Blacklist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » stř led 16, 2013 21:13

budo píše:Trapne, ubohe.

Souhlas. Jestli to tu nahodou cte nekdo od INFITu: vasi znacku si budu pamatovat, abych si od vas nic nekoupil. Protoze s takovym pristupem si zakazniky nezaslouzite. Tipuju, ze nas tu takovych bude vic.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod ssyissyi » čtv úno 7, 2013 16:10

Přidávám Air France. Hlavně kvůli přístupu k zákazníkovi (konkrétně na Charles de Gaulle v Paříži). Uvízli jsme tam s přítelem před cca 3 týdny během sněhové kalamity. V době, když jsme měli odletět, už v Paříži hustě sněžilo cca 24 hodin. Přesto měli Air France ve službě tolik zaměstnanců, že jsme stáli na přebookování letu 7hodinovou frontu :shock: . Během čekání nikdo nereagoval na jakékoli žádosti o informace (prostě tu frontu procházející zaměstnanci ignorovali) a, když už jsme se dostali na řadu, považoval pracovník za nejdůležitější nám sdělit, že na nic nemáme nárok... :vom:
Btw. že to není pravda, už víme a s Air France jsme se nakonec do Prahy zpět nedostali - museli bychom tam být dohromady o víc 48 hodin déle, protože let dříve nám nebyli schopni zajistit.
Volenti nihil impossibile.
ssyissyi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 225
Registrován: čtv črc 19, 2012 13:06
Bydliště: Praha

Re: Blacklist

Příspěvekod šíp » čtv úno 7, 2013 17:46

Stejnou zkušenost měl v té době Luboš s Lufthansou. Včetně toho, že mu nechtěli dát hotel, prý na něj nemá nárok a má noc strávit v hale na letišti. Poslala jsem mu mailem v angličtině výtah toho, na co má jako cestující nárok a najednou to šlo, dostal hotel asi 20km od letiště, zavezl ho tam taxík na náklady Lufthansy a nafasoval voucher na jídlo.
Když se druhý den zjevil na letišti, tak se ukázalo, že byl jeden z mála, kdo spal v hotelu. Zbytek to opravu strávil v letištní hale a to včetně mladé maminy s 2 malými dětmi. Stalo se v Birminghamu.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » čtv úno 7, 2013 17:53

U zabozroutu mne to nijak neprekvapuje, ale u LH jo, ti se normalne chovaji slusne. Ale asi taky zkouseji, protoze vetsina cestujicich jim to sezere... Mozna bys sem mohla ten vytah dat. Da se sice najit, ale tady si ho aspon lidi prectou a budou v obraze. Ja bych si treba uplne jisty nebyl, vim ze normalne narok na hotel je, ale jsou tam nejake vyjimky pro pripad "zasahu vyssi moci", coz snehova kalamita asi je.

BTW, mne jednou zaplatily hotel i rakouske drahy. Protoze se neco pokazilo na hlavnim tahu mezi Linzem a Salzburgem, vsechny vlaky asi dve hodiny staly a mne ujel posledni vlak do Prahy, takze jsem musel spat v Linci.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod grco » čtv úno 7, 2013 18:01

Jo, tiez by ma ten vytah zaujimal...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6909
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Blacklist

Příspěvekod šíp » čtv úno 7, 2013 18:02

Jsem na jiném PC, hodím to sem večer.
Štěstí bylo, že má mobil s datovým přenosem a přístupem na net, takže se k mailu dostal bez problémů a stačilo jen pracovníkům u přepážky ukázat obrazovku s příslušnou citací a okamžitě to otvíralo dveře *
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Blacklist

Příspěvekod Lipon » čtv úno 7, 2013 20:56

než to šipka najde, něco je tudle anebo tudle anebo tudle
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4945
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Blacklist

Příspěvekod Trafikant » pon kvě 13, 2013 19:45

Dělám to nerad, ale abych uchránil ostatní:

Uživatel "sklenik".

Poslední obchod před pár lety byl ok a proběhl rychle a v pohodě, teď je to tragédie.

- slíbil vyzvednutí batohu, držel jsem mu jej v rezervaci
- pro jeho zdr. indispozici (i když měl vyzvedávat jeho kamarád) jsem opět prodloužil rezervaci
- neschopnost poskytnou info, kdy dojde k vyzvednutí
- pomalé nebo žádné reagování na SZ, i přes to, že si je přečetl a byl po jejich přečtení vícekrát online na fóru, nenašel si čas odpovědět
- doteď nevím, zda batoh ještě chce, nebo ne

Za mě velký palec dolů, u dospělého člověka hodně neseriózní jednání a přístup. Je to škoda.
Uživatelský avatar
Trafikant
účastník
účastník
 
Příspěvky: 998
Registrován: pát led 9, 2009 22:54

Re: Blacklist

Příspěvekod Prase » pát črc 5, 2013 8:40

Tak tu máme další kousek...
Před pár dny jsem se rozhodl zainvestovat nějakej ten peníz a koupit novou čelovku. Rozhodl jsem pro Fénixe (ale to je vedlejší). Vyrazil jsem do http://www.bike-eshop.cz/ (mám to kousek od baráku), našel si čelovku a zkoušel. Prodavač mi hned začal vyprávět na co jí používá, představoval jí atd. Fajn pokec na 30min(bez ironie), ale dozvěděl jsem se o ní dost věcí. Tak jsem se po té půl hodině definitivně rozhodl, že čelovku koupím. Když mi jí prodavač markoval, tak se zasekl, že prej má čelovku už někdo objednanou, a že mi jí prodat nemůže. Jinou na skladě už neměli. To sem si myslel, že si ze mě dělá srandu. Když jsem se ho ptal, proč jí teda vystavujou, tak na to neměl odpověď. Naprosto vytočenej jsem se vydal jinam a sem už ani krok x)
http://www.bike-eshop.cz/ NEDOPORUČUJI!
Prase
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte led 10, 2012 0:08

Re: Blacklist

Příspěvekod Hafi » pát črc 5, 2013 11:12

Hele, nemám nejmenší zájem obhajova Bike shop, ale toto je prostě jen smůla, nejspíš prostě jeho kolega udělal rezervaci v počítači a on když šel k tobě na pokec, tak se prostě nepodíval, co vše je rezervované (jelikož ještě nevěděl, co chceš, tak vcelku pochopitelné). Prodělá na to zase on, protože už víš, co chceš a koupíš to jinde a jeho to stálo 30 minnut práce.
A že jí vystavují - tak nejspíš proto, že jí prodávají, přinejmenším pro eshop mi to přijde dobrá služba mít k prohlídnutí i věci, které aktuálně nemám skladem k prodeji.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Blacklist

Příspěvekod deckardph » pát črc 5, 2013 14:43

Slovensky O2 To jsou totální ......
Prijedu na slovensko, koupim v trafice o2 simku, dam ji do tabletu a chce to po me RODNY CISLO NEBO ICO
Rek sem si ok tak jim ho dam a vono stejne nic !
Volam na zakaznickou linku (z Teryho chaty ) a ten .... ehm clovek me rekne ze jedinej zpusob jak tu sim aktivovat je zajit na pobocku a nebo poslat svoje udaje postou !!!
Doprdele kde to sme ? :axe:
Uživatelský avatar
deckardph
účastník
účastník
 
Příspěvky: 783
Registrován: stř říj 7, 2009 12:40
Bydliště: Krutý Sever

Re: Blacklist

Příspěvekod pavproch » pát črc 5, 2013 15:33

to je Tvuj problem, ne jejich... je všeobecně známo (asi ne Tobě), že předplacenky sou na Slovensku na RČ už asi 5 let... [-X
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28538
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Blacklist

Příspěvekod Hafi » pát črc 5, 2013 15:57

deckardph píše:Doprdele kde to sme ? :axe:

Na Slovensku? Není to ten stát, kde si ani nemůže člověk (pokud zrovna není Slovák) koupit třeba doménu .sk?
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Blacklist

Příspěvekod martan » pát črc 5, 2013 18:06

nedivím se britům, že pořádají referendum o setrvání v eu, když si člověk na sk ani nezavolá a nezasurfuje. :mrgreen:
kdo je jebán, ten se rozvíjí :finga:

největší peklo je život

http://madfoto.wz.cz/
Uživatelský avatar
martan
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1965
Registrován: pon úno 22, 2010 20:03
Bydliště: F-M - http://fajnemjesto.cz/

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pát črc 5, 2013 18:16

pavproch píše:je všeobecně známo (asi ne Tobě), že předplacenky sou na Slovensku na RČ už asi 5 let... [-X

Vseobecne predevsim na Vsetinsku? :twisted:

Taky jsem to netusil a ani by mne takova kravovina nenapadla. Krome toho, on si nestezuje, ze musi davat RC, ale ze kvuli tomu musi na pobocku. To by mne taky jeblo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod pavproch » pát črc 5, 2013 18:34

šak ho nikdo nenutil pořizovat si SK předplacenku, byla to jeho volba, nezjistil si všechny okolostojičkosti a fčíl dělá vlny. ... naprosto mimo mísu... :wink:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28538
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pát črc 5, 2013 18:44

Vlastne jo, predpokladat, ze to na Slovensku pujde nejak normalne byl fakt ulet. On si asi vazne myslel, ze koupi predplacenku, strci ji do telefonu a ona bude fungovat. Takova zhyckanost a naivita. Spis mel predpokladat, ze si ji muze aktivovat jen na slovenskem velvyslanectvi v Praze v urednich hodinach tj. kazdou prvni stredu v mesici od 10 do 10:30.

(mi to pripomnelo, jak jsem kdysi v Tatrach chtel platit za hotel kartou, jejiz logo meli na dverich 8))
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod pavproch » pát črc 5, 2013 18:52

běž už doprdele s tou svou ironií k bratom
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28538
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Blacklist

Příspěvekod mike » pát črc 5, 2013 19:03

Nejaky nenalozeny pri patku 8)

Prestal jsem pred (10?) lety jezdit do Tater prave kvuli takovymhle kravinam a celkovemu pristupu (nic nejde normalne a jeste se tvari urazene, kdyz je clovek prekvapeny). Ted uz maximalne na otocku na MF.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49699
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Blacklist

Příspěvekod Hafi » pát črc 5, 2013 19:24

Btw, nedávno jsem mlátil hlavou o stůl při shánění kreditu na satelitní telefon, síť inmarsat. Ačkoli je to celosvětová síť, tak kredit lze koupit jen u prodejce, kde byla koupena SIMkarta. Tedy koupit lze samo kdekoliv, ale nejde pak na tu SIM dobít...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » pát črc 5, 2013 20:17

mike píše:(mi to pripomnelo, jak jsem kdysi v Tatrach chtel platit za hotel kartou, jejiz logo meli na dverich 8))
Nojo, ja jsem chtel vyuzit 10% slevu na Sphere Card (meli to v pizzerii na dverich) a kdyz jsem to rekl, tak baba prinesla platebni terminal, ze tam mam strcit kartu. Ja rku, to mohu, ale to neni platebni karta. Na to, ze ale jo, Sphere je druh platebni karty a kdyz ji zaplatim, platim o 10% min. Ale v hotovosti nelze platiti... Toz se musim zeptat v Hudy, jestli rozdavaji platebni partnerske karty :lol:.
(Min. jedna slovenska banka svoje karty ma i jako Sphere Card...)
Omlouvam se, ze je to mimo misu...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16773
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Blacklist

Příspěvekod pavproch » sob črc 6, 2013 7:40

@mike: ano bratia sú svojskí a majú svoje špecifiká, ale.... až taková katastrofa to tady ani zdaleka není...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28538
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Blacklist

Příspěvekod Lipon » čtv črc 11, 2013 20:51

No, koupit si predplacenku, a v dobe internetu si ji muset jit aktivovat na pobocku je uchylnost ... Bratia nebratia
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4945
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Blacklist

Příspěvekod Jimm22 » pon črc 15, 2013 10:36

Tak dnes jsem si chtěl objednat stan Jurek z webu Hanibal.cz, včera (neděle) cena stejná jako na eshopu jurek, ráno ona slibovaná sleva 20%, super jdu objednávat a ono ejhle, původní cena se najednou zvedla aby se stan záhy zlevnil o oněch 20%, takže ač je výsledná cena nižší než včerejší, jedná se o klamavou praktiku ze strany prodejce, kdy zboží nejprve zdraží, aby ho následně zlevnil.
Správné by bylo nechat cenu tam kde byla celou dobu a z ní pak slevit třeba jen 10%
Uživatelský avatar
Jimm22
účastník
účastník
 
Příspěvky: 225
Registrován: čtv pro 18, 2008 9:24
Bydliště: Letovice

Re: Blacklist

Příspěvekod pKlobouk » pon črc 15, 2013 12:18

Taky koukám na tu "slevu" u Hanibala. Kouknul jsem na jeden stan a jeho cena po "slevě" se shoduje s cenou, kterou (zdá se, že taky se slevou) momentálně jurek nabízí na svých stránkách. U většiny stanů je rozdíl v ceně doslova pár stovek a na stránkách jurku jsou ve slevě i stany, které hanibal do akce nezařadil.
Uživatelský avatar
pKlobouk
nováček
nováček
 
Příspěvky: 67
Registrován: úte čer 10, 2008 13:28
Bydliště: Žatec/Praha/Brusel

Re: Blacklist

Příspěvekod Prase » stř črc 24, 2013 7:50

Tak tu mám jednu z nejhorších zkušeností, za svůj turistickej život.
Nikomu naprosto NEDOPORUČUJI čerpací stanice AGIP
Proč?-Včera jsem se vrátil ze Švýcarska s naprosto otřesnou zkušeností s touhle čerpací stanicí. Vraceli jsme se někdy v 10 večer a to mají ve Švýcarsku skoro všechny čerpací stanice zavřeno a nahrazují je automaty. Potřeboval jsem naftu, a tak jsem zastavil (bohužel) u Agipky. Přečtu návod, dám do automatu 40 franků a místo toho, abych si šel natankovat vyleze doklad o tom, že jsem zaplatil 40 franků a koupil 0 litrů. Nafta nabrat nešla... To jsem myslel, že si tam ze mě někdo dělá srandu. Na automatu ani na benzině žádný tel. číslo (hledal sem ho asi půl hodiny), a tak jsem se rozhodl počkat do rána, až otevřou. Někdy kolem půlnoci mě vzbudilo auto, které si taky přijelo natankovat. Jelikož jsem nespal, vylezl jsem z auta a dal se s chlápkem do řeči. Byl to Ital, kterej uměl naštěstí anglicky a byl fakt příjemnej. Vysvětlil mi, že se mu tohle stalo půl roku zpátky, že mám počkat až otevřou a peníze mi vrátěj. Řekl jsem mu, že jsem z ČR, že pospíchám domů, tak fraje vytáhl 40 franků a vyměnil mi to za tu složenku, že prej bude ve Švýcarsku ještě týden a vymění si to :D Klobouk dolů, že někdo takovej eště existuje (radostí sem ho i obejmul :D ). Ale že se to děje dlouhou dobu, nikdo s tím nic nedělá a na čerpací stanici není ani tel. číslo na nějakýho pracovníka/obsluhu automatu, tak to mě fakt dostalo. Proto nedoporučuji v žádném případě a hlavně si na podobné případe dávejte pozor! (Já už u nich nekoupim ani žvejkačky, ať už v ČR nebo někde jinde)
Prase
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte led 10, 2012 0:08

Re: Blacklist

Příspěvekod Lipon » stř črc 24, 2013 10:32

to není jen o Agipu v CH
mě i ženě se občas něco podobného stalo i tu na ostrově; systém prý tohle většinou dělá, když ho někdo chce nějak oblafnout

chápu frustraci, ale není to vůbec o Agipu, prostě v tu chvíli vyšel pešek na tebe
věřim, že kdybys Itala nepotkal a řešil to následně s Agipem, tak by ti to byli schopni refundovat
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4945
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Blacklist

Příspěvekod flames » pát dub 11, 2014 8:46

Nevím, jestli tu to už nebylo, ale mám poměrně rozporuplné pocity z ostravského Hudy (prodejna v centru). U batohů to ještě šlo, holka ochotná, ale výraz ve tváři toho maníka dole za kasou a jeho ochota odpovědět na triviální dotazy opravdu bere vítr z plachet. Nemůžu se zbavit pocitu, že dokud tam neuvalím aspoň desítku, tak se na mě ani nepodívá. Nedajbože si koupit něco ve slevě. Díky, sbohem, zlatý Alpsport..
flames
nováček
nováček
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon srp 19, 2013 11:22
Bydliště: ValMez, Pustá Rudná...a jiné konce světa

Re: Blacklist

Příspěvekod Hafi » čtv čer 26, 2014 17:01

womastec ve Slevy, slevičky píše:zítra v armyworldu sleva 50% na vše... http://www.armyworld.cz/


Tak armyworld to vzal expresně na blacklist. Na webu obrovská cedule o slevě bez dalších informací, i jsem tam dost intenzivně hledal nějaké hvězdičky, výjimky a pod. Nic tam nebylo. Tak jsem objednal cosi balení Jerky bo 25 za malý pytlík byla dobrá cena, během dne přišlo potvrzení a info o možnosti převzetí. Tak jsem tam dnes zašel...a prý ta sleva platila jen v kamenné prodejně. Během dne to do té cedule na webu prý doplnili. Kdyby aspoň v tom potvrzení objednávky napsali, že sleva neplatí - ne, oni mě nechají dojít až do obchodu.
Tak remcám přes mail a
armyworld píše:Bylo to uvedeno na webu, na facebooku a i ve všech emailových zprávách, které odcházely zákazníkům.

1) na webu to (v době objednávky) uvedeno nebylo, tedy lže,
2) na fb byl/je stejný obrázek jako byl na webu. Pravda, v komentářích (nikoli v samotném příspěvku) je info, že platí jen v kamenné prodejně, ale tam by mě to fakt nenapadlo hledat
3) to znamená, že zákazníků, kteří si nechtějí nechat spamovat mail se to netýká
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Blacklist

Příspěvekod apuka » čtv čer 26, 2014 17:20

Hafi a co takovy podnet na COI na klamavou reklamu, ulozit si pobrazek z FB. Priste by si to rozmysleli...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16773
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Prodejny