Sleva Rockpoint

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod zeměhranol » stř kvě 2, 2007 20:58

uplne jinej martin píše:asi takova vec, jako proc jisti typci, co obcas vidam nosi k obleku goracovku za tezky prachy a pripadaj si desne in, kdyz to pritom vypada fakt debilne ;-)


Co máš proti týpkům, co k obleku nosej goráčovku, já tak letos prochodil půl zimy. Co mám dělat, když na kašmírovej kabát je vedro a venku prší nebo je jinak nevlídno :-) A je tu opět pěknej OT, jako obvykle.
zeměhranol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte pro 19, 2006 10:48
Bydliště: Libeň

Příspěvekod brhel » stř kvě 2, 2007 21:40

Rujir píše:To hovorite o tejto prisernosti? :shock:

Vypadá to jako holandskej dřevák vyrobenej v číně z gumy ...
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod Hafi » stř kvě 2, 2007 21:46

brhel píše:
Rujir píše:To hovorite o tejto prisernosti? :shock:

Vypadá to jako holandskej dřevák vyrobenej v číně z gumy ...

made in boulder, colorado. divnej nazev pro cinskou provincii.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Vilík » stř kvě 2, 2007 22:06

Hafi píše:boty na vodu


na vodu bych si je nebral ani omylem... cokoliv, co neni zasnerovany tam muze uplavat a naboso si rozseknes nohu...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hafi » stř kvě 2, 2007 22:22

Vilík píše:
Hafi píše:boty na vodu


na vodu bych si je nebral ani omylem... cokoliv, co neni zasnerovany tam muze uplavat a naboso si rozseknes nohu...

ono to pres patu docela drzi takže na ceskou klidnou vodu bych si je bez vahani vzal (a jelikoz plavou tak by se pripadne ani neutopily). Naopak vyhoda je že ve chvili kdy vylezu z lodi na breh a jdu nekam pesky a treba tam i chvili sedim (ja vim na vode k teto situaci dochazi maximalne dvakrat za deset kilometru) tak nemam na nohach mokry boty...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Vilík » stř kvě 2, 2007 22:30

Hafi píše:
Vilík píše:
Hafi píše:boty na vodu


na vodu bych si je nebral ani omylem... cokoliv, co neni zasnerovany tam muze uplavat a naboso si rozseknes nohu...

ono to pres patu docela drzi takže na ceskou klidnou vodu bych si je bez vahani vzal (a jelikoz plavou tak by se pripadne ani neutopily). Naopak vyhoda je že ve chvili kdy vylezu z lodi na breh a jdu nekam pesky a treba tam i chvili sedim (ja vim na vode k teto situaci dochazi maximalne dvakrat za deset kilometru) tak nemam na nohach mokry boty...


Ja taky nemam mokry boty... Teda mam, ale moc me to netrapi, pac mam neoprenovy ponozky a to je pak v pohode... Smradek, ale teploucko... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hafi » stř kvě 2, 2007 22:34

Vilík píše:
Ja taky nemam mokry boty... Teda mam, ale moc me to netrapi, pac mam neoprenovy ponozky a to je pak v pohode... Smradek, ale teploucko... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to je pro me, ktery jezdi na vodu tak max jednou do roka (a jeste vetsinou na raft, kde nejak nehrozi nahodne prevraceni a misto nastupu si vybiram-jako zadak zasadne suchou nohou, od ceho mam hacky) docela zbytecnej luxus...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv kvě 3, 2007 14:25

zeměhranol píše:
uplne jinej martin píše:asi takova vec, jako proc jisti typci, co obcas vidam nosi k obleku goracovku za tezky prachy a pripadaj si desne in, kdyz to pritom vypada fakt debilne ;-)


Co máš proti týpkům, co k obleku nosej goráčovku, já tak letos prochodil půl zimy. Co mám dělat, když na kašmírovej kabát je vedro a venku prší nebo je jinak nevlídno :-) A je tu opět pěknej OT, jako obvykle.


To, že to vypadá blbě. Jinak nic.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod krtenek » čtv kvě 3, 2007 17:44

uplne jinej martin píše:
zeměhranol píše:Co máš proti týpkům, co k obleku nosej goráčovku, já tak letos prochodil půl zimy. Co mám dělat, když na kašmírovej kabát je vedro a venku prší nebo je jinak nevlídno :-) A je tu opět pěknej OT, jako obvykle.
To, že to vypadá blbě. Jinak nic.
To není pravda!
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod Rujir » čtv kvě 3, 2007 18:32

krtenek píše:To, že to vypadá blbě. Jinak nic.
To není pravda![/quote]

Ale je. Suhlasim s uplne jinej martinom. Vyzera to rovnako, ako by vyzeral oblek v horach. Proste nepatricne. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod R.B. » čtv kvě 3, 2007 18:45

Sorry , ale vracím se k topic ... Tak v Olomouci v Rockpointu kostkovaný typy kalhot Rain Forest v rozumným výběru nebudou ani na začátku příštího týdne, takže kdo jste chtěl na ně využít slevu stejně jako já, tak smůla :-(
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Příspěvekod Hafi » čtv kvě 3, 2007 18:51

R.B. píše:Sorry , ale vracím se k topic ... Tak v Olomouci v Rockpointu kostkovaný typy kalhot Rain Forest v rozumným výběru nebudou ani na začátku příštího týdne, takže kdo jste chtěl na ně využít slevu stejně jako já, tak smůla :-(

RF taky ne? ja vim jen ze se nejak hadaj s rejoicem, takze ten na ne kasle a dost mozna skonci v rp (a nejen tam) uplne.
btw, ted jsem shanel kratasy rejoice a nakonec jsm radsi koupil primo v rejoice kramu, pac v rp, humi a dalsich byli jen zbyla xs-ka od lonska
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod krtenek » čtv kvě 3, 2007 18:53

Rujir píše:
krtenek píše:To, že to vypadá blbě. Jinak nic.
To není pravda!

Ale je. Suhlasim s uplne jinej martinom. Vyzera to rovnako, ako by vyzeral oblek v horach. Proste nepatricne. :wink:
Konstatuji, že tomu tak nemůže být - na sako si takovou bundu vezmu, aby mi ani trochu nenavlhlo. Ceny dnešních oblaků nejsou příliš lidové. Ale proti gustu...
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod Rujir » čtv kvě 3, 2007 18:57

krtenek píše:Konstatuji, že tomu tak nemůže být - na sako si takovou bundu vezmu, aby mi ani trochu nenavlhlo. Ceny dnešních oblaků nejsou příliš lidové. Ale proti gustu...


No obliekaj sa co chces a ako chces, pre mna za mna si k saku zober aj bermudy a bude mi to jedno, ale ze to je nepatricne je proste fakt. Ak mi neveris, tak si pozri prvu prirucku etikety obliekania a uvidis, ze GTX bunda v zozname povolenych zvrchnikov k saku nebude. :wink:

Inak okrem kasmirove obleku existuju aj jesenne plaste, ktore zas tak teple nie su. :mrgreen:

KONIEC OT!
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod krtenek » čtv kvě 3, 2007 19:00

Rujir píše:tak si pozri prvu prirucku etikety obliekania a uvidis, ze GTX bunda v zozname povolenych zvrchnikov k saku nebude
Záleží na roku vydání příručky.
Též konec s OT.
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod Schnappi » čtv kvě 3, 2007 19:09

Jen tak na okraj - O.K. sport šije Rain foresty? Nějak se mi nedaří na Google najít ani jedny, ani druhé, tedy O.K. sport jsem našel, ale zdá se, že nemají stránky :( A docela by mě zajímal nějaký ucelenější katalog...
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod krtenek » pát kvě 4, 2007 18:38

Dneska jsem si koupil ponožky, když je ta 20 % sleva. Ale byl jsem skoro okraden, kdybych si to nehlídal - místo základní ceny 129 Kč mi účtovali 219 Kč. :? Ale i když podle číslování by velikostně měly být, tak je musím zkusit vrátit a vyměnit, jsou malý. :roll:

A taky jsem si konečně vyzvedl letní katalog a je mi z něj dost smutno. Oni už neví, co by chtěli za obyčejný sprostý kraťasy. Hlavně, že místy jsou k produktů tak stupidní či naivní komentáře, že nevím jestli se smát nebo brečet. :((
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod Hafi » pát kvě 4, 2007 18:43

krtenek píše:nevím jestli se smát nebo brečet. :((

brečet...ten katalog je fakt výplod, rok od roku horsi. driv to bylo pocteni na ktery sem se tesil...a ted rp i chudy ty katalogy fakt mrvej...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod krtenek » pát kvě 4, 2007 18:51

Některý věci jsou tam stabilně a jsou jistě kvalitní. Když pominu neustálé pozvolné zdražování, je v katalozích HS a RP spousta nových vždy sezónních věcí, které jsou prostě ty nej (alespoň takto je popisují) a taky skoro za nej ceny.
Docela jsem kulil oči ( :shock: ) na stránku, kde prezentují horkou novinku letošního léta - papuče Cross! :mrgreen:

Teď shánim slabý ponožky, ale ne nízký - kotníkový, oběhal jsem čtyři outdoor sporty a nic... :((
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod Hafi » pát kvě 4, 2007 19:14

krtenek píše:
Teď shánim slabý ponožky, ale ne nízký - kotníkový, oběhal jsem čtyři outdoor sporty a nic... :((

vlez nekde do moiry....kasli na outdoorsporty, tam vesmes byvaj jen trekovy(=tlusty)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod krtenek » pát kvě 4, 2007 19:21

To bych mohl - vůbec jsem na něj nevzpomněl! A je tu skoro za rohem.
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod zbuddy » pát kvě 4, 2007 19:21

Hafi píše:
krtenek píše:Teď shánim slabý ponožky, ale ne nízký - kotníkový, oběhal jsem čtyři outdoor sporty a nic... :((

vlez nekde do moiry....kasli na outdoorsporty, tam vesmes byvaj jen trekovy(=tlusty)

Jak kde, např. Horalsport Kladno je mívá - mám od nich dvoje Lastingy. Ale zkus jít do cyklo, mívají tam i normální výšku (např. Norwel - mám dvoje) nebo v nějakém obchodďáku zkus najít Jitex nebo Klimatex (i když ty trochu drží vlhkost díky vyššímu obsahu bavlny)
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Hafi » pát kvě 4, 2007 19:26

krtenek píše:To bych mohl - vůbec jsem na něj nevzpomněl! A je tu skoro za rohem.

ty jejich tg900 nosim skoro furt...pohodicka:-)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod zbuddy » pát kvě 4, 2007 19:27

Hafi píše:
krtenek píše:To bych mohl - vůbec jsem na něj nevzpomněl! A je tu skoro za rohem.

ty jejich tg900 nosim skoro furt...pohodicka:-)

a triko taky :D
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod krtenek » úte kvě 8, 2007 17:05

Hafi píše:ty jejich tg900 nosim skoro furt...pohodicka:-)
Tak jsem si je v pátek koupil, ale ještě je na sobě neměl. Ovšem to bych nebyl já, kdyby se mi něco nezdálo. Zdají se zase až moc slabý. :(( No ale na ošahávání a přebírání nebyl čas.
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod Ado » úte kvě 8, 2007 17:56

krtenek píše:
Hafi píše:ty jejich tg900 nosim skoro furt...pohodicka:-)
Tak jsem si je v pátek koupil, ale ještě je na sobě neměl. Ovšem to bych nebyl já, kdyby se mi něco nezdálo. Zdají se zase až moc slabý. :(( No ale na ošahávání a přebírání nebyl čas.




TG900 nosim taky skoro pořád a zdaj se mi špičkový - to že jsou slabý je právě ta výhoda :mrgreen:
Uživatelský avatar
Ado
nováček
nováček
 
Příspěvky: 152
Registrován: stř kvě 2, 2007 17:23
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Vilík » sob kvě 12, 2007 16:33

Se musim pochlubit... Slevu sem vyuzil a koupil si trekovy hulky... :mrgreen: Leki Enzian Antishock a uz se tesim, az je vyzkousim...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod zbuddy » sob kvě 12, 2007 16:37

Vilík píše:Se musim pochlubit... Slevu sem vyuzil a koupil si trekovy hulky... :mrgreen: Leki Enzian Antishock a uz se tesim, az je vyzkousim...

Vidíš, a já blb v zaujetí koupí batohu zapomněl na to, že bych si mohl koupit hůlky...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod brhel » sob kvě 12, 2007 16:40

Vilík píše:Se musim pochlubit... Slevu sem vyuzil a koupil si trekovy hulky...

sem ji je chtel koupit v RP v HK taky, ale nejak porad nemeli s antishockem, tak jse je poridil u hudyho a jelikoz to byl nejaky starsi model, dali mi taky slevu asi 20%. jen ted nemam ceskej navod, co v RP davaj a nevim, jak zapnout a vypnout antishock. mohl bys to sem z toho RP navodu opsat? ja to uz zapomnel
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod Vilík » sob kvě 12, 2007 16:47

brhel píše:
Vilík píše:Se musim pochlubit... Slevu sem vyuzil a koupil si trekovy hulky...

sem ji je chtel koupit v RP v HK taky, ale nejak porad nemeli s antishockem, tak jse je poridil u hudyho a jelikoz to byl nejaky starsi model, dali mi taky slevu asi 20%. jen ted nemam ceskej navod, co v RP davaj a nevim, jak zapnout a vypnout antishock. mohl bys to sem z toho RP navodu opsat? ja to uz zapomnel


Ja sem to nejak nepochopil... Prijde mi to, ze cesky rikaji neco jinyho nez anglicky... Vypada to, ze se o to musis plnou vahou oprit a otocit prostredni cast... Ale jednou pisou doleva a podruhe doprava...

Jinak s tim nakupem to bylo humorny... Na Masarycce je nemeli, tak sem valil do Vankovky... a tam si zrovna nejakej borcik vybiral hulky... Tak sem je hnedka vzal a sel platit... Meli je totiz posledni...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny