Whitelist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Whitelist

Příspěvekod Etheric » pát kvě 14, 2021 10:10

Profikoreni.cz
Velkej výběr, lyo ovoce za super ceny, maj i smaženou cibuli bez palmovýho tuku.
Mega výběr sušených věcí vhodných na cesty, z kvalitních surovin bez tun chemickýho balastu. Navíc rychlé dodání. Maximální spokojenost, můžu doporučit, jejich nabídka hezky obohatí jídelníček na cestách
Koupím svítilnu Fenix E16, nabídky prosím do SZ, díky :)
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod pavproch » pát lis 5, 2021 12:31

White pro innogy - doma od nich beru plyn, už před mnoha lety sem se snima dohodl, že budu brát dlouhodobě a oni mi za to zafixovali ceny na x-let dopředu a .... fčíl mi pípla SMS, že potvrzují, že fix ceny platí a že mi plyn zdražovat nebudou. Hezky! (Esli je to teda pravda, no, plyn prý zdražil asi 3x za kubík/kWhod.)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Příspěvekod jony800 » pát lis 19, 2021 13:18

Nalehko.com
Reklamace batohu- nestálost barev. Stačilo poslat fotky s popisem závady. Reklamace uznána, peníze poslaly zpátky v den kdy jim batoh došel na prodejnu. Od batohu se mi zabarvilo nové tričko takže mi jako omluvu nabídly nové z jejich sortimentu. Opravdu příjemná změna oproti klasickému handrkování, vyčkavaní do 30 dne a vyhrožování Čoikou. Od té doby jsem udělal pár dalších objednávek a vždy vše ok. =D>
jony800
nováček
nováček

Příspěvekod milarepa » pon lis 22, 2021 20:25

INOV-8

asi u rok a půl starých ROCLITE PRO G 400 GTX, které jsem opravdu nešetřil a dával jim co proto, mi nedávno při intenzívním několikadenním řádění v soutěskách slovenského ráje praskla membrána a do boty začalo téct, nic jsem od toho nečekal a ty už na pohled trochu jeté boty dal reklamovat, reklamce byla úspěšná, peníze mi vrátí na účet

https://www.svetoutdooru.cz/vybaveni/recenze-bot-inov-8-roclite-pro-g-400-gtx/
milarepa
účastník
účastník

Příspěvekod sobb » stř úno 2, 2022 20:05

sobb píše:Ale z obchodu se ozvali obratem (v sobotu! =D> ), takže je velká naděje, že se brzo přesunu do Whitelistu :)

Nakonec happy end, z e-shopu nám poslali pro změnu dvě levé vložky (příběh dvou pravých je tady), tudíž rovnováha vesmíru zůstává zachována. Když jsem se pídila po čísle účtu k zaplacení, tak mi paní napsala, že je to od nich dárek :)

Velká pochvala a dík pro obchod APM Sport :smt023 (nejen e-shop, v Praze mají i kamennou prodejnu)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mike » stř úno 2, 2022 22:56

Doufam, ze ted nebudes prodavat jeden par vlozek :twisted:
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Příspěvekod sobb » stř úno 2, 2022 22:58

Potřebuješ snad? Mám tu jedny desítky navíc :mrgreen:
sobb
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mike » stř úno 2, 2022 23:04

Prave, ze ne ;-) Si je nech jako nahradni, za 10 nebo 20 let se budou hodit ;-)
mike
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Příspěvekod sobb » stř úno 2, 2022 23:08

To víš, že se budou hodit :wink:
sobb
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Olchor » sob bře 5, 2022 7:40

Travelight Třinec, žena si tam koupila karimatku Termarest Xlite, dodání hned druhý den, pak si to rozmyslela ( karimatka příšerně šustí, nevím, že tak renomovaná firma jako Tr s tím něco neudělá), vrátila, peníze byly na účtu do 2 dnů. Velmi vstřícné a milé jednání, chválím.
Není dobré, když sportovci pijí, ale je pěkné, když alkoholici sportují.
Olchor
účastník
účastník

Příspěvekod pavproch » pát říj 7, 2022 10:45

Pochvala pro ČEZ (a jejich IT): doposud mi chodilo vyúčtování elektriky poštou v papírové podobě, nesky přišel mail, že si mám zřídit účet a že tam to vyúčtování najdu - bylo to klik, klik, chvilku to chroustalo a ... jo, opravdu to tu moji registraci spárovalo s mým vyúčtováním (i staršíma). Hezky!

Btw, nedoplácím skoro nic (3 stovky) = ufff.
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Příspěvekod pavproch » čtv lis 3, 2022 16:28

Pochvala pro naši dědinskou firmu (jméno není podstatné), zabývající se dřevem mj. palivovým. Je to asi měsíc z5 sem (marně) obvolával všechny dřwo-firmy tady v okolí, chtěl sem si doplnit štípané bukové (asi 3 plnometry) pro zimní provoz krbu doma. Všichni se mi tehdy vysmáli - není a nebude. Ale... tahle firma si mě (zřejmě) někde poznamenala a neska mi volali, že neočekávaně bukové už mají a esli ho prý ešče chcu. Chcu. Příští týden přivezou (inflace řádí = 3 plnometry budou za desítku, no nekup to... ale co už, praskání dřwa v krbu a těplo z něj zato stojí).
pavproch
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Předchozí

Zpět na Prodejny