Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » pon srp 22, 2022 4:10

Mawenzi píše:aby mi mol neprozral treba dehydro jidlo za 250kc jedno...

Jak by se asi dostal přes ten zavřenej pytel, kterej je tak odolnej, že se v něm to jídlo vaří? Není to krysa..

Na doma mám "lock and lock" krabice z Kauflandu a lidl eshopu. Těsnost v klidovém stádiu 100%, v batohu už je znát, že to není originál a něco málo ven pustí, když je to tekutý /narozdíl od těch lock and lock/. Byly dost levný, takže se nedivím, ale na doma fajn
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pon srp 22, 2022 4:51

Etheric píše:Jak by se asi dostal přes ten zavřenej pytel, kterej je tak odolnej, že se v něm to jídlo vaří?

Mě by to nepřekvapilo, kdyby se do toho dostali. V alobalu se taky peče a dostanou se i skrze něj (čokoláda).

Já měl takové plastové krabičky se zacvakávacím víčkem na svačiny atd a dostali se mi taky do toho. Ale tam byl asi problém v kvalitě utěsněni.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Mawenzi » pon srp 22, 2022 5:08

mike
no ty to treba taky vyuzijes, to jen ze si nekdo treba mysli, ze je lepsi doma nedelat zasoby a jit si v pripade potreby proste nakoupit...

dromedaro
to sice nevyresi, ale porad je asi lepsi nejakej kompromis, nez mit 50x 1l obal... ty lock locky 1,8l jsou ale super na nacaty veci, tak ty sem si nechala v lince po ruce a jeste treba na flapjacky, aspon je nemam v krabici kam kusim satrat naslepo ale hned uvidim kolik toho mam a zda musim dokupovat i my ty velky z ikey zas ponohly trochu v organizaci, stejne sem se spajzem chtela uz enjakou dobu neco delat (je to cca 60cm bocni strana stolete skrine od znamych, satni dvoukridla + tenhle policovej roh a je v chodbe, mam tam i boty a veci pro psy tak se do ni vic chodi a su rada ze je tam ted ten prehled lepsi
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » pon srp 22, 2022 6:46

V lockách mám doma ovoce, od tý doby ani jedna octomilka. Takže to funguje :)
Mám jich xy, vše koupeno v akci, největší mám 4l, tu vozím / nosím v batohu na ovoce z přírody a nic ani neukáplo, ikdyž to bylo plný rozmaštěnejch malin a jel jsem s tím 20km+ na kole lesem. Bohužel s neoriginálními, bau bau, kaufland, lidl apod mám opačnou zkušenost. Zas to mělo výhodu - donutilo mě to vyprat batoh :D
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8083
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pon srp 22, 2022 15:02

Mawenzi píše:no ty to treba taky vyuzijes, to jen ze si nekdo treba mysli, ze je lepsi doma nedelat zasoby a jit si v pripade potreby proste nakoupit...

Co ten nekdo dela, kdyz si koupi kilo mouky, cukru apod? Prece to nespotrebuje vsechno najednou a co s tim zbytkem, ktere je obvykle vetsina? Aspon ja si teda nevzpominam, ze bych nekdy v zivote spotreboval kilo neceho takoveho najednou :twisted:

Cimz chci rict, ze nejake zasobniky na sypke suroviny potrebuje IMO kazdy, kdo aspon obcas vari.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pon srp 22, 2022 20:09

Mawenzi píše:ale porad je asi lepsi nejakej kompromis, nez mit 50x 1l obal...

No je fakt, že ty lokloky budou asi přehlednější, praktičtější a hezčí, protože já to taky mám ve staré skříni a mám tam asi 50 různých sklenic popsaných fixama a musím se v tom kolikrát přehrabovat, abych zjistil, kde co je a jestli musím něco dokoupit. I když si třeba x kg různé mouky a cukru seřadím podle druhu, stejně si to vždycky promíchám.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » úte srp 23, 2022 15:24

pavproch píše:Kutil domácí potřebuje (rychle) spešl vrták, fčíl sem strávil nějakou dobu hledáním (ne toho vrtáku, ale...) sexshopu, kde ho mají skladem a doručujou rychle.... dimapa.cz = DPD, prý 24 hod. Objednáno, zaplaceno = to sem zvjedaff, jak rychle to bude. [-o<

Tak. dimapa splnila slíbené/očekávané = objednávka v neděli, v pondělí odpo poslali/DPD převzalo... a neska ráno to DPD zadupalo při rozvozu, omluvili se, ale až zítra, mně drbne, spěchám nato.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » ned srp 28, 2022 8:15

Alza zdražila dodání na pobočku a do boxu na 69Kč. Na těch původních 49Kč to zlevní, když zboží elektronicky zaplatíte předem. Asi k ní chtějí "motivovat" . 70Kč za dodání na prodejnu už je dost. To už si můžu rovnou objednat domů. Hlavně tenhle poplatek za odběr na prodejně mi připadá, že začalo zavádět čím dál více eshopů, hlavně těch větších. U Mall už jej také zavedli.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Lipon » ned srp 28, 2022 8:54

Já teda vyzvedával minulý týden a navíc jsem neplatil.
A cena za box je stejná už více jak rok, tj. 69, při platbě kartou nebo přes online bankovní převod, je to o dvacku míň.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » ned srp 28, 2022 9:04

Já objednával včera ty flaše a za těch 49Kč jsem to měl až při platbě předem online. Oni tam sice mají 49Kč za dopravu, ale až člověk odklikne box nebo pobočku, tak se to změní na 69Kč a při volbě platby to nabídne těch 20Kč slevu na dopravě při platbě online předem. Zkoušel jsem to anonymně i z osobního účtu a mám to tam pořád. Dneska jsem to ještě zkoumal a dělá mi to pořád. Možná jsi pro ně něco jako premium zákazník.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Hafi » ned srp 28, 2022 9:16

no šak oba říkáte to samý, jen Lipon tvrdí, že to tak už je dlouho. A já se sice Alze vyhýbám, kdykoli to jde, ale potvrzuju, že to tak bylo přinejmenším už na jaře
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » ned srp 28, 2022 10:15

Jo, ale ten druhý řádek tam nebyl, když jsem psal svoji reakci, ten tam byl mezitím dopsaný.
Díval jsem se do faktur a máte pravdu, cena za ten box už 69Kč byla. To je ode mě zase kix. Nevím proč, myslel jsem, že to bylo taky za 49Kč a té slevy při platbě předem jsem si asi nevšiml nebo nevím proč. Pardon.

Hafi: A proč se Alze vyhýbáš?
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Lipon » ned srp 28, 2022 12:09

Tak si to prohlídni pořádně, ne všechny prodejny jsou s dopravním příplatkem. Když rozklikneš prodejny, tak v seznamu máš u každé, jaké je dopravné.
Už při volbě dopravy máš "Prodejny - zdarma nebo od 45", DTTO showroom Praha 7.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » ned srp 28, 2022 12:59

Já o tom vím, že to tam je napsané. Myslel jsem, že to na prodejnu zdarma se vztahuje na zboží nad určitou částku stejně jako při doručení domů. Já většinou platím dopravu na prodejnu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Hafi » ned srp 28, 2022 15:33

Dromedaro píše:Hafi: A proč se Alze vyhýbáš?

Protože uřvanej kretén. Štve mi, že to na lidi funguje. Stejně jako neklikám na clickbait titulky, atp.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Mawenzi » ned srp 28, 2022 15:39

ja se alze taky vyhybam, ale protoze mam zkusenosti s reklamaci kdyz to byl jeste obchod zamerenej na PC, kdy mame asi 2x z reklamace vratili PC v totoznym stavu, jak se tam odvezlo, az sem jim tam musela volat, ze je spatnej radic na desce a zadam vymenu desky... no desku samozrejme nevymenili, zbozi pokazde meli dyl, nez 30 dni a odmitli jeste o tu dobu navic prodlouzit zaruku, takze sem si na ne udelala obrazek uz nekdy v roce 2002, koupila sem mame jinou desku, cimz se "zazracne" problem, kterej neexistuje vyresil a od te doby sem si tam koupila presne jednu vec a to nejaky specialni obaly na vandry na ovesny kase, protoze je jinde nemeli...

ale pujdu cestou jednorazovych papirovych kelimku "na kafe", si kasi vzdycky udelam do toho a pak to v civilizaci vyhodim, ale spinavej esus fakt nesnasim + kdyz je tam kase, nemuzu mit zaroven i caj...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » ned srp 28, 2022 15:50

Hafi píše:Protože uřvanej kretén. Štve mi, že to na lidi funguje.

Na mne to nefunguje, naopak, vylozene ho nesnasim. Ale stejne u Alzy obcas neco koupim. Protoze je to nejjednodussi a nejpohodlnejsi. Mam nedaleko Alzabox a funguje i v nedeli.

Mawenzi píše:ja se alze taky vyhybam, ale protoze mam zkusenosti s reklamaci kdyz to byl jeste obchod zamerenej na PC... takze sem si na ne udelala obrazek uz nekdy v roce 2002

Zasadovost ocenuju, ale za 20 let se obcas neco zmeni ;-) Ja na tom naopak ocenuju, ze nedelaji zadne problemy s vracenim v ramci 14 dnu. Takze obcas neco koupim, vyzkousim a vratim. Treba monitor. Naprosto nic neresi, maji to dokonce zautomatizovane. Aspon v Praze teda 8-[ Co jsem slysel, tak s reklamacema je to podobne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Mawenzi » ned srp 28, 2022 16:06

mike
taky mi vadi, ze za vyzvednuti na prodejne chteji 39kc nebo tak nejak, totalne nechapu, pointa vyzvednuti na prodejne ma byt v cene a ne ze se musim tahnout nekam do vzdalenych oblasti, kde se bezne nepohybuju a rozdil mezi osobnim vyzvednutim a zasilkovnou je asi 40kc, to uz skoro nechavam dat na zasilkovnu... navic to ani nejde vyzkouset a nevzit, takze pokud jde o elektro atd, uprednostim spis czc, mironet a podobny obchody, pokud dehydro jidlo tak outdoor obchody a nic jinyho tam asi nemaji, co bych potrebovala.

asi bych byla ochotna udelat vyjimku na vec, co vazne chci a maji vazne dobrou cenu, ale ten jejich marketing me taky odpuzuje...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » ned srp 28, 2022 16:36

Hafi píše:Protože uřvanej kretén. Štve mi, že to na lidi funguje.

Tak já myslím, že Alzák je poslední důvod, proč by tam něco kupovali. Že je to tak uřvaný ten jejich marketing je důvod, že o tom lidi ví, tak na ten jejich eshop lidi jdou, vyzkouší, třeba jsou spokojeni a jdou znovu. Mě taky sere, ale za ty roky co tu je, už ho ani nevnímám.

mike píše:Zasadovost ocenuju, ale za 20 let se obcas neco zmeni ;-)

Asi tak nějak :)

Mawenzi píše:taky mi vadi, ze za vyzvednuti na prodejne chteji 39kc nebo tak nejak, totalne nechapu,.

U nich to není prodejna, ale spíš výdejna. Mají tam na ty jejich tzv. prodejně leda tak baterky, kafe, apd. Ale tu pointu chápu stejně jako ty a ten poplatek mi taky vadí. Jak jsem psal, už to zavádějí i jinde. Mall už to taky zavedl, tak už si taky nechávám posílat do zásilkovny. Ten rozdíl už je malý. Ale už jsem si toho všiml i u menších eshopů, že to zavádějí ten poplatek za vyzvednutí na prodejně. Ale furt mám s Alzou nejlepší zkušenosti v rámci vrácení zboží a reklamací. Jen mi teď vadí, že tu reklamaci nějak zrobotizovali, protože tam technik přes reklamace už není celou pracovní dobu a o víkendech, což dříve byl. Tam přijdeš, zadáš údaje do PC, dáš tam štítek na zboží a jdeš pryč. A on si to pak přebere technik a dá vědět na mail. Což je u reklamací blbé, že tam nemůžeš být a říct co a jak, protože v pár bodech do tabulky v PC na prodejně to jde někdy blbě vystihnout. Ale furt mám s Alzou lepší zkušenosti než CZC, Datarty apd., tam nekupuju.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » ned srp 28, 2022 16:45

A hlavně tam nedělají problém s reklamacemi. Co si tak vybavuji tak na věci do 2000Kč se ani nepodívali a peníze hned poslali přes kartu. Ne jako stejnej kolos Decathlon, kterej bude 30 dní zkoušet láhve na pití za 400Kč jestli tečou. Jsem si tu musel ještě vylít srdéčko, protože mě s tím naštvali.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Hafi » ned srp 28, 2022 16:47

tak ono je celkem rozdil mezi Alzou a menším eshopem, který má sklad ve vedlejších dveřích. Rozvoz na Alzabox nebo menší prodejnu je bude stát srovnatelně se Zasilkovnou. Cross-sell na místě bude minimální (opět - na rozdíl od situace, kdy je výdejním místem plně zásobený obchod). Tedy jejich zájem tlačit tě k cestě na prodejnu je malý. Evidentně v případě výdejny v Holešovicích je nízká cena dopravy (sklad po ruce) a velký showroom (pravděpodobnější další prodej), tedy to tam je afaik zdarma. Taky mi to štve, ale přijde mi to logické.
Jinak taky občas podlehnu, když zboží není jinde, je výrazně levnější nebo "jinde" je nějaký od oka podezřelý eshop. Ale pokud je jiná možnost, tak radši jinde, v případě elektroniky ideálně CZC.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8425
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Lipon » ned srp 28, 2022 17:21

nujo, sto lidí sto chutí
já s Alzou problém nemám, nakupuju tam od doby, kde byli ještě Alzasoft; mám to relativně po ruce, jak Alzabox, tak pobočku, uřvanej zelenáč je mi úplně fuk
párkrát jsem musel něco reklamovat a vždycky bez problémů, buď výměna nebo oprava nebo vrácení peněz

podle mě mají většinu věcí ve Zdibech v té obří hale u dálnice, s jejich velikostí už to asi jinak nejde; rozvozy do krámů a boxů taky něco stojí

občas taky CZC, když Alza nemá nebo má nesmyslně draho

zásadovost je sviňa, já z podobného nelogického důvodu nemám rád Fio, nesvěřil bych jim ani korunu; mám k tomu konkrétní starý důvod a nedůvěra přetrvává; notabene když jsem nedávno něco zařizoval pro klienty na brokerském účtu, tak přístup je pořád strašně amatérský, takový nadšenecky neuspořádaný
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » ned srp 28, 2022 19:48

V jiné alze než v centru Brna jsem nebyl, ale malá mi zrovna nepřijde a showroom tam mají také.
A při tom objemu,který se tam protočí to musí zavážet náklaďákama. To není jak dodávka od zásilkovny. To už si můžou i obchody účtovat za dopravu, protože tam to zboží museli přivést. Ale jo, mně je to asi jedno, jen mi to prostě přijde divný.
Dám si tam zadara aspoň to jejich kafe. Při těch cenách, které si za kafe nebojí říct jinde, na tom ještě vydělám pár korun i s tou platbou za dopravu :D
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod ret255 » ned srp 28, 2022 19:58

Mawenzi píše:taky mi vadi, ze za vyzvednuti na prodejne chteji 39kc nebo tak nejak, totalne nechapu, pointa vyzvednuti na prodejne ma byt v cene a ne ze se musim tahnout nekam do vzdalenych oblasti, kde se bezne nepohybuju a rozdil mezi osobnim vyzvednutim a zasilkovnou je asi 40kc, to uz skoro nechavam dat na zasilkovnu...
No ono to bude asi pre tie vydaje co maju spojene s tym behanim tovaru medzi skladmi, pripadne ten tovar ani nemsuai mat u seba, ale ho objednavaju, podobne to maju napr. v mall, hej, datarte a pod, napr. ked objednavam granule.

Ale v alze tiez moc nenakupujem, hlavne ak by som mal chodit do tych ich vydajovien tak cakat niekedy v tych frontach, to je ako za sociku(nie ze by som to niekedy zazil).
Lipon píše:zásadovost je sviňa, já z podobného nelogického důvodu nemám rád Fio, nesvěřil bych jim ani korunu; mám k tomu konkrétní starý důvod a nedůvěra přetrvává
To je, ale asi to bude o tej negativnej skusenosti, tiez ked u mna niekde zarezonuje nejaka negativna skusenost, tak sa prejavi zasadovost a dovera sa tazko nadobuda spat, ak vobec. Napr. ja fio vyuzivam a zatial sa nemozem stazovat(pokym tam riesim bezne veci), s inymi bankami boli vecsie problemy.
ret255
účastník
účastník
 
Příspěvky: 517
Registrován: stř pro 23, 2015 22:12

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » ned srp 28, 2022 20:00

Lipon píše:já z podobného nelogického důvodu nemám rád Fio, nesvěřil bych jim ani korunu; mám k tomu konkrétní starý důvod a nedůvěra přetrvává;

Mas duvod? A mohl bych ho videt? ;-)

Lipon píše:notabene když jsem nedávno něco zařizoval pro klienty na brokerském účtu, tak přístup je pořád strašně amatérský, takový nadšenecky neuspořádaný

Jj, mam u nich brokersky ucet uz asi 13 let. Jeho webove rozhrani bylo nemoderni uz tenkrat a za tu dobu se vubec nic nezmenilo. Dneska uz vypada vylozene archaicky, o amaterismu ani nemluve. Mam i bankovni, jelikoz se k tomu brokerskemu hodi, a ten je na tom podobne. Tam sice jisty vyvoj videt byl, ale porad to vypada jako neco, co splacalo par studentu o vikendu.

Zadnou velkou duveru v ne nemam, ale mam to hlavne na ceske akcie, ktere jsou vedene u CDCP, takze i kdyby Fio zkrachovalo, neprijdu o ne. Mam tam historicky i nejake US dividendove, tam by to byl horsi, jelikoz pojisteni maji hromadne pro vsechny ucty dohromady, ale zas toho nemam moc. No a bankovni ucet je zas kryty do 100k Euro, to tam zdaleka nemam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » ned srp 28, 2022 20:05

Já mám Fio banku a ten zákaznický přístup, když s nimi něco řeším, mi nadšenecký nepřijde vůbec, zato amatérský mi přijde dost. Ono to asi bude tím, že na pobočkách většinou pracují děcka po škole, alespoň tak na mě působí, kteří mnohdy skoro vše dohledávají nebo někam volají, protože to sami neví. A na těch pobočkách mi připadá, že tam vládne taková atmosféra jak z románu Franze Kafky. Je tam ticho, zaměstnanci s sebou nekomunikují verbálně ani neverbálně, nemají ve tvářích žádný výraz...
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » ned srp 28, 2022 20:08

Taky napad chodit na pobocku :D Nevzpominam si, kdy jsem tam byl naposled, klidne to muze byt 10 let.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49392
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » ned srp 28, 2022 21:33

Nemám důvěru v infolinky a informacím, které mi tam poskytnou, ale v některých případech, jako třeba tento, to vyjde na stejno.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4347
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Lipon » ned srp 28, 2022 21:39

Mike : Vidět bys ho bohužel nemohl. Nemůžu sdělovat detaily.

Pokud jde o pobočku, tak některé úkony bez ní udělat nemůžeš. Třeba obnova přístupu do brokera.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod ntz » stř srp 31, 2022 14:34

endorphine.cz = nejdebilnejsi shop na svete .. pred tim nez si koupim na strankach tak garantujou doruceni do urciteho dne a po zakouoeni se 2 dny nic nedeje, hlavne ze v mailu pisou laskovnym tonem

Dobrá zpráva – pracujeme na vaší objednávce 20015011 ze dne 30.8.2022. Vše pro vás připravíme, jak nejrychleji umíme, závodění máme v krvi.


a pak z nich vypadne, kdyz se ptam, jestli to fakt stihnou dorucit do patku jak deklarovali v e-shopu, ze zbozi odesilaji za 3-5 dnu od vytvoreni objednavky ... WTF - to je snad nejpomalejsi e-shop na svete, za 3-5 dnu neposila vubec nikdo 99% eshopu posila max druhej den ..

ted me fakt nas*
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2038
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny