Slevy v brněnském Alpsportu

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Hafi » čtv led 11, 2007 18:59

patentik píše:co clovek to jina zkusenost

ale taky si vsimni ze vetsina se tyka pristupu k zakaznikum-ochoa pri prodeji. tam hodne zalezi na konkretnim prodavaci, který je v práci (ikdyž toho si vybira jeho nadrizeny, ale zvlast v retezcich typu hudy, rockpoint je to slozitejsi kontrolovat). Tady bylo jasná svinarna ze strany majitele (ikdyz ted oficialne je majitelem jeho manzelka).To je trosku rozdil. Ale jak myslis, necham to na tobe. Ale muj pohled je takovy, ze pokud budou vsichni uvazovat takto, tak se je mu vyplati srat na zakazniky.OK. :twisted:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod patentik » čtv led 11, 2007 19:45

na zaklade jedne negativni zkusenosti nelze rict ze serou na zakazniky ...
treba je spousta takovych kterym vysli vstric ... treba take ne. pokud kritizovat tak na zaklade neceho ne ze je jeden spatny ohlas a na zaklade toho budu tvrdit ze popina (ci kdokoli jiny) = zlodeji a stejne tak jsou zlodeji i ostatni kdo tam nakupuji protoze je v tom podporuji.

uvidime, treba se spalim i ja s nema .. pak to pisnu do blacklistu :wink: a treba take tu bundu koupim nakonec uplne nekde jine
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod conny » čtv led 11, 2007 19:54

patentik píše:na zaklade jedne negativni zkusenosti nelze rict ze serou na zakazniky ...
treba je spousta takovych kterym vysli vstric ... treba take ne. pokud kritizovat tak na zaklade neceho ne ze je jeden spatny ohlas a na zaklade toho budu tvrdit ze popina (ci kdokoli jiny) = zlodeji a stejne tak jsou zlodeji i ostatni kdo tam nakupuji protoze je v tom podporuji.

uvidime, treba se spalim i ja s nema .. pak to pisnu do blacklistu :wink: a treba take tu bundu koupim nakonec uplne nekde jine


no mne by nevadilo, ze neboli uplne ustretovi, ale pan Popik sa spraval ako hulvat a to mi vadi moc, okrem toho si popisal vyjadrenia od pravnika po SOI, ze ON ma pravdu, a urobil to uplne amatersky. takze este aj klame
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod patentik » čtv led 11, 2007 20:03

a neprijde ti to divny se chovat jako hulvat k nekomu s kym si tykas? je ale zrejme ze mel vratit penize ... nehlede na pripadne "kamaradske" spory
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod conny » čtv led 11, 2007 20:07

patentik píše:a neprijde ti to divny se chovat jako hulvat k nekomu s kym si tykas? je ale zrejme ze mel vratit penize ... nehlede na pripadne "kamaradske" spory


pride, lenze na lezci v tej diskusii je ocividne, ze si to ten clovek nevymyslel, mas to tam v priamom prenose. spraval sa ako hulvat, lebo to ten clovek zverejnil, to ho nastvalo - dokazem to pochopit, ale nie ospravedlnit - kazdpadne to vypoveda o tom, ako si vazia zakaznika.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod Rujir » pát led 12, 2007 11:29

Suhlasim s conny. Neverim, ze niekto, kto sa dokaze takto arogantne a neseriozne spravat k jednemu zakaznikovi, nie je taky aj k inym. Tomu sa proste hovori vseobecny pristup a ten sa u ludi nemeni pripad od pripadu. 500,-Kc je (pre mna) mala dan za to, aby som nepodporoval arogantnych predajcov, ktori si nevazia zakaznika.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Hafi » pát led 12, 2007 11:38

Rujir píše:Suhlasim s conny. Neverim, ze niekto, kto sa dokaze takto arogantne a neseriozne spravat k jednemu zakaznikovi, nie je taky aj k inym. Tomu sa proste hovori vseobecny pristup a ten sa u ludi nemeni pripad od pripadu. 500,-Kc je (pre mna) mala dan za to, aby som nepodporoval arogantnych predajcov, ktori si nevazia zakaznika.

:smt023 moje slova :smt023
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod patentik » pát led 12, 2007 13:03

A ted neco k tematu - byl jsem dneska v Eliassu v Ostrave a sleva na zimni zbozi tam je stejne jako v Brne + tam maji ve vyprodeji nejake veci od Direct Alpine (SS Fitz Roy) a slevy na Hannah - asi neni zajem...

a co se tyce popiny tak jsem neobhajoval prodejce - ale vytvorit si nazor na zaklade jednoho jedineho ohlasu a pote jeste presvedcovat ostatni mi prijde .. rekneme divne.... ale hawgh
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Maniac » pát led 12, 2007 17:36

Dnes jsem byl v Brně Eliassu,zdá se mi daleko lepší než v Ostravě,možná spíše více přehlednější,ale v Brně daleko více kalhot ve výprodeji,,
Něco k Popině já osobně mám s nimi,dobré zkušenosti,vše co jsem potřeboval řešili okamžitě...
Uživatelský avatar
Maniac
nováček
nováček
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned led 7, 2007 16:59
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Ježo » pát led 12, 2007 17:40

patentik píše:A ted neco k tematu - byl jsem dneska v Eliassu v Ostrave a sleva na zimni zbozi tam je stejne jako v Brne + tam maji ve vyprodeji nejake veci od Direct Alpine (SS Fitz Roy) a slevy na Hannah - asi neni zajem...

a co se tyce popiny tak jsem neobhajoval prodejce - ale vytvorit si nazor na zaklade jednoho jedineho ohlasu a pote jeste presvedcovat ostatni mi prijde .. rekneme divne.... ale hawgh


takto: pokud bude prodávající sprostý byť k jedné (z mého pohledu důvěryhodné) osoby, u mne skončil.

Jediný problém této diskuze vidím v tom, jesli ten člověk, který si takto stěžoval na popinu, je pro mě hodnověrný zdroj.
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ježo » pát led 12, 2007 17:40

patentik píše:A ted neco k tematu - byl jsem dneska v Eliassu v Ostrave a sleva na zimni zbozi tam je stejne jako v Brne + tam maji ve vyprodeji nejake veci od Direct Alpine (SS Fitz Roy) a slevy na Hannah - asi neni zajem...

a co se tyce popiny tak jsem neobhajoval prodejce - ale vytvorit si nazor na zaklade jednoho jedineho ohlasu a pote jeste presvedcovat ostatni mi prijde .. rekneme divne.... ale hawgh


takto: pokud bude prodávající sprostý byť k jedné (z mého pohledu důvěryhodné) osoby, u mne skončil.

Jediný problém této diskuze vidím v tom, jesli ten člověk, který si takto stěžoval na popinu, je pro mě hodnověrný zdroj.
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod patentik » pát led 12, 2007 18:09

jezo píše:
patentik píše:A ted neco k tematu - byl jsem dneska v Eliassu v Ostrave a sleva na zimni zbozi tam je stejne jako v Brne + tam maji ve vyprodeji nejake veci od Direct Alpine (SS Fitz Roy) a slevy na Hannah - asi neni zajem...

a co se tyce popiny tak jsem neobhajoval prodejce - ale vytvorit si nazor na zaklade jednoho jedineho ohlasu a pote jeste presvedcovat ostatni mi prijde .. rekneme divne.... ale hawgh


takto: pokud bude prodávající sprostý byť k jedné (z mého pohledu důvěryhodné) osoby, u mne skončil.

Jediný problém této diskuze vidím v tom, jesli ten člověk, který si takto stěžoval na popinu, je pro mě hodnověrný zdroj.


presne tak :wink:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » pát led 12, 2007 19:56

jezo píše:takto: pokud bude prodávající sprostý byť k jedné (z mého pohledu důvěryhodné) osoby, u mne skončil.

Jediný problém této diskuze vidím v tom, jesli ten člověk, který si takto stěžoval na popinu, je pro mě hodnověrný zdroj.


Sice to zacina byt pomerne nekonecna debata, ale preco nie. Mne zas nejde o ten, ci je to jeden pripad, alebo desat. Ide o to, ze postihnuty vylicil som pripad a popina nijak nespochybnil, ze to co vravel dotycny je pravda. Namiesto toho sa spraval arogantne a vytiahol veeeelmi podozrivy list od "pravnika". A tym u mna skoncil...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tuso » pát led 12, 2007 20:00

Vzhľadom na to, že z internetu nakupujem vlastne len od Veny, je mi popina úplná putna.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6608
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod mifr » pát led 12, 2007 20:16

Asi tak: Mrzi me,ze tak jednajici prodejce se vyskytuje zrovna v mem rodnem meste. Jednou rekne to, podruhe neco jineho a nakonec si "pomuze" par pravniky...Mimochodem oba znam osobne a ani jeden mi "lidsky" k srdci neprirostl...Zkratka oba jsou mi nesympaticti svym chovanim...Treba prave proto si s onim prodejcem rozumi :wink:
Na druhou stranu mam takovy pocit, ze kdyz ten kluk reklamoval vady na batohu, tak ma podle zakona pravo na opravu nebo vymenu. Kdyz neni oprava mozna, muze odstoupit od smlouvy a pozadovat vraceni penez.
Pro nas ostatni by bylo lepsi, kdyby batoh vymenil za novy a znovu ho otestoval,ne? * :twisted: :mrgreen:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1880
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hafi » pát led 12, 2007 20:30

mifr píše:Asi tak: Mrzi me,ze tak jednajici prodejce se vyskytuje zrovna v mem rodnem meste.

no je pravda ze to ode me za nej odnese celej bruntal, btw, ted sem si vzpomel na jeden dobrej vtip o bruntalu, tak ho za chvili vlozim do fora vtipy :lol: Ale vzhledem k tomu ze to prepsal na manzelku, tak, uz nevimjestli to neprepise treba na dceru, která si vzala nejakeho Novaka a obchod se nebude jmenovat popina, ale novina. no a jak uvidim ze je to z bruntalu, tak si od nich preventivne nic nekoupim. Tzn. pokud si nejaka novakva zalozi normalne konkurenci popiny v bruntale, tak to neferove odnese. takovej nemilej princip kolektivni viny, ale bohuzel, je to moc maly mesto, na to abych veril, ze tam je vic podobnych obchodu. A nez dat popikovi jedinou korunu...tak radsi koupim nekde jinde. by me zajimalo jestli treba nekdo kdo ho zna (i vic nez jen jako majitele obchodu, dejme tomu ze podobne jako ten reklamujici, nebo nejakej popikuv kamos) a pak cetl nekde tuto story. To musi bejt dost neprijemny, ne? se divim, ze i tim popik tak zasira zivot...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8459
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Schnappi » pát led 12, 2007 23:22

mifr píše:Mrzi me,ze tak jednajici prodejce se vyskytuje zrovna v mem rodnem meste. ...Mimochodem oba znam osobne...

Nebyl jsi to čirou náhodou ;) ty, kdo se nedávno ohrazoval proti vyjádření ve smyslu "Bruntál=díra"? :twisted: :mrgreen:

A k tématu: Eliass v Brně sice má slušný výběr (ať už kalhoty, bundy či cokoli jiného), ale Direct alpine Couloir jsem tam minimálně měsíc a půl (co jsem dostal katalog, ve kterém byly se slevou) neviděl, a to jsem tam byl třikrát nebo čtyřikrát - akorát se mi jedna slečna brigádnice pokusila vnutit Trek s tím, že přece "nevadí, že to nejsou přesně ony, tyhle jsou dokonce ještě levnější, než jste říkal" :(( A neviděl jsem je ani v Ostravě. Ani na internetu (tam ostatně nenacházím některé kousky ze sortimentu poměrně často, čím to?)...
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod mifr » sob led 13, 2007 14:35

Jasne, ze byl :evil: :twisted: :lol: ale radeji to smazali, abych se moc nerozzuril a nedopadlo to :axe: :smt021 - no zkratka spatne :mrgreen: Jinak toho Popika neznam...ani mi to jmeno nic nerika, ale poptam se na nej :-k
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1880
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod patentik » sob led 13, 2007 15:03

toz pak dej vedet co jsi se o nem dozvedel - jen tak ze zajimavosti :wink:
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » sob led 13, 2007 15:58

mifr píše:Jasne, ze byl :evil: :twisted: :lol: ale radeji to smazali...


Jooo, co som pocul, tak moderatori su tu uplni psi... :twisted: :twisted: :twisted:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Chasi » ned led 14, 2007 19:43

patentik píše:A ted neco k tematu - byl jsem dneska v Eliassu v Ostrave a sleva na zimni zbozi tam je stejne jako v Brne + tam maji ve vyprodeji nejake veci od Direct Alpine (SS Fitz Roy) a slevy na Hannah - asi neni zajem...

a co se tyce popiny tak jsem neobhajoval prodejce - ale vytvorit si nazor na zaklade jednoho jedineho ohlasu a pote jeste presvedcovat ostatni mi prijde .. rekneme divne.... ale hawgh


Tak já tam šel vyzkoušet Sherpu od Milletu, ale mají ji stejně jako v Brně jen s tou flískou za 4.400,- (největší velikost L), ale našel jsem tam již mého Kailashe. Dále už jsem se moc nerozhlížel...
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Schnappi » ned dub 29, 2007 21:52

Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod brhel » ned dub 29, 2007 22:34

to myslíš High Point Kahiltna za 4,9 nebo tu reklamu vpravo na stránce na manii za 2900? :((
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod Schnappi » ned dub 29, 2007 23:12

Tu Kahiltnu samozřejmě... Tomu říkám sleva :)
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod R.B. » pon dub 30, 2007 8:59

Já teď viděl někde Manii tak za dva a půl litru .... Ještě že jsem ji kupoval v Gemmasportu v lednu taky se slevou, konkrétně myslím 30%, jinak by mě teď asi omývali :-)
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Příspěvekod tuso » pon dub 30, 2007 9:01

schnappi píše:Tu Kahiltnu samozřejmě... Tomu říkám sleva :)


Akorát má jednu velkou chybu- je to verze PCM a z HP mi napsali, že je spíš na zimu a studený podzim, protože je v ní poměrně teplo.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6608
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Schnappi » pon dub 30, 2007 12:06

tuso píše:
schnappi píše:Tu Kahiltnu samozřejmě... Tomu říkám sleva :)


Akorát má jednu velkou chybu- je to verze PCM a z HP mi napsali, že je spíš na zimu a studený podzim, protože je v ní poměrně teplo.

To je fakt, ale zas ušetříš na spodních vrstvách :) Ale máš pravdu v tom, že je lepší mít jednu bundu na celý rok. Každopádně mi šlo spíš o to, že sleva čtyři tisíce se hned tak nevidí...
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod Chasi » pon dub 30, 2007 12:20

R.B. píše:Já teď viděl někde Manii tak za dva a půl litru .... Ještě že jsem ji kupoval v Gemmasportu v lednu taky se slevou, konkrétně myslím 30%, jinak by mě teď asi omývali :-)


Tak kupovat bez slevy už se dnes nenosí :mrgreen: .
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod R.B. » pon dub 30, 2007 12:34

No někdy to nejde bez slevy. :-( Treking. boty jsem kupoval v Rockpointu v únoru, i když jsem tušil, že o dva měsíce později přijde sleva ... jenže jsem je potřeboval na začátek února...
Podle mapy jsme přesně na támhletom kopci...
R.B.
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: ned pro 31, 2006 11:18

Předchozí

Zpět na Prodejny