, že prosím přibalit instrukce pro vrácení, že se nedokážu rozhodnout, proto 2 velikosti a tu méně vyhovující hodlám vrátit. Taxem zvjedaff, esli ty poznámky (v objednávkách) tam někdo čte..... :twisted:

Už jsou ty bundy někde na svozu GLS, zítra asi doručení a já se budu rozhodovat kerou.

Jinak ty poznámky asi čtou (a já si čtu maily pořádně až se zpožděním 24hod) - do mailového potvrzení objednávky mi přidali formulář na vrácení. Hezky! (už ho mám nachystaný, předepsaný, teda kromě veliksoti, kerou vracím).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř pro 8, 2021 14:26

Kura, sem (už) zhýčkaný rychlou akcí a reakcí hudy.cz - dyž u nich něco (nesprávně) koupim, pošlu zpět a (většinou) za 24hod poté je vše vyřešeno vč. vrácení peněz na účet.... fčíl sem udělal jeden malý (nedobrý) nákup v eshopu RP, poslal jim podle jejich ingstrukcí zpět (podle trackingu doručeno před 3 dny) a nic se neděje.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pát pro 10, 2021 14:54

Protože furt nic, taxem naspal do RP - během asi hodiny sem měl i odpověď, strohou, úsečnou - mají nato 14 dní a basta fidli. V porovnání s hudy.cz nebetyčný rozdíl... negativní, samozřejmě.... bez těch 9stovek samozřejmě neumřu hlady...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte pro 14, 2021 8:53

Pochvala i pro nalehko.cz - penízky za ten vrácený Borealis L už sou z5 u mně na účtě.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř pro 15, 2021 11:53

Tak abych byl (subjektivně) objektivní k RP a vrácení zboží: netrvalo jim to 14 dní.... právě mi přistál mail s dobropisem (ale peníze ešče neposlali).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » čtv pro 16, 2021 11:35

Pro "pobaveni" o ekologii... (a taky k teme topicu)

Dnes jsem se ptal zenske, ktera k nam vozi baliky od PPL, jestli ji vzali elektrickou dodavkou, kterou uz od leta jezdila. Jeji odpoved me docela prekvapila:
"Elektrickou dodavku uz nechci ani videt! V ramci setreni energii se tam automaticky vypina topeni a uz se neda zapnout - a ja jsem potom celou dobu mrzla."

Takze ekologii k invalidite (resp. alespon k bolestem kloubu ve stari)!
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pát pro 17, 2021 17:07

To neni ekologie, proste to ma slabe baterky a musi se setrit, aby nekam dojela :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » ned pro 19, 2021 18:37

Do hroma!

Minulý týden sem chtěl cosyk objednat na svém oblíbeném a prověřeném sexshopu tady v Kocourkově a neměli moji velikost, taxem to objednal v OsterŘíši a fčíl trnu, esli to DHL stihne do vánoc doručit (je to furt ešče v Říši). Jak fčíl nemám co dělat, taxem se znova podíval na ten svůj oblíbený sexshop a už tam mojí velikost mají, mně drbne (sem to mohl mít druhý den)... Tožtak s tím online nakupováním.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv pro 23, 2021 11:47

Tím, že Čpošta neska ten očekávaný balík doručila sem fklidu, už na nic dalšího nečekám.... ale - pesimista ve mně - mám ve světě ještě tři objednávky (s dodávkou ke mně na stůl v prci), u všech tří mi v potvrzení objednávky naspali, že doručení až po novém roce, tak doufám, že to neuspěchají a nebude to mezi svátkama, kdy fprci nikdo nebude.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pát pro 24, 2021 11:33

Sem to zakřiknul/ přivolal - už jeto tady - ty fusekle Darn Tough koupené UK sexshopu (v potvrzení objednávky 19.12.2021 spali že ca 14 dnů na dodání = po novém roce) už sou z UK na clení v Amsterdamu (to sem zvjedaff, ten UK shop spal, že veškeré celní aj. poplatky+DPH už sou v ceně) na cestě FedExem do Kocourkova. Chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř pro 29, 2021 12:52

Nejen DHL ale i FedEx se u (některých) zásilek ze zahraničí v Kocourkově samovolně změní na zásilkovnu (kuwa, já bych si NIKDY tyhle pofidérní dopravce dobrovolně nevybral) a ti mají ve zvyku doručovat (na adresu firmy, ne domů) pozdě odpoledne (podle SMS neska 16:03-17:33) = budu muset do prce, chjo no.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » stř pro 29, 2021 15:49

pavproch píše:já bych si NIKDY tyhle pofidérní dopravce dobrovolně nevybral
Tim myslis DHL a FedEx? Ty z nejuzsiho okruhu nejvetsich svetovych prepravcu a u DHL pravdepodobne evropskou jednicku???

BTW, pokud mas v oblibe PPL, tak je taky soucasti DHL..

Co se tyka zasilkovny, tak asi nejsem jediny se spatnymi zkusenostmi s jejich prepravou na adresu. Dostal jsem od ceskeho Mammutu v mailu toto:
Zboží prosím neposílejte přes Zásilkovnu - dopravce na naší adresu zásadně nedoručuje balíky a nechává je na pointech zásilkovny.

Tj. presne to same, co mne udelala se zasilkou do Singing Rocku.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř pro 29, 2021 16:21

Ne, ja myslel tu zásilkovnu.

Mám, samozřejmě se neozvali a narvali tu obálku s fuseklema do schránky (měli doručit od 16:03, já do prce přijel 16:02 a už to bylo ve schránce). Ale co už, hlavně že mám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » stř pro 29, 2021 21:41

apuka píše:Zboží prosím neposílejte přes Zásilkovnu - dopravce na naší adresu zásadně nedoručuje balíky a nechává je na pointech zásilkovny.

Coz je zakladni funkce Zasilkovny. V tom jsou dobri, funguje to, netreba vymyslet blbosti.

Vyhody Zasilkovny jsou v tom, ze dorucovacich mist je postatne vic, maji rozumnejsi otviraci hodiny, prijemnejsi obsluhu, mensi fronty a funguji radove rychleji. Kdo chce stravit cely den doma marnym cekanim na balicek, muze vyuzit sluzby Ceske posty ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » stř pro 29, 2021 22:41

Zase nechapes... ](*,)

Tady se jedna o sluzbu, kterou Zasilkovna inzeruje docela ve velkem - posilani na adresu. A to i na firemni, specialne vyzdvihuje eshopy. Ale na nektere adresy fakt zasdne nezavazi - coz je pro firmu docela problem, oni nemaji cas a moznost chodit nekam na odberove misto.

Proste, kdyz to neumi, tak by to nemeli nabizet...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » stř pro 29, 2021 22:53

Cos presne nepochopil na netreba vymyslet blbosti? :P

Ze to inzeruji, kdyz to neumi, je blbost. Mimochodem stejna jako u baliku do ruky u CP ;-) Mas dve moznosti. Bud ji nevyuzit, protoze nefunguje, nebo vyuzit a domahat se, aby fungovala. Proste kazde nedoruceni reklamovat a chtit zpatky penize. Pak to bud spravi nebo se na to vykaslou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod sobb » čtv pro 30, 2021 0:08

Balík do ruky u ČP nefunguje? Možná u Tebe v Praze, u nás doručují vcelku bezchybně (OK jednou se netrefili a volali z vedlejší vesnice :mrgreen: ). A teď tu rozváží moc milej klučík :P

Jinak doručení na adresu blbost zajisté není, komu by se chtělo jezdit někam na poštu nebo pobočky Zásilkovny ...
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » čtv pro 30, 2021 0:17

Funguje. Jako Balik na postu. V lepsim pripade. Vase pripadna anomalie je nepodstatna ;-) (tahle diskuse uz tu nekde byla)

Blbost neni doruceni na adresu, ale chtit po Zasilkovne neco jineho, nez na cem je zalozena.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod sobb » čtv pro 30, 2021 0:26

Tak to máš blbý, mi se v anomálii žije dobře (a ten náš poštovní kluk je fakt sympaťák 8) ). Dřív tu rozváželi normální pošťáci a taky to fungovalo v pohodě. Ale pak si to nějak rozdělili a s balíkama teď jezdí dodávka.

Pokud Zásilkovna tvrdí, že doručují na adresu (netuším, nevyužívám), tak to blbost není. Jestli to nefunguje, tak jejich chyba, jejich zodpovědnost.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » čtv pro 30, 2021 0:34

Proc bych to mel blby? Ja o tuhle sluzbu vubec nestojim. Aspon do doby, nez se bude dat domluvit na konkretni hodinu. Podstatne vic mi vyhovuje Zasilkovna, pripadne parcel shopy jinych dopravcu.

Vsak to taky pisu, bud se na to vykaslat nebo na ne tlacit. Na rozdil od CP je sance, ze to k necemu povede.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod sobb » čtv pro 30, 2021 0:51

Protože ti nedovezou balík domů :wink:

Tlačit? to je samozřejmě v pořádku a nutné, pokud nedodržují, to co slibujou. Ale označovat za blbost požadavek doručení na adresu po někom, kdo to proklamuje? :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » čtv pro 30, 2021 1:00

Protoze ho nedovezou, kdyz se mi to hodi. Zasadne jezdi v dobe, kdyz kazdy sluzny programator jeste spi :twisted: Dovoz domu pouzivam u Kosiku a Rohliku, protoze to dovezou v ramci jedne konkretni hodiny a ta hodina muze byt treba v 9 vecer. Dokud takhle nebudou fungovat i ostatni, tak je pro mne vyhodnejsi a pohodlnejsi si pro to zajit do vydejniho mista, kterych mam v okoli nekolik do 10 minut chuze.

Blbost je, ze to nabizeji a blbost je na takovou nabidku pristoupit ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49359
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod AlexBeck » čtv pro 30, 2021 8:36

To mám stejný. Vše menší do něcoBoxu větší na výdejnu. Úplně dokonalá by byla zasilkovna na Shell,Benzina,Mol... 24hod/7 dnů v týdnu. Natankovat a vyzvednout balík. Jenže prodej předřazeným baget nese víc než se drbat s balíky :(
Uživatelský avatar
AlexBeck
účastník
účastník
 
Příspěvky: 281
Registrován: úte črc 30, 2013 11:45

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř úno 2, 2022 11:10

Trekkin sa vyznamenal (ešče, že na to nespěchám): objednávka 15.12.2021 (status "on stock"), už neska mi přišel mail "despatched". :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte úno 8, 2022 12:20

Doručeno, takže vlastně úspěch - netrvalo to ani dva měsíce (od objednání). :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte úno 8, 2022 12:24

Zasilkovně to (asi) někdo "škaredě" vyčetl (já to nebyl): několik předchozích zásilek z trekkin.com mi přivezli (na adresu firmy = taxem to chtěl/objednával) vždycky pozdě odpoledne (po 16) = musel sem quli tomu zůstat ve firmě dýl/spešl přijet (což mě vždycky pěkně "krkalo"). Neska doručili právě fčíl = v "normální" hodinu. Hezky!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » stř úno 9, 2022 11:35

OKAY elektro jde do kytek?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » stř úno 9, 2022 11:41

Bylo OKAY Elektro nekdy jinde nez v kytkach? :wink:

Uz pred mnoha lety mi kolega rikal, ze pracoval chvili u nich (na jako prodavac, nekde na ekon. useku). Rikal, ze jakmile se trochu seznamil s prostredim a "prostredim", tak rychle radeji utikal pryc, ze to uz tehdy byli - no, jak to slusne rict...vsak si domyslete spravna slova.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny