Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » pon lis 7, 2022 15:18

Zrovna jsem platil kartou v UK e-shopu. Vysocilo na mne 3D Secure, pak normalne aplikace z RB, potvrdil jsem a proslo to. To jsem teda cumel :) Ted jeste aby to u CP zas netrvalo tri tydny jako v zime :roll:

Uplne stejne jsem platil minuly tyden ve slovenskem e-shopu, taky vyskocila aplikace, potvrdil jsem a neproslo. Podruhe taky ne. Platebni brana to proste nevzala. Nastesti meli cesky ucet u Fio, a tak jsem zaplatil pres nej.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » úte lis 8, 2022 2:04

Vážený zákazníku,

očekáváme příchod Vaší zásilky ze zahraničí do ČR s číslem XXXXX.

Proběhne u ní celní řízení, ve kterém Vás můžeme zastoupit.

Pro rychlejší průběh celního řízení doplňte údaje o zásilce, které jsou důležité pro úspěšné vyřízení celních záležitostí u Vaší zásilky.
...
Vaše Česká pošta


Zase mne z toho malem kleplo. Polofunkcni formular, ktery delal nejaky dementni byrokrat. Ceska posta v plne krase, u ostatnich zasilkovych sluzeb neni opruz s tim ani polovicni :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod mike » úte lis 8, 2022 19:13

Dodatek: jde o IOSS rezim, ktery je na to, aby to pro zakaznika bylo co nejjednodussi. DPH se zaplati u prodejce a tim by to melo byt vyreseno. U jinych zasilkovych sluzeb to normalne funguje, nic se nemusi vyplnovat, proste to rovnou doruci. To jen Ceska posta je takovy opruz... :axe: Bohuzel jsem nemel na vyber, Royal Mail a dostane to CP :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49389
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » čtv lis 17, 2022 6:08

Mall.cz u mě skončil a budu tam nakupovat jen v když nebude zbytí.
Objednával jsem v neděli odvlhčovač vzduchu pro rodiče, protože potřebují co nejdříve do sklepa odvlhčit zeď. Měl jsem vybraný typ s dobrými recenzemi a odpovídal našim potřebám, který byl zrovna navíc v akci se slevou 400Kč oproti jiným eshopům. Tak jsem objednal a čekal na doručení, které mělo být v úterý nebo ve středu. V úterý večer jsem kouknul na stav objednávky a stále to hlásilo pouze, že objednávka byla přijata. Tak volám na zákaznickou linku a operátorka, že napíše do partnerské prodejny (byl to partnerský prodej) a zjistí co a jak a napíše mi na mail. Včera odpoledne mi od mall přišel mail, že objednávka byla stornována, protože zboží už není na skladě. Kouknu na jejich web a odvlhčovač stále nabízí ke koupi avšak bez slevy. Takže jsem zbytečně tři dny čekal, kdybych se neozval, tak objednávka stále někde visí a vzhledem k svátku a víkendu už mi tento týden tento typ odvlhčovače jiný eshop nedoručí.

Spíš to na mě působí, že už zboží možná nemělo být v akci, ale někde nastala chyba, tak prostě napsali výmluvu, aby to nemuseli prodat se slevou, nevím. Ten partnerský eshop to má také stále v nabídce k objednání.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4341
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Lipon » čtv lis 17, 2022 18:32

DTTO s Alzou.
Objednával jsem fotopapíry, v půlce září, za cenu lepší než jinde. Dodací doba 3 prac. dny. Několik mailů o změně dodací lhůty, dva nespokojené maily a 1 chat. Prý že problém u dodavatele. Zvláštní, že všude jinde papíry jsou, dokonce i výrobce je má skladem Fomei.
Přijde mi, že dali nízkou cenu a až pak začali dodavatele tlačit na dodání za nižší cenu. Doteď to mají za nízkou cenu a lhůtu pár pracovních dnů. Nakonec jsem jim to zrušil a koupil jinde za cenu o 5 korun dražší.
A další nakupy si budu asi víc rozmýšlet, pokud nebude skladem.
Přeci jen mají pořád slušný zákaznický servis, potvrzená poslední zkušeností kolegy s haprujícím telefonem, koupeným na IČO. Otestovali a vrátili peníze i poměrnou část pojistky, co na tom měl.
Naposledy upravil Lipon dne čtv lis 17, 2022 23:16, celkově upraveno 1
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » čtv lis 17, 2022 19:53

Ano, Alza je v tomto dobrá a mám stejné zkušenosti s reklamacemi a zákaznickým přístupem. Drtivou většinu reklamací vyřídili na prodejně okamžitým vrácením peněz nebo výměnou. Proto nakupuji tam, když mají zboží, které chci, i když je občas o trochu dražší než u konkurence. A právě proto mě štve, že jsem před týdnem chtěl koupit tiskárnu v Alze jako dárek k Vánocům, ale mezitím ji vyprodali a další dostupnost neznámá, tak jsem objednal z Mall...

Mall nemá nic, kvůli čemu bych je měl preferovat. S reklamacemi jsem u nich myslím také nějaký problém neměl, ale všechno si vzali na posouzení a vyřízení trvalo přesně celou zákonnou lhůtu 30dní a jednou ji i překročili. Ochota a přístup na jejich pobočce v Brně nic moc. Navíc ten jejich partnerský prodej je otravný a divný, že už mě u nich také nebavilo kvůli tomu nakupovat. Když u nich člověk nakoupí více věcí, které jsou od jejich různých partnerských eshopů, tak mu tu objednávku rozdělí do několika zásilek, které chodí postupně... :roll:
A jak jsem řešil tu stornovanou objednávku, tak jsem zjistil, že na zákaznické lince už mají automatického robota se kterým hlasově komunikujete. To jsem málem rozšlapal telefon. Protože samozřejmě má nějaké přednastavené vaše reakce a hlasové projevy a když řeknete něco jinak nebo vám nerozumí, tak opakuje svoji otázku ... to bylo něco pro moje nervy se přes toto dostat k živému operátorovi.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4341
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » sob lis 19, 2022 12:02

Nevíte někdo, jak funguje rozvoz do Alza boxů? Jestli do těch boxů rozváží až se jim to vyplatí a mají tam více objednávek? Teď mi tam doručili objednávku po 4 dnech, i když při objednávání mi to ukazovalo za dva dny a na pobočku také. Během toho, co objednávku připravovali ten termín posunuli a není to poprvé. I když tady v Brně bych předpokládal, že to není pro ně problém jako alzabox někde v Horní Dolní.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4341
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » sob lis 19, 2022 12:25

Rozváží denně, vidím je tu i v sobotu, ale - dle kapacity, neboli až se v boxu uvolní schránka patřičné velikosti, kam se tvůj balík vejde. Za zpoždění vděčíš trubkám, co si tam něco pošlou a vyzvednou až těsně před datem, než obchod balík pošle zpět
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8081
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » sob lis 19, 2022 13:51

Fčíl sem udělal objednávku na webshopu hoka.com (mně se ty botky vůbec nelíbí, ale junioři si je oblíbili = jedny budou pod stromem) a tam mito nabízelo dvě možnosti dopravy: "standard" zdarma = prý 4 až 6 dní a "extra" za 280,- Káčé = prý 3 až 6 dní.... nechápu (použil sem samozřejmě to zdarma, nespěchám nato). :shock:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » ned lis 20, 2022 6:44

Etheric: Tak to jsem právě myslel, že jim to generuje podle toho, kdy jsou poslední dny pro výběr uložených zásilek.

Stejně by mě zajímalo, jak to funguje ta logistika u takových obřích eshopů. Od objednávek až po doručení. To musí být šíleně složitý. Jestli jim ty objednávky zpracovává počítač podle lokalit, kam to má jít, kolik bude potřeba aut, kde to mají skladem atd nebo jestli to tam řídí lidi...
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4341
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » ned lis 20, 2022 9:27

Negeneruje doručení podle posledního dne vyzvednutí. Chystá se to dopředu před rozvozem - pokud je v tu chvíli volnej box, naloží to. To se dělá denně. Je to čistě logickej a racionální proces, nejsou v tom složitosti. Švagr tam dělá na expedici, je to řízenej automatickej proces
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8081
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » ned lis 20, 2022 10:11

Si moc nerozumíme asi.
Myslel jsem tím, že když mi to při objednávání zboží ukazuje doručení třeba 22.11. do 18hod, tak tam v tu dobu pro to mají volný box a ten je teda rezervovaný pro tu moji objednávku. Ale asi ne, když mi to pořád posunují to doručení a ve výsledku je to třeba o dva dny později, než mi oznamovali při objednávce. Pro mě to znamená jediné. Když na něco budu spěchat, tak ne do Alza boxu, ale na pobočku. Tu mám sice dál, ale zase mi časy doručení sedí a když se jednou opozdili o den, tak mi sami dali slevu 100Kč na další nákup jako omluvu.

Tím logistickým procesem jsem měl na mysli vše, ne jen boxy. Musí mít šílený množství objednávek denně a zajímalo by mě jak je všechny zpracovávají od přijetí objednávky až po doručení.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4341
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » úte lis 22, 2022 19:31

K predchozi debate...
Zasilkovna dorucuje na vydejni misto do druheho (pracovniho) dne - priklad ze vcerejska. 17:31 mi prisla SMS, ze moje zasilka byla dorucena na vydejni misto. Jenze ouvej, mala chybycka... Vydejni misto zavira v 17:00... :((
Takze se koza nazrala a vlk zustal - dorucila do druheho dne, ale ja jsem si to mohl vyzvednout az treti.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » stř lis 23, 2022 16:30

Zkusil jsem dnes ráno při objednávání zboží zvolit zásilkovou službu DPD. V 15:30 mi přišla sms zpráva i email od DPD, že přebrali moji zásilku a zítra ji budou doručovat. Ohledně přesného času doručení mě ještě budou zítra informovat. Pokud to zítra opravdu doručí, tak super a budu je volit místo PPL, kteří mi prozatím zásilky doručili za dva dny od převzetí. Pokud to teda je ze strany DPD standard takhle rychlé doručení. Jinak teda palec nahoru i pro eshop, za rychlé vyřízení a odeslání zásilky.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4341
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv lis 24, 2022 12:25

pavproch píše:Fčíl sem udělal objednávku na webshopu hoka.com (mně se ty botky vůbec nelíbí, ale junioři si je oblíbili = jedny budou pod stromem) a tam mito nabízelo dvě možnosti dopravy: "standard" zdarma = prý 4 až 6 dní a "extra" za 280,- Káčé = prý 3 až 6 dní.... nechápu (použil sem samozřejmě to zdarma, nespěchám nato). :shock:

Mám = 5 dní, doručilo DPD. Doufám, že bude pod stromem spokojenost.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pát lis 25, 2022 8:39

Tomuhle tedy nerozumím. To jako, když si koupím zboží a při zakoupení bude v pořádku a během používání se něco ne moji vinou rozbije, tak ta dvouletá záruka se na to už nevztahuje? Takže bude záruka opět jen jeden rok?

"Často diskutovaným tématem jsou rovněž reklamace. Mění se něco zde, nebo bude i nadále platit dvouletá záruka?"
Dvouletá lhůta zůstává i nadále, mění se však podmínky pro reklamaci. Doposud mohl kupující reklamovat nejen vady, které měla věc při koupi, ale rovněž takové vady, které se na věci vyskytly později. Nově již bude ze zákona možné ve dvouleté lhůtě reklamovat pouze takové vady, které byly na věci již při koupi. Pokud tedy vada na věci při koupi nebude a vznikne až později, tak není kryta zákonnou odpovědností za vady.


Pro nákupy na e-shopech začnou platit nová pravidla. Co vše se mění?
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4341
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pát lis 25, 2022 9:48

Ja Ti nevim... I ted plati, ze muzes reklamovat pouze vady, ktere byly uz pri prodeji. Ze se Ti napr. po roce uzivani odlepi podrazka se dalo reklamovat proto, ze to bylo zpusobene spatnym lepenim - coz uz ale muselo by i pri koupi. V normalnim pripade to vyrobce/dovozce uzna, v pripade nekterych obchodu ale i ted to odmitaji a Ty to musis dokazat napr. znaleckym posudkem, ze vada tam musela byt uz pri koupi - mohla byt ale skryta. Do ted jsi to musel po pul roku, do tehdy to byla otazka pro prodejce, aby dokazal, ze nebyla. Ted bude tato doba prodlouzena na cely jeden rok.
Stejne by to bylo, kdyby Ti napr. po roce a pul prestaval prehravat zvuk reprak nebo sluchatka. Zrovna v tomto pripade, kdyby to bylo zpusobene necim jako "rozlomenim" dratu, tak je velkiu otazkou, jestli je to Tvm spatnym pouzivanim nebo vyrobni (konstrukcni) vadou - a toto je ukazka, kdy muze spor rozhodnout znalec. Do pul roku je toto dokazovani na prodejci - a ted to bude muset delat az rok.

Tj. z hlediska spotrebitele je to spise zmena k lepsimu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Tomas » pát lis 25, 2022 9:51

Ta formulace tam je nešťastná.

Uvedu příklad - nedávno jsem reklamoval myš, scrollovací kolečko si po roce a půl začlo dělat co chtělo. Tak jsem to uvedl v reklamaci (alza.cz) a vyměnili jí.

Ta vada tam při prodeji nebyla, vznikla až používáním.
Tomas
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: stř črc 12, 2006 20:17
Bydliště: Plzeň

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pát lis 25, 2022 11:27

Jo, jenze kdyby material iprovedeni byly dobre,tak se toto stat nesmi. Tj. nejaka vada tam byla (mozna vydroleny material, zaneseny/poskozeny kontakt, ...), poradny znalecky posudek by to nejspise potvrdil. Samozrejme za predpokladu, ze ta mys ma (podle prodejce/vyrobce, resp. neco jako "bezne ocekavatelna prumerna vydrz") vydrzet alespon ty dva roky pouzivani.

Navic ja pisu o tom, co se ze zakona da opravnene reklamovat. Jak se k tomu postavi konkretni prodejci/dovozci/vyrobci, to uz je jejich vec. Najdou se na jedne i druhe strane rozlozeni.

Ale souhlasim, ze formulace je dost nestastna.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pát lis 25, 2022 17:08

Apuka: No tak teda vůbec nevím, kde to v tom čteš to tvé vysvětlení... Kouknul jsem do komentářů pod článkem a plno diskutujících to tam chápe stejně jako já. Ale pokud by to tak bylo, jak píšeš, tak by to bylo super.

Jinak mě teď "pobavili" v jednom eshopu. Express doručení v ceně 600Kč s dobou doručení 2-3dny. To už je dnes normální dodací lhůta většiny doručovacích služeb za 6x menší cenu.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4341
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd. V

Příspěvekod apuka » pát lis 25, 2022 17:47

Ja bych kazdopadne pockal, co v tom zakone bude napsane (zatim jsem to necetl). Vyjadreni nekoho, i kdyz je pravnik o necem, co nikdo z nas nevidel a on pouziva formulace, ktere se daji bez znalosti toho zakona interpretovat ruzne a vyjadruje se hodne zjednodusene, cimz jeste vice ovlivni interpretaci - to neni dobry vychozi bod k pochopeni zakona.

Radeji se koukni na trochu rozumnejsi "rozbor", napr. tady.
No a k plnemu obrazu je treba rict, ze reklamace se dala uplatnit podle nekolika ruznych paragrafu a odstavcu Obc. zakona a v tom mnou linkovanem clanku se toho taky "skryte" dotykaji - takze pokud podle jednoho nejde reklamovat, mas jeste casto dalsi moznosti, pricemz pravidla jsou ponekud odlisna. Ted si nepamatuji z hlavy ty ruzne terminy, neco jako jakost pri prevzeti, vada, atd. Navic jeste do toho vstupuji nekale obchodni praktiky (napr. Ti v obchode reknou, ze zivotnost zbozi je vice nez dva roky impri intenzivnim pouzivani a potom odejde za rok a pul pri beznem pouzivani, tak - pokud to dokazes napr. mailem nebo svedectvim, muzes rekkamovat i toto).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod ret255 » ned lis 27, 2022 17:29

Neviem či som v správnej téme, no nakupoval tu niekto z nemeckého Saturnu? Že si to poslal k sebe do CZ?ď.
ret255
účastník
účastník
 
Příspěvky: 517
Registrován: stř pro 23, 2015 22:12

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pon lis 28, 2022 8:16

APUKA: Tak je to, jak jsi psal ty. V pořadu ČT byl nějaký člověk, co se zabývá právy spotřebitelů, eshopy atd, nevím přesně a moderátoři se jej tam ptali i na tuto novinku a říkal, že se jedná o tu lhůtu, kterou zmiňuješ a ta se nyní prodlužuje z půl roku na rok.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4341
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod apuka » pon lis 28, 2022 11:19

Nevidel jsem porad ale ano - jedna se o prodlouzeni te lhuty, coz je jednoznacne plus.

Druhou veci je - coz je mirne minus -, ze ted muze byt slozitejsi po dane dobe prokazovat reklamaci na jakost pri prevzeti. I kdyz je to prakticky to same, co aktualne, jen nektere eshopy si mohou zmenu slov vylozit po svem a pozadovat to dokazovani.
Mne trochu stve, ze kdyz nekdo o tom pise (televize tak nesleduje, tak nevim, kdo co rika), tak zduraznuji tyto dve veci, ale malokdo spomene, co jsem napsal - ze toto je jenom na ten jeden mozny duvod reklamace (jakost pri prevzeti), ale prakticky se ostatne oblasti reklamace nemeni. Je ale pravda, ze drtiva vetsina lidi o takovych "detailech" vubec nic netusi - stejne jako o rozdilu v reklamaci (v soucasnosti) v prvnich sesti mesicich a pozdeji. No a rekl bych, ze mnohdy o tom nic netusi ani lidi v obchodech/eshopech.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » pon lis 28, 2022 11:45

Bylo to v dnešním Dobré ráno s ČT na ČT2, kdyby se ti to chtělo dohledávat na ivysílání.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4341
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv pro 1, 2022 9:58

Ty jo, vracel sem jeden nákup do zeleného čtverečku a už je to týden a nic - obvykle při vracení reagovali během 1-2 dnů, potvrdili, že přijali a pak do 2 dnů vrátili penys. Asi tam zavolám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Dromedaro » čtv pro 1, 2022 10:01

Jestli myslíš alzáka, tak zavolej. Taky se mi to už jednou stalo, tak jsem je kontaktoval, oni to zkontrolovali, omluvili se, protože jim to uvízlo někde v systému, hned to vyřešili a do druhého nebo třetího dne jsem měl peníze na účtě.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4341
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod Etheric » čtv pro 1, 2022 10:15

Alza je zelený mužík. Zelený čtverec je Hudy ;)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8081
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » čtv pro 1, 2022 10:40

Sem tam volal, mají toho moc (vráceného zboží), proto to trvá. Počkám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Pokec o e-shopech: Poštovné zdarma/platby kartou atd.

Příspěvekod pavproch » pát pro 2, 2022 12:15

Hurá! Právě mi přistál mail, že zahájili proces vrácení zboží/peněz.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny